Kącik Rekreanta II (rok 2009)

Prosze prosze. Kilka godzin tu nie wchodze a tyle postow!!
Przepraszam jesli o kims zapomne.

Dolqa, wspolczuje. Na prawde. Zreszta wiem co w tej chwili czujesz. Mialam baaardzo podobna sytuacje. Wierzylam w takie "poczekamy" ponad 4 miesiace.... Beznadziejne 4 miesiace. Poszlam na szczescie za radami paru osob i spotkalam "prawdziwa weterynarie". Roznica kolosalna i teraz nie chce mi sie wierzyc jaka bylam kiedys slepa. Na obecnych dwoch weterynarzach zajmujacych sie moim koniem moge polegac w 100% a nawet wiecej. I na kazdym kroku widze profesjonalizm.

busch, super sobie juz z kobylkami poczynasz. Jak sobie przypomne dawniejsze zdjecia to brak mi slow. I to wszytsko bez trenera....  👍
🙇

margaritka, to fajnie, ze wszytsko pomyslnie. Super!
Trzymam kciuki za leczenie Nerwiny!

caro, uroczo mu z oczu patrzy.  😉

lov, wazne, ze powoli acz do przodu. Trzymaj sie! Trzymam za was kciuki baaardzo mocno.

Diakonka, czy ten diabelksi rumak nie mial calkiem niedawno zdrowotnych problemow?? I tak pieknie sobie juz poczyna?? Super super super!! Oby tak dalej!!
A co wybrykow na zawodach... mi sie raz zdarzylo cofac wprost na karetke. O maly wlos nie usiedlismy panom ratownikom na masce. Ciekawe jakie mieli miny. 😉
wątek zamknięty
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
16 czerwca 2009 21:05
dzieki babki! jutro zabieram aparat😀 dziwnie bedzie zajechac do stajni jak cywilizowany czlowiek poczyscic konika drugiego poczysicc i noge zrobic i tyle  😲 ani nie dac siana ani wygnojowac ani wody nie dolewac itd  😁
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
16 czerwca 2009 21:06
Pauli, a poczekam, niech sama Amnestria powie co i jak...
wątek zamknięty
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
16 czerwca 2009 21:10
Czyżby przeżyła rozmowę z właścicielką Bu i coś bardzo miłego z tego wyszło? 😉
wątek zamknięty
Gillian   four letter word
16 czerwca 2009 21:12
aaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 ja chyba sie domyślam 🙂
wątek zamknięty
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
16 czerwca 2009 21:19
Też mam pewną koncepcję, ale czekamy w takim razie na amnestrię 😀
wątek zamknięty
Caly KR czeka z niecierpliwoscia !! !!
wątek zamknięty
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
16 czerwca 2009 21:21
kujka nie badź Plebs i uchyl rąbka tajemnicy 😀iabeł:
wątek zamknięty
busch   Mad god's blessing.
16 czerwca 2009 21:24
Klami-  :kwiatek: staram się ich za bardzo nie popsuć i chociaż w milimetrach, ale wciąż do przodu się przesuwać
wątek zamknięty
Lov   all my life is changin' every day.
16 czerwca 2009 21:27
Klami, dzięki bardzo, ja również za was trzymam 😉 :kwiatek:
wątek zamknięty
busch i z cala pewnoscia posuwacie sie mocno do przodu!!
Ogromny respect za taka super robote bez nikogo z dolu! Serio!
Tak patrze i na prawde... zazdroszcze. Mam trenera na codzien, dobrze zrobione konie do dyspozycji i d....... daleko mi do tego co potrafilas wypracowac zupelnie sama!

lov bedzie dobrze. Musi byc.
Ja w to zaczynam na nowo wierzyc!!
wątek zamknięty
Lov   all my life is changin' every day.
16 czerwca 2009 21:41
Klami, no ja tak średnio 😉 raczej oswajam się z myślą 'będzie, co będzie'
wątek zamknięty
Kilka naszych foteczek



wątek zamknięty
lov, na tym etapie bylam pare dni temu. Wczorajsza rozmowa z doktorem (chociaz tylko telefoniczna) poteznie poprawila moje nastawienie. Jak zwykle zreszta.
wątek zamknięty
To ja się tylko pochwalę, że Dzioneczek jedzie do Rakowca z Rudzielcem Forty  😅 😅  😀 😀
wątek zamknięty
Kujka mnie sesemesem wezwała 😀 😉


Wróciła właścicielka Buniaczka jak już pisałam kiedyś tam i dziś udało mi się z nią spotkać. Bardzo sympatyczna i miła osoba, wyglądająca na taką z którą da się bezkonfliktowo i bezproblemowo współpracować.

