Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

Dziewczyny! Pod jakim hasłem szukać takich butów? Po prostu trampki na platformie? 👀 
https://www.mipacha.com/en/bonita-olivo.html
Nie widziała może któraś podobnych w sklepie stacjonarnym? Nawet podjęłam próbę znalezienia, ale jak zwykle sklepy mnie przerosły  😁
chyba Puma ma podobne trampki na platformie 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
02 kwietnia 2018 18:04
Puma Basket
A ja szukam klasycznych damskich monków, skórzanych, poniżej 300 zł, najchętniej stacjonarnie 😉 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie!

Ogromne zdjęcia!
ash   Sukces jest koloru blond....
09 kwietnia 2018 18:11
Potrzebuje pomocy.
Próbuje zamówić sobie superstary ale ich rozmiarówka jest dziwna.
Kiedyś miałam te buty ale wywaliłam i nie wiem jaki rozmiar wziac.
Tabele rozmiarowe mówią każda co innego.
Wszystkie buty kupuje na 25,5 cm czyli klasyczna 40.
Wg tabel superstara jest to albo 40 albo 40 i 2/3

Poratujcie plisss
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
09 kwietnia 2018 20:54
ash, Adidas ma przesunięta rozmiarówke. Jå na swoje 25cm biorę zawsze rozmiar 39, chyba że Adidas to wtedy 40 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
10 kwietnia 2018 08:17
Już był ten temat tu wałkowany  🙂 Ja jestem wielką miłośniczką superstarów - mam stopę 25,5cm i w swojej karierze miałam już pełen przekrój superstarów od 38 do 42 2/3  🙂 Te buty mają absolutnie rozjechaną rozmiarówkę, nie porwałabym się na zakupy przez internet  😉
ash   Sukces jest koloru blond....
10 kwietnia 2018 20:55
smarcik, nosiłam superstary ileś tam lat temu i zawsze miałam ten sam rozmiar.
Dziś mierzyłam w Adidasie i jednak na stopę 25,5 pasują i 39 2/3 i 40.
Jednak 40 myśle ze będzie lepsza nawet na grubsza skarpetkę.
Ja z adidasa mam zawsze 38 2/3 a superstary kupilam w rozmiarowce juniorskiej i o dziwo 38 pasowalo 😉
ash, ja większość butów mam 39, a superstary musiałam wziąć 40 przez to, że mają okrągły nosek. Nawet 40 2/3 byłyby ok, ale okazały się za luźne w kostce.
Szukam trampek w kwiatki nie za miliony monet, choć za fajne mogę dopłacić 😉 Mignęły mi ostatnio takie białe z dużymi, czerwonymi kwiatami, ale oczywiście teraz nie mogę znaleźć 😕 Grzebie w internetach, ale średnio mi idzie. Poratuje ktoś? Chętnie białe, czarne, ale mogą być inne. Raczej niskie, przed kostkę.
keirashara Jedyne co to te mi się ciągle wyświetlają, ale to nie typowe trampki klik
Magdzior, - nie ma mojego rozmiaru... zapomniałam dodać, że na mikrostopie - 36 😁

Znalazłam te, co mi wpadły w oko, ale oczywiście na e-obuwiu już nie dostępne. Tylko na allegro, którego nienawidzę :/
ponieważ e-obuwie nie "puściło" mojego komentarza, ostrzegam tutaj. Sliczne, cukierkowe, pachnące klapki melisski to wyrzucone pieniądze. Tak niewygodne, pijące miedzy palcami klapki nawet masochistka  nosić nie będzie. Na basen też się nie naddają bo z mokrych się wylatuje jak na ślizgawce.
Melisski chyba tak mają na początku. Mam baleriny. Koszmarnie mnie uciskały w palce dopóki ich nie rozchodziłam. Teraz są ok, ale pewnie mnie obetrą ze 2 razy jak je założe po zimie.
Natomiast ubieram je na gołą stopę i nie zdarzyło się żebym z nich wyjechała.
emptyline   Big Milk Straciatella
12 maja 2018 14:17
Kaarina, moje Melliski też mnie cudownie obcierają co jakiś czas, ale wygodne są zdecydowanie. Nie ma się co oszukiwać, to jednak gumowe buty.
maleństwo   I'll love you till the end of time...
12 maja 2018 14:29
Ja kocham Melisse I przerobilam sporo par... I napisze, ze meliski meliskom nierówne. Roznia sie rozmiarem mimo deklarowanego takiego samego, roznia sie guma. Miałam takie ze latalam cale lato na gola stope i nic, a miałam I takie, ze tylko na rajstopy I raczej do siedzenia niz chodzenia.
emptyline   Big Milk Straciatella
12 maja 2018 14:35
A z innej beczki, szukam sandałów na platformie, ale takiej prostej. W senie takich, ale chętnie poniżej 100zł i może ciut inaczej zrobionych, bo te mam wrażenie, że się rozpadną po 15 minutach. Czarnych, białych albo złotych. Mogę być na korku, piance czy czymkolwiek innym.

