Kącik Ujeżdżenia

Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
15 czerwca 2009 11:38
Czy ktoś może mi wyjaśnić czemu 1szego dnia w Mierzęcinie GP szło 14 koni, a GPS i Kur tylko po 6?
Qaida który to był konkurs ?  😡
mam tylko z soboty 🙂
KuCuNiO   Dressurponyreiter
15 czerwca 2009 15:28
Może trzeba było zrobić pow. iluś tam % zeby jechać kur?
Koniczka, Z tego co się orientuje zawodnicy mogli sobie wybrać czy jadą program obowiązkowy w sobotę,  czy kur w niedzielę.
Kinnie, CC4. Był chyba przed GP i po Nkach
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
15 czerwca 2009 16:02
A widzisz, tak podejrzewałam 🙂
dokładnie to było tak, że mieli wybrać czy jadą kur czy GPS. A dodatkowo do kuru trzeba było się zagrać i np. Kozanowski sie nei zagrał
3-4 lipca organizujemy w KJ Plejada konsultacje ujeżdżeniowe z Panem Jarosławem Wierzchowskim. Jeżeli ktoś jest zainteresowany uczestnictwem z koniem, czy też chciałby tylko pooglądać , to zapraszamy. Kontakt na kjplejada@op.pl
Asik   Najwazniejsze to sie konsko realizowac :D
15 czerwca 2009 20:24
Kto sie wybiera do Żółwina w ten weekend  👀
ja, ale tylko oglądać
słuchajcie - jak wygląda serpentyna o 4 łukach A-C..? próbuję to jakoś pozycjonować względem liter na czworoboku i nijak mi symetrycznie to nie wychodzi... czy "szczyty" łuków wypadają w literach..? 🙄
Szyszka   szczesliwa studentka HOPALu:)
15 czerwca 2009 21:37
widzial ktos propozycje na legie na 27.06?
Asik   Najwazniejsze to sie konsko realizowac :D
15 czerwca 2009 21:47
słuchajcie - jak wygląda serpentyna o 4 łukach A-C..? próbuję to jakoś pozycjonować względem liter na czworoboku i nijak mi symetrycznie to nie wychodzi... czy "szczyty" łuków wypadają w literach..? 🙄


Carmina w tym watku tylko sporo stron wczesniej jest to gdzies rozrysowane a dziewczyny podawaly tez konkrety wykonania
Carmina 😉
[quote author=Strucelka link=topic=11.msg238236#msg238236 date=1240669852]
patrzę na program P-10-R
wytłumaczy mi ktoś (albo narysuje): AC Serpentyna o trzech zakrętach, zakończona w lewo, przy przecięciu linii środkowej przejście do stępa pośredniego po 3 - 5 krokach stępa ruszyć kłusem roboczym
a potem: AXA Koło o średnicy 20m w lewo, pomiędzy X i A na 2 do 3 długości konia oddać i  nabrać wodze
?? 🙇 :kwiatek:

nie bardzo wiem jak ta serpentyna ma wyglądać, a to przejście do stępa to przy każdym przecinaniu linii środkowej czy tylko na ostatnim odcinku? 😡
Jak ma wyglądać to oddanie wodzy na 2 do 3 długości konia?

kurde! strucelka, ty podły leniu!

wyszukiwarka - haslo serpentyna i co widze?? TWOJ POST !!!

Mam jechać pierwszy raz w życiu P i w programie jest napisane od A do C serpentyna o 4 łukach. To znaczy że co? Że mam 4 razy jechać od ściany do ściany i dopiero tam łuk? Czy jakoś wcześniej? help


Od ściany do ściany -4 polkola o średnicy 15m połączone prostymi rownoleglymi do krótkiej ściany. Jak chcesz mogę Ci to potem rozrysowac.


Koniczka,  dzięki zdaje się że rozumiem. Nie byłam pewna jedynie czy ma być od krótkiej do krótkiej ściany czy wcześniej te polkola 🙂


Koniczka to ja bym prosiła o rozrysowanie, bo też jestem ciekawa jak to wygląda, a nie rozumiem o co kaman 😡


mniej więcej tak?



Tak




[/quote]
"Elegancki" wzór jest w "Przepisach Ujeżdżenia" na str. 7 http://www.pzj.pl/modules.php?op=modload&name=Downloads&file=index&req=getit&lid=2133
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
15 czerwca 2009 22:41
Halo - dzieki  😀 zapomnialam ze w przepisach tez sa te figury rozrysowane
czy kotś mne oświeci?

Z propozycji do Wolty:
Koszty organizacyjne: za udział w rundzie opłata organizacyjna w wysokości 150,- zł za całe
zawody, opłata startowa 60,- zł za rundę, drugi przejazd tej samej pary opłata startowa 20,- zł,
za udział w pojedynczych konkursach opłata organizacyjna 90,- zł za konkurs, drugi przejazd tej
samej pary 30,- zł.

ile zaplace jak będe startować tylko w sobote w jednym konkursie?W dwóch?
KuCuNiO   Dressurponyreiter
16 czerwca 2009 14:10
W jednym 90zł
W dwóch 120zł
Dzięki 😉

A teraz pytanie za 100 punktów

Jakiej firmy jest frak Katarzyny Milczarek ? 😎
asior   -nothing but eventing-
16 czerwca 2009 14:51
Z bliska wygladal mi na Cavallo, ale pewna nie jestem.
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
16 czerwca 2009 17:48
http://www.swiatkoni.pl/news-display/939.html dali jeszcze trochę nagrań z Mierzęcina 🙂
Zastanawiałam sieczy to może nie Kingsland?Czy jakos tak...
Śliczny ten fraczek...
asior   -nothing but eventing-
16 czerwca 2009 18:35
Petit. - moge zapytac pani Kasi, jak przyjedzie ze swoim Tomkiem na zawody wkkw  😉
na młode konie ma kentucky...
Na młode konie...eee...co masz na mysli? to na stare zakłada stary frak? 🤔

Asior weź się dopytaj, bo jak będę kupować fraczek to też chce taki idealnie dopasowany  😀
na młode ma krótki
na 'stare' długi
asior   -nothing but eventing-
16 czerwca 2009 21:24
Petit. - jedna kumpela ma Cavallo, druga Kentucky i oba idealnie dopasowane. Ja mam szyty na zamowienie i tak dobrze nie lezy jak ich.  😉
Chodzi mi o dopasowanie a przede wszystkim o material,szary w paski..boski  😎

Ma ktosjakieś zdjęcia P.Kasi na jakis młodych koniach w krótkim fraczku- rajtroku?
ja mam takie pytanie troche z innej "beczki". jakie odkumenty musi miec kon 4 letni zeby ejchac regionalne Lki?? paszport hodowalny napewno starczy (nie trzeba pzj) ale czy musi miec wykupiona licencje w ozj czy nie??
Na pewno to w tym paszporcie musi mieć ważne szczepienia - czyli udokumentowane bazowe i potem co 6 miesięcy kolejne 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się