A współpracować będziemy 😅 😅 😅

Póki co ja sobie robię tydzień wolnego od koni (akurat sesja), a A. niech się nacieszy koniskiem. Potem lecim po połowie i w razie czego się zastępujemy. Taki jest plan 😉 Fakt, że przyzwyczaiłam się do bycia w stajni te min 5 razy w tygodniu i będzie mi tego brakować, no ale póki nie mam własnego konia to muszę się dostosowywać. 🙁

W ogóle teraz siedzę w domu, oglądam film i czuję jak opadają emocje. Nie dość, że miałam ważny egzamin to jeszcze ta akcja z Bunią. Muszę oficjalnie podziękować kujce, która wysyłała do mnie sms-y jak jechałam do stajni, że właścicielka chce kontynuować współpracę, co bardzo mi pomogło :kwiatek: :kwiatek: A kolejnym stresem była jazda przy właścicielce. To naprawdę świetna dziewczyna, która bardzo starała się mi pomóc, nie krytykowała, a radziła, a ja byłam spięta jak nigdy (autentycznie zeszłam mokra z konia 😲) Wszyscy wiemy jak wygląda jazda jak jeździec jest jak drewno 😉 No, ale nie mogłam się rozluźnić, tym bardziej, że widziałam jak A. jeździ (b. dobrze) i mi było... głupio 😡
Do tej pory mi głupio.

I to jedyny dół jaki mnie aktualnie dorwał 🙄


No, ale w każdym razie Bu zostaje w "rodzinie" 😁 😜 😍 😍 😍 😍


Busch ja Cię naprawdę podziwiam! Ja do Twojego poziomu dojdę chyba po 10 latach jeżdżenia z instruktorem! Jak Ty to robisz? Photoshop czy jak?
A z Blondyny to kawał ciacha 🍴

Dzionka super! To wrócicie wytrenowani, że konia na zdjęciach (a może jeszcze go gdzieś na żywo zobaczę) nie poznam! 😀
wątek zamknięty
Amnestria SU-PER!! Strasznie się cieszę, że z Bu tak wyszło. Mam nadzieję, że szybko się przyzwyczaisz do nowego układu i nadal tak się będziesz cieszyć Bunią jak przez ostatnie miesiące  🙂 🙂 I'm happy for you  🙂 A do Dzionka zapraszam na oględziny przed wyjazdem, zostało ci...eee.. 11 dni  😎
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
16 czerwca 2009 21:59
ja też już dni lliczę! strasznie fajnie będzie się spotkać🙂
może jakiś terenik? 😉
wątek zamknięty
Bush
regulować to raczej nie mogę, no chyba że we wrześniu. Nie muszę przyjmować wszystkich ofert pracy, ale każdy kij ma dwa końce.
Z jednej strony lubię moich uczniów i częścią się nawet przyjaźnię, a z drugiej mam własne życie i albo rybki albo akwarium. Nie można dać z siebie wszystkiego jeśli robisz jednocześnie tyle rzeczy na raz. I wszędzie wszystko tylko na pół gwizdka  🙄

wątek zamknięty
Deb a bo to jeden  😎
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
16 czerwca 2009 22:04
amnestria, no problem, wiesz, nie lubie wracac sama ze stajni 😁

Dzionka, no wlasnie, ja tez mam nadzieje ze jak zobacze Dzioneczka po treningu w Rakowcu to go nie poznam! bedziesz miala tam net? dasz rade jakies relacje wysylac? bardzo jestem ciekawa postepow!
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
16 czerwca 2009 22:06
amnestria, gratuluję i bardzo się cieszę. a teraz dawaj więcej moich ulubionych uszysk 😀

busch, duży kon, duzy nos 😉
...żeby cie lepiej zwąchać? 😁

Klami, Pauli, no ba, czy te oczy mogą kłamać...?? biedny głodujący koniczek! daaaaj 😎
wątek zamknięty
kujka ciekawe co powiesz jak mnie zobaczysz  😂 pewnie schudnę z 5 kilo i osiwieję do tego  😉
wątek zamknięty
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
16 czerwca 2009 22:24
amnestria
Bardzo fajnie, że tak się to ułożyło 😀
Widać są jeszcze normalni ludzie na tym świecie 😉

wątek zamknięty
Dziękuję Wam wszystkim ślicznie :kwiatek:

