Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Pestka. To zależy od weta. Jeden mi mówił, że 50 od zdjecia inny ze 70. W końcu przyjechała do mnie doktor co zrobiła ok 15 zdjęć i wzięła tylko 200 zł. Mam.zdjecia z każdej strony i pod kazdym kątem.
pestka, - cena zależna jest od jakości zdjęć, są różne aparaty. Ja nigdy nie płaciłam za poruszone fotki, ale moja wet woli zrobić jedno więcej jak jest wątpliwe, bo w końcu to ona to potem leczy 😉
Pojęcia nie mam, czy to właściwe miejsce na takie pytanie, ale zaryzykuję  😉. Czy ktoś z Was pracuje w warszawskich Wodach Polskich?
Czy w domach dziecka są komputery? 😡
Czy ktoś z was wsiadał z ręką w gipsie na konia?  😀
jagoga, ja kiedyś, przy pierwszym niezbyt skomplikowanym pęknięciu nadgarstka 😉 miałam gips przed łokieć, a do tego konia starego profesora, oazę spokoju, no i byłam młoda i głupia 😀
Ja nawet ze złamanym obojczykiem i łopatką  😉 A także ze złamanym mostkiem, nosem, wyrostkiem poprzecznym kręgosłupa, złamanymi nogami, palcami, pękniętą czaszką  😁 Ehhh młodość  😂 😁
espana Ożesz ty, i to wszystko na koniach sobie narobiłaś? Takie masz kruche kości czy takim hardcorem byłaś?
Tak, wszystko na koniach  😁 Z kościami chyba u mnie wszystko w porządku, więc raczej to drugie  🤣
Ja też jeździłam z gipsem. Wodze w jedną rękę i dałam radę. Najgorzej było osiodłać i wsiąść. Ale mój koń to oaza spokoju.
Co jest bardziej szkodliwe dla baterii telefonu - zostawienie na całą noc podłączonej ładowarki, czy ładowanie 'po trochu'? Mówiąc po trochu mam na myśli, że wieczorem podładuję na przykład 20% i rano resztę.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
27 marca 2018 12:11
fin, zostawienie podłączonej. Podobnie jak rozładowywanie do samego końca 😉
Dziewczyny dziękuję Wam!!! :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
W takim razie idę zaraz wsiadać 🙂
Co jest bardziej szkodliwe dla baterii telefonu - zostawienie na całą noc podłączonej ładowarki, czy ładowanie 'po trochu'? Mówiąc po trochu mam na myśli, że wieczorem podładuję na przykład 20% i rano resztę.


Podobno nowoczesne baterie się nie "przeładowują", jak się je zostawi 😉
Da się jakoś naprawić przesoloną potrawę? Ugotowałam risotto (bardzo dużo, na kilka porcji) i niedobry ktoś z niby dobrymi zamiarami dopadł się do niego z przyprawami i przesypała się sól.. Teraz jest kompletnie nie do zjedzenia.. Da się to jakoś uratować czy muszę wszystko wyrzucić?
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
27 marca 2018 17:04
Sonkowa, spróbuj wrzucić surowego ziemniaka i podgrzewać -  ziemniak powinien wyłapać część soli (nie gwarantuje powodzenia 😉 )
Ziemniak da radę, ale kilka kawałków w różnych częściach potrawy. Ja kiedyś tak uratowałam przesolone danie.
dea   primum non nocere
27 marca 2018 20:47
Co jest bardziej szkodliwe dla baterii telefonu - zostawienie na całą noc podłączonej ładowarki, czy ładowanie 'po trochu'? Mówiąc po trochu mam na myśli, że wieczorem podładuję na przykład 20% i rano resztę.

Właśnie mnie ostatnio zaskoczyło, że mi mój telefon porady daje dotyczące użytkowania baterii i powiedział, iż jakoby lepsze kilka krótkich ładowań niż ładowanie całą noc. Też się wyłącza niby, jak złapie 100%. Słucham go, chyba nie kituje 😉 Druga porada jest, by nie schodzić do zera absolutnie, zawsze trzymać powyżej 10%.
Ziemniak da radę, ale kilka kawałków w różnych częściach potrawy. Ja kiedyś tak uratowałam przesolone danie.


Baaa, ja tak kiedyś gulasz ratowałam, że potem dosalać musiałam  🤔wirek:
Metoda jak najbardziej skuteczna, ale ten ziemniak w kawałkach niedużych ma być i ugotować się do miękkości a nie rozpaść.
Próbowałam ale chyba ryż tak samo dobrze chłonie sól jak ziemniak.. Póki co schowałam do lodówki bo szkoda mi było wyrzucać..
Próbowałam ale chyba ryż tak samo dobrze chłonie sól jak ziemniak.. Póki co schowałam do lodówki bo szkoda mi było wyrzucać..


No to musisz dorobić, żeby mieć jeszcze więcej - nowy ryż wchłonie sól - i masz obiady na miesiąc  😁 Ale to można spokojnie w małych porcjach pomrozić.
Jara, Achaja, dea, dziękuję dziewczyny, w takim razie na wszelki wypadek nie będę zostawiałana na noc i może dzięki temu bateria mi dłużej pożyje w dobrym stanie :kwiatek:
Jeśli na pokładzie jest pasażer na wózku, to wychodzi z samolotu na początku czy na końcu? A może to od linii zależy?
Teodora zależy od wszystkiego, nie ma zasad.
Dzięki. No to zobaczymy, myślałam, że się wstępnie zorientuję, czy mojego pasażera odbiorę raczej wcześniej czy raczej później.
Jak wysłać czapsy? Dotarło do mnie, że nigdy tego nie wysyłałam i nie mam pojęcia, w co to wpakować, a zaraz muszę wychodzić na pocztę 🤣
Opakuj w czarny worek od śmieci. Ja tak praktycznie wszystko pakuję.
Orientuje się ktoś może czy BiP to jedyne miejsce gdzie daje się informację o "konsultacjach społecznych"? Sołtysi nie powinni takiej informacji dostawać równolegle? Właśnie się nieoficjalnie dowiedziałam, że projekt kopalni jest już po takowych konsultacjach rzekomo. A jak z kimkolwiek rozmawiam to nikt nic nie wiedział i pierwszy raz o pomyśle słyszy.
A puszczona była plotka, że inwestor się wycofał. Ktoś nas sprzedał, pytanie tylko czy to da się odkręcić  🤔
Facella   Dawna re-volto wróć!
05 kwietnia 2018 12:58
Kiedy zaczynają się wyprzedaże w H&M?
Facella, - nie wiem jak H&M, bo teoretycznie widziałam jakieś promocje nawet teraz, ale standardowo sklepy zaczynają w czerwcu i do sierpnia jest taki główny okres wyprzedaży letniej.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się