... ślub :) ...

emptyline- to chyba najpiękniejsze zaproszenia jakie widziałam 🙂
emptyline   Big Milk Straciatella
14 kwietnia 2018 20:23
Cierp1enie, ojejej, dziękuję 😡
emptyline, fantastycznie Ci to wyszło! 😜 Jeszcze takich nie widziałam, a sporo już oglądnęłam! 😍
emptyline   Big Milk Straciatella
15 kwietnia 2018 20:28
Doubler, dzięki! Ja to zawsze się uprę, żeby zrobić po swojemu, ale wydaje mi się, że tego typu zaproszenia zaczynają być coraz bardziej popularne, przyjanmniej u nas. 🙂

Mam lepsze fotki. Uff, skończyliśmy, czas wysyłać:








Emptyline zazdroszczę. My znowu w weekend nie mieliśmy czasu się zająć dopracowaniem naszych zaproszeń. Przez chwilę nawet przemknęła mi przez głowę myśl, żeby nie kombinować i zamówić gotowe, ale dam sobie jeszcze szansę, chciałabym jednak, żeby były "nasze", od A do Z...
emptyline   Big Milk Straciatella
15 kwietnia 2018 21:39
Libella, no ja Cię rozumiem doskonale, z tego samego powodu robiłam nasze sama (plus jeszcze ja mam duże wymagania co do szczegółów i gotowca bym raczej nie znalazła :hihi🙂. Dlatego uparcie kleilam wnętrza kopert, żeby były w kwiatki i bawiłam się we wszelkie grawery, laki i inne esy floresy. 😂 Trzymam kciuki za Wasze, bo satysfakcja ze stworzenia swoich własnych jest super!
Ja zrobiłam "swój" projekt i ktoś mi go zrobił (na wzór zaproszeń jednej naszej revoltowiczki 😉) bo sama nie mam cierpliwości i zdolności 🙁 zazdroszczę 🙂
Libella, również rozumiem, że chce się samemu, tak jak napisała emptyline - satysfakcja niesamowita, wszystko jest tak jak chcecie Wy, nie musicie się dostosowywać. Dlatego my też godziny spędziliśmy, żeby wszystko było perfekcyjnie 😂
emptyline   Big Milk Straciatella
16 kwietnia 2018 08:25
Cricetidae, i to jest przecież bardzo dobry pomysl! Pokazywałaś tu swoje? Nie pamiętam. :wstydnis:

Doubler, ja to się cieszę, że tylko 28 musiałam zrobic, plus prototyp na straty. 😎 Jakbym miała ich więcej to chyba w czerwcu byśmy wysłali.  😂 Ile wy robiliście?
emptyline, na ten moment zrobiliśmy 89, ale będziemy musieli jeszcze zrobić kilka z samym zawiadomieniem o ślubie, bo mamy kilka takich osób... 😵 😂
Dobra, zmotywowałam się trochę i mamy już wstępnie wzór zaproszeń, teraz tylko trzeba je dopracować i zamówić druk.
Cały czas rozglądam się za butami. Już wiem, że taneczne nie wchodzą w grę, żadne mi się nie podobają... 😡
Znalazłam buty, które wizualnie robią u mnie opad szczeny, ale obawiam się, że po ślubie nie przeszłabym w nich ani kroku więcej  😁 KLIK
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
16 kwietnia 2018 20:25
emptyline, piękne, ale cena mocno zaporowa  😵
Libella, niezłe, ale cena... 😵 Z tym chodzeniem po ślubie to zależy, jeśli chodzisz głównie w szpilkach, tak jak np. moja mama, to czemu miałabyś ich nie założyć? 😉
Tak, cena jest zaporowa. Gdyby były o połowę tańsze, pewnie bym zaryzykowała. A z drugiej strony ogólnie dość oszczędnie podchodzę do wesela, ale z butami mam postanowienie, że ten jeden jedyny raz w życiu zaszaleję i kupię sobie buty marzeń, które potem będę nosić na wielkie okazje, więc to jest ta granica, którą byłabym w stanie przeboleć 💘

Doubler zdarza mi się chodzić na co dzień na obcasie, ale tu jednak boję się tego, że to sandały z cienkimi paskami... chyba bezpieczniej (pod kątem wygody) czułabym się klasycznej szpilce. A kupować buty za tyle kasy, żeby po 2 godzinach zmieniać na inne... chyba by mi z żalu serce pękło  😁

Edit: z jakim wyprzedzeniem warto zapisać się do fryzjera? Dobrze myślę, że jeśli ślub mam we wrześniu, to powinnam już się tym zainteresować? Muszę się chyba rozejrzeć za kimś sensownym w okolicy...
Libella mierzyłam te buty i są dość wygodne. Szpilka nie jest wysoka,a tych pasków jest sporo, więc stopa nie lata. Są chyba w różnych kolorach
emptyline   Big Milk Straciatella
16 kwietnia 2018 23:16
safie, no my mamy garstkę gości więc pozwoliłam sobie zaszaleć. 😁 Głupia pieczęć do laku kosztowała 40 zł. 🤔

Libella, pokażesz projekt? :kwiatek: Buty fajne, ja tam bym zaszalala.
Ja już swoje kupiłam ale poszłam w stronę pragmatyczna więc mam koturny w kolorze nude. Przynajmniej jest szansa że sobie zębów nie wybije. 🤣 Ale gdyby nie to, że wesele w krzywym ogródku to zdecydowanie kupiłam bardziej oryginalne buty.
Dziewczyny pomocy! Dziś muszę puścić zamówienie na zaproszenia. Co ze świadkami? Chciałam dla świadków jakieś upominki z wierszykiem typu "bez Ciebie nie idę" lub coś podobnego. Czy oprócz daje się zaproszenia czy to takie 2w1?

