moda, ciuchy etc...

Altiria, właśnie ja też jestem, dlatego się obawiam trochę 🤣
Wrzucam, bo i tak dodałam do galerii tak, że każdy może zobaczyć  🤣 Ja mam 150 w kapeluszu, więc XL nie wchodzi w grę  😉

madmaddie   Życie to jednak strata jest
03 marca 2018 06:13
hej hej, szukam ładnego, zgrabnego plecaka, który będzie mi długo służył. zależy mi na tym, żeby był "smukły". Lubię służbowego samsonite'a, ale chciałabym coś ładniejszego jednak :P
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
13 marca 2018 08:14
Czy ktoś robił zakupy w Sleepless in Warsaw?  😉 Warto wydać tyle kasy na piżamkę?  😁
[CIACH] - spam.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
25 marca 2018 19:38
Mnie zachwycają piżamy z LUNABY  😍
madmaddie   Życie to jednak strata jest
25 marca 2018 21:41
gdzie stacjonarnie kupię bluzę bejsbolówkę?
madmaddie, Sprawdzałaś w Big Starze albo New Yorkerze? Chyba mi coś mignęło....
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
28 marca 2018 11:58
safie fajne!  😍 Ale równie drogie..
Przepraszam ale co fajnego jest w tych piżamach podlinkowanych przez safie? Ja wiem, że o gustach się nie dyskutuje ale te piżamy są wg mnie wyjątkowo brzydkie i dlatego zdecydowałam o tym tutaj napisać  🤣. A jeszcze jak spojrzałam na ceny... Ani wzory (babciowate) ani materiały, ani fasony.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
28 marca 2018 12:49
larabarson no każdy ma swój gust  😁 Mi podobają się babciowe piżamki, bo kojarzą mi się z przyjemnym wieczorem z kubkiem gorącej czekolady i dobrą książką  😀 Ale oczywiście nie zapłaciłabym 200zł za taką piżamkę..

Ze Sleepless in Warsaw jestem zakochana w tej: http://www.sklep.sleeplessinwarsaw.com/pl/p/Pizama-sleepless-flirt/177 ale też nie mam tyle pieniędzy  😉


Z innej beczki - szukam spódnicy maxi żółtej lub w innym mocno wyrazistym kolorze, identycznej lub podobnej jak na zdjęciu. Ktoś coś?  👀 To Orsay, ale sprzed kilku lat.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
28 marca 2018 13:16
smarcik, ooo ta piżama fajowa!
madmaddie   Życie to jednak strata jest
29 marca 2018 20:28
madmaddie, Sprawdzałaś w Big Starze albo New Yorkerze? Chyba mi coś mignęło....


dzięki  :kwiatek:
Z innej beczki - szukam spódnicy maxi żółtej lub w innym mocno wyrazistym kolorze, identycznej lub podobnej jak na zdjęciu. Ktoś coś?  👀 To Orsay, ale sprzed kilku lat.

podbijam! podbijam! Moja ukochana z reserved umarła. Muszę mieć zastępstwo! (z tym, że mnie bardziej żółta niż inna interesuje)
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
30 marca 2018 07:36
FurryMouse no właśnie! ja to bym najchętniej sklonowała tę ze zdjęcia, kocham ją miłością wielką  😍 Niestety po kilku latach jest już mocno zmechacona 🙁 Ja to bym mogła nawet  w kilka sztuk w różnych kolorach zainwestować  👀 uwielbiam długie spódnice!  💘
smarcik noooo! długie spódnice są genialne. Ja się mocno nad tymi zastanawiałam ale boję się takich rzeczy z allegro kupować.

edit: może ta?
edti2: i taka!
mocno poszukuję - może komuś rzuciła się gdzieś w oczy:

kurtka typu biker, ale nie skóra/ eko-skóra tylko materiałowa, z jakiejś grubej bawełny, jeansu (ale jeśli dżins to tylko czarny) w ciemniejszych, stonowanych kolorach?
W zeszłym roku widziałam takie w Mango, ale sfrajerzyłam i nie kupiłam.
Ze Sleepless in Warsaw jestem zakochana w tej: http://www.sklep.sleeplessinwarsaw.com/pl/p/Pizama-sleepless-flirt/177 ale też nie mam tyle pieniędzy  😉

