Kącik Rekreanta (część XI) 2018

lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
19 marca 2018 11:21
Szalejecie dziewczyny, chwilę mnie nie ma i tyle nowości 😜
Edit. Mamy już zalecenia od osteopaty i w sumie potwierdził moje przypuszczenia, więc luz.
wątek zamknięty
Moon Super! Gratulacje  :kwiatek:
anai wygląda świetnie  😍 a przeszkody serio wydają się malusie  😁

A my po 2-dniowych konsultacjach. Mój koń mnie bardzo pozytywnie zaskoczył, był skupiony, w ogóle się nie wkurzał, nawet nie ponosił mnie w lotnych  😁 już nie mogę się doczekać treningów za miesiąc  😍

wątek zamknięty
O jaa on ma serduszko na glowie  💘 😜
wątek zamknięty
aronka po tatusiu  💘
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
20 marca 2018 17:35
dzięki laski 😡

KaNie oj, no on na pewno ;-) Myślę, że jeśli by był w treningu u jakiegoś zawodnika to 130 by pociskał z palcem w d... nosie :P Ze mną, cóż, zobaczymy jak bardzo będzie ogarniać mój mózg, bo niestety, 3/4 wszelkich "wtop" na parkurach to moja głowa i dziubanie rękami. Ale mi się nigdzie nie śpieszy, więc ot sobie rzeźbimy 😉

charlieeee bosssska odmiana! No jak farbką namalowane serduszko  😜

Zrobiłam porównanko, bo dawno nie oglądałam starych fotek i trochę mi szczęka opadła...

Mówi się, że najlepiej takie metamorfozy widać w ujeżdżeniowych koniach, ale z sucharka też da się zrobić nie-sucharka skoczka...  😍
wątek zamknięty
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
20 marca 2018 18:42
Moon o jaaa  😲 Szczęka mi opadła, co za ciasteczko!  😍 Ja wiem, że Pan Kul jest superowy, ale to zestawienie jeszcze bardziej podbiło jego zajeb*stość!  😜 😍

charlieeee - rzeczyiwście fenomenalna, serduszkowa odmiana  🙂 Śliczny zwierzak!
wątek zamknięty
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
21 marca 2018 11:49
charlieeee piękne ta odmianka  😍

Moon
  👍
wątek zamknięty
Moon
Czemu nie skaczesz wyzej? Boisz sie? Nie pytam ze zlosliwosci tylko z ciekawosci. Ja sama jestem cykor i moj strach z automatu powoduje trzymanie za morde i inne dziwne rzeczy.  👀
A zmiana bardzo fajna. Z tuptaka na fajnego sportowego konika 🙂
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
21 marca 2018 12:31
KaNie, głównie to z braku mojego oka oraz deko cykora - no właśnie dlatego trzymam za facjatę (a Kulek delikatny w buzi i zdecydowanie nie jest pullerem, który mocno idzie w rękę w dystansie, tylko galopuje tyle, ile mu nakażą, chociaż i tak jest lepiej, bo jest w stanie sam zadane tempo utrzymać, nawet być chętnym że tak napiszę :P) Na treningach bywa, że i parkur 110-115 jeździmy, trenerka skakała na nim jakiś czas temu 120, bez większego wysiłku szło ;-) No ale wiadomo, że na zawodach to jest zupełnie inna bajka, dlatego jeździmy "pięterko" niżej póki co, dla "mego mózgu" bym też trochę uwierzyła że jednak potrafię :P Generalnie, ja to bym pewnie dalej LL jeździła, ale no, ufam trenerce na co każe mi się zapisywać 😉

Dzięki laski, szokłam lekko jak sobie porównałam te foty... A filmiki z konsultacji z K. Ludwiczakiem sprzed 2 lat oglądałam też... Ja nie wiem kto mnie tam w ogóle wpuścił! No jak ślepy paralityk jeździłam 😜 🙇

przy okazji jeszcze napiszę, że w poniedziałek Kulek miał zasłużone spa - masażyk oraz sesję derką magnetyczną i generalnie fizjo określiła Kula jako piankę - gdzie nie przyłożyła palca tam się "zatapiała" w mięśniu  😍 Trochę bolesności w lęźdźwiach, ale generalnie po derce magnetycznej to podejrzewam, że Kulek zrobiłby i kwiat lotosu oraz podwójnego tulupa z axlem w tył :P Trochę jeszcze rzeźby nad szyjką, która mnie mierzi, bo jeszcze nie ma takiego mięska, jakbym widziała :P Mam nadzieję, że już zaraz będzie można wyjść na plac i lonżować do woli z drągami i kawaletkami  😀iabeł: 😀
wątek zamknięty
xequus, martva dziękuje  :kwiatek: :kwiatek:
Moon super przemiana  😍 Kulek wygląda świetnie  💘
wątek zamknięty
Kastorkowa   Szałas na hałas
24 marca 2018 17:48
U nas wiosna pełną gębą. Ujeżdżalnia w końcu wyschła więc będzie można korzystać.
Senior chodzi jak złoto, energię ma z kosmosu i daje z siebie wszystko.  Na razie się terenujemy i robimy kondycję na górkach i długich galopach.

