Końska Rewia Mody XII (2018)

My dzisiaj na granatowo, jednak jest to nasz ulubiony kolor  😍


wątek zamknięty
Miskaa ładnie Wam w granacie. Btw skąd masz sweter? Od jakiegoś czasu szukam zwykłego, prostego i nie mogę znaleźć  😂
wątek zamknięty
julka177 oj nie pamiętam, on jest tak stary że ho ho  😜
wątek zamknięty
Czy ktoś wie czy czapraki glossy eksadrona są wykonanae z tego samego materiału co obecnie brillanty?

Nie mogłam się powstrzymać i popełniłam sunrise 🤔wirek:
wątek zamknięty
Miskaa Ale elegancko w tym granacie  😀
Rudzielc_23 Glossy ma inny materiał, bardziej matowy niż briliant.
wątek zamknięty
To ja sie pochwale. Kompletuje sprzęt do nowego nabytki jakim jest nowe siodło. I padło na eskadrona orchidmauve performance. Myśle, ze ten kolor będzie fajny na cieplejsze dni i podoba mi sie jego zestawienie z szara lamówką.
Tak na marginesie jestem mile zaskoczona stosunkiem ceny do jakości wykonania w czaprakach z serii "performance". Na ekranie zdecydowanie nie powalają. A na żywo-duży plus za lamowką, która jest z materiału użytego w lamowkach czapraków glossy (nijak sie to ma do Big square'a). Podobnie ze sznureczkami, przyjemniejszy materiał. A cena? Ja zakupiłam za 169 zł (polecam Salon Koński Świat, -30% na cała tą kolekcje).

Pierwotnym planem był anky raisin, ale na żywo wydawał mi sie za blady. Czekam na coś intensywnie bordowego z anky.  :kwiatek:
wątek zamknięty
Pierwotnym planem był anky raisin, ale na żywo wydawał mi sie za blady. Czekam na coś intensywnie bordowego z anky.  :kwiatek:


To jest na duuużo... Czekamy!
wątek zamknięty
Dzisiaj w nocy ma wejść update kolektion dla Eskadrona Platnium. Eskadron Pure.
a tu link
https://www.lintado.de/epages/81020326.sf/de_DE/?ObjectPath=/Shops/81020326/Categories/Platinum_Pure_2018
wątek zamknięty
anil piękna  😍 ten biały kantar fajny chociaż totalnie nie widzę go na koniu  😀iabeł: ktoś wie czym się różnią ochraniacze z futrem? Jedne są droższe.
wątek zamknięty
Opisane jako kolekcja turniejowa. Te tańsze mają futro w środku, a droższe tylko na brzegach. Aha i te droższe mają wbudowana skorupę, a tańsze nie.
wątek zamknięty
Miskaa, - bardzo elegancko, pasuje wam granacik!

Piękny jest ten Platinum Pure 😍 Biała torba i kantar... nijak nie widzę tego przy koniu, znaczy białe pozostanie kilka sekund 🤣 ale są taaaakie śliczne, no.
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
23 marca 2018 07:14
Nie no, piękne, piękne - ale to chyba dla zawodników co mają conajmniej dwóch luzaków, jeżdżą tylko i wyłącznie na kwarcu, w idealnych warunkach atmosferycznych... :P
wątek zamknięty
anil piękna  😍 ten biały kantar fajny chociaż totalnie nie widzę go na koniu  😀iabeł: ktoś wie czym się różnią ochraniacze z futrem? Jedne są droższe.


Tym że jedne to allroundy a drugie te zwykłe bez wzmocnienia.
Takie same dwa różne były w Platinum blackberry. Jak chcesz damTobie pomacać różnicę bo mam oba rodzaje blackberry
wątek zamknięty
Moon, - ten tego... ja jeżdżę wyłącznie na kwarcu i jak nie pada, bo jak pada nic nie widzę (uciekam na halę z kwarcem) 😂 Tylko mi tych dwóch luzaków brakuje 😁
Mi się wydaje, że to kolekcja typowo pod zawody i dla nienormalnych ujeżdżeniowców 😉
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
23 marca 2018 07:39
keirashara, hahaha, burżujka!  😁

Mi się wydaje, że to kolekcja typowo pod zawody i dla nienormalnych ujeżdżeniowców
Nie chciałam juz tak dobitnie pisać... Ale to właśnie miałam na myśli, seseseesese  😜
wątek zamknięty
Ja się wpisuje w target nienormalnego ujezdeniowca jeżdżącego po kwarcu  💘
wątek zamknięty
Hahah piękna ta kolekcja taka perłowa 😍
wątek zamknięty
A mi na kwarcu bardziej niszczą się ochraniacze niż na zwykłym piachu
wątek zamknięty
Wigorrr, - ale białe się nie odbarwiają na nim 😉 Ja jakoś specjalnie większego zniszczenia nie dostrzegam.
Moon, - co ja zrobię, jak kwarc mnie wychodzi taniej, niż kawałek krzywego, gliniastego terenu z kamolami, ogrodzonego płotkiem, w poprzedniej stajni, który ktoś na wyrost nazwał placem 😁 Pozostaje być burżujem 😁
Do bycia nienormalnym dupoklepem aspirującym do jeżdżenia ujeżdżenia się przyznaje i obecnie planuje napad na bank w celu zakupu połowy tej kolekcji 💘 Najgorzej, że nawet mój facet mnie popiera 😲 🤔wirek:
wątek zamknięty
Nie możliwe. 🤔wirek: Przecież bylibyście jak B&C z tym napadem na bank 😁 Powiedz mu,że to inwestycja🙂 coś jak lokata 😁
wątek zamknięty
Widziała któraś na żywo czaprak glossy wave w kolorze jade z najnowszej kolekcji? Przekonałam sama siebie, że chcę ale wolałabym najpierw zobaczyć jak wypada na żywo, może ktoś wrzucić jakieś zdjęcie, na którym kolor jest najlepiej oddany? :kwiatek:
wątek zamknięty
Dziewczyny-help!
Na gniadego mutanta eskadron glossy orchidmauve czy glossy aquamarine?
Postanowiłam zrobić sobie prezent na zająca...
Jak koń mało chodzi (praca w krwiopijczej korporacji  :mad🙂, to niech chociaż wygląda, co nie?
wątek zamknięty
Na gniadego mutanta eskadron glossy orchidmauve czy glossy aquamarine?


Aquamarine! 😍
wątek zamknięty
Dziewierz, - aquamarine! Ten odcień jest piękny i ślicznie wygląda na gniadych.
wątek zamknięty
Siwaa, keirashara dziękuję :kwiatek:
To chyba zaraz klikam...
wątek zamknięty
Szukam brązowego czapraka, najchętniej w odcieniu mocno czekoladowym, dobrej jakości - możecie coś polecić?
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
31 marca 2018 16:16
olek Caball Adamant chyba ma taką intensywną czekoladę, Anky, Equestrian Stockholm
wątek zamknięty
olek, - schockemohle ma przepiękną czekoladę 🙂 Ja się nawet dwóch profili dorobiłam, skokowy ma 8 lat, był bardzo intensywnie użytkowany i dalej wygląda dobrze.


wątek zamknięty
O matko, jaki piękny. Chcę. 😜
wątek zamknięty
Widziała któraś na żywo czaprak glossy wave w kolorze jade z najnowszej kolekcji? Przekonałam sama siebie, że chcę ale wolałabym najpierw zobaczyć jak wypada na żywo, może ktoś wrzucić jakieś zdjęcie, na którym kolor jest najlepiej oddany? :kwiatek:


Naprawdę nikt nie widział? 🙁
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.