paznokcie, żele, tipsy

Lampę mam raczej słabej jakości ale wcześniej trzymałam tyle samo i nic nie matowiało ._. Może ten konkretny top musi siedzieć dłużej bo tylko on się zmienił.
Przed przetarciem zawsze chwilę czekam 🙂

Myślisz, że jak nałożę kolejną warstwę i potrzymam dłużej (np 2 cykle) to da radę? Czy to będzie już za gruba warstwa?
Moje najnowsze  😜

[img][[a]]https://scontent.faep5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/29694916_1810342312600670_3018870985074663364_n.jpg?_nc_cat=0&_nc_eui2=v1%3AAeFFo7GOjLoTnhUvlqjbxIjqKCyiGUcilf0_56lUpHcagVEx-Tku_DB1OS9eemU6_oVHpJNHKmMgcHN49Y2AvLNxTiRIuQTgCEN08-4s6HosZQ&oh=92558b19f54f3563f5f2df5102a52fff&oe=5B34BEFB[[a]][/img]
Ja ciągle akryl, ciągle ten sam kształt i ciągle świecące. Ostatnie  2 razy było tak.





Ja sobie zamówiłam na ali nową lampę. W serii sunuv. Zobaczymy co przyjdzie. Zamówiłam sobie razem z Teściem 😀
smartini   fb & insta: dokłaczone
09 kwietnia 2018 11:00
wiem, że kiedyś już o to pytałam ale zgubiłam kontakt i za Chiny nie mogę odgrzebać w wątku 🙁 biję się w pierś i pytam Was raz jeszcze:
Kto mi w Hucie w Krakowie lub w bliskiej okolicy (Czyżyny np?) ładnie, dokładnie i w przyzwoitej cenie zrobi hybrydy? 😀
Moja znajoma aktualnie jest w Polsce przez chwile.
Czy w rossmannie, hebe badz jakiejs sieciowce uda sie jej kupic lakiery do robienia hybryd? Czy trzeba szukac sklepow semilaca, neonaila czy innych cudow?
W Rossmanie ostatnio widziałam, nawet na tej promocji -55%. W szafach z kosmetykami - zazwyczaj gdzieś na górze są lakiery.  🙂
buyaka,  w rossmannie są. I chyba w każdej możliwej galerii handlowej są wyspy z lakierami itp, o ile oczywiście jest w trochę większym mieście lub może do takiego pojechać
Oja! Dzieki! Weszlam na strone rossmanna i hebe i nie widzialam, zeby mieli w sprzedazy. Wlasnie jest w mniejszym miescie i to w zupelnie nieznanym mi rejonie polski i troche spanikowalam  😂

buyaka, ja tam polecam bardziej sklepy internetowe. Jak dla mnie te z rossmanna i hebe szału nie robią 😉
To moje wczorajsze 🙂 Chyba pierwszy raz tak ładnie(moim zdaniem, proszę o krytykę jeśli jest coś nie tak)
Libeerte, boje sie, ze paczka nie dojdzie na czas  🙁
Jak ja do Polski przyjade to zamowie co trzeba, poki co musimy sie posilkowac lakierami najbardziej dostepnymi  😉
Dziewczyny, potrzebuję pomocy w temacie lampy.
Do tej pory miałam najprostszą lampę z allegro (taką). Duże toto i nie zawsze równo suszy, do tego zawsze musiałam trzymać pełne 2 minuty, żeby lakier wysechł (przy minimum 2 warstwach lakieru, do tego top, baza i dwie ręce to samego suszenia wychodziło irytująco dużo).
Wczoraj dotarła do mnie taka lampa:
[url=http://allegro.pl/lampa-uv-sun-9s-15-led-24w-hybrydy-zel-tanio-i7298699194.html#thumb/3]Allegro[/url]
Aliexpress
Mógłby mi ktoś powiedzieć jak w praktyce suszyć w niej paznokcie?
Używam głównie lakierów z aliexpress i tam część ma w opisie, że przy lampie uv czas suszenia to 2 minuty, przy LED 30 s (albo 30-60s) ale znalazłam też jeden lakier, który posiadam i lubię, który w opisie miał, że bez względu na lampę trzeba trzymać 2 minuty. Jest  szansa, że po prostu jego opis nie jest do końca prawdziwy.


co do dlugosci naswietlania sie nie wypowiem, ale za to sprzedam Ci wskazowke mojej mani  😁

