Zdjęcia z wypadów w teren. Reaktywacja tematu!

Na_biegunach byłoby cudnie, ale w grudniu  🤣
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
19 marca 2018 11:24
Śnieg w grudniu jest passe  😜  Czekam na majówkę  😂
Kuligiem w majówkę... Można się rozmarzyć... 😂
Na_biegunach jak bajkowo  😍

My korzystamy z zimowej aury x) jak bym się spodziewała, że jeszcze będzie okazja by wyciągnąć sanki to bym je trochę odpicowała... A tak - odpuściłam bo uznałam, że na spokojnie na kolejny sezon je przygotuję... Tiaaaaa...





Tak czy siak z konia dumna jestem bo coraz lepiej ogarnia temat 😉 trochę jeszcze mam obawy przed mocniejszym tempem bo jak to zimniak - kłusa ma dość konkretnego (galopu nie liczę bo idzie jak taran) i z tyłu głowy mam ciągle myśl, że jak zbyt gwałtownie przyhamuje to ja razem z sankami siłą rozpędu wjadę mu w zadek xF może jak mi się uda kupić natylnik do uprzęży to będę spokojniejsza...  Jak nie znajdę w sensownej cenie to najwyżej szarpnę się na nową uprząż...  😵
Dzisiaj przedzieraliśmy się przez zaspy około 50-70cm jak nie lepiej miały niektóre :P
Teraz pozostaje jeszcze tylko dorwać jakąś bryczkę lub chociaż wóz - się nakręciłam x)
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
20 marca 2018 06:16
O kurczę! Dziewczyny, ale u was fajnie 😀 😍 Kurde, u mnie przez całą zimę takiego śniegu fajnego nie było! A poszalałabym po takim 🏇
Livia   ...z innego świata
20 marca 2018 07:15
any, o kurcze, ile u was śniegu! Zazdroszczę kuligu 🙂

U nas trochę tylko popadało, do tego niebosko wiało od piątku do wczoraj. Ale liczę, że z nadejściem kalendarzowej wiosny pogoda też podgoni w odpowiednią stronę 😉
PumCass   zachowaj zimną krew!
21 marca 2018 08:29
Ale Wam posypało!  😀  U
any Borys jaki dostojny w zaprzęgu  😍
Ja właśnie całą zimę się wkurzałam, że warunków na kuligi praktycznie brak... już się pogodziłam z tym, że drugi sezon z rzędu praktycznie przepadł :/ (pierwszy nas ominął bo sanki kupiłam jak już śnieg znikał, a ten był mało śnieżny u nas...) a tu taka heca :P
dzisiaj ładujemy dodatkowy balast na sanki    🏇
zobaczymy co koń na to :P bo dwie osoby mają się nam dosiąść - kurcze sanki mam trochę małe xD
Livia   ...z innego świata
21 marca 2018 17:53
U nas wreszcie znowu się robi wiosennie 🙂 Śniegu jeszcze trochę w lesie leży, ale czuć, że idzie ocieplenie 🙂



Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
21 marca 2018 17:55
Kochan Zimo...

KPW?
Kastorkowa   Szałas na hałas
21 marca 2018 18:02
To u nas w lesie w sumie praktycznie biało, tylko w miejscach  gdzie drzew mniej śnieg stopniał

Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
22 marca 2018 10:09
My chyba żyjemy na innej planecie :P
Zdjęcia z niedzieli, ale wczoraj nie było wielkiej różnicy


Przykryte śniegiem utwardzone drogi, idealne na galopki


Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
23 marca 2018 18:04
Pogoda bez zmian...




Rzeczka wody 5 cm z wierzchu miękki lód. Konie kopytka nie postwią

Całe szczęście jeżdżę w ocieplonych gumiakach z deca

PumCass   zachowaj zimną krew!
23 marca 2018 21:01
Na_biegunach Bajkowo wręcz 🙂
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
23 marca 2018 21:03
Mam dość tej bajki :P Ostatni biały weekend i chcemy z końmi trawę 🍴
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
23 marca 2018 21:09
Ale pięknie 😀 Aż serio mi się znów zimy zachciało, a dopiero co mówiłam, że mam już dosyć 😂
Dzień już długi to i my daliśmy radę po pracy śmignąć do lasu 😀 Wracaliśmy już po ciemku, ale się udało pojechać, a jutro ostatni dzień "złego czasu" 😀
My już po ostatnim kuligu w tym sezonie - z jednej strony trochę szkoda, ale już mam dosyć takich przejściowych warunków pogodowych... Jak ma być śnieg to śnieg, a nie tak jak teraz taka breja się robi :/ przedostatniego dnia wjeżdżałam do lasu po sniegu, a wracałam już po piachu... 

ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
24 marca 2018 14:54
Wiosna kalendarzowa 21 marca przywitała nas całodziennymi i całonocnymi opadami śniegu, w sumie tego opadu uzbierało się w okolicach mojej stajni ze 20 cm spokojnie. Dzień po czyli 22 marca nasz wyjazd w teren wyglądał tak:


odkrywam nowe trasy w Borach i normalnie nie mogę się nie pochwalić 🙂 cudo, nie ? co jedna, to piękniejsza i dłuższa, a wszystkie piaszczysto-mchowe. Kto jeszcze poczuł dzisiaj wiosnę ?
Piekna pogoda i nas zmotywowała. Już dawno nie bylysmy w terenie. Dzis wybralysmy sie w nowe/stare strony (kiedys stalam w stajni po sasiaedzku, to wlasnie tam jezdzilam), mialysmy w planach stepowac, ale czesc drog do klusa sie spokojnie nadawala.
Moja kobyłka nafukana bardzo z poczatku, ale po klusach sobie odpuscila. Wiosna rozpoczęta!

Kastorkowa   Szałas na hałas
25 marca 2018 19:40
U nas dziś tak, wypad na 3 godzinki


Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
26 marca 2018 15:41
RioBrawo, zazdroszczę dróżki  😍
U mnie śnieg zaczyna się topić. Nie wiem czy ufać prognozie. Misiek przestał zrzucać futro a sprawdza się lepiej niż pogodynka. Wiem, że marudzę, ale dość tej aury jak nigdy. Ziemia nie nadąża wchłaniać wody, łąki podmoknięte na naszych pagórach do ewenement i jeszcze wczoraj offroadowcy po nich szaleli  🤬  Sąsiad się pewnie ucieszy :/
vissenna   Turecki niewolnik
26 marca 2018 16:47
Ale Wam zazdroszczę!
Ja byłam dziś umówiona na pierwszy w tym sezonie teren i niestety. Mamy burzę piaskową. Ciepły wiatr znad Sachary przyniósł prezent. Powietrze jest pomarańczowe a do tego chrzęści w zębach, woleliśmy darować koniom to doświadczenie...  😵
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
27 marca 2018 07:53
Śnieg  😵
A u nas w sobotę było tak
KLIK

Za duże zdjęcie.

Edit: Trzecie niestety nadal za duże.
Livia   ...z innego świata
31 marca 2018 17:03
Pozdrawiamy leśnie i życzymy spokojnych świąt 🙂

Livia nie w temacie,ale mozesz się podzielić gdzie dorwałas takie kowbojki?
Livia   ...z innego świata
31 marca 2018 19:20
Buniaa, to kowbojki z HKMu - można je kupić choćby TU 🙂
Livia wielkie dzięki,juz patrze 🙂
Livia - to dziś mieliscie tak cudna pogodę?
Ja juz oczekuje z niecierpliwoscia na najblizszy teren.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się