trener

nie znalazłam takiego tematu więc zakładam  😉
chciałabym się zorientować czy są jacyć trenerzy (najlepiej ujezdzeniowi w woj. dolnośląskim) - tzn na pewno są, ale czy możecie jakiś polecic? takich którzy dojeżdzają? Najlepiej by było jakby to były okolice Milicza, czyli np. Wrocław -najlepiej od północnej strony.

no i tak ogólnie- czy macie jakieś 'zniżki' u trenera jeśli jeździcie załóżmy 4 razy w tyg.?
A w okolicach Milicza to przypadkiem nie stacjonuje p. Małgosia Morsztyn? Znam stajnie we Wrocławiu gdzie dojeżdża, więc może udałoby się ją namówić?
epk- do Pani Małgosi to ja mam 4km  😡 😁 w sumie sie tak zastanawiam czy nie udałoby się dogadać zebym mogła od czasu do czasu  wpaść- przez lasek i jestem- wiesz ile bierze? chyba cos ok 150zl?
od Was z Absoluta raczej nikt nie dojezdza?
U nas na stałe jest Sylwia Syguda - ale szczerze to ma dość zapchane dni, więc nie wiem, musiałabyś się z nią kontaktować...
A kogoś ze Śląska, tj. trenera mógłby mi ktoś polecić? 🙂
Jest u nas w Absolucie (jak epk mówiła) Sylwia Syguda, ale z dojeżdżaniem to u Niej ciężko ;0
grr... p. Małgosia ma wszystko tak zawalone, że nie ma czasu... "jak sie uda i coś się pozwalnia w sierpniu to może uda się wcisnąć na jeden trening" eh.. ale poleciła Darie Kobiernik.. ja już sama nie wiem co robić.. teraz będe starała się jeździć na różne konsultacje itp. na wakacje mam chytry plan żeby postawić konia do Was (do Absoluta) tylko jeszcze wszystko musiałabym dogadać... a w rok szkolny?... czemu ja mieszkam na takim za przeproszeniem zadupiu..? no musiałam się wyżalić  😁 ;(
Ruda_H   Istanbul elinden öper
07 czerwca 2009 19:24
LOVELY, łącze się w bólu, mieszkam na zadupiu Wrocławia i nie mam jak dojechać do Absoluta ( a chytry plan zamieszkania w tej stajni mam od dłuższego czasu) ... a co dopiero z poza miasta
Ruda- ty przynajmniej mieszkasz we wrocku 🙁 ja 60km od ;(
wszyscy do Absoluta ciągną jak widzę  😀
no bo gdzie indziej ( w dolnośląskim) znaleźć porządnego trenera?  😕
to ja zrobie mały ot- wiecie kiedy przyjeżdza p. tomasz Kowalski? chętnie bym przyjechała, ale jakoś nikt mi nie odp na maila co do konkretnego terminu..
wszyscy do Absoluta ciągną jak widzę  😀


trudno się dziwić  😉
hmm...szkoda. Bo ja jednak szukam kogoś kto dojeżdża, bo z moim dojazdem i kooni było by ciężko... 🙂
Kiedyś niedaleko Wałbrzycha była stajnia P.Pawłowicz...
W Julianowie- zdaje się, że jest nadal..
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
08 czerwca 2009 12:41
A z Wrocławia ktoś kto dojechałby do Sobótki?(38km licząc od dwora głównego we Wr.)
Repka zdaje się prowadzi/ła? treningi ujeżdżeniowe- nie zaszkodzi spytać. Ona urzęduje gdzieś w okolicach Kątów Wr., więc do Sobótki nie tak daleko.
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
08 czerwca 2009 13:26
bombaldziekuje zapytam :kwiatek:
Pan Kowalski będzie chyba w sierpniu - dokładnego terminu nie znam 😉
Mnie interesowałby trener w okolicach poznania, konkretnie zachód (trasa na Wrocław) ? Czy ktoś może zna dobrego trenera który dojezdza w tamte okolice?????
A w woj. malopolskim? Okolice Olkusza...  😉
Jeśli chodzi o trenera z okolic Wrocławia a bardziej Wałbrzycha to jest też p.Katarzyna Kuczyńska, miałam u niej keidyś treningi tylko się przeprowadziłam. Polecam. P.Kasia trenuje w okolicach Jeleniej Góry, Gryfina... można też do niej wstawić konia w trening do stajni. Nie wiem jak z miejscami teraz, bo to przydomowa mała stajnia. Mogę podać kontakt na pw, o ile dalej tel.aktualny.
Szkoda że nikt nie może polecić nikogo godnego uwagi na Śląsku... 🙄 🙄 . Albo ja tak źle poinformowana albo taka nędza u nas... 🤣 🤣 . A mnie to nawet nie chodzi o niewiadomo kogo...byle była osoba naprawdę znająca się na rzeczy, mająca wiedze i potrafiąca ją przekazać...to chętnie odrazu bym ją rozważyła... 🤣 i zaprosiła na kawe/herbate... 🙂
a Gostar w Jeleniej Górze?

To kawałek od Wrocka, ale może ktoś akurat jest w tą stronę. Treningi tam prowadzi Iwona Szafir, o której nie jestem w stanie nic powiedzieć, ale sama stajnia jako taka zrobiła na mnie ogromne wrażenie parę lat temu - aż się prawie przeprowadziłam do Wrocławia, żeby mieć blisko  😁

http://www.gostar.pl/pl/index.php?url=ujezdzenie

moze ktoś inny opowie coś o p. Iwonie, jeśli ją zna?
a można tam przyjechać z koniem na jakiś czas??
jak z wyzywieniem i noclegiem??
no i jesem osobą niepełnoletnią...
http://www.pzj.pl/modules.php?op=modload&name=PZJ_trenerzy&file=index
Taka lista ze strony PZJ. W sumie mało osób na tak duży kraj.
A w woj. malopolskim? Okolice Olkusza...  😉


Może ktoś z Santosa z Zabierzowa? Nie jest daleko do Okusza.
Ruda_H   Istanbul elinden öper
17 czerwca 2009 12:50
korsik, zoil o ile dobrze kojarze trzyma konia w Gostarze, powinna wiedzieć najwięcej

na terenie ośrodka jest chyba tylko restauracja więc noclegi w Jeleniej albo w okolicy - jest tego sporo i nie drogie
Moze ktos polecic trenerow skokowych z okolicy trojmiasta ?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się