PSY

Kastorkowa   Szałas na hałas
23 marca 2018 18:05
Przypominamy się z Smoczycą, troszkę się dziecku wyrosło

smartini   fb & insta: dokłaczone
23 marca 2018 18:20
Kastorkowa, troszkę :P cudna!
Wracam z cyklem "100 pytań do". Mam zagwozdkę i ciekawa jestem czy miałyście podobne doświadczenia.
Pies w nocy wstaje, przychodzi do sypialni i jęczy. Doświadczenie biegunkowe każe mi wstać, zobaczyć czy aby nie leci do drzwi. Ale nie. Kręci się przed klatką, niucha i nie ma opcji żeby tam wszedł. Zdarzyło nam się to już kilka razy wcześniej (kiedy nie było jeszcze klatki). Nagle w nocy alarm. Tak jakby go coś straszyło.
Nie kumam tego totalnie. Wieczorem normalnie się kładzie, a w nocy cyrk. Po dłuższych namowach się położy ale wolałabym jednak żeby nie robił w środku nocy pobudki bo mu duchy nawiedziły kojec. Już nawet się zastanawiałam czy mu się może coś śni? Ktoś miał takie przeboje? Jakieś rady?
w środę Bubson zostanie "ono".... wielkanoc się zbliża jaja w cenie ;-)
Kastorkowa zakochalam sie!!!  😍  100% moj typ psa, jest boska. To cane corso?

Jestem u rodzicow na pare dni i spedzam mnostwo czasu z nasza sznaucerka. Ma 11 lat i wciaz jest absolutnym wulkanem energii  😜

Kastorkowa   Szałas na hałas
27 marca 2018 09:30
Smartini takie tam 42 kilo słodyczy 🤣
Feno dziękujemy, tak 9 miesięczne dziecko CC  😀
desire   Druhu nieoceniony...
28 marca 2018 09:06
Kastorkowa, to cc?  😲 ja kojarze tylko z ciachniętymi częściami ciała.  😡


moja wesołka  🤣
w środę Bubson zostanie "ono".... wielkanoc się zbliża jaja w cenie ;-)


Kup mu chociaż zajączka, aby miał coś ze świąt!

Kastorkowa   Szałas na hałas
28 marca 2018 14:36

Desire tak to CC. Oba nie cięte, zdecydowanie jestem temu przeciwna tak więc oba nie są wybrakowane i części ciała mają wszystkie  😉
Jak i starszy tak i młoda.



emptyline   Big Milk Straciatella
28 marca 2018 19:29
A kopiowanie nie jest już od dość dawna zabronione?
emptyline, na szczęście jest.
smartini   fb & insta: dokłaczone
29 marca 2018 10:23
Kastorkowa, Cho byłby zakochany w Twoich wielkopsach! 😀
Ja się melduję z zakończonym procesem klejenia uszów. Lewe żyje trochę swoim życiem ale tak się układa (ma lekkie załamanie od zewnętrznej krawędzi) więc raz stoi, raz końcówka klapie. Jest git 😀

W weekend byliśmy w RR na zawodach, psisko mimo ogromnych emocji (KONIKI BIEGAJO! MAME PASĘ!) zachowywał się super 😀 wcześniej jeszcze było szczeniaczkowo, więc jak pies po powrocie padł, tak ledwo wstał na kolację a na wieczorny spacer nie dał się namówić 😁

no i rozwiązała mi się kwestia legowiska, pies sobie sam znalazł... nikt z tego fotela w sumie nie korzysta, mogę oddać  😜
Wygląda uroczo w tym fotelu! 😍 I ma naprawdę szałowe umaszczenie 🙂
Kastorkowa   Szałas na hałas
29 marca 2018 10:33
Emptyline zabronione może jest, ale zawsze znajdzie się wet, który obetnie z odpowiednią adnotacją w książeczce, że pies pogryzł ucho, albo ogon został przytrzaśnięty drzwiami ( i tak całemu miotowi  :lol🙂, ale wystawiane mogły być dalej. Dwa lata temu za to zmieniły się te przepisy i aktualnie od  1 stycznia 2016r. nie będą przyjmowane na wystawy psy urodzone w Polsce po 1 stycznia 2012 r. z kopiowanymi uszami i/lub ogonami. Niektórzy i tak te przepisy obchodzą i wystarczy, że suka oszczeni się np na Czechach i ogonki już obcięte mogą być bo tam zakazu nie ma (nie wolno tylko uszu)

