produkty ANKY

trusia dzióbek, bo dzioby. Wymienia się.
Tez tak myślę, ale zmyliło mnie, że wszyscy piszą "dziubek". 
Dla siwokasztanowatotarantowatej Anky Light gold ? Jeśli ma ktoś zdjęcie na jasnym koniu Light gold albo Titanium, to prosiłabym 🙂  :kwiatek:.  przepadłam za tym kolorem, tylko wydaje mi się, że sie zleje  🤔
W ostateczności wezmę Night blue, chociaż nie jestem do końca przekonana, z zeszłej kolekcji mam Granite i teraz chciałam coś jaśniejszego
<3 Szkoda ze nie moja
No na tym zdjęciu prezentuję się o niebo lepiej, niż na poprzednich.  😍
trusia, noc faktycznie powinien być dzióbek 😁 Internety ogłupiają 😎

reins2006, piękny, jeszcze do niego czarne owijki z jakimś złotym akcentem i złote kalosze

A ja tym razem mam kolor, który tu na forum przeszedł bez większego echa, a okazuje się być naprawdę świetny. To jest ciepła, popielata szarość. Na jasnym kasztanie wyglądała nieźle, ale na ciemnych koniach robi strzał w dziesiątkę 🙂







vissenna   Turecki niewolnik
30 marca 2018 22:32
Quanta na tych zdjęciach wygląda jak stary shitake z brokatem 🙂
quanta dla mnie wygląda jak oliwka, ale na skarogniadym pasuje bardzo.
quantanamera,  co to za kolor? Desert Palm?
anil22, a to już chyba monitor, bo zielonego na czapraku ni w ząb 😉

Kolor to desert palm 🙂
quantanamera mam ten pad przed sobą... i dla mnie też jest zielonawy  😁
Ja już kliknęłam te ciapki które wstawiła reins2006 w Animalii i czekam na pady.  😅 Mam tych padów, teoretycznie nie potrzebuję więcej, ale temu nie mogłam się oprzeć.  😍
No to jest nas więcej, bo ja też widzę w nim oliwkowy odcień  🤣

Kropelki na zdjęciu reins2006 prezentują się całkiem przyjemnie, choć dla mnie chyba będą za bardzo krzykliwe na koniu. Za to burgundy kupił mnie solidnie. Tylko obawiam się czy nie zawiodę się na intensywności koloru na żywo - jak przy raisinie  🙄
qyanta może i monitor🙂
Jak to? Już są dostępne?  😍
Można zamawiać i czekać. Dostawa w kwietniu. Ale zamawiać można już teraz.
No to jest nas więcej, bo ja też widzę w nim oliwkowy odcień  🤣

Kropelki na zdjęciu reins2006 prezentują się całkiem przyjemnie, choć dla mnie chyba będą za bardzo krzykliwe na koniu. Za to burgundy kupił mnie solidnie. Tylko obawiam się czy nie zawiodę się na intensywności koloru na żywo - jak przy raisinie  🙄


Raisin w rzeczywistości jest mniej intensywny niz na fotkach?  😲
emptyline   Big Milk Straciatella
01 kwietnia 2018 14:33
To te kropki są czarno-złote? Czy brązowe? Czy jakie?
Kropki są złote albo niebieskie, pady czarne. Pierwsza partia jest już w trasie do Polski 🙂 Ale oczywiście pady rozeszły się jak ciepłe bułeczki, więc kto nie zamówił w pierwszej kolejności, to będzie musiał czekać na następną partię dostępną u producenta.

Też jestem ciekawa burgunda, chociaż po tym jak mi kitty napisała, że wygląda jak zjedzony przez mole dywan, to mi trochę opadł entuzjazm 🤣
hahahaha no przepraszaaaam  😂 moje reakcje są bardzo spontaniczne  😁
Marti^^ Po pierwszych zdjęciach myślałam, że będzie bardziej nasycony.

quanta, kitty Nie pocieszacie... Jeszcze wczoraj trafiłam na takie zdjęcie burgunda i w sumie sama nie wiem czy mi się podoba.

Marti^^ Po pierwszych zdjęciach myślałam, że będzie bardziej nasycony.

quanta, kitty Nie pocieszacie... Jeszcze wczoraj trafiłam na takie zdjęcie burgunda i w sumie sama nie wiem czy mi się podoba.



Przepraszam że to powiem ale burgundy moim zdaniem ma fakturę niczym babcina wersalka   😂 😵 🤔

Z racji świąt nie mogłam sobie odmówić "zajączka" i kliknęłam light golda.... wszystko przez to że wysłali mi wypłatę juz przed świetami  🤬

Nie cytuj zdjęć!
ja bym chciala duzo padow ale brak gotowki...  🙁
Ja oczywiście przegapiłam, że pady są już dostępne  😵 Zastanawiam się nad jakimś Ankowym granatem lub tym Waterdropem niebieskim.  🤔
Na tym zdjęciu nie jest to zupełnie kolor, którego oczekiwałam. Jednak coś mi się podoba w  tych przebijających się w nim odcieniach brązu i złota (nie wiem tylko czy to nie klimat tego zdjęcia  :lol🙂. Ale na koniu... porównanie do wersalki czy  dywanu może okazać się boleśnie prawdziwe. Eh te problemy szmatoholika  🤔wirek:
Wydaje mi się, że tego nie będzie widać. Jak ten czarny pad wzorzysty...dopiero z bliska widać wzór.
quantanamera, u mnie też zielona zgnilizna, nic specjalnego. Czekam na Hendrixa w jakimś kremie 🙂

Szałowe te pady nowe!
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
03 kwietnia 2018 14:47
ja popełniłam night blue... ale zastanawiam się nad coralem  😂
Moim numerem jeden jest Ruby, chyba kupię drugi taki sam  😁 na później. Ale dzióbka nie dałam rady zrobić ja nie wiem :/ klapło mi to wszystko i tak
Moim numerem jeden jest Ruby, chyba kupię drugi taki sam  😁 na później. Ale dzióbka nie dałam rady zrobić ja nie wiem :/ klapło mi to wszystko i tak


Bo to wiedza tajemna... już nawet w wątku dla żółtodziobów była dyskusja. Pocieszę cię, że ja też nie umiem, z żadnym czaprakiem, na żadnym z trzech koni 😵
Sorry za  🚫, ale coraz bardziej mnie temat dziobowy/dziobkowy (???) intryguje. Jak to jest, że jedni mogą a inni ni cholery?

A żeby w temacie pozostać to cieszę się niezmiernie, że to co pokazane takie niefajne w/g mnie. No nic mi się (na szczęście) nie widzi,
Tak więc czekam na super bordo z brokatem (w sumie jak nie złoty to rewelacyjny byłby czarny) i zbieram kasę, żeby ustrzelić coppera w hiper promocji.
Ja czekam na granat bez brokatu  😂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się