Do podlasian STAJNIE, PENSJONATY, WECI

Bischa   TAFC Polska :)
28 maja 2016 19:57
Czy jest tutaj ktos z Bialegostoku?
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
28 maja 2016 19:59
Co potrzebujesz?
Czy jest ktoś zainteresowany WIZYTĄ DR. BLANKI WYSOCKIEJ?
Ma do mnie przyjechać na początku lipca i zbieram osoby które również by były zainteresowane jej przyjazdem, wiązałoby się to z tańszymi kosztami przyjazdu. Pod spodem daje link do strony, gdyby ktoś chciał się zapoznać z ofertą Pani wet.
http://www.leczeniekoni.pl/
Ech, martwy ten wątek, a szkoda ...

Pensjonat dla koni : 12km od Bielska Podlaskiego, 38km od centrum Białegostoku ma rację bytu? Mam tam kawałek ziemi, od wielu lat noszę się zamiarem, ale wciąż mam obawy, że w tym rejonie zapotrzebowania na tego typu usługi nie będzie ... Póki co wakacjuję się tam z moim kopytnym. Znajdzie się tu dobra dusza z tych okolic, która ma rozeznanie w temacie?

Założenia:

Początkowo stajnia na 7 koni (zaplecze socjalne, siodlarnia, myjka z ciepłą wodą), 8ha pastwisk, oświetlony plac do jazdy z profesjonalnym podłożem, w planach hala.
Renobiusz ja stoję w slojce około 50km od Białegostoku i jest tam full full więc bardziej liczy się to jak tam będzie niż czy daleko 😉
Czołem podlasianie 😉

Czy ktoś coś wie na temat stajni w Żurobicach?

Poszukuję miejsca na wyjazd z koniem w podlaskie okolice, tak aby stajnia miała dobre warunki i był nocleg na miejscu. Może możecie coś polecić?
Jeśli masz fb napisz na "miłośnicy jeździectwa z Podlasia"  jest kilka fajnych stajni i kilka, które lepiej omijać 😉
Otworzyli na nowo Hippikę w Białymstoku? Jeśli tak, to jaki mają asortyment?
Witajcie,
Nie było mnie dłuższy czas na forum - nie znalazłam takiego wątku a naprawdę mocno szukałam 🙂

W katalogu stajni w okolicach Suwałk pokazało mi ok 4 stajni - czy to naprawdę wszystko ? Wiem że w okolicach Białegostoku sporo jest, ale coś tutaj na północy może.....?

Wywaliło mnie z Mazowsza aż tutaj, być może na stałe, i potrzebuję Waszej pomocy - jest tu jakaś stajnia (najlepiej z halą, zadaszeniem na zimę?) gdzie można by sensownie potrenować bez własnego konia ? Współdzierżawa, dzierżawa, jakiś układ - cokolwiek ! Stara dupa już jestem i jak nie teraz to kiedy.. 🏇

Znalazłam 1 stajnię - KS nad Wigrami - ale z tego co się zorientowałam oprócz koni prywatnych właściciela to jest jedynie mały pensjonat, także szanse widzę tam małe.. Strasznie chciałabym wrócić do jeździectwa ale patrząc tu na okolice tracę nadzieje.. 😵

Help  🤔 👀
Falasarna, zapytaj na grupie na facebooku Koniomaniacy Suwalszczyzny 😉 jest kilka małych stajenek.
Jeżeli chodzi o krytą ujeżdżalnię - niestety chyba tylko KJ Nad Wigrami. Nie jestem też pewna czy Żarnowo k. Augustowa przypadkiem nie ma hali?
Żarnowo ma halę na 100%
FB nie mam choć wiem że to pewnie dziwne w dzisiejszych czasach  😜

Kurcze.. dwie stajnie z halą w okolicy ok 50 km to słąbo brzmi, ale spróbuje - chyba lubię wierzyć w cuda  🤔wirek:

Dzięki i za to,
Jaka stajnie polecacie z dobrym dojazdem komunikacja miejska w Bialymstoku?  Nastawiona na sport niz na rekreacje.
Szukam kogoś z okolic Łomży, Ostrołęki. Mam pilną sprawę. Ktoś?
DoSia, wiele lat mieszkałam w Łomży może będę w stanie pomóc 🙂
DoSia

Ja też Łomżynianka, jak nagana nie da rady pomóc to możesz pisać 😉
Dzieki, ale potrzebuję kogoś na miejscu🙂 👀
Ja jestem z Ostrołęki. Pytaj
Szukam stajni przydomowej,okolice Łomży.Czy ktoś się orientuje gdzie mogę wstawić konia?
misia19 a Forty? Fakt, że może typowo przydomowa nie jest, ale dużo pastwisk, blisko Łomży
Niestety forty i quźnia odpada.
Drodzy Podlasianie, kogo polecacie do wykonania badania TUV? Pytałam w wątku weterynaryjnym, ale chyba Wy będziecie bardziej mi w stanie pomóc. Będę wdzięczna!
Kasztanka-Melania Nowak okolice Bstoku,Karolina Falkowska Ostrow Maz.i Żaneta Suchta też te okolice ale wszystkie dojeżdżają i mają sprzęt do rtg.
Andzia1, bardzo dziękuję! Czy kogoś szczególnie polecasz? Badanie odbywałoby się 60 km od Białegostoku, w kierunku na Ełk.
ja bardzo polecam P. Żanetę Suchtę
Polecam Żanetę Suchtę  😉
Bardzo Wam dziękuję!  :kwiatek:
Jadę na urlop do Wigierskiego Parku Narodowego. Polecicie jakąś stajnię na teren dla dwóch osób - ja zaawansowana, mąż początkujący, ale porusza się w trzech chodach. Zależy mi na spokojnych koniach. Stadnina Pod Wigrami w teren jeździ tylko bryczką.


Będę wdzięczna  :kwiatek:

edit: w Podnowince nie ma już jazd.
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
29 sierpnia 2018 20:30
aien- W SK ,,Nad Wigrami" w teren jeżdżą tylko pracownicy lub osoby trzymające konie w pensjonacie. Trochę szkoda, bo jest gdzie pojeździć i świetna plaża jest niedaleko, gdzie można pogalopować w wodzie.
Dementek a jesteś w stanie coś polecić w okolicy?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się