Dobry fryzjer

safie hm, na tyle dobrych opinii personalnych na fb nie ma ani jednej bezpośrednio kierowanej do tej babeczki o której piszesz. A chodzisz do niej jakoś regularnie? Ja się bardzo boję tej zmiany i chciałabym mieć pewność, że oddaję się w ręce kogoś kto mi pomoże i doradzi 🙂
Becia23   Permanent verbal diarrhoea
21 marca 2018 10:30
Odkopuję
Czy może mi ktoś polecić dobrego fryzjera w Katowicach/okolice? Takiego z zacięciem stylisty. Chciałam dość radykalnie zmienić fryzurę (skrócić) i potrzebuję kogoś od kogo wyjdę zadowolona 😀

Ja za to polecam Barocco Hair and Body na Wawelskiej - ja bylam u Artura, co prawda w moim przypadku bylo to rozjasnienje wlosow, ale zrobil cos, czego po doswiadczeniach z poprzednimi fryzjerami myslalam, ze sie nie da zrobic.
Na swoim fb wstawiaja caly czas przed&po roznych fryzjerow u nich, jestem pewna, ze jesli do nich napiszesz i powiesz, czego bys chciala, zaproponuja najlepszego do tego fryzjera.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
21 marca 2018 21:13
FurryMouse, ja do fryzjera chodzę baaardzo rzadko, ale to jedyna fryzjerka, której dałam się zrobić na blond i z włosów do pasa ściąć do ramion  🙂  Włosów nie zniszczyła, a wszyscy byli zachwyceni efektem
A jakiś sensowny fryzjer w Warszawie, ale najchętniej po praskiej stronie? Macie kogoś do polecenia? Powoli dojrzewam do umówienia się na farbowanie, ale wolałabym nie iść byle gdzie... 😉
Dzięki za propozycję. Coś ogarnę z tych dwóch adresów.
FurryMouse, Inne miasta w promieniu....yyyy.... 40-70 km od Katowic wchodzą w grę czy szukasz jedynie w Kato?
Sankaritarina oj nie, nie, aż tak mi nie zależy 🙂 prawdę mówiąc cały czas biję się z myślami jeśli chodzi o to strzyżenie...
ash   Sukces jest koloru blond....
24 marca 2018 17:57
Libella, mam na Towarowej do polecenia i w Kobyłce.
Zależy czego potrzebujesz 🙂
Ash potrzebuję kogoś, kto będzie w stanie doradzić mi z kolorem i zrobi to dobrze 😉 Chciałabym nieco ożywić swój naturalny kolor, trochę pewnie przyciemnić.
Kobyłka daleko trochę 🙁 A ma ktoś doświadczenia z Agnieszka Chełmońska Studio na Konopackiej?
Libella, ja z całego serca polecam DW Creative Group 🙂 Przetestowałam kilku fryzjerów, od półtora roku chodzę do Darka i ufam mu 200%, bardzo dobrze dobrał mi kolor, cięcie etc 😉 Polecam!
ash   Sukces jest koloru blond....
28 marca 2018 14:34
Libella, śmiało możesz iść na Towarową do Arkadiusa do Kasi Hnatkowskiej
Sankaritarina oj nie, nie, aż tak mi nie zależy 🙂 prawdę mówiąc cały czas biję się z myślami jeśli chodzi o to strzyżenie...

Nie wiem jak radykalna zmiana miałaby być, ale czasem warto, polecam.
Włosy i tak odrastają. 🙂
Gabb., Ash, dzięki  🙂  DW Creative Group mam po drodze z pracy, więc spróbuję się tam zapisać 🙂
[quote author=FurryMouse link=topic=187.msg2769404#msg2769404 date=1521906293]
Sankaritarina oj nie, nie, aż tak mi nie zależy 🙂 prawdę mówiąc cały czas biję się z myślami jeśli chodzi o to strzyżenie...

Nie wiem jak radykalna zmiana miałaby być, ale czasem warto, polecam.
Włosy i tak odrastają. 🙂
[/quote]

Problem w tym, że jednak krótsze włosy trzeba częściej podcinać żeby zachowały pierwotnie wymyślony kształt. Ja zwykle do fryzjera chodzę tak raz na kilka miesięcy (i to tylko i wyłącznie na podcięcie grzywki) 🙂 Stąd też myślałam o czymś bliżej żeby ewentualnie móc cześciej iść je przyciąć jeśli kształt mi się spodoba.

Tak czy siak wczoraj zrealizowałam jedno ze swoich marzeń i kupiłam aparat więc na jakiś czas zawieszam temat super-fryzjera za miliony monet. Najpierw muszę wymyślić co będę jadła przez następne pół roku :P
Jeśli temat powróci - na pewno wrócę do tych propozycji 🙂
A czy Wrocław coś poleci? Jakiegoś magika od blondów? Cennik nie gra roli. Byle ktoś sprawdzony osobiście a nie z super portfolio na FB - na takich się już nabrałam 🙁
ash   Sukces jest koloru blond....
30 marca 2018 09:18
falletta, do Warszawy przyjedź 🙂
Długo szukałam speca od blondu, wielu przetestowałam wiec mogę doradzić
Ash Nie jestem pewna czy jestem na tyle zderminowana aby specjalnie do fryzjera się fatygować tyle km. Ale chętnie przyjmę kontakty, gdyby mnie tam coś przywiodło  :kwiatek:
Po moich poszukiwaniach dobrego fryzjera trafiłam do Hair Club Warszawa i polecam 🙂 Mega przyjemna atmosfera i uzyskałam dokładnie taki kolor, jaki chciałam, bardzo naturalny. No i fryzjer był w stanie doradzić, podpowiedzieć itp 🙂

A tymczasem wpadam z kolejnym pytaniem - polecacie kogoś w Warszawie do upięcia ślubnego, kto zrobi to dobrze, nowocześnie (bez diamentów i innych cekinów 😉) i (ważne) będzie jak najbliżej Pragi lub będzie w stanie dojechać i uczesać mnie u mnie w domu?
spam
Za ten post użytkownik otrzymał: Ban permanentny
Komentarz moderatora: spam
A dobry fryzjer w Warszawie od włosów falowanych/kręconych? Albo taki, który po prostu nie urżnie mi włosów na prosto tylko ładnie pocieniuje?
zerowy Ban permanentny
09 lutego 2024 18:21
Jeszcze jakieś inspiracje by się przydały.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się