pensjonaty w okolicach trójmiasta

Wiem, że to wątek o pensjonatach, ale podejrzewam, że tutaj szybciej uzyskam informację, niż w innym temacie.
Mianowicie - kogo sprawdzonego, z trójmiejskich i okolicznych wetów, polecacie do kastracji ogierka? Chciałabym poznać opinie 🙂
Polecam Anię Woźniak 🙂
Również polecam Panią Anię 🙂
Czy ktoś z was się może orientuje ile stoi pensjonat w kj jackiewiczow ? Szukam czegoś godnego polecenia okolice redy , z w miarę dobrym dojazdem autobusem ktoś , coś ? I ktoś może wie jak tam z treningami jest ile sobie biorą ? 🙂

Czy ktoś słyszał coś o stajni w redzie/ Rekowo jak się zjeżdża z górki z polchowa ??  ❓

Edytuj posty!
PumCass   zachowaj zimną krew!
03 kwietnia 2018 09:54
Z góry przepraszam za off-a.
Czy ktoś (lub właściciel stajni w której stoicie) miałby do odsprzedania kilka kostek siana?
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
04 kwietnia 2018 06:21
PumCass Ja mogłabym odsprzedać, ale a) balot i b) nie mam transportu, musiałby ktoś po to przyjechać, a to jakieś 50-60 km.
PumCass   zachowaj zimną krew!
04 kwietnia 2018 14:55
zembria niestety mam ten problem, że balota nie mam czym zabrać, kostki jakoś by się upchneło do auta. No nic, będę obdzwaniac rolników, chociaż przyznam że wolalabym sprawdzone, końskie źródło ale i tak dziękuje za chęci :kwiatek:
Cześć,
A czy słyszeliście może o jakiejś stajni w Trójmieście, ale bliżej Gdyni? Mam zamiar tam zawitać na lato i nie mam pojęcia, które miejsca mogą być godne polecenia, a które omijać szeroookim łukiem. 😉
lilka44, to zależy jakie masz wymagania i budżet.
PumCass Ja mam siano w kostkach. Do gdańska mam ok 100 km. Ile po tez bujesz?  No i czy oplaca sie Ci jechac aż do mnie.
nokia6002, a w którą stronę? Bo ja też byłabym zainteresowana.
Madzik_kos, BlueHorse, dziękuję dziewczyny za informację 🙂 Może ktoś jeszcze ma jakieś opinie? 🙂

nokia6002, odpowiem za PumCass, bo szukałyśmy obydwie - trochę do Ciebie daleko niestety jak na kilka kostek, ale dziękujemy 🙂
Za to dzięki uprzejmości i pomocy właściciela stajni Ełganowo i jednej z użytkowniczek forum, znalazłyśmy to, co nas interesowało w naszych okolicach :kwiatek:
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
08 kwietnia 2018 09:43
Alice do nokii to jeszcze dalej niż do mnie masz 😉
zambria, rzecz w tym, że to ma być blisko z Malborka 😉
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
09 kwietnia 2018 09:33
A 😀 to zmienia postać rzeczy, nie wiem gdzie dokładnie nokia mieszka, ale coś około 40/50 km będzie.
Napisałam PW do Alice 🙂
Hej!

Miesiąc temu przeprowadziłam się do Gdyni i zależy mi na sprowadzeniu tutaj swojego konia - piszę więc do Was z prośbą o wsparcie. Przeglądałam forum, ale jest dużo wątków i nie znalazłam dokładnie tego, czego szukam. Mój koń to już dziadek, wiec szukamy raczej spokojnego miejsca. Ja osobiście urodziłam 3 tyg temu córeczkę, wiec nie będę miała czasu przyjeżdżać do niego codziennie, dlatego zależy mi na odpowiedzialnych właścicielach/ znających się na rzeczy stajennych... lub po prostu stajni z fajną atmosferą, gdzie można poprosić innych o pomoc. Jakie stajnie w okolicy Gdyni polecacie? Zależy mi na:
- odległość max 30min jazdy samochodem (nie musi być dobry dojazd komunikacją)
- pastwiska
- dobre podłoże na ujeżdżalni
- idealnie jakby była hala (ale to nie jest konieczne)
Będę wdzięczna za jakiekolwiek podpowiedzi, bo nie znam tutaj ani jednej stajni.
dziękuję🙂

Ev3a, a od jakiego rejonu Gdyni i jaki budżet?
Ja mieszkam w Redlowie, a bidzet to do 1 tys/ mies.
Moon   #kulistyzajebisty
14 kwietnia 2018 07:00
Ev3a, 30min jazdy autem, to hm... Trochę lipa. Najbliżej masz na pewno Hipodrom, nowe Kolibki (nie wiem czy mają boksy) no i Owczarnia. Hipodrom pewnie odpada ze względów finansowych i braku pastwisk, Kolibki też nie bardzo mają pastwiska, raczej padoki (ale są zielone) a do Owczarni musiałabyś się wybrać i zobaczyć czy takie warunki ci będą odpowiadać 😉
Hej, dzieki za odpowiedz. Zobacze sobie te miejsca, a czy w takim razie cos dalej co polecacie? Powyzej 30 min? Zalezy mi na dobrych warunkach dla mojego dziadka 🙂
Dąbrówka u Poni tylko nie wiem ile to km.
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
14 kwietnia 2018 09:36
A co powiecie na temat Barłomina?
Dzieki ogromne!!!! Te stajnie wygladaja bardzo dobrze, podjade do nich w tym tyg. Dzieki!
Ev3a, jeszcze jest stajnia Bolszewo w tych rejonach.
https://pl-pl.facebook.com/akademiajazdykonnejStajniaBolszewo/
Strona KJ Jackiewiczów: http://kj-jackiewiczow.pl/infrastruktura/
Isengard i Dąbrówkę już masz. Ewentualnie zerknęłabym jeszcze na Barłomino, ale to już daleko trochę.

Mam pytanie z innej beczki , kogo najlepiej do końskiego ucha (weta oczywiście )?
Jakieś stajnie pensjonatowe z pastwiskami(koniecznie) okolice Chmielna, Sierakowice te okolice?  😉
Ramirezowa, a w jakim promieniu ?
Najlepiej pomiędzy  😀 jest Barłomino a to już 30 km, szukam czegoś bliżej najlepiej
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się