Kącik Rekreanta (część XI) 2018

charlieeee śliczny ten twój koń, oglądam sobie jak masz fajnie nogi ułożone i nagle mistrzyni drugiego planu ze swoją łydką  😉 aż mnie kostka boli od samego patrzenia.
wątek zamknięty
tulipan, ten koń przerasta sam siebie, niesie się z miesiąca na miesiąc coraz lepiej, szał!
wątek zamknięty
My z czarsonem też ruszyliśmy się na wiosne. Zmieniamy nieco ramy i dalej pracujemy nad podstawieniem zadu  😜 myślałam żeby wybrac się na zawody ale nie wiem czy kontrgalopy nie pokrzyżują nam planów bo odkąd moj koń opanował piękne lotne kompletnie zapomniał o kontrgalopach .... hahha i teraz weź mu wytłumacz. ...hahaha oddycham ustami i moje miny na koniu sa wręcz obłędne 🙂

charlieeee marzą mi się jakieś konsultacje ale na razie jedyne na jakie mnie stać to konsultacje z wujkiem youtube. Super fotki

Moon nie znam sie na skokach ale chyba duży progres macie.

faith fajnie was widziec całych i zdrowych 😉 no i fajna macie ujeżdżalnię.

tulipan uwielbiam was !!! i te twoje buty ukradne ci kiedyś !
wątek zamknięty
faith  :kwiatek: Konkurencja potężna i super jeżdżąca, dla mnie to mega motywujące pojeździć z takimi zawodnikami na jednych zawodach  🙂
charlieeee lenka1z   :kwiatek:
Burza mnie on zaskakuje codziennie. Jest tak ambitnym zwierzem, że szok  💘
wątek zamknięty
lenka1z ale wyglądacie bosko  😍 jeśli pojedziecie na zawody to gdzie? My mamy w planach za miesiąc, bo rozpoczyna się akurat cykl pucharu wielkopolski  🏇
anil22 nawet tego jakoś wcześniej nie przyuważyłam  😁
wątek zamknięty
tulipan, gratulacje ogromne, Szymek szałowy. Zmienia się w oczach z dobrego na coraz lepsze.
charlieeee, ale fajna ta fotka z ciepłej niedzielo, takie czuję wiosnę nosem 😉 (a u nas dziś  śnieg pada 🙁)
akzzi, dzięki, dokładnie tak było, ja nie czułam się komfortowo (może nie tyle z powodu ciut wyższego konkursu tylko właśnie z powodu sporej przerwy, nie wiedziałam, jak się młody zachowa). Teraz mamy 2 dni zawodów w połowie kwietnia i  trzydniową majówkę.
Kastorkowa, o, faktycznie hucułek wygląda super.

Mam jeszcze jakieś foty z zawodów, to wstawię.



wątek zamknięty
Anai cały czas mam wrażenie Twojej sztywności w ramionach, spięcia. I na tych zawodach było to jeszcze bardziej wzmożone. A to zaburza stabilność dosiadu, na zdjęciach to widać. Do następnych zawodów się rozskaczecie
wątek zamknięty
charlieeee myślałam o N na jakiś łódzkich naszych, ale hahah musze zobaczyć czy ograne bo ja jestem perfekcjonistką i jeśli nie będzie na cito wolę dalej jeździć za stodołą 😲  🏇 ale o głupia ja tak nauczyłam konia lotnych, że ledwo zmienię ciężar ciała w siodle to on nogi zmienia, no to teraz masz babo placek .... 🤬
wątek zamknięty
lenka1z, well, kontrgalop na tym głównie polega, że Nie zmienia się rozkładu ciężaru  🙂
wątek zamknięty
anai U nas nie było, tylko zimno, ale podobno w poniedziałek ma znowu padać śnieg w większej części Polski  🤔 Mam nadzieję, że zaraz o tym się ociepli b jeszcze trochę w tym tłumie na hali to zwariuje  😜 Piękny ten Twój koń  💘 a tak przy okazji co masz za kask?  :kwiatek:
lenka1z mam podobnie, jak ma być byle jak to wolę poczekać  😉 w drugiej połowie roku planuje pierwsze C, ale właśnie nic na siłę. Jak będę uważała, że jeszcze nie czas to start poczeka do przyszłego roku  👀
wątek zamknięty
halo halo ja wiem ale czasem robie to nieświadomie przy łuku ..... 😂 trzeba nad sobą pracować nie ma co
wątek zamknięty
lenka1z, kask uvex glamour. Mega wygodny i ładny.
akzzi wiem. Mam tę świadomość

