Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )

Możecie polecić kogos z okolic Szczecina, kto wytatuje mi rękaw? Nie jestem jeszcze zdecydowana na to co chce miec na tej ręce, raczej będę wybierała artyste ktory zrobi to po swojemu (jesli jego styl bedzie mi się podobał ).
maluda piękny jest!  😜

Dzięki.
Wybrałam motyw opaski, bo pasował mi do wizji psa obiegającego moją kostkę. Nie widać tego, ale Lilu (oczywiście, że moja suczka) jest zaprezentowana w trzech fazach biegu. Do wątku wkleiłam tylko przód.

Wzór:

[img]https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/12920415_1151818228195936_969162073375118889_n.jpg?oh=4b8bd94be44efea024a908011fdf5a6d&oe=5B1072E2[/img]
maluda, świetny :-)
Możecie polecić kogos z okolic Szczecina, kto wytatuje mi rękaw? Nie jestem jeszcze zdecydowana na to co chce miec na tej ręce, raczej będę wybierała artyste ktory zrobi to po swojemu (jesli jego styl bedzie mi się podobał ).

pytanie w jaki styl Cię interesuje, ja robiłam Marleny z 13 Tattoo (na fb Tats by M.), ona robi słodkie cukierkowe tatuaże, watercolor, delikatne szkice. Robiłam też u Jacka Galana, na fb Jack Galan Art, on bardziej klimaty realistyczne.
Casines
Sek w tym ze na styl nie moge sie zdecydowac. Podoba mi sie i watercolor i realistyczny tatuaz. Nie mniej jednak chcialabym miec w tym tatuazu mojego konia i kawalek tekstu 😉
maluda, świetny :-)

Dzięki!
Przyszedł czas i na mnie 🙂

Chce zrobić portret mojej ukochanej klaczy na udzie. Realistyczny w kolorze.
Zna ktoś może studio godne polecenia?

Centralna lub północna Polska
zuza   mój nałóg
09 marca 2018 07:21
losia ja pd

Mam pytanie. W środę zrobiłam tatuaż, w niedzielę mam w planie piesza wycieczkę, taka ok 20 km. Bez biegania czy jakis wielkich gór. Tatuaż na plecach. Czy branie plecaka z ok 0,5 l wody i jakimś batonem może zaszkodzić? To mój drugi tatuaż i jak poprzedni goi się 'jak na psie' 😉 Wiem, że mogę zapytać w studiu gdzie robiłam ale bardziej chodzi mi jak to w praktyce.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
09 marca 2018 07:57
Jeżeli tatuaż jest w miejscu, którego dotyka plecak, to nie bierz. Ocieranie czegokolwiek o ranę nigdy nie jest dobrym pomysłem  😉
zuza   mój nałóg
09 marca 2018 08:14
Dzięki. W takim razie nie biorę albo poszukam /pokombinuje czy da się go tak nisko ubrać. Jak nie koleżanka będzie dzwigac za nas dwie 🙂
emptyline   Big Milk Straciatella
09 marca 2018 08:24
zuza, weź duża nerkę, zmieścisz wodę 0.25 i batona i telefon 🙂
zuza   mój nałóg
09 marca 2018 08:38
emptyline wielkie dzięki  :kwiatek: ! nie wpadłam na tak proste rozwiązanie a mam taką
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
09 marca 2018 08:48
zuza pochwal się tym tatuażem przy okazji!  🙂
maluda bardzo ładny!

Ja z okazji Dnia Kobiet sprawiłam sobie (o zgrozo) trzecią depechemodową dziarku  🙂
zdjęcie świeżo po zrobiniu, więc jest cały czerwony. Chciałam wrzucić zdjęcie po zagojeniu, ale to takie miejsce, że sama sobie zdjęcia nie zrobię.
infantill, fajny, super czcionka. A z ciekawości moge zapytac w jakim miejscu masz na dłoni? 🙂

