ciąża, wyźrebienie, źrebak

Jak się urodzi 23 kwietnia to będzie super - mam urodziny! 😀


Heh ja taką nadzieję miałam już 4 razy na urodzinowego źrebaczka (2.04) a kobyła raz 30.03, dwa razy 04.04 i teraz 06.04 się wypakowywała  🙂
Tajnaa  I jak tam?? U mnie to samo co u Ciebie. Brzuch nisko, cyce takie sobie, kupy luźniejsze, srom opuchnięty, ogon odstawia sika co chwila przy kramieniu od razu chce iść na dwór i koniec. A źrebaka ani widu ani słychu hehe. Na galopy ochoty nie ma i ani myśli się rozpakować. Teraz taka ładna pogoda, poczekaj będzie deszcz i wiatr to sie oźrebi 😉
nokia6002, pochwal się pierwszym źrebakiem, bo nic o nim nie piszesz...
U mnie cisza /i chwała za to/. Mąż ma zbadać czy głowa źrebaka jest dobrze ułożona.
Trzymajcie kciuki, żeby wytrzymała do niedzieli wieczór 😀
Moje dziecko skończyło już 9 miesięcy  🏇

Ramirezowa,  a ona na pewno żrebna ? Bo trochę nie wygląda.

U mnie cyc jakby ruszył z produkcją 🙂 Ja natomiast mam ochotę troche na ogra bo łatwiej bedzie mi sprzedać  🤔wirek: a jak wyjdzie klaczka ( na co sie zanosi ) to znowu bedzie ze zostaje  😂 😵

tajna to jak bedziesz miała ogra a ja klacz to podmienimy :P

5 dni  po terminie i czekam nadal  🥂
gacek 🙂, spoko
[quote author=gacek 🙂 link=topic=57.msg2774406#msg2774406 date=1523607769]
Ramirezowa,  a ona na pewno żrebna ? Bo trochę nie wygląda
[/quote]

Jest jest, ale coś brzuch nam nie opada, szeroka to jest jak szafa. Generalnie to drobny koń. Jutro mamy weterynarza na kontrole, bo dziś 8 dzień po terminie  🍴
U Nas 12.04 o 7:30 przyszedł na świat kary ogierek 🙂
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
14 kwietnia 2018 12:54
Fahra Piękniutki 😍
Fahra, Piękny chłopak 🙂 Gratulacje 🙂

Moja jeszcze w dwupaku, i dobrze. Musi do jutra wytrzymać.
Fahra piękny chłopak i jeszcze karusek! Jak ja wielbię kare, ale tylko te niepłowiejące w słońcu 😉
U mnie w nocy z 12 na 13.04 urodził się ogierek 4 tygodnie i 6 dni po terminie  😵 dłużej czekać nie mogła z porodem
Na szczęście zdrowy, duży, tylko nóżki muszą się troszke wyprostować  😉
Pierwsza przedterminowa w tym roku  😀 klaczka (Sentender - Jetta po Huzar)

safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
14 kwietnia 2018 17:36
Fahra, tfu tfu "brzydal"  😍
galopada_, się rozłożyła na cały boks :P
galopada_ jaka duża  💘 Zostawiasz sobie czy raczej na sprzedaż?  🙂
Galopada piękności!!! 😅

Nie liczyłam na karego, obstawiałam skarogniady lub gniady. Tutaj taka niespodzianka. Tylko trochę ten kary dziwny, bo na burzchu pełno siwych włosów. Taki srebrzysty jest. Mam nadzieję, że nie osiwieje!
gacek 😀

Fahra dzięki :kwiatek:

Shhera, "moja" bo to hod. SK Żabno 😉 Jestem Ciocią 😉 Duża to jest ta (tygodniowa):

Ale będzie konisko. Po czym ona?
galopada_, Piękny źrebol. Odmiana na głowie taka, jaką lubię najbardziej! A u mnie same szerokie wychodzą 🙁
tajnaa ja chciałam bez odmiany na pyszczku źrebola i mam takiego z czterema włosami (po mamusi).

Z innej beczki - czy ktoś widział taki sposób pokazywania wymienia przez klacz?  😜
Ja widziałam coś takiego niedawno. Ale wyglądało to raczej na "złośliwe" machanie nogą, tak jakby klacz to drażniło, że źrebak tam sięga.
Też widziałam. Moja tak robiła z poprzednim źrebakiem, który był wyjątkową pierdołą i nic nie ogarniał. Chyba przez tydzień mu tak ułatwiała. Robiła to przyjaźnie, popychała go łbem w stronę wymion i unosiła nogę 😉
Tutaj to był "pierwszy raz" gdy zbliżał się do wymion. Jednak instynkt jest rzeczą niesamowitą, to pierwszy dzieciak a jednak wie co ma robić 🙂
Trzymajcie kciuki, żeby moja wytrzymała do jutra wieczór.
Stres trochę mam. Cyc twardy, srom taki wypchany jakby ktoś tam już robił "puk-puk".  🙇
tajnaaa u Nas tak wyglądało 12 godzin przed porodem. I brzuchol w trójkąt.

Nie martw się na zapas, w większości przypadków radzą sobie świetnie same 🙂
Shhera, Diamantina (Dentender - Druzja po Baryt)

tajnaa, dla mnie im więcej malowania, tym lepiej 😀
tajnaaa i jak? Wykluło się coś w nocy?  🏇
a skąd....   🙄


Już jej cycki przestałam macać, bo może to lubi i przeciąga  😁 😁 😁
A tak serio - wyglądam już jak zombie....  🙇
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się