Smartini smoki Twoim pewnie też  😀 zwłaszcza młoda. Jaki on już jest duży  😀, a lekko klapnięte ucho nadaje mu jeszcze bardziej uroczego wyglądu  🙂
Widziałam za to ostatnio, że się jednak K-9 też odgrodziła, więc już chyba nie ma takich konfliktów?
smartini   fb & insta: dokłaczone
29 marca 2018 10:38
patrycjasz, już mam miliony zdjęć jego w tym fotelu przez to właśnie, że rozkosznie w nim śpi... :P

Kastorkowa, trzeba kiedyś jakiś spacer ogarnąć :P
A K9 faktycznie od niedawna ogrodzone, wchodzą do siebie inną bramą i jest spokój, ich psiska nie wpadają nam na plac, można spokojnie wypuścić psa z auta wcześniej bez strachu, że zaraz zmasowany atak olbrzymów się odbędzie 😉 komfort treningów o wiele wyższy <3

A ucho jest hitem jak pies buja głową jak się coś do niego mówi :P buja w lewo - klapie, buja w prawo - staje 😂
Kastorkowa   Szałas na hałas
29 marca 2018 10:42
Smartini niech tylko w końcu się wiosna zdecyduje przyjść  😀 To super, że udało się to pogodzić i nikt sobie w drogę nie wchodzi  🙂
Drodzy psiarze forumowi!!! Pilnie potrzebny jest wózek dla suni owczarka niemieckiego z niedowładem tylnych konczyn. Czy ktoś może mi proszę poradzić gdzie taki wózek kupić lub wypożyczyc ? Czy moze ktos ma taką kontrukcję do odsprzedania ?
Firma Admirał
Petjet (na stronie lunderland) 😉
Wielka prośba
Karma sucha dla dużego psa (40 kg) tak żeby nie zbankrutowac? Dodam że dla wybrednego 😀
Markus muhle i brit odpada jak coś.
Wojenka   on the desert you can't remember your name
29 marca 2018 20:57
Katlowa przyjaźń  🤣



smartini, wbijacie na Dog Games?
dumkowa, a farmina? Mi się sprawdza. Na Allegro ma zdecydowanie lepsze ceny niż normalnie.
smartini   fb & insta: dokłaczone
29 marca 2018 21:25
Wojenka, cała seria z insta swietna! 😜
dzisiaj trip zdjęciowy był, będę miała czym spamować... :P
[img]https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t34.0-12/29855819_10209026652102566_297973379_n.jpg?_nc_cat=0&oh=d9e51f1181b3d88fbfa559423cefb8a9&oe=5AC13939[/img]
Opi i Chorizo
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
30 marca 2018 20:56
smartini oba szczeniory są przeeeboskie! 😍


Wojenka oj nie pogłaskałabym  🤣

dumkowa może wolf's mountain?
Katharina   "Be patient and trust in the process"
30 marca 2018 23:42
feno  też mam sznaucera, który ma 11 lat i również jest jednym strasznym oszołomem  😁  💘 💘
derby epk dziękuję 🙂 wezmę jakieś małe worki na próbę.

Druga sprawa jako że w temacie wielko-psow jestem zielona.
Maniek cały czas dyszy. Czy jest w domu czy na spacerze. Jedyne momenty kiedy nie dyszy to gdy śpi 😉
Jest mocno ofutrzony i wielki więc nie wiem czy takie psy tak mają czy poradzić się weta?
Kastorkowa   Szałas na hałas
31 marca 2018 18:36
Sezon grzewczy jeszcze trwa a i na polu zrobiło się wiosenniej więc może mu być ciepło. Porządne codzienne wyczesywanie powinno pomóc w zgubieniu części futra.
Nie wydaje mi się, żeby to był problem z, którym trzeba lecieć do weta.
Ok dzięki 🙂 żeby lecieć to aż tak się nie martwię ale jednak mnie to mocno zastanawiało 😉 dziękuję!
dumkowa, a ja bym poszła, żeby go chociaż osłuchał 🙂
Kastorkowa   Szałas na hałas
31 marca 2018 20:19
Nie no jasne, że profilaktycznie lepiej iść i się upewnić, że wszystko jest w porządku. Tak na wszelki wypadek.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
01 kwietnia 2018 12:04
dumkowa to w końcu zostawiłaś sobie Mańka?  Pamiętam że szukałaś mu domu i chyba nawet znalazłaś, co się stało?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się