Bryczesy

Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
12 kwietnia 2018 11:45
Racjonalna, no właśnie tak czytam te peany o tych pantalonach i myślę "a kij z dżinsem, wezmę sobie jakiekolwiek r.c. skoro takie super" :P Super cena, ale ja noszę małe 36, obawiam się, że S będą trochę wisieć na mnie 🙁
Jakiś czas temu były nie-peany :P
ja się nie przekonam. Wygląd mi nie odpowiada.

BlueHorse, Jakiś czas temu wyszperałam opinię na forum, że te Horze Active to jak gacie z piżamy. Nie można liczyć na super-żywotność tych kropek, ponoć się szybko odklejają. Chciałam je wziąć, promocje były fajne, ale ta gaciowatość mnie jednak odstraszyła.
Ale może tu ktoś je dobił/użytkuje 🙂
[quote author=budyń link=topic=217.msg2774266#msg2774266 date=1523552784]
Racjonalna, no właśnie tak czytam te peany o tych pantalonach i myślę "a kij z dżinsem, wezmę sobie jakiekolwiek r.c. skoro takie super" :P Super cena, ale ja noszę małe 36, obawiam się, że S będą trochę wisieć na mnie 🙁
[/quote]

Raczej żadne nie będą na Tobie wisieć, ciężko, żeby legginsy wisiały na kimkolwiek. :P Ja ostatnio kupiłam w H&M spodnie 14+ (lat, oczywiście), więc skoro na mnie XS-ki są opięte, to raczej na rzadko którą dorosłą babę byłyby za duże. 😀
Design  dzięki 🙂 To jest nadzieja, że chwilę pożyją 😉

Sankaritarina przetestuje dłużej to się podzielę opinią 🙂 Na razie pozytywnie ale zostawię je sobie na upały zapewne 🙂
Sankaritarina nie oszukujmy się, są to bryczesy z niskiej półki i nie oczekuje od nich cudów. To są cienkie, bawełniane legginsy z kropeczkami silikonowymi. Jeżdżę ok 4-5 razy w tygodniu i od czerwca zeszłego roku kropeczki się nie zeszmacily a materiał nie skulkował. Jak na taką cenę nie mam im nic do zarzucenia ale podkreślam, że nie można oczekiwać komfortu użytkowania bryczesów wysokiej klasy.
Edit: poprawiam błędy slownika
Przyszły bryczesy to się z Wami podzielę:

Bryczesy R.C. Champion Gimel

Zmówiłam je myśląc, że są takie same jak bryczesy Eton czyli cieniutkie jak rajstopy. Okazało się że są grube, z podszewką a'la polar.  Bryczesy nie są mocno rozciągliwe także uwaga na rozmiarówkę. Plus dla sklepu, że po mojej uwadze dodali wzmiankę, że są zimowe. Bedę je wymieniać bo takie ciepłe spodnie nie są mi potrzebne (w poniedziałek ma być dostawa).







Bryczesy jeansowe R.C. Champion "Asma" indygo

Póki co nie wiem co o nich myśleć. Wyglądają fajnie, prezentują się lepiej jak na zdjęciach. Jednak nie są tak rozciągliwe i wygodne jak wspomniany model Eton. Spróbuję je na spokojnie założyć w domu i zobaczę czy mi pasują.














tuch, te kieszonki w jeansowych to nadruk czy faktycznie kieszenie?
Są kieszonki z tyłu, małe 11x9 cm na kluczyk od paki albo pojedynczy kluczyk od samochodu.

