Ignoruj, czyli stary dobry plonk

Z uwagi na prace przy próbie stworzenia mechanizmu do zarządzania PW (i np. blokowania PW od niepożądanych osób) udało się zaimplementować do forum opcję - ignoruj. Starzy bywalcy grup dyskusyjnych na pewno mieli już do czynienia z tzw. plonkowaniem 😉
Jednym kliknięciem można zignorować danego usera i ukryć w wątku jego wiadomości. W razie potrzeby przy użyciu przycisku pokaż wiadomość / ukryj wiadomość można także przeczytać konkretny post ingorowanego usera.

Ta funkcja jest odwracalna, to znaczy jak ignorowany delikwent przestanie już nam działać na nerwy, albo chcemy sprawdzić, czy wydoroślał - można go sobie od-ignorować (kretyńska nazwa, ale jakoś innej z małą liczbą liter w środku nocy nie udało mi się wymyślić).
super ale zeby jeszcze ten ignorowany osobnik nie mógł przeglądać moich postów - bo wiadomo zeby przejrzeć za pomocą wyszukiwarki posty trzeba sie zalogowac
własnie dokonałam próby ignorowania ale ignorowana osoba w dalszym ciągu widzi moje posty
caroline   siwek złotogrzywek :)
24 maja 2009 22:12
777, kiedy kogoś ignorujesz to TY nie widzisz postów tej osoby 😉
wiem
eee bo to moje pobożne życzenie
generalnie chodziło mi o to aby ignorowana przeze mnie osoba która bedzie wyszukiwała moje posty po nicku uzywajac do tego forumowej wyszukiwarki - a wiadomo zeby posty sie pokazały trzeba sie zalogowac - nie mogła ich przeglądac
ee za bardzo gmatwam 😉
ushia   It's a kind o'magic
25 maja 2009 21:51
nie no jasne o co Ci chodzi, ale to jest publiczne forum i o ile Ty mozesz sobie nie zyczyc czytac kogos i zapodac mu ignora, o tyle nie mozesz blokowac innych uzytkownikow wzgledem siebie (wyjatkiem jest PW, ale ono jest jak sama nazwa wskazuje prywatne) - zaloz sobie blog z haslem jak nie chcesz zeby niepowolani Cie czytali
ushia nie zamierzam
aczkolwiek uważam ze niektóre osoby chyba nie dorosły aby pisać i czytać to forum
deborah   koń by się uśmiał...
15 czerwca 2009 20:21
czy za jakąs liczbę ignorujących danego użytkownika forumowiczów można dostac bana?
ushia   It's a kind o'magic
15 czerwca 2009 21:53
obawiam sie ze nie 😉
opolanka   psychologiem przez przeszkody
16 czerwca 2009 06:47
deborah NIE 🙂
deborah   koń by się uśmiał...
16 czerwca 2009 17:08
szkoda 😀
a co plebiscycik jakis?
mozna by tez zrobic głosowanie kogo chcemy zbanowac
i bany na tydzien
w ramach wyroznienia
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
17 czerwca 2009 08:21
Póki co idziecie łeb w łeb (Deb i Sznurka)  😉
Ja jestem lepsza 😜
Póki co idziecie z Elą łeb w łeb 😉
caroline   siwek złotogrzywek :)
17 czerwca 2009 10:00
ale i tak wszystkie przegrywacie ze mną (5) 😉 tylko, ze ja przegrywam z wrotkim (7) i Brzaskiem (8) :emota2006092:
ha ha ha
caroline... właśnie miałam napisać "co wy wiecie o ignorowaniu"....
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
17 czerwca 2009 10:10
na re-volcie nastała zatem moda na używanie tej funkcji ...ja widzę,że aurelię,deborah też w pierwszej 10 ...
jeżeli mnie nie ignoruje nikt?to znaczy,że jestem nikim 👿
jeżeli mnie nie ignoruje nikt?to znaczy,że jestem nikim 👿

edit.
To cofam.
caroline   siwek złotogrzywek :)
17 czerwca 2009 10:16
jeżeli mnie nie ignoruje nikt?to znaczy,że jestem nikim 👿

proszę... nie wracajmy do tej durnej dyskusji o "isnieniu" dzieki ignorom 🙄
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,785.msg241009.html#msg241009
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,785.msg241150.html#msg241150
A skąd wiecie kto kogo ile razy ignorował?  (edit - już wiem 🙂 )
Haha a ja jestem grzeczna, bo jeszcze nikogo nie zignorowałam i nie czuję, żeby nastała chwila kiedy zachcę 😉
A skąd wiecie kto kogo ile razy ignorował? 


A ja nie wiem!  😡

Natomiast zdziwiło mnie to ostatnio że zauważyłam że ignoruje pewnego użytkownika...tylko że ja mu ignora nie dałam 😉 Musiało sie to stac jakoś przypadkowo 😉
busch   Mad god's blessing.
19 czerwca 2009 18:15
Muffinka- wchodzisz na profil użytkownika i masz tę informację od razu przed oczyma  😀
Hmm, właśnie okazało sie jaka jestem spostrzegawcza 😉 Wchodziłam w profil użytkownika i nie znalazłam tej informacji. Ale już teraz odszukałam. Dzięki 😉
Nie martw się, ja też jestem mało spostrzegawcza i wczoraj sie 10 min głowiłam jak to sprawdzić 🤣
O, moda też można ignorować. Sprawdziłam na Opolance
Heh a ja pierwszy raz go użyłam, jednak moje nerwy nie są tak wytrzymałe 😉 cudowna funkcja 🙂
opolanka   psychologiem przez przeszkody
20 czerwca 2009 16:32
O, moda też można ignorować. Sprawdziłam na Opolance


Dzięki 😉 Chociaż czasem moda ignorować nie warto :P
[quote author=Branka link=topic=5195.msg278001#msg278001 date=1245281859]
A skąd wiecie kto kogo ile razy ignorował? 


A ja nie wiem!  😡

Natomiast zdziwiło mnie to ostatnio że zauważyłam że ignoruje pewnego użytkownika...tylko że ja mu ignora nie dałam 😉 Musiało sie to stac jakoś przypadkowo 😉
[/quote]

też ostatnio tak miałam
tzn. nie ignorowałam nikogo, a jednak pokazała sie, że tak  😉

ale funkcja bardzo pomysłowa
caroline   siwek złotogrzywek :)
23 czerwca 2009 13:10
ekhmmmm...

_kate, lostak, dziewuchy. Klikałyście na link od caroline? 😉 To był taki szybki myk do ignora dla Brzask.
Dlatego ma teraz 17 ignorów.


😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się