produkty ANKY

zembria   Nowe forum, nowy avatar.
21 marca 2018 06:27
A teraz czekam aż pojawi się głębokie, piękne bordo... najlepiej ze złotym brokatem  😜
Takie to i ja bym wzięła, nawet bym przebolała ten "szpic" na końcu 😁
Livia   ...z innego świata
21 marca 2018 07:02
Bordo z brokatem byłoby super! Ale moim marzeniem jest ciemny fiolet, jak Hortensia, ze srebrnym brokatem 😜

reins, ciekawe te wzory. Masz może zdjęcia padów w całości? 🙂
reins2006- o Boże!!!  CUDOWNE. Gdzie ja je nabędę ??? Edycja limitowana, ale aktualna? Jakieś sklepy to ściągają? Niv w necie nie moge znaleźć  🙁
Ttunrida  😂 Skoro nic Tobie sie nie podobało to Anky wypuściło serie pod Ciebie 😁
ok, ale GDZIE ona jest?  😲
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
21 marca 2018 11:07
Jak na moje, to może być dopiero jakaś zapowiedź nowych limitowanych wzorów 😉
Pady, które przedstawiła reins2006 wejdą do sprzedaży w kwietniu. Oczywiście LE.
A co to znaczy LE? Ujeżdżeniowe? Jak tak, to .. nie za dobrze.
Limited edition?
Co za szczęście, że ten mi się nie podoba. Muszę pożegnać się z tym wątkiem, bo może coś innego mi się spodoba  😉
Tych Limitedów będzie trochę więcej - Waterdrop w paciaje 🤣, Velvety we wzorek (kolor antracyt i burgund, ciekawe, czy na żywo burgund będzie ładny czy zdechły) i - uwaga - pasiaki, które kompletnie nie wygladają jak ANKY 🤣
Fotki mogę wrzucić wieczorem.
wrzuć koniecznie bardzo proszę.  :kwiatek: Bo ja mam zdecydowanie inny gust niż reszta  😂 i pożądam tych padów mocno.
A co to znaczy LE? Ujeżdżeniowe? Jak tak, to .. nie za dobrze.


tunrida, tak 🙂 to kolekcja limitowana po prostu 😉

quantanamera ja również dołączam się do prośby o fotki padów  :kwiatek:

Mam jeszcze zdjęcie całego niebieskiego "waterdropa" Anky. Wydaje się być nieco ładniejszy niż ten złoty (od którego ja osobiście dostaję oczopląsu  😜 )
Mam jeszcze zdjęcie całego niebieskiego "waterdropa" Anky. Wydaje się być nieco ładniejszy niż ten złoty (od którego ja osobiście dostaję oczopląsu  😜 )


No to dawaj! Bo też uznałam, że ten złoty ma po prostu za duży kontrast, wygląda, jak sieczka.
Granatowy
Kastorkowa   Szałas na hałas
21 marca 2018 16:35
Może też mam spaczony gust, ale ten złoty no piękny  😍 😍
Kurde bele, sprzedaję tego nightblue i biorę granatowego water dropa :P Czekam na fotki quanty, kurczę, coś czuję, że może znowu portfel uszczuplę w tym kwietniu.
vissenna   Turecki niewolnik
21 marca 2018 17:14
Wow! Anky szaleje ze wzorkami. Az ciezko uwierzyc, chyba im sie kolory koncza 😉
Water drop 😍 ale czad  😜
Quanta czekam na wiecej zdjec 🙂

Słomka- dzięki  :kwiatek:

Te z dziwnym pikowaniem nie, te pasiaste na pewno nie, choćby mi darmo dawali! Paisley na pewno bym sobie kupiła, gdybym miała pięknego czarnego konia o sportowej budowie. Te velvet wytłaczane w kwadraty też nie.
Tylko te Wateredrop do mnie wołają. Przy czym ten ciemny jest dużo ładniejszy, ale do mojego terenowego konia, bardziej mi się widzi ten jasny. I ten kupię, jeśli jakiś sklep zechce go ściągnąć. Quanta- mam nadzieję, że u Ciebie będzie. Szkoda tylko, że nie ma kroju skokowego. Mój koń jest mały i lepiej mu w małych padach. No ale.... niech będzie i taki.
Fajne te paski  🤣 ale najlepszy niebieski water drop. W końcu coś do mnie krzyczy, a nie szepcze kup mnie  😜
Mój koń jest mały i lepiej mu w małych padach. No ale.... niech będzie i taki.


Darashouri musiała Cię źle zrozumieć odpisując "Tak" na pytanie, czy to są ujeżdżeniowe pady. W dalszej części napisała, że to "Limitowane po prostu". LE to skrót od Limited Edition, spokojnie, będą VS. Na razie nie kojarzę, żeby którykolwiek pad nie miał wersji VS. Te z wkładką na plecach "prawie" nie miały, ale po kilku tygodniach jednak dotarły do sklepów. 🙂

Czekam też na ten niebieski. Oo Mimo, że mi nie pasuje do kolorystyki, chrzanić to.
Boski ten waterdrop, czekam na fotki na żywo 😍
Pytałam czy będą skokowe, bo jak weszłam w link Słomki do jakiegoś zagranicznego sklepu, to nie było opcji wyboru kształtu padu. Stąd wywnioskowałam, że nie będzie wyboru.
Jeśli będzie możliwość wzięcia skokowego, to na 150% kupuję i się cieszę. Bo widze, że więcej chętnych będzie na niebieski ( i wcale się nie dziwie, bo jest super) więc nikt mi nie wykupi tego jasnego.
emptyline   Big Milk Straciatella
22 marca 2018 12:09
tunrida, ja chcę jasny 🤣 Ale ujezdzeniowy, więc możesz spać spokojnie. 🙂
emptyline, - o matko, ciapki na ciapkach? 🤣
będzie ciekawie. Toż nie zawsze musi być elegancko. Też by mnie korciło zaciapkować ciapka jakbym miała.  😀
Uff, wczoraj odpadłam totalnie, bo mi właśnie stawiają stajnie i łącznik 😉
Wszystkie pady są w wersjach dl i vs. A Paisley to już poprzednia edycja, jest czarny i biały, bardzo ładny na zawody 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się