masaż koni

Ludzie z Facimiecha polecają Annę Jasińską-Kaźmierczak
http://acuvet.c0.pl
Luśka- Ania Jasińska jeździła do Krakowa- warto Ją męczyć kiedy wraca do gry 🙂
a Maria Soroko nie odwiedza tamtych rejonów?


Bywa. Nawet u mnie kiedyś była. 🙂  ale nie trafiła na źródło problemu, który już wtedy był, tylko ja nie byłam do końca tego świadoma, że to jednak już nie kopyta, a wyżej coś nie gra. Dlatego chce wypróbować kogoś nowego.
Maria Soroko jest przynajmniej raz w miesiącu w Krakowie. My z koniem jesteśmy bardzo zadowoleni  z jej wizyt  😉
[quote author=Karla🙂 link=topic=53.msg2714680#msg2714680 date=1506009408]
Luśka- Ania Jasińska jeździła do Krakowa- warto Ją męczyć kiedy wraca do gry 🙂
[/quote]
Jak ostatnio chciałam się podpiąć pod jej wizytę w okolicach Skawiny, to się okazało, że w Facimiechu ma full i nigdzie indziej już nie dojedzie  🤔

Jakbyście dziewczyny kogoś ściągały, to ja też jestem chętna!
Moona, może dlatego, że  Ania była w wersji ciężarowej 🙂 teraz będzie Jej łatwiej więc próbuj 🙂
https://www.facebook.com/events/1918208448497889/

Warsztaty masażu z Marią Soroko, zapraszam 🙂
Mam pytanie, bo wypadłam trochę z obiegu. Czy jakiś z polecanych masażystów pojawia się w Trójmieście i okolicach ?
Klami , polecam Aleksandrę Jaszkiewicz
A korzystał ktoś z usług fizjoterapeutki Kamili Maj z Krakowa?
Klami tez polecam Aleksandrę Jaszkiewicz 😉
Misiu, gocunio, dzięki. A mogłabym (chociażby na priv) kontakt ? Czy jakiś może link do stronki / profilu na fb jeśli takowe posiada. 😉
Misiu, dziękuję.
Mazowieckie Anna Batorska, poleca ktoś, kojarzy? jakieś opinie?
23.10 jest u mnie na masażu Iga Przybyś, jeśli kto byłby chętny to można się podpiąć. Wychodzi tańszy dojazd  🙂 (trasa Rzeszów-Mielec, podkarpackie)
Jak się kształtują ceny masażu metodą Mastersona? Pewnie to dość ogólne pytanie, ale w mojej lekko skomplikowanej sytuacji finansowej chciałabym się jakoś przygotować na ten wydatek i nie wiem, jaki przedział sobie założyć.
Masaż metodą Mastersona u mojego konia robiła Monika Tołkacz i zapłaciłam za niego ( z tego co pamietam) 150 zł. Było to zimą dwa lata temu. Jest to osoba w pełni wykwalifikowana i upoważniona do stosowania tej metody, nie wiem jak wygląda to wśród innych fizjoterapeutów. Zależy Ci na tym, aby cały masaż był przeprowadzony tą techniką, czy aby fizjoterapeuta posługiwaj sie jedynie jej elementami?
Nie zależy mi konkretnie na tej metodzie, ale słyszałam dużo dobrego i właśnie o pani Monice, więc konkretnie ją biorę pod uwagę. Dziękuję za wiadomość! 🙂
w tym roku masaż Moniki to 200 zł 🙂
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
28 listopada 2017 17:43
Do mnie przyjeżdża Marika Kwaśniewska, która z Moniką Tołkacz współpracuje, też bierze 200zł. Czy ktoś jeszcze z usług Mariki korzysta? Jakie opinie macie na jej temat?
Może mi ktoś polecić kogoś z wielkopolski (albo kto bez problemu dojeżdża) , kto ma wiedzę i umiejętności w zakresie nastawiania koni, a nie zwykłego masażu?
Może być tutaj, może być na pv. Z góry dziękuje.
Jezeli osteopaci tez to robia to do poznania dojezdza p.zaranek.
Dzięki, zadzwonię i zapytam 🙂
Karmelita,
W okolice Poznania, co jakiś czas, przyjeżdża świetna niemiecka osteopatka Christiane Bude. Jeśli chcesz skorzystać z usług tego typu fachowca, polecam Ci serdecznie., mogę podać Ci namiar na polską koordynatorkę jej przyjazdów.
A mozna zpaytac jakie sa orientacyjne koszty jej wizyty?
Poproszę 🙂
drabcio,
Pierwsza wizyta Christiane kosztuje 800 zł. W jej ramach wykonuje kompleksową diagnostykę oraz przeprowadza terapię. Każda kolejna wizyta u danego konia (kontynuacja) kosztuje 400 zł.

Karmelita,
Wysyłam przez PW.
Gdzie najlepiej zrobić kurs masażu? U kogo? +/- 100km od mazowieckiego
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się