Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

ushia   It's a kind o'magic
27 marca 2018 08:25
wspomniany konik - 15%
i bergo tez 15%

tylko w koniku jest wysylka gratis od 150zl - wcale nie jest tak slabo jak to milosnicy darmoszki narzekaja 😉
fizjo-duda mogę na priv Ci przesłać kod rabatowy na 20% na Bergo 😉
Miłośnicy darmoszki 🙇  ushia chyba ci się pojęcia pomieszały, wyśpij się  😉
Jest więcej sklepów, które mają darmową dostawę a do tego często fajne promocje, np. Horsetown czy Horseway.
A czy ktoś wie do czego sprowadza się wspomniane w Koniku "wybrane produkty" ?
HAPPY EASTER SALE!
15% rabatu na zakupy na www.horsetown.pl
kod: easter
ważny od 26.03 do 8.04 br !

Promocja nie dotyczy pasz, suplementów, produktów w dziale promocje oraz produktów firmy daw-mag.
ushia tyle że -15% jest tak na prawdę na nie wiadomo co, bo nawet nikt w koniku nie raczył podać na co dokładnie jest promocja lub mogli zrobić zakładkę... wolę zapłacić te 15 zł za przesyłkę i zamówić w pasi koniku albo GNL , gdzie wybór jest większy i chociaż wiadomo co obejmują rabaty
ushia   It's a kind o'magic
27 marca 2018 10:06
fakt ze troche to dziwnie zrobili, bo kod nijak nie wchodzi, ale produkty objete promocja sa wyszczegolnione jako "promocja" i faktycznie te 15% tansze

take it easy - nie ma przymusu kupowania akurat w koniku, ale tez bez przesady - nie odstaje jakos od innych sklepow 😉
To pewnie zależy co się kupuje. Ja nijak nie mogę zrozumieć zachwytów nad animalią, tam nawet po rabatach ewentualnych (acz rzadkich) ceny są wysokie. Na szczęście sklepów jest dużo i można porównać i zdecydować.
Ja nie narzekam - pamiętam jak w W-wie był JEDEN (stacjonarny oczywiście) sklep jeździecki. Chodziłam czasem - pooglądać, bo zakupy zrobiłam słownie trzy razy - kask, sztylpy, bat. A pod siodło kładło się równiutko złożony wojskowy koc a na to filcowy czaprak.
Sorry, za off, ale dostępność wszystkiego o każdej porze dnia i nocy rozbestwia... Mnie też, a jakże.
W strawhorses.pl podkolanówki gratis przy zamówieniu powyżej 150zł i płatności przelewem oraz wysyłka za free przy zamówieniu powyżej 50zł
do tego prawie 1000 sztuk bryczesów od 15zł 🙂

amanda666 byłabym wdzięczna!  :kwiatek: Dziękuję
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
28 marca 2018 06:04
A czy ktoś wie do czego sprowadza się wspomniane w Koniku "wybrane produkty" ?


na facebook'u mieli wyszczególnione, na jaką grupę produktów jest jaki rabat  😉
Darmowa wysyłka na całego Hartoga tutaj: klik do 2.04. 😉  😅 😅 😅
Ja nijak nie mogę zrozumieć zachwytów nad animalią, tam nawet po rabatach ewentualnych (acz rzadkich) ceny są wysokie.

Mają fajne, tanie pasze z mega szybką i bezpłatną / tanią wysyłką, oraz preparaty (suplementy, środki do pielęgnacji) niedostępne nigdzie indziej. A przyjemne rabaty można wypracować 🙂
czy jest tu jakaś dobra dusza, która posiada zniżkę do pasikonika - potrzebuję kupić siemiężny kawał literatury, a raczej nie ma co liczyć na odgórną zniżkę na ten dział w najblizszym czasie 🙁
:kwiatek:
Moon   #kulistyzajebisty
28 marca 2018 07:42
Ja Animalię "kupuję" z uwagi na dostępność i bardzo rzetelne podejście do aktualizowania stanów magazynowych - a to dla mnie bardzo ważne, skoro chcę np kupić paszę, to wiadomo że potrzebuję jej już, a nie za miesiąc. Kontakt ze sklepem też jest super, nie ma problemu łączyć zamówień czy dopytać o ew. dostawy niedostępnych produktów. I tak jak Gaga pisze - rabaty lojalnościowe można sobie wypracować, plus całkiem sporo produktów ma darmowe przesyłki.
O szybkości realizacji zamówień nie muszę pewnie pisać, i to wynika pewnie z systemu bankowego, ale jest bardzo krótki czas pomiędzy mój przelew -> zaksięgowanie -> wysyłka (o ile produkty są na stanie oczywiście) I to ciekawe, bo w Koniku np. ten czas rozciąga się czasem i do dwóch dni (!) mimo moich zamówień/wpłat porannych co mnie momentami trochę denerwuje. Pytałam nawet w sklepie, czy jeśli wyślę potwierdzenie przelewu, czy to przyśpieszy wysyłkę, ale niestety, cały system musiał czekać na zaksięgowanie wpłaty by zamówienie mogło zostać wysłane.
czy jest tu jakaś dobra dusza, która posiada zniżkę do pasikonika - potrzebuję kupić siemiężny kawał literatury, a raczej nie ma co liczyć na odgórną zniżkę na ten dział w najblizszym czasie 🙁
:kwiatek:


Powinni rzucić jakis ogolny rabacik na święta
drabcio miałam nadzieję, ale jak na razie same zniżki na kolekcje + waldhausen 🙁
czekaliby tak do ostsniej chwili?
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
28 marca 2018 09:21
azzawa ja mam stały rabat 7%  🙂 Na książki raczej nie ma większych rabatów
[quote author=_Gaga link=topic=15196.msg2770266#msg2770266 date=1522218767]
A przyjemne rabaty można wypracować 🙂
[/quote]
I tak jak Gaga pisze - rabaty lojalnościowe można sobie wypracować, plus całkiem sporo produktów ma darmowe przesyłki.