Skoczek w ujeżdżeniówce:


Obiecałam sobie, że raz w tygodniu będę siadać w ujeżdżeniówkę, zobaczymy, czy uda mi się być konsekwentną 🙂

wątek zamknięty
anai, superowy jest 🙂

Ja powoli rozglądam się za jakąś ujeżdżeniówką bo po 20 latach w skokówce czas na trochę pingwinienia 😁

Duży świąteczny

[img]https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/29790565_1665217310182037_7114080907258816853_n.jpg?_nc_cat=0&oh=32b05e045a6e679ce3be1a16b749784d&oe=5B75E3E0[/img]

wątek zamknięty
anai, Młody jak zawsze fajny 😀 już nie mówiąc, że Ty na zawodach to elegancja-francja => marynarka & kask 😍
Jest jakiś powód wsiadania w ujeżdżeniówkę? Pytam nieuszczypliwie czy coś - sama się zastanawiam....

galopada_, A Ciebie cóż tak w stronę pingwinów zawiewa? 😀 Co tam u Szarego?
wątek zamknięty
Sankaritarina, chciałabym go pokazać też na uj , w końcu papier (Collado/Cassini I x ARGENTINUS)  zobowiązuje, argentinusy dobrze się ruszają 😉
galopada_, fajnie jest mieć ujeżdżeniówkę, ja pożyczam id trenerki.
wątek zamknięty
Sankaritarina,  zdrowie mi już średnio pozwala na skakanie, a tym bardziej na takim smoku. 😉 A  łapami machać lubi. Chociaż on to do wszystkiego, skoczymy coś, w teren pojadę, porzeźbimy z ziemii bo ma łatwość. No i kończą się jego wieczne wakacje bo kończę studia i go zabieram do pensjonatu 🙂

anai, ja też w pożyczonej śmigam, ale co swoje to swoje 🙂😉

wątek zamknięty
Kastorkowa   Szałas na hałas
02 kwietnia 2018 18:48
Udało nam się załapać dziś na parę zdjęć. Wiosna w pełni,  senior w coraz lepszej formie.
Zakupiliśmy w końcu ujeżdżeniówkę też i udajemy, że umiemy jeździć  😀
Jutro chcę odpalić w końcu młodego pod siodłem bo od przeprowadzki to tylko się lonżujemy i chodzimy na spacerki.


wątek zamknięty
anai bardzo podoba mi się ten Twój koń  😀
galopada_ Piękny jest! Pingwinienie zawsze na czasie, więc powodzenia w znalezieniu siodła  😀
Kastorkowa No wspaniały jest ten kucyk  😍 i aż czuć wiosnę na tych zdjęciach  💘

A ja jako, że użyczyłam konia koleżance i sama przez tydzień nie jeżdżę więcej bawię się z ziemi  😁
https://www.instagram.com/p/Bg9Khtul3f2/?taken-by=agataakk
Mój koń pewnie myśli, że już do końca mi odbiło  👀
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
03 kwietnia 2018 08:17
charlieeee, hahahahaha, jezu, mina Twojego konia i jego niewzruszenie mówi wszystko!  😁 🤣

Kastorkowa, oddawaj pogodę! :P
Stylówa fajna, ale lańsko za brak sztylp, które psuje cały odbiór! :P

wątek zamknięty
charlieeee Ale chłopak niewzruszony  😎
wątek zamknięty
Sankaritarina, a Szary robi nic 😀 jak zwykle. ma się bardzo dobrze 😉

charlieeee, dla mojej krótkiej nogi może być problem, ale już mam kilka upatrzonych. Może jakieś w wersji junior mi się trafi 😀

