Bryczesy

No właśnie ja mam RC Champion i tam ten silikon jest taki gruby, błyszczący. Te Euro Stary kupiłam też letnie, zobaczymy które będą się lepiej sprawowały - to są moje pierwsze gripy i jeszcze w nich nie jeździłam. Ze zwykłym lejem mam Anky i HV Polo, obie pary mega wygodne, reszty bryczesów się pozbyłam.
Ktoś widział/macał bryczesy Horze Daniela?

Z opisu fajne....

https://dobry-kon.pl/horze-bryczesy-damskie-z-wysokim-stanem-daniela-lato-2018.html
Jakiej firmy były mocno polecane tutaj bryczesy, które kosztowały max 200 zł chyba? HKM? Nie mogę tego znaleźć teraz, swego czasu w jednym sklepie była na nie promocja i wtedy tutaj były polecane. 👀
Moon   #kulistyzajebisty
03 kwietnia 2018 06:45
flygirl, w Bergo bywają fajne promocje na bryki Covalliero - nie wiem czy w 200zł da się zmieścić, ale jakościowo są bardzo fajne 🙂
flygirl, Mnie się wydaje, że wtedy to były Covalliero =)
Do 200 zl to z krotkim lejem chyba tylko, ja mam 2 pary Covalliero z silikonem, Patina i zimowe softshellowe i uwielbiam obie.
A przesiadłam sie ze starych Eurostarów i Pikeurów. Najwygodniejsze bryczesy.
Straszna szkoda, że covalliero w rozmiarze 34 wypadają jak typowe 36, bo sama mam ochotę na nie 🙁
Ja zamowilam też covalliero z bergo, ale partia byla ponoć wybrakowana i ich nie dostalam, to byly legginsy. Zamowilam w zamian też z bergo za 199 busse i darmowa przesylka. Wyglądają zacnie i córka sobie chwali.
Ooo właśnie, Covalliero. Ubzdurało mi się, że za 200 zł wtedy w promce były, nie wiem dlaczego. 😜 Dzięki wielkie. 😀


edit. jest jeden model, za 250 w regularnej cenie https://sklep.bergo.pl/covalliero-basic-plus-bryczesy-jezdzieckie-z-lejem-silikonowym-rozne-kolory
Straszna szkoda, że covalliero w rozmiarze 34 wypadają jak typowe 36, bo sama mam ochotę na nie 🙁

Naprawdę? Nie strasz. 👀 Inne rozmiary też inaczej wypadają czy to tylko 34 takie "oszukańcze"?

Też się pokusiłam na Covalliero. Jeszcze nie przyszły, więc czekam niecierpliwie.
Sankaritarina, wydaje mi się, że jedynie 34 jest takie oszukane 😉 i jest jakas minimalna różnica między 36.
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
03 kwietnia 2018 19:40
[quote author=lovesunrise link=topic=217.msg2771625#msg2771625 date=1522753479]
Straszna szkoda, że covalliero w rozmiarze 34 wypadają jak typowe 36, bo sama mam ochotę na nie 🙁

Naprawdę? Nie strasz. 👀 Inne rozmiary też inaczej wypadają czy to tylko 34 takie "oszukańcze"?

Też się pokusiłam na Covalliero. Jeszcze nie przyszły, więc czekam niecierpliwie.

[/quote]

Covalliero Basic też była taka rozmiarówka i bardzo rozciągliwe, noszę normalnie 38/76 bez problemu weszłam w 36
Euro stary przetestowane wczoraj 🙂 Bardzo fajne, nie krępują ruchów, wygodne a ten lej trzyma  tak jak ma trzymać, także jestem zadowolona z zakupu 🙂
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
08 kwietnia 2018 09:29
W Covalliero to chyba też od modelu dużo zależy, miałam kiedyś jedne niby 34 i wisiały wszędzie, oddałam koleżance 😉 a teraz mam drugie, inny model i 34 jest prawie ok, mogłyby być ciut bardziej dopasowane, ale dają radę. Między jednymi a drugimi był z rozmiar różnicy. Myślę, że trzeba po prostu mierzyć je 🙂

