Perfekcyjny makijaż

To myślę, że warty wypróbowania. Tak jak oli pisała, kilka warstw nadal wygląda dobrze, nie wiem jak w innych internetowych, ale np na cocolicie często są na niego dodatkowe promocje i wtedy wychodzi sympatyczna cena 🙂 chyba nawet teraz jest w promocji 😉
ja jeszcze nigdy nie robiłam zakupów w drogeriach internetowych  😵 ale tam trzeba pewnie za przesyłkę zapłacić, i przy zakupie jednej rzeczy to chyba nie jest juz takie opłacalne  🤔
To niestety fakt, najtańsza wysyłka to odbiór w punkcie. Mimo przesyłki wyjdzie dużo taniej, w rossmannie kosztuje 63zł według aplikacji, na Coco 25 😉 jest jedna wada sklepów internetowych i ich cen, łatwo zbankrutować nawet jak wpadnie się "tylko po jedną rzecz" 😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
07 kwietnia 2018 21:32
Ja tam całą kolorówkę kupuję na allegro :P ale mnie w ogóle sklepy przyprawiają o mdłości, więc co tylko się da kupuję via net :P
Ta promocja jest tym razem tylko dla uczestinow klubu rossmann? Czyli tylko posiadacze ich aplikacji z niej skorzystaja?
mils   ig: milen.ju
08 kwietnia 2018 09:36
hanexxx tak.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
08 kwietnia 2018 11:35
Ta promocja jest tym razem tylko dla uczestinow klubu rossmann? Czyli tylko posiadacze ich aplikacji z niej skorzystaja?


A kiedy ona jest??  Aplikacja nic mi nie pokazuje.
mils   ig: milen.ju
08 kwietnia 2018 12:00
Od poniedziałku bodajże. 😀
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
08 kwietnia 2018 12:45
Dzięki  :kwiatek:
Jest w Waszych rossmanach ten olejek pod prysznic Isana do prania pedzi i gąbek? Bo od kilku tyg nie moge go dostac 🙁
Jest w Waszych rossmanach ten olejek pod prysznic Isana do prania pedzi i gąbek? Bo od kilku tyg nie moge go dostac 🙁


Jest.  😉
Ja jestem rebelem i do mycia pędzli używam... płynu do naczyń!  🏇  Świetnie myje pędzle, delikatnie, ale dokładnie. Czy ktoś też używa takich life-hack'ów?  😅
Martita   Martita & Orestes Company
11 kwietnia 2018 15:53
Polecicie jakiś puder utrwalający, wygładzający ale nie za miliony monet? Nie zależy mi na matowieniu ani trochę. Obojętnie czy sypki czy w kamieniu. Co patrzę na pudry to same matujące i już nie mam pomysłów.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
11 kwietnia 2018 20:24
Martita, a sprawdzałaś pudry ryżowe, bambusowe, albo bananowe?
Miałam kiedyś puder ryżowy z jedwabiem paese i z tego co kojarzę to niby matowił ale to był efekt bardziej satynowy.
Inglot też ma pudry o różnych efektach. 
Wibo Fixing Powder  😉
Martita   Martita & Orestes Company
12 kwietnia 2018 07:03
safie Mam właśnie ryżowy z Paese i byłam z niego zadowolona. Teraz mam wrażenie, że na lato będzie dla mnie za ciężki i szukam czegoś lekkiego. Przyjrzę się tym pudrom z Inglota 🙂
oli330 Wyczytałam opinie, że ona raczej też z tych matujących ale za taką cenę mogę sprawdzić.

Dzięki dziewczyny!
Ryzowy z Ecocery 🙂 ale jest mocno matujacy
Czy ktoras moze jest juz szczesliwa posiadaczka palety Maxineczki? 😉 Ponoc w internetach sie wyprzedala w 2 dni.
Dziewczyny, czy jest sposób na podkład, który sprawia, że pojawiają się nie-przyjaciele? Jak już znalazłam swój ideał za parę groszy to się okazuje, że cera wariuje 🙁
Uprzedzajac pytania - używam krem i bazę. Jest na to jakiś ratunek czy pozamiatane?
Martita   Martita & Orestes Company
21 maja 2018 17:06
falletta A z innym kremem/bazą?

ashtray Jestem bardzo ciekawa tej paletki jak wygląda na żywo. Makijaże, które nią widziałam jak na razie bardzo ładne.
A może to wina bazy lub kremu?
Ja zauważyłam że po kremach z gliceryną wysoko w składzie zaczyna mnie zapychać po paru użyciach.
Hmmm używam na przemiennie różne kremy, ale cały czas te same - sprawdzone. Mam cerę suchą więc wszystkie bardzo nawilżające. Być może teraz, gdy nie ma mrozów rzeczywiście to zbyt wiele dla cery? Już sama nie wiem. Wcześniej było ok, więc obstawiałam podkład, po który teraz głównie sięgam.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
22 maja 2018 06:51
Falletta, ja bym odpuściła używanie. Jeszcze szansa w porządnym oczyszczaniu, albo używanie na zmianę z innym.
ashtray Jestem bardzo ciekawa tej paletki jak wygląda na żywo. Makijaże, które nią widziałam jak na razie bardzo ładne.

W pierwszej chwili tez sie na nia napalilam, ale dzisiaj obejrzalam filmik Red Lipstick Monster i komentarze pod od dziewczyn, ktore juz ja maja i troche zapal mi przeszedl. 😁 A juz myslalam, ze paleta idealna 😉

Martita   Martita & Orestes Company
23 maja 2018 14:52
ashtray O to to to! Dokładnie! Ja nie ocieplam sobie twarzy (ogólnie jestem blada i wyglądałoby to komicznie), różu nie lubię więc już dwa duże produkty odpadają. Zobaczę na żywo to pomyślę ale jak nie to nie.
Dziewczyny, jakie pędzle do makijażu polecacie? Wszędzie przewija się Hakuro, ale cena mnie trochę powaliła. 😀 Znacie coś tańszego, co też się sprawdzi? Muszę skompletować zestaw od podstaw, więc pędzle w cenie 30 zł za sztukę póki co odpadają.
Z Hebe sa spoko.
Czy ktoś jest w stanie się wypowiedzieć na temat pudru do brwi z Benefit, FoolProof? Zaciekawił mnie mocno i korci, ale jednak cena...
mundialowa ja polecam oprocz Hakuro, firmę Hulu. Tańsze a są naprawdę extra!
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
02 czerwca 2018 08:54
O co chodzi z tą paletą Maxi? Chciałam kupić, bo takich kolorów używam na co dzień i fajnie mieć wszystko w jednym miejscu, ale kupienie graniczy z cudem. Któryś raz dostaje maila o dostępności o np. 5 rano, jest 10 i już niedostępna  🤔wirek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się