Dasz znać jak Ci się podoba jeśli zdecydujesz się zamawiać? Przez Ciebie też zaczęłam rozważać 🤬
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
31 marca 2018 14:43
larabarson, ja sobie cenię wygodę, a mam jedną (prezent  :kocham🙂 i jest mięciutka, i cieplutka. W dodatku lubię takie babcine wzorki.
Np. ta podlinkowana ze  Sleepless in Warsaw - ładna, ale w życiu bym do spania jej nie założyła - raz zimno (nawet w lato sypiam w skarpetkach 😉 ), dwa koronka na plecach by mnie denerwowała
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
31 marca 2018 15:59
fin jasne!  Tylko czekam na jakiś nagły przypływ gotówki - wygraną w totka czy coś  🚫
Scottie   Cicha obserwatorka
03 kwietnia 2018 19:05
Dziewczyny, pomocy- szukam sukienki, czegoś w tym stylu:

http://affglam.pl/odziez/1292-sukienka-dluga-maxi-natalie-szara.html

Najchętniej w kolorze beżowym albo innym jasnym (nie biała!!). Z podobnym dekoltem, zwiewnej i z podszewką (może być tak jak tutaj, do połowy uda). Najlepiej z zakrytymi plecami. Może którejś rzuciła się taka w oczy na allegro albo jakimś innym sklepie (może być i stacjonarnym, Warszawa i okolice)?

Jak nic innego nie znajdę, to kupię tą.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
04 kwietnia 2018 07:42
Nie taka sama, ale w New Yorkerze jest coś w ten deseń za 39zł 😉



edit:

Gdzie w sieciówkach lub we Wrocławiu szukać sukienek na wesele? Ale takich żeby nie były tylko w miniaturowych rozmiarach.

Znalazłam na Allegro sukienki Camill, szyją je na wymiar, można je ekstra przedłużyć. Piękne fasony, ale jednak boję się sama z siebie ściągać wymiar i zamawiać bez możliwości przymierzenia.

Camill 185
[url=http://allegro.pl/camill-277-wyszczuplajaca-kopertowa-sukienka-34-52-i6675421265.html#thumb/4]Camill 277[/url]
JARA TK Maxx? Chociaż budzi skrajne emocje, nie wiem czy lubisz 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
04 kwietnia 2018 11:49
Na pewno cen tk maxxa nie lubie 😁
W tk maxx są w tej chwili cudoowne sukienki DKNY, może sprawdź tam jednak 😉
E, czasem mają normalne ceny (bo PROMOCJAMI tego nie można nazwać) 😀
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
05 kwietnia 2018 10:16
Ej, serio?  😀 Miałam wrażenie, że mają spoko ceny w stosunku do tych samych produktów w "normalnych" sklepach  😉 Mają okrutny bałagan i ciężko coś znaleźć, więc moim zdaniem to sklep dla osób, które lubią grzebać np w lumpeksach  😉 Ale dorwałam ostatnio np trampki Converse z podwójnym językiem za 169zł*  😜




*I tak uważam, że to zdzierstwo, bo trampki Converse są dla mnie warte tyle samo co każde inne trampki, ale w porównaniu do cen sklepowych było znacznie taniej  😉
smartini   fb & insta: dokłaczone
05 kwietnia 2018 10:21
ja tak jak uwielbiam TK Maxxa na zakupy gadżetowe (kuchnia, pies, naczynia, te sprawy) tak szczerze nienawidzę ciuchowej sekcji. Dla mnie to wszystko wygląda jak straszne szmaty za grube hajsy... mam tylko jedną koszulę. Męską xD A tak, to czuję się jak w lumpie,w którym ktoś dopisał jedno zero do cen... 🤔
emptyline   Big Milk Straciatella
05 kwietnia 2018 10:31
smartini, ja tak samo! Lubię tam kupić gadżety, kosmetyki, okulary, ale ciuchów no nie daje rady.
Ja mam dokładnie takie same spostrzeżenia - duży, specyficzny zapach, nigdy niczego nie mogę znaleźć, a ceny rzadko bywają super promocją. Mam stamtąd jedne spodnie. Miały być czarne na co dzień, teraz są już szare do spacerów z psem 😀 Za to mój A. tam lubi kupować.

No, ale dlatego właśnie napisałam że budzi skrajne emocje 😀 Chociaż ja to w ogóle jestem antysklepowa...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się