Z niecierpliwością wyczekuje czerwca, żeby jezdzić regularnie 😍 aż mnie nosi jak patrzę na zdjęcia 😁

wątek zamknięty
Pomyliłam wątki  🤔
galopada_ On wygląda jak stworzony do ujeżdżenia  😁
wątek zamknięty
Kastorkowa   Szałas na hałas
03 kwietnia 2018 17:05
Charlieeee dziękujemy, no stara się hucaluz za dwóch  😀 U nas od wczoraj wiosna na całego.  Jaki ten Twój piękny, ale minę ma z serii, "Czy Ty się aby na pewno dobrze czujesz?"  😀

Moon u nas od wczoraj wiosna na całego, dziś było 20 stopni  😀
Przyjmuję lańsko, muszę właśnie w końcu kupić bo ariaty co mam są strasznie grube i czuję się jakbym miała termobuta na łydce
wątek zamknięty
Moon, anil22 , Kastorkowa go już generalnie chyba nic nie zdziwi  😁 Ja mam czasem dziwne pomysły  😁 Teraz uczymy się stępa hiszpańskiego jak kogoś upoluję do nagrań to coś wstawię  😀
galopada_ Nic tylko wyjeżdżać na czworoboki  😍
wątek zamknięty
Galopada oooooo! no ruch to on ma, nie ma na co narzekac 😀 super, trzymam kciuki żeby czas do powrotu w siodlo szybko zleciał 🙂😉))

Kastorkowa brawo dla Seniora! a prosiaczka już ruszyłaś wiosennie? 🙂

anil22 pokazuj Pana Ślązaka! a nie się chowasz po katach 😉

U nas już piekna wiosna tez, wczoraj jezdzilam w termokoszulce bez zadnej bluzy, bosssskoooooo <3
I taka mam piekna buzie od cioci martvej  💘
wątek zamknięty
faith z chęcią ale mam tylko takie słabe zdjęcia  😵 brak fotografa mi doskwiera
Wiosna już u nas 15 stopni wczoraj i zaczynamy jeździć na dworze.
Ostatnie jakie mam  😁

Ostatnie jakie mam  😁
wątek zamknięty
Dawno mnie tu nie było i mam okropne zaległości 🙂
Po rożnych przebojach mniejszych/większych ruszamy powolutku do roboty. Wczoraj odbyliśmy naszą 5 wspólną jazdę (stęp + kłus) i powiem Wam, że pierwszy raz w życiu jeżdżę tak zblazowanego i wyluzowanego życiowo młodego konia. Sadzę, że gdybym go nagle osiodłała o 12 w nocy i wybrała się na Grunwald to zasadniczo nie byłoby problemu 🤣 Pozdrawiamy!







wątek zamknięty
Tuch alezzzzz on łapie za oko!  😜 nabiera powolutku po kontuzji ciałka co? 🙂
wątek zamknięty
faith Tak, zaczyna się robić kulisty, jeść to on zdecydowanie lubi. Kontuzji jako takiej początkowo nie miał, a artroskopię. Miało być ładnie, sprawie ale przy rozruchu napytał sobie biedy bo zaliczył 3 rasowe gleby w tym 2 na beton (najpierw wyrywając się z lonży podczas spaceru w okół stajni a później wybiegając z padoku za 2 koniem). Żeby go "uruchomić" przerobiliśmy 2 fizjoterapeutów masaże, akupunkturę, moksoterapię i gdy już szło ku dobremu... podbił się! Całe szczęście znalazłam mikro przetokę, nakłułam ją, powiększyłam i poleciało trochę ropy. Uff. Już zaczęłam się zastanawiać czy może powinnam mu założyć czerwoną kokardkę albo odprawić jakieś modły? 😁
wątek zamknięty
Tuch To ten sam koń? Ten dopiero co zakupiony i surowy? Szok  😲 super się prezentuje
Ale on ma obłędną maść  😜
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.