Ja tylko mam nadzieję, że zacznę wreszcie progresować (no bo eeej! 😉) i przestanę się wstydzić przed właścicielką


Pauli jak widać są 😉 I tak się składa, że cała stajnia (kujkowa) złożona jest z normalnych, fajnych, wesołych ludzi (a przynajmniej większość taka jest, dziewczynek profi nie liczę 😉) dlatego nie mam zamiaru się stąd ruszać 💃

Caroline znów z dedykacją dla Ciebie :kwiatek: 😉

wątek zamknięty
Jako że pewna niespokojna dusza przypomniała mi o tym wątku - melduję się!
Chociaż jak na razie niestety nie potrafię powiedzieć nic nowego... noga czasem puchnie, nie wiem czy kuleje. Wet będzie w piątek, USG pokaże nam, czy jest poprawa. Może to codzienne naultradźwiękowywanie przyniesie jakieś efekty. I hope so...

A jak reszta re-voltowych kulawców? Czy zostałam już sama? :/

amnestia - dobra mina 😁

fjnie... nie umiem dodać zdjęcia 🙄 coś sie psuje
wątek zamknięty
busch   Mad god's blessing.
16 czerwca 2009 23:25
amnestria- mnie to zajęło 12 lat  😵 - wstyd przyznać, że tyle czasu się na koniach bujam i w domu wciąż nie błyszczą żadne puchary  😀  Ale może kiedyś wreszcie się ogarnę sprzętowo-końsko-trenerowo i zacznę robić poważne postępy, a nie ślimacze i mozolne wzmacnianie starych szańców Stabilnej Nogi, Prostych Pleców, Konia Na Kontakcie i Energii Od Zadu.

a poza tym masz uroczego futrzaka z takim fajnym okiem- wygląda jak w sam raz do wyściskania  😁

Klami-  😡  😡  😡 Kurczę, jak miło wiedzieć, że ciężka praca nie idzie na marne  🙂
wątek zamknięty
busch, pisze co widze. Po prostu. 😉
Powodzenia.


Ramires, czyzbym byla owa niespokojna dusza. 😉
To dobrze, ze u was powoli do przodu. Koniecznie zdaj relacje jak bedziecie po USG.
Nie jestes sama, my wciaz w kaciku kulawcow. My wciaz jeszcze leczenia nawet nie zaczelismy, nawet tak nie do konca zdiagnozowani jestesmy.... bo obaj nasi zaufani weterynarze chwilowo oddaleni od nas o duuuuuuuzo kilometrow. 
wątek zamknięty
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
17 czerwca 2009 09:02
ten wątek to taśmowa produkcja postów!🙂

Diakonka, czy ten diabelksi rumak nie mial calkiem niedawno zdrowotnych problemow?? I tak pieknie sobie juz poczyna?? Super super super!! Oby tak dalej!!


Klami, miał, moim zdaniem nadal ma, ale jestem w tej opinii odosobniona 😲 nie kuleje, dupką rusza, ale nie podnosi zadnich nóg - szura nimi. nadal. humor za to jak widać dopisuje 😀 w poniedziałek przyjeżdża kolejny wet. potem wyjeżdżam, ale jak wrócę to w końcu zdecyduję się na wywiezienie go do kliniki.

wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
17 czerwca 2009 09:10
amnestria, dzięki 😀
te uszy mnie kłada na łopatki 🙂 tak jak i praca uszna Groma Koniczki 🙂

Diakonka, skoro koń po problemach i - jak rozumiem - odstawieniu od pracy, to moze to szuranie to po prostu brak muskulatury? w zaleznosci od umięśnienia konie potrafią bardzo zmieniać sposób poruszania się. Rozważałas to?

wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.