I jeszcze jedno, czy Birkenstock ma normalną rozmiarówkę? Chcę zamówić klapki i nie wiem czy 37 to będzie faktycznie zwykłe 37, a nie będę miała opcji zwrotu.
Martita   Martita & Orestes Company
12 maja 2018 19:36
emptyline KLIK
emptyline moim zdaniem warto Birkenstocki zmierzyć wcześniej, nie pamiętam jak tam z rozmiarówką ale wiem, że moja siostra oddawała buty mamie bo właśnie nie trafiła tzn wzięła za małe. Trzeba wziąć poprawkę że tam stopa musi sieę dobrze mieścić w tym wyżłobionym 'korytku' zyli musi być trochę mniejsza od buta, w innym razie jak będzie wystawać to będzie gniotło.
emptyline   Big Milk Straciatella
14 maja 2018 20:04
Magdzior, damn, muszę znaleźć w takim razie miejsce gdzie mogę je tu zmierzyć, ale wydaje mi się, że mierzyłam kiedyś 38 i były za duże, więc 37 byłyby git zapewne, ale no nie chce ryzykować.
emptyline   Big Milk Straciatella
16 maja 2018 15:57
Ok zmierzylam, 37 narrow fit, tylko teraz nie wiem jak te wąskie są oznaczone? Czy w nazwie coś powinno konkretnego być?
Buty na wesele mi potrzebne. Zastanawiam się nad marką Kotyl. Ma ktoś doświadczenie z tą marką?
Facella   Dawna re-volto wróć!
25 maja 2018 12:51
Gdzie w Szczecinie dostanę klasyczne, nieudziwnione szpilki 8-10 cm do 100 zł? CCC i Deichmann mnie zawiodły pod tym względem, więc szukam jakichś lokalnych butowych sklepów. Potrzebuję ich na pojutrze, więc sklepy online odpadają.
rtk co prawda nie miałam osobiście do czynienia, ale na grupie ślubnej na fb ta firma jest polecana. Buty personalizowane i wygodne.
będzie ktoś może teraz w Diverse? Znalazłam tam zwykle, czarne espadryle jednak u mnie stacjonarnie juz ich nie ma 🙁
https://diversesystem.com/pl/buty-corala#czarny
musze zamówić przez neta ale nie wiem jak wypadają rozmiarowo 🙁 mogłbym prosic, ktorąś z Was, żeby je przymierzyła?  :kwiatek: :kwiatek: bo kurcze w tamtym roku, albo ze dwa lata temu kupiłam w Diverse buty w rozmiarze 40 mimo że noszą 38 bo takie jakies male wypadaly  🤔
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
06 czerwca 2018 09:13
W zasadzie to misja raczej niewykonalna, ale... nadzieja umiera ostatnia  😉 😁

Poszukuję tych trampek (CONVERSE ALL STAR DAINTY 555907C)


https://runcolors.pl/sneakers/kategorie/all_star_dainty_555907c.html?_awi&utm_source=awin&source=aw&awc=11255_1528272375_e2e5f450594586160264b9d4a3a0a2aa


Problem w tym, że potrzebuję rozmiaru 37. Czy którakolwiek z Was widziała je gdziekolwiek dostępne? W Runcolors (zgodnie z wstawionym linkiem) są, ale w rozmiarze 38.


smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
06 czerwca 2018 15:53
martva mierzyłaś je? Ja mam dainty w innym kolorze, i one mają inną rozmiarówkę niż normalne converse..
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
06 czerwca 2018 21:04
Tak, tak 🙂 Mam identyczny model tylko biały (a przynajmniej tak mi się wydaje) i tak jak normalnie noszę 36, tak z tych conversów mam właśnie 37. 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się