Usłyszałam dziś chyba "komplement" życia...
Jadąc w teren mijałam się z zastępem z stajni obok gdzie wszyscy na hucułach, i tak mijam ich stępem i instruktor śmieje się, że stępem ich przeganiam i mówi, że hucuły to jednak leniwe są... no jak tak spojrzałam i mówię, że to też hucuł i do tego 22 letni.
Mina bezcenna, dostałam jeszcze komplement za tak dobre utrzymanie konia i pojechałam w swoją stronę  🤣


Młodzież za to jutro kończy lat 7 i już mózg mu wrócił na miejsce po przeprowadzce więc dziś został odpalony na lonży i trzeba zacząć coś robić.
wątek zamknięty
Kucyk pozdrawia spacerowo. Ale było ciepło wczoraj. Nic, tylko się brać do przekonania go, że drzewa są super i jeździć w tereny. 😀
wątek zamknięty
No my wlasnie dzis terenowo 😉

Acz dzis juz tak ladnie nie bylo kurdesz! no ale chociaz na glowe nie padalo...
Weekend pracowity, rzezbimy dragi, przejscia i takie tam, wiec chlopak sie porzadnie napocił, także dziś było zasłużone wietrzenie uszu 😉



wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
26 marca 2018 21:29
A my już prawie tradycyjnie, kiedy jest lepiej czekamy na weta  😵
I jak tu go nie kochać 😜
wątek zamknięty
Kastorkowa już sobie wyobrażam minę instruktorki  😂

Lusia a co to się tym razem stało? Zdrowiejcie szybko!

Anai oj tam ,oj tam...Bywa i tak. Ta Lka dla niego to pikuś. Bardziej Ciebie przerażała. Jednak po takiej przerwie to nic dziwnego. Kiedy następne zawody ?
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
26 marca 2018 23:42
akzzi tego jeszcze dokładnie nie wiem
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
27 marca 2018 11:16
Nooo, terenowy szał się zaczął - w końcu można wyjść z hal, yeah!  😅

faith, usziiiiii... robią wrażenie  😁 😍

flygirl, a pan koniu ma obiekcje przed drzewami oraz terenami? Pffff, czym prędzej musisz użyć siły perswazji i go przekonać! ;-)

Kastorkowa senior nie wygląda na swoje lata zdecydowanie 🙂

My oczywiście też w niedzielę skorzystaliśmy z boskiej pogody, od razu chce się rzeźbić!  😍 Kulek tak poczuł wiosnę, że galopowałam w półsiadzie, bo pełny ciężko mi było wysiedzieć - pchał się zadem iż prawie wyprzedzał przód  😜  😲 (ave kaloszki!)

Skakaliśmy e... wagony!  😲 Kul tak galopował że generalnie, trenerka postawiłaby mi i ścianę z betonu to bym pewnie skoczyła  🤣 no obłęd w ciapy był!  😍

link do filmiku, jakość ma massengerze była spoko, po udostępnieniu, cóż... :P https://www.instagram.com/p/BgvvSgvlbmN/
(z wrażenia że tak wysoko zapomniałam że wypadałoby skoczyć środek oraz po skoku jeszcze galopować na wprost...  🤬  Oraz lądowania po takich lotach muszę ogarnąć, bo mam wrażenie że stanowczo za długo zajmuje mi ogarnięcie się po :P )

o ostatnim powtórzeniu, skoczyłam, chciałam przejść do kłusa... i e... tego... Nie mogłam!  🤣 Kul po prostu postanowił iż dalej będzie kontynuował galop, bo a nóż się jakiś płotek nawinie... Skracałam, skracałam, na wolcie, Kul coraz bardziej skumulowany, krócej, krócej... i dalej galopuje! 🤣
wątek zamknięty
Taak ma, lubi stanąc i zacząć się cofać, jednocześnie włażąc na wszelkiej maści gałęzie, kamienie, nie omijając dziur ani innych rowów. 😜 Z drugim koniem ogólnie tak nie robi, czasami tylko próbuje, ale łatwiej go ogarnąć niż jak jest sam. O tyle dobrze, że robi tak tylko w stępie. Normalnie bym go rozstępowywała przed lasem i wjeżdżała kłusem, no ale niestety te początkowe odcinki, to nie są zbyt dobre na co innego oprócz stępa. Ogólnie on się nie boi, tylko ma jakąś dziwną awersję. 🤔wirek: Planuję przekonać trenerkę, żeby wsiadła i go delikatnie przekonała, bo ja to za cienka i za miękka na takie rzeczy jestem. 😁 I tak jest progres, bo mogę pojechać na stępa na ścieżkę po drugiej stronie lasu, ale tylko dlatego, że tam drzew nie ma dużo i są między nimi prześwity. A i tak musiałam go przekonywać pierwsze parę razy, że w tył zwrot, to nie jest za bardzo to o co mi chodzi.