U mnie postanowione. We środę jadę do Warszawy 🙂
Ciężko mi opisać to miejsce. Jakby na skraju dłoni, poniżej małego palca. Nie chcę wstawiać zdjęcia tej dziarki, więc nie mam jak lepiej zobrazować.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
09 marca 2018 12:50
infantil na dłoni też masz coś nowego?  😁
gdzieeee tam nowego, na dłoni mam taką maleńką pierdołkę wydziaraną prawie rok temu  🙂 W ogóle ostatnią dziarę robiłam w maju 2017, więc do wczoraj miałam naprawdę dużą przerwę jak na mnie  😁
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
09 marca 2018 13:11
Aaaa to tamtą znam 😉 fajne miejsce  😜


Ja po grudniowej dziarce orzekłam definitywny koniec. Tzn tako na kilka lat  😁
infantil dziękuję bardzo!
infantil, dzięki, myślę że wiem o które miejsce chodzi 😉
Potrzebuje dobrego tatuazyste specjalizujacego sie w biomechanice. Miasto nie ma.znaczenia 👀
mils   ig: milen.ju
03 kwietnia 2018 19:49
W sobotę robię dwie kolejne dziary i tutaj pytanie. Pierwszą mam na nadgarstku i smarowałam Alantanem, najpierw maścią, potem kremem. Teraz robię pod obojczykami i Alantan ubrudzi mi wszystkie ciuchy. Macie coś sprawdzonego, co mi nie rozwali ubrań? Wyczytałam, że ten krem Easy Tattoo nie brudzi niby, ale nie chcę też wywalić kasy w błoto. Tym bardziej, że następne tatuaże najwcześniej za rok.
ja zawsze smarowałam maścią/kremem, a potem kładłam przeźroczystą folię do żywności i łapaałam ją jeszcze taśmą do opatrunków (mocno trzyma). Foliowałam zawsze tylko jak musiałam np. wychodząc do pracy. Spokojnie można tak wytrzymać 8 h - po folijce się elegancko ślizga ubranie. "Wietrzyłam"w domu ile się dało (czasem tylko 2-3 h na dobę) przez pierwszy tydzień. Potem smarowałam tylko cieniutką warstwę, czekam aż wchłonie, a potem staram się pilnować, żeby za mocno nie szorować ubraniem.  Nigdy nic mi się złego w żaden tatuaż nie przytrafiło przy takim traktowaniu.

PS. Daj znać czy bardzo boli obojczyk bo tam następny planuje 😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
03 kwietnia 2018 20:04
ja się szarpnęłam na easy tattoo przy okazji ramienia i jest milion razy lepiej niż na alantanie. szybciej się goi, ubrań nie brudzi, redukuje swędzenie i ból. koleżanka też zadowolona. ja sobie kupiłam zestaw z żelem, bo wychodziło przyjemnie cenowo - i ten żel też jest super.
mils ja mam 2 sztuki (jeden duży na udzie i drugi mniejszy na przedramieniu) wygojone na easy tattoo i polecam również, ani nie brudzi specjalnie, a goi dobrze i dosyć szybko 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
03 kwietnia 2018 20:22
Ja wszystkie na bephantenie i jestem zadowolona 😉 Nawet mam do odsprzedania zamkniętą tubkę 100g bo kupiłam niepotrzebnie 2 do ostatniego tatuażu, a zużyłam jedną 😉 Jakby ktoś reflektował to śmiało 🙂
Bepanthen pobrudzi ubrania, a owinąć tatuaż na obojczyku folią może być raczej trudno. Proponuję w tej sytuacji znaleźć coś innego niż Bepanthen (który swoją drogą jest tani i super działa)
Bepanthen pobrudzi ubrania, a owinąć tatuaż na obojczyku folią może być raczej trudno. Proponuję w tej sytuacji znaleźć coś innego niż Bepanthen (który swoją drogą jest tani i super działa)

nie owinąć, tylko położyć kawałek trochę większy niż smarowana powierzchnia, a potem podkleić  w kilku miejscach tak zeby się nie przesuwal. 2 razy robiłam tak na tatuazu na karku/plecach z czego za drugim razem to była powierzcnia całej górnej połowy ciała i działało 🙂
mils   ig: milen.ju
04 kwietnia 2018 10:42
W razie czego oczywiście pójdą pod folię, ale wolałabym jednak, żeby skóra możliwie najwięcej oddychała.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się