ja polecam te cienkie z decathlonu , material jak legginsy na siłownie , śliski i mega przewiewny i są WYGODNE. i ta kieszonka na smarfona  😁

https://www.decathlon.pl/bryczesy-br140-light-c-szare-id_8383400.html?source=recommendations_category_5

i nie ślizgam się w siodle jakby ktoś pytał
Hm hm, czy ktoś wie co się stało z decathlonowymi bryczesami grippy? Te z silikonowym lejem w paski. Kupiłam jakiś czas temu używki w celu sprawdzenia silikonu, bo w życiu na tyłku nie miałam, a okazało się, że gatki są serio super. Ładne, wygodne, z kieszonkami. No ale na stronie deca ich nie ma i zastanawiam się, czy wycofali czy co?
Nieee, o te: https://equista.pl/editorial/1417/test-bryczesy-letnie-grippy-fouganza
Liczyłam, że są może inne kolorki, a tu w ogóle nie ma spodni jak się okazuje :P
Dziewczyny , od dłuższego czasu szukam jeansowych bryczesów. Nie koniecznie Pikeurów za 900 zł, bo pomimo mojej dozgonnej miłości do tej marki - no nie dam tyle za portki... Chętnie z gripem, ale pełen lej też ujdzie. Chętnie z elastycznym wykończeniem nogawek, ale rzep też jakoś ujdzie. Jakieś sugestie?
Znalazłam trochę fajnych modeli w Kramerze, ale kurcze nie wiem jak z rozmiarówką 🙁
Np TE są boskie... a Pikeurze noszę 42 a tu? Wg tabeli 40, ale ja wiem? A płacić za przesyłkę zwrotną do Niemiec bez sensu... o - chyba, że ktoś ma porównanie tych marek? 🙂
_Gaga, - ja mam equilibre, wypadają dość krótkie i raczej małe. Mogę Ci po południu przyłożyć do pikerów i cyknąć fotkę.
Imo tylko ich jakość jest przeciętna. Są śliczne, ale do codziennego tyrania nie polecam - raczej na lans od czasu do czasu.
budyń tak, zostały wycofane bo najpewniej były tylko kolekcyjne a nie w stałej ofercie 😉
_Gaga, Equilibre są imo wybitnie niewarte zachodu jeśli ktoś jeździ częściej niż 3 razy w miesiącu. Akurat ten model mierzyłam bo są śliczne, ale nie dość że one z natury są dziwnie krótkie (noszę Pikeury 38 i są spoko, te jak założyłam to jak w rybaczkach wyglądałam  :lol🙂 to jeszcze im coś z materiałem nie pykło i było mi w nich niewygodnie. Swoją drogą, ze Szczecina do najbliższego Kramera w Ahrensfelde jest jakieś 100 km, nie wygodniej byłoby pojechać i obejrzeć na żywo?
Z jeansowych bryczesów najlepsze jakie mam to Decathlonowe za 300 zł, z gripem i elastyczną nogawką, tyle że kupiłam je w zeszłym roku i już ich chyba nie produkują...
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
14 kwietnia 2018 10:35
Gaga Ja kupiłam niedawno te https://dobry-kon.pl/kolekcje/wiosna-lato-2017/pro-team-neon-sports/hkm-bryczesy-z-pelnym-silikonowym-lejem-neon-sports-49358.html i są bardzo całkiem spoko 🙂 Wygodne, sylikon fajnie trzyma, mogłyby być trochę bardziej elastyczne jak dla mnie, ale nie ciągną nigdzie i wygodne są.

A mam jeszcze pytanie odnośnie rozmiarówki tych z deca o które ostatnio pytałam, bo patrząc na tabelkę, to mi się nieco nie zgadza z innymi które stamtąd mam, ktoś może wie jak one wypadają?
https://www.decathlon.pl/bryczesy-br500-mesh-be-brz-id_8485624.html
_Gaga ja mam Equilibre, identyczne jak w Twoim linku tylko bez naszywek. Jak dla mnie są super wygodne, rozmiar idealny (na co dzień noszę 34 i tu też 34 jest idealne). Jeżdziłam w nich 3-4 razy w tygodniu przez pół roku i nic się nie zniszczyły, więc ja z jakości jestem zadowolona.


