Zadziwiające, nietypowe ogłoszenia

To wprawdzie nie jest ogłoszenie, ale czy to nie słynny Caton? Bohater historii zamiany sprzed kilku lat.

link
Ma kolejnego właściciela. Widać, że zadbany przynajmniej.
Dance Girl, a co to za historia była?
Perlica, tu masz link do relacji z jednej strony. Jest jeszcze chyba relacja drugiej ale nie mogę jej znaleźć na szybko.

klik

Potem koń był przez kogoś chyba bardzo tanio kupiony i puszczony dalej w „obieg”.
Ogier do sportu (leżenia w gnoju chyba)
http://ogloszenia.re-volta.pl/ogier-do-sportu/o/97650/
Wystawia go handlarzyna
czy to nie słynny Caton?


Horseland to szkółka, ale może faktycznie dbają 😉. BTW historia dobrze wpisuje się w temat rodowodów, czyli jak to papier to nie wszystko 😉

Ogier do sportu (leżenia w gnoju chyba)

2-latek daje 140 w korytarzu, no co 😉. I ci przodkowie...  🙄

Edytuj posty.
wruda taaak te 140cm to też jest super... bardzo prawidłowe dla młodziaka
2 latek w korytarzu 150.....
Dance Girl, ale historia ....jeju nigdy bym się nie zamieniła nie oglądając konia...
To filmik z 2017 jak stał w stajni Horseland, Caton pod koniec 2017 został sprzedany, z tego co wiem to do Niemiec. Kilkukrotnie były wrzucane ogłoszenia tutaj z czasów Catona w Horselandzie. Znam tego konia bardzo dobrze, faktycznie krzywusek z niego, dodatkowo spory nakostniak, ale na nic nie uciskał i wet dał przyzwolenie na jazdę i skoki (taką informację dostałam od właścicielki), jeździłam trochę na nim. Bardzo sympatyczny i jezdny koń 😉
2 latek w korytarzu 150.....


tajnaa
, jak pan nie ma normalnego ogłowia tylko uzdę od szorów to wątpię, żeby miał korytarz ....
Rodowód potrafi powiedzieć czego się spodziewać . I z drugiej strony , w komplecie z koniem dopiero stanowi całość . Sam rodowód nie skacze a koń potrafi być trupem niezależnie od rodowodu. Pomijam że nawet najlepiej zapowiadającego się konia nieumiejętne prowadzenie potrafi totalnie zepsuć . Na  sukces konia składa się multum zmiennych i tylko wykonanie wszystkiego zgodnie ze sztuką potrafi wydobyć z niego to co najlepsze. Sam się niczego nie nauczy i am nie będzie czempionem , Czworoboków , parkurów czy Crosów.  😉
Dance Girl, pewnie płot przeskoczył, bo chciał nawiać z "gospodarstwa" :P
Rodowód potrafi powiedzieć czego się spodziewać.

Wiesz co znaczy słowo "niespójny"? Bo jesteś wybitnie niespójny, wręcz splątany (to termin medyczny).
To w końcu jest ważny ten rodowód, czy jedynie koń ma zamykać  stojaki? Bo sam sobie przeczysz.
Jak na to, że rodowód mało ważny, to zdumiewająco skutecznie potępiasz konie małopolskie jedynie z racji rodowodu, bo w czambuł,
wbrew faktom. Oj, jesteś końskim rasistą 😉, choć próbujesz twierdzić co innego.
Broń boże ! Podobał mi się Frazes pod Mariuszem , był całkiem Ok i zdarzają się ciekawe koni jak choćby ten Diokles. Ale to wyjątki na miarę św. Gralla . Pewno gdyby  była ostra selekcja sportowa tych koni to było by ich bardzo dużo , tyle że gdybanie co by było niczemu nie służy . Ważne to co jest  a  praktycznie nie ma nic.  🙄
Nie ma nic przez debilny "program ochrony", dzięki któremu małopolakom doklejono łatkę "dotacyjnych". Teraz nawet jak coś jest fajne, bo hodowca nie łasi się na dotacje, a hoduje z głową to i tak ma problem sprzedać konia w dobrej cenie, właśnie przez tą łatkę.
o dziwo, dla odmiany nie wyjechane do przodu, jak u większości kuców. Ale która wersja gorsza to nie wiem
sztorców nie da się chyba wyjechać do przodu 🙂
Ciekawe tylko, czy to sztorce wrodzone, czy ktoś nadgorliwy tak rozczyszczał, bo przeczytał na rv, że wyjechane są złe 😉
mysle, że wrodzone, bo zadnie wyjechane.
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
05 kwietnia 2018 08:52
tajnaa, a ja mysle, ze po prostu 'zrobione' dopiero co przez goscia samodzielnie, bo kto by tam kowala do szetlanda... A tyly wyjechane, bo tylko przody zrobil ;-)
Swoja szetlandke kupilam z b.podobnymi, dwa normalne rozczyszczenia i kopyta zupelnie standardowe
No ja tez podejrzewam, że robione na szybko własnymi metodami czyli aby były kołeczki bez pazura
"ojciec o maści dalmatyńczyk"  😂
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
07 kwietnia 2018 07:00
Juz bylo kiedys ogloszenie tej klaczy. Z komentarzem, ze fotka z czapy.Teraz to dopiero blysneli...
http://ogloszenia.re-volta.pl/ramirada-hol/o/46003/
Zdjęcia chyba te same, nic się nie zmieniło oprócz ceny o 10 tys mniej.
zobaczyłam i już nigdy nie odzobaczę....  😲
http://ogloszenia.re-volta.pl/walach-do-zaprzegu-i-malej-rekreacji/o/99215/
moze ktoś się nad nim zlituje i zrobi z niego kosiarkę, bo siodłać szkoda. na re-volcie są konie grubo po 20stym roku zycia które wyglądają na mniej niż ten 13sto latek.
edit. w sumie kondycja to jedno, ale tak niefortunnej budowy u konia chyba jeszcze nie widziałam.

http://ogloszenia.re-volta.pl/synaj-swiezy-tuv/o/99232/
to chyba bardziej do baboli ortograficznych, ale się uśmiałam. czy są tu jacyś jeścy?  👀

Ekhem boli stan konia z pierwszego ogloszenia, pewnie... ale co to do cholery jest za bryczko-płoza? 😉
A "świeży" TUV był świerzy, więc przynajmniej jeden błąd zniknął 😉
Ten gniady to wygląda na konika od górali. Gdyby podtuczyć, to byłby fajny konik za małe pieniądze. Teraz  pokracznie wygląda, jak skrzyżowanie konia z jeleniem ale widziałam gorsze i po odpasieniu zaczęły przypominać bardziej konia.

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się