A ma ktoś może te bryczesy? Spodobały mi się 😀
https://www.decathlon.pl/bryczesy-br500-mesh-be-brz-id_8485624.html
Dziołchy, szukam jakichś wygodnych bryczek dżinsowych z pełnym lejem i kieszenią zdolną pomieścić telefon (te normalne kieszonki na zamek to dramat, mieszczę 3 smaczki i koniec :P), koniecznie z elastyczną nicią, bo wścieku dostaję jak mnie na kolanie ciągnie lej. I żeby nie zeżarły mi pensji, więc pikeury odpadają (plus, jak mierzyłam bodaj lugany, wcale nie były dla mnie wygodne :<😉
Zajrzałam sobie do szuflady, a tam aż dwie pary bryczesów, z czego jedna z dziurą już 😂
uszatkowa   Insta: kingaielif
11 kwietnia 2018 21:51
Jaki skład materiału najbardziej polecacie? Do tej pory używałam bryczesów które mialy +/- 60% bawełny, 35 nylonu i 5 elastanu, ale przeglądając oferty sklepów internetowych często widzę bryczesy glównie z nylonu albo lej z poliestru/wiskozy itp. Czy takie bryczesy oddychają? Zależy mi na elastycznym i trwałym materiale, ale bez efektu mokrego tyłka 😀. Jakie wy preferujecie?
bez efektu mokrego tyłka to niezależnie od materiału bardzo dobrze działa grip, gdyż w przeciwieństwie do pełnego leja przepuszcza powietrze i wietrzy tyłek.

U mnie byczesy 100% syntetyczne ale za to bardzo cienkie dają wrażenie, że są bardziej "oddychające" niż bryczesy z bawełną. Pikeur i Eurostar mają taki mega cienki i super elastyczny materiał na lato.
Jak wygoda i suchy tyłek to tylko syntetyk, żadnej bawełny. Nie mam już ani jednych bryczesów z dodatkiem bawełny.
Jeszcze odnośnie RC Champion - nie jeździłam w wygodniejszych gaciach, są idealne pod każdym względem. Miękkie, elastyczne, świetny grip, przewiewne, trzymające kształt. Ze wszystkich, które mam te Championy są top 🙂
Livia   ...z innego świata
12 kwietnia 2018 09:40
zembria, nie mam tych podlinkowanych, ale się skusiłam i wzięłam na próbę te:
https://www.decathlon.pl/bryczesy-br140-light-granat-id_8404054.html
Po pierwszym macaniu i włożeniu są super wygodne i wydają się przewiewne. Siateczka jest nieprzezroczysta. Testów przy wyższych temperaturach nie robiłam jeszcze, ale pewnie niedługo będzie na tyle ciepło, że będę mogła 🙂
larabarson serio? One jakoś do mnie nie przemawiają takie leginsy albo spodnie do siłownie 😀iabeł: potrzebuje czegoś na lato  🤣
Jeszcze odnośnie RC Champion - nie jeździłam w wygodniejszych gaciach, są idealne pod każdym względem.


Ja właśnie zamówiłam kolejne 2 pary 😎 nie cierpię upałów! Zawsze umierałam w tych bawełnianych spodniach.
Ktoś używał już dłużej albo zabił takie taniochy jak bryczesy Horze Active? Mega takie. Mialam je raz na sobie na treningu i śmiesznie się czułam bo są mega cienkie i czulam się jakbym bryczesów na sobie nie mmiała w ogóle i ciekawa jestem czy mają długą żywotności. Z mojej strony mogę tylko dodać, że skakałam w nich i trzymały mniej super tylko nie wiem na ile trzymały mnie bryczesy a na ile własne siodło oraz czy te mini kropki silikonowe będą miały długą żywotność, ktoś je ma/miał może?
larabarson serio? One jakoś do mnie nie przemawiają takie leginsy albo spodnie do siłownie 😀iabeł: potrzebuje czegoś na lato  🤣