No nie trafia do mnie "kup dużo drogo, żeby potem coś złapać taniej"
[quote author=_Gaga link=topic=15196.msg2770266#msg2770266 date=1522218767]
oraz preparaty (suplementy, środki do pielęgnacji) niedostępne nigdzie indziej.
[/quote]
To fakt... tłumaczący również wyższe ceny - monopolista dyktuje je jak chce.

Ja absolutnie nie mam nic do sklepu - kupowałam raz i tyle. Po prostu wolę kupić taniej jak mam wybór. Jak znowu będę potrzebowała czegoś niedostępnego to kupię, ale tak to... no nieekonomiczne mi się to wydaje.
SzalonaBibi - mam podobną opinię o animalii 😉 Fakt, niektóre pasze z wysyłką gratis (nie łudźmy się to jest wliczone w cenę), ale promocje często takie, że po promocji cena ta sama co w innych sklepach bez promocji. Jeśli chodzi o produkty niedostępne gdzie indziej, to kiedyś taniej mi wyszło kupić w UK, ale jak potrzebowałam na cito opatrunki to po kontakcie telefonicznym dostawa była błyskawiczna, a były tylko u nich. Także ten tego, są plusy dodatnie i plusy ujemne 😉
W ogóle to się rozbestwiliśmy, ja pamiętam jak naście lat temu, po pierwsze ogłowie jechałam do Master Janga do Poznania pociągiem i się nie wybrzydzało - brało się to co było i zwykle z dolnej półki, bo człowiek składał grosz do grosza żeby uciułać na to ogłowie.
zielona_stajnia, to mi się właśnie wydawało, że te 15 lat temu to te rzeczy końskie kosztowały kiedyś mniej 😉 i jakościowo były o niebo lepsze.
Mój pierwszy czaprak (jakiś no name polskiej produkcji), kosztował mnie chyba 50 zł, a wytrzymał dobre kilka lat ciurania bez przetarć czy dziur.
Wyboru wprawdzie nie było, ale ja juz sie decydowałam na zakup czegoś, to przynajmniej nie było płaczu że zbankrutuje jak przy obecnych kolekcjach  😂
Milla tylko te 50 zł wtedy a dzisiaj to relatywnie inna wartość. 18 lat temu dygałam przy jazdach dla dzieciaków - godzina kosztowała 20 zł, czaprak futrzasty (oczywiście sztuczny) 70-80 zł, a jakość - moje pierwsze ogłowie mielonka za około 100 zł - trochę musiałam na nie popracować, bo rodzice na konia mi nie dawali. Trochę inaczej patrzy się z perspektywy 18-19 latki bez stałych dochodów lub "sponsorów" -rodziców 😉
Hahaha ja do końca życia nie zapomnę swoich pierwszych bryczesów z pełnym skórzanym lejem! Dostałam na komunie zamiast roweru  😀  Mocno się rozbestwiłyśmy, ale czy to źle? w sumie całkiem normalne, że chcemy kupować dobry sprzęt w dobrych cenach. Mnie smuteczek ogarnia jak sobie uświadamiam, że co raz częściej robię zakupy w zagranicznych sklepach... Lubię kupować nasze rodzime rzeczy i w naszych sklepach, ale to jest często nie uzasadnione ani ekonomicznie, ani w sumie wcale...
Wg mnie właśnie to nie jest rozbestwienie, tylko po prostu rynek jest inny, więc można sobie pozwolić na decyzję czy kupić coś drożej czy taniej itp. Mnie np. szlag trafia jak widzę nieprzecenione stare kolekcje w niektórych sklepach - od razu mam taką myśl w głowie, że sklep chce zrobić mnie w wała.
Kończąc  🚫
Hidalgo jak zwykle niezawodne  😀
Ma ktos rabat do animalii? 😉  :kwiatek:
zielona_stajnia,  i ja mam podobną opinię o animalii. przykladowo co miesiac kupuję 2-3 worki karmy, z ktorych jeden kosztuje mnie 90 zł. W animalii ten sam worek 129. Z najwiekszym doliczonym rabatem nie schodzi poniżej 100 zł.
Poszukuje Eqclusive Zestaw dla siwych / srokatych koni najlepiej w wersji [s]Deluxe[/s] w jakieś łagodniejszej cenie?  🙇
Edit.
Jednak wole Standard te dwie dodatkowe szczotki w Deluxe są mi zbędne  😡
Hahaha ja do końca życia nie zapomnę swoich pierwszych bryczesów z pełnym skórzanym lejem! Dostałam na komunie zamiast roweru  😀  Mocno się rozbestwiłyśmy, ale czy to źle? w sumie całkiem normalne, że chcemy kupować dobry sprzęt w dobrych cenach. Mnie smuteczek ogarnia jak sobie uświadamiam, że co raz częściej robię zakupy w zagranicznych sklepach... Lubię kupować nasze rodzime rzeczy i w naszych sklepach, ale to jest często nie uzasadnione ani ekonomicznie, ani w sumie wcale...


kitty, ja za dostanie się do liceum dostałam ... toczek i byłam mega szczęśliwa

Natomiast 3 konie na utrzymaniu i dwie jeżdżące osoby skutecznie mnie wyłączyły z zakupów w polskich sklepach i już dawno przestawiłam się na zagranicę ... paszę kupuję na palety od producenta, w Animalii bym zbankrutowała.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się