Wasz filmik widziałam, czekam na jakieś porządne filmy i foty z zawodów na otwartej przestrzeni. Ile można tych halówek. 😀

Ja dzisiaj wsiadłam w końcu, bo siodło wczoraj wróciło. 😀 Dziwnie mi się siedziało, zupełnie inaczej. 🤣 Trochę się pokłóciliśmy, ale względnie szybko doszliśmy do porozumienia. Jutro trening. 🏇
wątek zamknięty
My po pierwszych zawodach w tym roku. Dwa pierwsze dni HPP takie sobie pod względem wyników, ale w niedzielę już ponad 64% w Inter I Freestyle  🙂 Natomiast Szymon spisał się na medal, a nawet dwa. Miał takie flow, że nic tylko po kopytkach całować  💘 Ja jeszcze nie ogarniam jazdy na takiej świeżej i nie zatykającej się wersji mojego konia, dlatego mnóstwo drobnych błędów popełniłam. Także teraz szlifujemy  🙂

Film:




wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
27 marca 2018 13:48
tulipan, gratulacje!
Jezzzu, szymonowe usziska są absolutnie hipnotajzing!  😍
Te pospinane, biedne ujeżdżeniowe konie...  😁

Chciałam pytać co za ładny szary fraczek masz na ostatnim foto i e... ekhm... tego  🤣
wątek zamknięty
Szymkowe uszi są już legendarne  😂
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
27 marca 2018 15:28
tulipan, on sobie rytm wy... Wyklapowuje?! ;P
wątek zamknięty
Kastorkowa   Szałas na hałas
27 marca 2018 18:25
Akzzi no była mistrzowska  🤣
Moon dziękuje w imieniu Gucia, a Pan Kul wymiata  😉
Tulipan to pierwsze zdjęcie to kwintesencja tych jego uszu. Są cudne  😍 Bardzo fajny przejazd  :kwiatek: Owocnego sezonu 😀
wątek zamknięty
tulipan prezentujecie sie zjawiskowo 😍 A uszy widzę współpracują z kończynami 😁
My zaliczyliśmy dzisiaj pierwszą jazdę na dworze w tym roku..mogłabym z konia nie zsiadać
wątek zamknięty
tulipan, obaj nasi chłopcy super spisywali się w Michałowicach  😍 Zapomniałam Ci powiedzieć, ale jak w sobotę rozprężaliście się równocześnie, to zastanawiałam się czy Szymi i Gloro się mogą pamiętać z dzieciństwa, aż ciekawa jestem jak to działa u konia 🙂
wątek zamknięty
Moon ale ciśnienie !

Lusia to trzymam kciuki by była to najdelikatniejsze opcja z możliwych chorób :kwiatek:

Tulipan gratulacje! Miło się Was ogląda 🙂
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
27 marca 2018 20:03
Tulipan Gratulacje  😅 Z kim obecnie trenujecie?
akzzi Dziękuję :kwiatek: Trochę mnie zmartwił Księciunio, ale wet jednak będzie w czwartek, więc cierpliwie czekamy.
wątek zamknięty
lusia obecnie z Anią Łukasik  🙂
Moon teraz to on działa nawet w różnych kierunkach jednocześnie. Chyba ćwiczy w nocy  😁
Olson sprawdzimy na kolejnych zawodach!  😀
Kastorkowa akzzi anil  :kwiatek:
wątek zamknięty
tulipan gratulacje! sledzilam wyniki na bieżąco, konkurencja potezna, pierwsze koty za ploty, brawo wy  😅
wątek zamknięty
tulipan Gratulacje  :kwiatek: widziałam przejazd finałowy w relacji świata koni  😀
Kastorkowa w życiu nie dałabym mu 22 lat  💘
faith zazdroszczę u nas 1 dróżka w teren, a teraz się znowu jeszcze pogoda zepsuła  😵
lusia722 zdrówka!
Moon Poczuł wiosenną moc  😍

A mojego Pana konia ostatnio nosi w trakcie rozprężenia, ale jak już przechodzimy do prawdziwej pracy to jest super  😍 Nawet ciągi w kłusie się poprawiają  😀 w weekend wsiada koleżanka, coby zdecydować czy wypożyczyć Pączka na ujeżdżenie na srebrnej odznace także trzymajcie kciuki, żeby się dogadali  😁

Zdjęcie z którejś ciepłej niedzieli  💘
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.