Całkowicie serio, jak się w nie wpasujesz, to nie będziesz chciała ich zdejmować. Poza tym, nie wiem jak inne modele ale ja mam Jasmina i one są bardzo klasycznie uszyte, bez gumy w pasie, tylko normalnie szlufki na pasek i nawet koleżanka ostatnio je pochwaliła jak je zobaczyła na moim tyłku, że są śliczne i eleganckie. Bardzo polecam  🙂
tuch dokładnie, nie ma nic gorszego jak ciężka, mokra bawełna oklejająca tyłek  🤣 Coś czuję, że już się nie skuszę na żadne inne bryczesy.
ushia   It's a kind o'magic
12 kwietnia 2018 10:48
a jak wyglada rozmiarowka tych RC?
w sensie odniesienia do zwyklej konfekcyjnej - M to bedzie 38? 36?  👀
ushia M to jak 38. Ja noszę ubrania M/ 38 i takie też mam te RC Championy.
Coś czuję, że już się nie skuszę na żadne inne bryczesy.


Mówiłam! 😀 <siedzi w swoich RC na tyłku na godzinę przed wyjściem do konia, bo tak, bo wygodnie> W życiu mi się w nich tyłek nie spocił. W butach pływa, pod stanikiem pływa (przepraszam za tak kolorowy opis 😀), a tyłek suchy. Plus to, że według mnie bardzo fajnie leżą i podkreślają wygląd. Ta guma jest bardzo fajna, jeśli ktoś ma tendencję do wałeczka poniżej pępka też. Działą, jak bielizna wyszczuplająca. 😀 Ale to może tylko ja to doceniam, bo mieszcząc się w BMI "chuda" nadal moje ciało znajduje trochę tłuszczyku, żeby tam odłożyć.

Ushia, ja noszę 36/38 i chodzę w XS. Są mocno opięte i przy pierwszym zakładaniu myślałam, że będą za małe, ale jak już się je naciągnie i ułoży, to można je zdjąć następnego dnia. 😀 Na takie normalne 38 wzięłabym S lub M. Lara wymieniała na M na przykład. To chyba wszystko zależy od tego, gdzie masz trochę więcej - one mają mało miejsca w tyłku i w pasie.
R.C. Championy nie są hitem elegancji ale podbijają serce wygodą. Ja byłam do nich BARDZO sceptycznie nastawiona. Wręcz chciałam je odsyłać jak przyszła paczka. Gdzie ja pingwin w takich rajtuzach?! 🤣 Ale przepadłam. I w nosie mam ich wygląd jak spodnie do biegania, są tak wygodne, że każde inne się chowają. Ostatnio jak założyłam swoje "stare" spodnie z pełnym ala skórzanym lejem to potem pół dnia się zastanawiałam jak ja mogłabym w tym kiedyś jeździć.
Sivrite no dobra a jak ja noszę rozmiar bryczesów 34/36 to bym musiała celować w XS czy S by były dobre?
BlueHorse ja używam od zeszłego lata horze active czarne i jestem mega zadowolona. Ciągle mam ważniejsze wydatki niż bryczesy a te kupiłam w promo za mniej niż 100zl i nie mam im nic do zarzucenia. Są cienkie, wygodne a kropeczki trzymają naprawdę nieźle. Przejeżdżałam w nich całe lato i zimę i dalej wyglądają ok. Nie jest to jakość pikeura oczywiście ale za taką kasę pewnie kupię jeszcze nie raz. Zresztą na zawody też kupiłam ten sam model tylko biały i przy 30 stopniowym upale nawet tyłek mi się nie spocił😉
Sivrite no dobra a jak ja noszę rozmiar bryczesów 34/36 to bym musiała celować w XS czy S by były dobre?


Raczej XS. Ja ze swoim 36-38 wzięłabym S, ale były na mnie w cholerę za długie po prostu. Więc jeśli masz długie nogi, to możesz myśleć o S, ale one są rzeczywiście mocno długie.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się