Co mnie śmieszy i bawi na re-volcie czyli koń by się uśmiał :) :) :)

Właśnie, jak z tymi derkami siarkowymi
Jedna literka, a ile zmienia  😜
hehehe...derka siarkowa..super 🙂
Zeżarłam szpinak na ciepło, nie robiłam zdjęcia, bo szpinak, jak to szpinak zawsze wygląda jakby zdążył już wyjść drugą stroną 😁
pokemon miszczu 😍
Bardzo proszę nie obrzydzać szpinaku  ❗  ❗  ❗

Mocno zagadkowe  🤣

A ma ktoś może oficerki z tatini lub cacanki skokowe ?
Chceniem się czegoś o nich jeszcze o nich dowiem bo muszę teraz kupić


Dowiedzenie się chceniem brzmi bardzo interesująco. 😀
A skokowe cacanki nie są słodkie?  🤣
Próbowałam ale chyba ryż tak samo dobrze chłonie sól jak ziemniak.. Póki co schowałam do lodówki bo szkoda mi było wyrzucać..

Uwielbiam <3 moja mama robi to samo i też to po niej przejęłam. Musi się odleżeć zanim pójdzie do kosza. Wtedy jakoś tak łatwiej... 😀
Pisze w sprawie okontowania zadów. Kuc czy nie kuc . Struganiem nie bardzo da sie sprawe poprawic kon duzy cięzki ,mocno wkraczający pod kłode wyciera kąty wsporowe.


Kuc czy nie kuc - pytanie prawie jak "Być albo nie być".  Chyba jednak nie kuc, skoro duży i ciężki  😉
trusia, kuce też bywają ciężkie, a niekuce to już w ogóle 😂
Dobra, ciężkie mogą być. Ale duże?    🤔
Ej ale ja sobie jajaj przecież robię...
No wiem. Ja też  😀
trusia, padłam!  😁 😁 😁 😁
Nie ma to, jak koń na podwójnym gazie, czyli polskie znaki jednak robią różnicę 😁:
SzalonaBibi, znaczy koń potrzebuje dragow. Od pierwszego stepa mozesz włączyć dragi i rozne ich konfiguracje przy tym, co chcesz osiągnąć.
Moja kucyka potrafiła stawać dęba i brykać na zmianę, bo foch. Ale zaczynały sie dragi i kon przestawiał sie na tryb wyzwania.
_Gaga piękne!  😁
Do tego zawsze zadziwia mnie wybiórcze używanie polskich znaków. W niektórych słowach tak, w niektórych nie. 😁
Julie mi się czasami zdarza tak wybiórczo stosować polskie znaki, bo często używam tableta, który nie zawsze "łapie" polskie znaki od razu i żeby uzyskać polski znak w tablecie, muszę przytrzymać palec na danej literce i dopiero wówczas pojawiają się przy tej literce różne modyfikacje danej litery i można wybrać tę, która nas interesuje  😉. A że często chce się coś napisać szybko, to już tak wychodzi "koślawo", że raz z polskim znakiem raz bez niego  🙂
Kastorkowa   Szałas na hałas
10 maja 2018 11:37
Bo wiecie te słowniki w telefonach sugerują słowa których częściej używamy  🤣  😉
Do tego zawsze zadziwia mnie wybiórcze używanie polskich znaków. W niektórych słowach tak, w niektórych nie. 😁


Ja czasami tak mam, ponieważ nie mam ustawionego j.polskiego ani polskiej klawiatury w telefonie i przez to mam np. ę ale już ą nie - i żeby zrobić ą muszę przełączać się na polską klawiaturę, co jest mi nie po drodze  🙂
Dzięki za wyjaśnienie dziewczęta. :kwiatek:
Arwilla   Seymour zasnął 17.11.2019…
16 maja 2018 14:54
Trafiłam na ogłoszenie budyń odnośnie dzierżawy Rozmaryna i do teraz się śmieję  🤣

http://ogloszenia.re-volta.pl/wspoldzierzawa-walacha/o/55902/?&strona=4

Tak na marginesie - piękny chłopak  😎
Model do zdjęć 🙂
Wchodzę sobie w moje ogłoszenia celem edycji, poprawiam, przewijam na dół i...



Teraz jestem ciekawa, do czego jestem rekrutowana. 😁
Do wojska, mimo 23 tygodni 5 dni ciąży.
dea   primum non nocere
02 sierpnia 2018 20:51
Ale ja jestem z ludzi, których jara robienie formatowania kondycyjnego w excelu.

Czy formatowanie kondycyjne ma coś wspólnego z galopami kondycyjnymi? 🤣 Taki jogging biurowy 😀 Dzisiaj robię palec wskazujący, jutro serdeczny...

dla niewtajemniczonych, conditional formatting to formatowanie warunkowe
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
02 sierpnia 2018 20:56
dea, tfuuu, jooo 😀 Tak to jest jak się używa w pracy tylko angielskiego 😀
dea   primum non nocere
02 sierpnia 2018 21:00
Wiem, rozumiem, też mam taki klimat w robocie 😉 ale przepiękne wyszło, choć szkoda, że tak hermetyczne 😀
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
02 sierpnia 2018 21:21
dea, ostatnio musiałam wytłumaczyć po polsku nasz proces i zastanawiałam się jak mam przetłumaczyć job requsition - rekłizycja? 😀 Zapotrzebowanie brzmi głupio. Mamy 500 zapotrzebowań? 😀 A tak mówisz, mamy 500 reków i wszyscy wszystko rozumieją 😀
Jakich aparatów używacie? Bardzo chcę kupić lustrzankę canona, jednak nie mogę się zdecydować na model. Czy ktoś z Was miał canona 6d? Cena jest już okey i parametry też wydają się niezłe. Co z nikonami wolicie je od Canonów ?

Zobacz ten tekst i dowiedz się więcej o oponach i oznakowaniu - [...]


piękne  🤣

Wycięłam link - tak dla porządku 🙂
TRATATA   Chcesz zmienić świat? -zacznij od siebie!
20 października 2018 14:18
Jeżdżę w odblaskowej kamizelce, żeby łatwiej moje zwłoki było znaleźć :P


Grunt to optymistyczne podejście do życia  😂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się