ciąża, wyźrebienie, źrebak

Hejka. U nas tydzień po terminie... od trzech dni nogi od wewnątrz oblepione siarą... Cyki nabrzmiałe, brzuch opuszczony, ale za nic więcej się nie bierze... Coś mnie tyka, że może mały źle ułożony, czas na weta i jakieś usg? Czy nie panikować??
to będzie dziś w nocy. Taka dobra wróżba ode mnie 😉
Nie dziękuje, żeby nie zapeszać... ale ja już od ponad tygodnia nie sypiam... Do własnych dzieci nie wstawałam tak często  🤣 No nie powiem dziś by mi najlepiej pasowało... Bo jutro nie ma kto z nią zostać w ciągu dnia...
W ciągu dnia rzadko się źrebią. Rozmawiałam kiedyś z wieloletnim pracownikiem w Nowielickiej stadninie, mówił że najczęściej klacze źrebią się w godzinach 20-3.
Moja jutro będzie tydzień po terminie.
ushia   It's a kind o'magic
16 kwietnia 2018 13:59
to masz od razu imie na T - "Tydzien Po"  😁
vissenna   Turecki niewolnik
16 kwietnia 2018 14:17
to masz od razu imie na T - "Tydzien Po"  😁


Trzeba wyjaśnić
Trybunał Konstytucyjny
Taki Mglisty
To Na Wawel
🤣 😉

Zabrakło najbardziej oczywistego - To Był Zamach
Tajna Data
ja nie wierzę ,że klacze czekają do nocy.Przychodzi czas i koniec kropka, jeśli nic nie zagraża ich życiu i wiać nie trzeba  to rodzą 😉 Ostania u nas rodziła w dzień po 10 , wcześniejszego źróba w porze wieczornego karmienia.Rodziły u nas o 15, i nad ranem, i późnym popołudniem-nie ma reguły....
Tajnaa w końcu widać że źrebna, tak więc chyba już bliżej końca.
Dziewczyny padłam z tymi imionami, śmieję się do monitora  😂 😂 😂

Katarzyna K nie powiedziałam, że nie rodzą za dnia, ale w większości przypadków jest to jednak noc.
Moja ma cycki duże i spuchnięte podbrzusze, srom wysadzony. Oby to było dziś - wieczorem najlepiej  😜
Zabrakło najbardziej oczywistego - To Był Zamach


Jeszcze To Wina Tuska.  😁
Trotyl  😎
Dance Girl, nieeee, to musi być klaczka 🙁 tak bardzo bym chciała klacz 🙁
Przenosiła to będzie będzie ogier, ale mam nadzieję do końca...
tajnaa, nasza 19 dni po terminie i klaczka, także masz jeszcze duże szanse 😉 😁

mam już dostęp do zdjęcia zdjęcia z wyświetlacza z poprzedniej strony  😁

równo 6 dniowa Diamantina (Sentender - Druzja po Baryt). Na razie moja faworytka z rocznika 2018  💃 (tfu, tfu)



galopada_, Kawał baby! Piękna 🙂
Dajesz nadzieję!

Dance Girl, nieeee, to musi być klaczka 🙁 tak bardzo bym chciała klacz 🙁
Przenosiła to będzie będzie ogier, ale mam nadzieję do końca...



łeee znów zabobon 😁 Trzymam kciuki za klaczkę! Od 2016 roku do dziś urodziło nam się  10 źrebaków, a w tym tylko 2 klaczki-obie przenoszone,jedna wprawdzie tylko trzy dni, a druga 2 tygodnie  🤣
tajnaa dzięki to po pierwsze...  :kwiatek: tak jak pisałaś... Przedstawiam Wam klaczkę, tydzień dokładnie po terminie,  :kwiatek:urodzona między 21/22, tfu tfu wszystko jak dotąd książkowo... Małe problemy przy wstawaniu, ale to dlatego, że przesadziła z długością nóg 😍. Tajnaa kolej dziś na Was 🥂
saganek,  :jogin: wróżba zadziałała, gratulacje!!!!!!!  💃 .
saganek, gratulacje 🙂
saganek piękna dziewczyna, gratulacje  💘 A my sobie nadal czekamy... dziś 12 dzień po terminie  😜 ale chłop czuje, że to już niedługo i szampana chłodzi. Też mi się marzy po cichu klaczka  😍
Saganek gratulacje, śliczna klaczunia  😀
Saganek gratulacje 😅
Możecie polecić jakieś miejsca gdzie przyjmują odsadki/klacze z małym? Robię wstępne rozeznanie w temacie;-)
Chętnie województwa graniczące ze świętokrzyskim ale nie jest to priorytet. Najważniejsze dla mnie są duże zielone łąki, towarzystwo innych źreboli i dobra opieka.
Saganek gratulacje!! Ślicznotka!  💘 :kwiatek:
/nie/ dziękuje  😉 jeszcze doba nie minęła, a młoda już dokazuje... Mogę po południu wziąźć na spacer?? Apetyt wilczy... Imię już mamy ... Konefka.. Dość partyzanckie, ale jak ktoś nie kojarzy to zapuśćcie sobie utwór Łony o takim tytule 😜
Tajna, apropos zrebakow, Ty masz jeszcze tego z zeszłego roku, czy się sprzedał
Sprzedał się szybko 🙂
To i dobrze  😉
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
17 kwietnia 2018 19:30
tajnaa, przemyśl dobrze to "Too Late" 😉
Coś się ruszyło?
U Nas wymie nabiera i strzyki też jeszcze tylko tydzień i bedzie  😜 🙇  🥂
gacek 🙂,
Weź cyknij fotę cycków jak się twoja nie wstydzi.
Ja wymiękam z moją. Cyc ma twardy jak kamień, ledwo daje się dotykać.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się