Equilibre 36 vs. Pikeur wg. metki 38 (de 38, f 36, it 42 - to stary model, więc podaje wszystko, w reszcie mam metki tak sprane, że nie widzę rozmiaru :wysmiewa🙂 Jak widać krótkie, ale szersze. Z tym, że Piekur ma zdecydowanie bardziej elastyczny materiał, te są sztywniejsze, też mają elastan, naciągają się, ale mniej. Ja kupiłam za 30zl, więc nie żałuję. Na tyłku jest szał. Są śliczne, ale jeździć wolę w Pikeurze/ES. No i koniecznie muszę mieć długie skarpety przy Equilibre 😁
A idźcie Wy w cholerę 👿 😉
Ostatnio jak się zakochałam w oficerkach Ariata i dziewczyny wstawiły zdjęcia swoich, to miłość mi przeszła jak ręką odjął 😂
Se człowiek coś upatrzy, a tu się okazuje że do kitu wybór  😵
Skoro te bryczki są jakościowo kiepskie, w dodatku krótkie (wielkie dzięki keirashara, :kwiatek: ) a mi nogi urosły do samej ziemi, to nie będę ryzykować zakupu... Bo i po co 🤔
Może HKM Summer Denim? Piszą, że cienkie i fajne na lato, a od ostatnich opadów śniegu w Wielkanoc - mamy jakby lato 😁
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
14 kwietnia 2018 16:02
Miałam te HKM summer denim, tyle że z krótkim lejem, nie były fajne, choć śliczne i kolor mi się mega podobał. Ciągnęły na szwach i w kroku :/ niewygodne zupełnie do jazdy. Faktycznie cienki i przewiewny materiał mają. Sprzedałam i kupiłam te co linkowałam wyżej, dużo fajniejsze moim zdaniem 🙂
_Gaga, a Horze Silvia? kupiłam sobie takie rok temu, wygodnie sie w nich jezdzi, lej jest taki jakby zamszowy, moglyby miec tylko wyzszy stan jak dla mnie bo ja lubie bryczesy starego typu gdzie pas jest w pasie a nie biodrach. W promocji za 200zl mozna kupic.
Gaga a Euro-star  Cleo ?  pełny lej ( nie silikonowy ) , elastyczne wstawki na dole - ja właśnie kupiąłm indigo czyli ciemny granatowy jeans z ciemnobrązowym lejem za 99 euro plus ok  8 euro przesyłka ....
zembria, tych neon sports nie mogę znaleźć totalnie w damskich rozmiarach... poza tym na zdjęciu wyglądają jak imitacja jeansu - to imitacja, czy rzeczywiście są jeansowe? 🤔

Marzena, jak jest z rozmiarówką Horze w porównaniu do Pikeura?

ivet, mam identyczne Pikeury (przyduże , rozważam sprzedaż). Na zdjęciu jeans wygląda na gruby - jak jest w praktyce?
Szukam jakoś tanich i wygodnychych bryczesów do codziennego użytku, z pełnym lejem silikonowym i w formie legginsow.

Czy ktoś ma Horze Juliet HyPer Flex Tights FS ?
Gdzieś wyczytałam że trzeba brać 1-2 rozmiary większe. 
Szukam jakoś tanich i wygodnychych bryczesów do codziennego użytku, z pełnym lejem silikonowym i w formie legginsow.

Czy ktoś ma Horze Juliet HyPer Flex Tights FS ?
Gdzieś wyczytałam że trzeba brać 1-2 rozmiary większe. 


W tej cenie to masz teraz w GNL wałkowane przez nas przez kilka stron RC Chamiony 🙂
Nie siedzę w kraju 😉
_Gaga, wszystkie bryczesy, w tym te Horze mam 44 i jedyne posiadane pikeury tez są 44. z tym ze one są dość stare, nastoletnie. Z nowymi pikeurami nie potrafie porównac.
Ta Silvie w tym watku polecaly dziewczyny, dlatego kupilam. Chociaz na upały sa za grube, niestety
Ta Silvie w tym watku polecaly dziewczyny, dlatego kupilam. Chociaz na upały sa za grube, niestety

Czyli odpadają
Kolejny rok szukania fajnych jeansowych bryczesów skończę na jakiś zwykłych Pikeurach letnich (mam tylko 2 pary typowo letnich bryczesów - stąd poszukiwania takich mega cienkich i oddychających).
Póki co nie daję za wygraną i czekam na propozycje. Może jeszcze komuś coś wpadnie do głowy 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się