Poleca kupowac lampy z podstawka pod dlonia bo ona odbija promienie uv i dzieki temu utwardza lakier na wolnym brzegu paznokcia.
W tych lampach swiecacych jedynie od gory, bez plaszczyzny, ktora by te promienie oddolnie odbila czesto nie da sie utwardzic calego lakieru. Hybryda moze latwiej odlazic przez to.
Chess, to jest lampa LED 24W, więc czas suszenia warstwy lakieru to, dla mnie, dla świętego spokoju, minuta. Ciemne kolory suszyłabym nawet dłużej, ze 2 min. I podłożyłabym lustro pod spód, żeby lepiej (równiej) utwardzała. No i najlepsze są jednak zamknięte z 3 stron lampy 😉
Jaki to lakier, który ma 2 min utwardzania? Tyle utwardza się żel w mocniejszej lampie 😉
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
25 kwietnia 2018 16:57
Chess mam tą lampę klik
buyaka, ta moja stara lampa jest cała zabudowana i ma błyszczący spód ale niestety i tak jest raczej słaba 😉
Ale chyba faktycznie będę robić tak jak mówi Achaja i będę podkładać lustro (albo folię aluminiową?) pod spód.
Achaja, ten na 2 minuty to któryś z aliexpress. Firmy Maphie. Do tej pory utwardzałam go tak samo jak pozostałe 🙂
Też myślałam, żeby trzymać wszystkie po ok 60 sekund, może ciut dłużej i tyle 🙂

Biczowa, widziałam je. Strasznie ładne są no ale jak mam już tę to na razie przy niej zostanę 🤣
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
25 kwietnia 2018 20:50
Ładna ale przede wszystkim za takie pieniądze bardzo porządna, mam też mostek ale nie przepadam za nim.
Muszę się pochwalić moimi nowymi, bo jestem zakochana w nich  💘


Bardzo ładne 🙂
Ja ostatnio zaniedbałam paznokcie. Jakiś czas temu obcięłam, żeby sobie odpoczęły, potem znów podcięłam iiii... przypomniałam sobie, że na początku czerwca mam dwa wesela. Teraz intensywnie jadę z odżywką i staram się ich nie zepsuć 🤣
Czekam też na parę lakierów z Ali ale jak nie przyjdą to zrobię sobie "starymi". Przy okazji przetestuję nową lampę.
Najprawdopodobniej zadam glupie pytanie w dobie konsupcjonizmu.
Czy naprawia sie lampe uv? Mam SUNone i cos w niej pyklo.
Nie mam jak sciagnac nowej, w moim cudnym kraju rezydencji nie ma, sa jedynie jakies badziewiaki za astronomiczna cene.
😵
buyaka, w sunone trzeba wymienić wszystkie ledy jak przestają świecić, nawet jeśli padną pojedyncze. Raczej nikt tego nie robi. Odsyłając na gwarancję dostajesz nową lampę, bo kupno 'wkładu' kosztuje na ali prawie tyle co nowa sztuka.
Czy ma któraś pastelowe ombre? 👀
W piątek pierwszy raz od roku będę mogła zrobić sobie kolorowe paznokcie i się jaram. 😜
Dlatego szukam inspiracji, zastanawiam się waśnie nad ombre. Ogólnie jestem zwolenniczką prostoty, matu i pasteli. Ale na nic konkretnego zdecydować się nie mogę. 😀
buyaka, w sunone trzeba wymienić wszystkie ledy jak przestają świecić, nawet jeśli padną pojedyncze. Raczej nikt tego nie robi. Odsyłając na gwarancję dostajesz nową lampę, bo kupno 'wkładu' kosztuje na ali prawie tyle co nowa sztuka.


Zapomniala podziekowac za odpowiedz  😡
Akurat znajoma z Polski przylatuje, wiec mi przywiezie nowa lampe i po problemie  🏇

flygirl, ombre jest fajne! Osobiscie bardziej do mnie przemawiaja wersje pionowe, mam wrazenie, ze wysmuklaja palce.
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
25 czerwca 2018 23:22
Super kształt! Ja za nic nie mogę takiego osiągnąć bez przepiłowania boków :/ A , o ironio, mam własne paznokcie dość wąskie.
A ja powiem Wam, że zrobiłam sobie prawie miesięczną przerwę od hybryd, bo wydawało mi się między manicuirami, że paznokcie są zniszczone, ale teraz wizę, że to tylko złudzenie - są twarde i mocne, ba! Nawet się nie rozdwajają, a przed hybrydami to był dramat. A skoro dotarł mój mleczny Born Pretty planuję w weekend takie cuś:

Zdjęcie gigant.
A ja dziewczyny zrobiłam trzy zamówienia na promocjach na Ali: ciemne kolorki (gł. czerwienie, granaty, niebieskie i fiolety) z Rosalind, cztery wiosenne kolorki Belen (pomarańczkę, zieloną trawkę, fuksję soczystą taką i żółte słoneczko) i tak jak nie lubię wiosennych tak nie wiem czy nie skończy się na jednym mani i nie opchnę jak zwykle :P oraz trzy kolorowe pyłki zmieniające sie pod wpływem światła :P Normalnie nie kupowałam tylu rzeczy ale posprzedawałam starsze Semilaci i pusto mi się zrobiło w lakierach... Trza nadrobić 😉
Czy któraś z Was ma tą lampe
LAMPA UV SUN5 48W DUAL LED.??
Mam mostek semilac ale już kiepsko daje rade. Lakiery łatwo odchodzą, zwłaszcza przy pracy w stajni...  Nie wszystkie do konca łatwo się utwardzaja, pomimo utwardzania przez 4 min...
siwaaa, ja mam Sun1 48W i jest bez zarzutu 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się