Czy informację o możliwości rezerwacji noclegów powinnam dodać do zaproszenia w formie liściku czy poinformować słownie po prostu?
Scottie   Cicha obserwatorka
17 kwietnia 2018 11:05
Moi świadkowie dostali normalne zaproszenia, takie jak każdy inny gość. Jeśli planujesz im dać jakieś inne upominki, to pomimo tego normalne zaproszenie i tak bym wręczyła.
A z noclegami to jak uważasz. I taki i taki sposób jest dobry 🙂
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
17 kwietnia 2018 20:17
Libella, o własnie - buty!!

Ponieważ my mocno nietypowo - koniec listopada - to co z butami? Mam takie botki. Mogły by być? Nie uśmiech mi się kupowanie dwóch par, a na sali bym zmieniła już na bardziej typowe.
Planuje do sukni ramoneskę i mocny makijaż, żeby przełamać słodką suknie.  👀

emptyline, u mnie wychodzi prawie 50 osób  😵 szukam czegoś mega prostego, ale widzę same kokardki, ażurki i nadruki
emptyline, wstawiałam kiedyś dawno temu, robiłam na wzór zaproszenia [s]wiadb[/s] Qaida za jej pozwoleniem oczywiście 😉 tylko u mnie jest wędkarz. Sesję poślubną też mieliśmy wędkarsko-końską 😉
emptyline   Big Milk Straciatella
17 kwietnia 2018 21:09
safie, odezwij się do mnie na priv, może coś pomogę z projektem. Nasze wyszły mega drogie przez te sklejkę i lakowanie, ale fajny efekt można osiągnąć drukując na papierze eko albo tekturze, na bank będzie taniej a też efektownie i bez różowych kokardek. 😉

Cricetidae, uu to kompletnie nie pamiętam, albo w ogóle nie widzialam. ,🙂
emptyline, dodałam foto do posta 🙂
Libella, ja bym już rezerwowała - zwłaszcza, jeśli musisz zrobić próbną i tym bardziej, jeśli fryzjer oblegany terminowo. 😉 Co do butów: nie masz okazji ich gdzieś przymierzyć? Może wtedy się przekonasz 😁

Sivens, my dla świadków dawaliśmy znacznie wcześniej. 😉 Dla świadka - pióro z grawerem, dla świadkowej bransoletkę w drewnianym pudełku, na którym też był grawer (wstawiałam kiedyś fotkę). 😉 A zaproszenia dawaliśmy jak dla wszystkich. O noclegu informowaliśmy słownie każdego. 😉

safie, extra botki! 😜
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
17 kwietnia 2018 21:37
emptyline, ooo super. Pozwolę sobie jutro lub pojutrze odezwać - muszę mieć sekundę czasu wolnego  😜

Doubler , kocham je bo są mega wygodne i dodatkowo polskiej firmy  😍
emptyline   Big Milk Straciatella
18 kwietnia 2018 05:43
Cricetidae, no to też raczej minimalisttyczne. 🙂 Otwierane były?

safie, jasne. 🙂 Będę czekać.
Cricetidae, pomyliłaś mnie z kimś. 🙂 Ja miałam zaproszenia na płytach winylowych. 🙂

emptyline, śliczne!
emptyline   Big Milk Straciatella
18 kwietnia 2018 10:05
wiadb, oooo a masz gdzieś fotki? Bardzo mnie to zaciekawiło. 😁 Dziękuję :kwiatek:
wiadb, hehe tak, pomyliłam z Qaida 🙂
emptyline, tak, otwierane 🙂
W ogóle polecam osobę, która mi je wykonała, nie dość, że cena niewielka to wysyłka ekspresowa i robi też bardzo duźo innych ciekawych rzeczy klik
Forta kurcze, zaczynam się coraz bardziej łamać z tymi butami  🤣 Nawet pojechałam wczoraj do jednego ze sklepów, który ma Baldowskiego w ofercie, ale mieli bardzo mały wybór i tych akurat nie było.

Doubler właśnie muszę znaleźć sklep, który ma je na stanie. Z tym fryzjerem to chyba racja, zaczęłam się dziś rozglądać za kimś.

Jeszcze cały czas mi te chodzą po głowie KLIK . Mega mi się podobają, na pewno chodziłabym w nich później, nawet je mierzyłam i są w miarę wygodne. Tylko wszyscy dookoła mówią, że za ciemne do sukni...

Emptyline pokażę, jak już będą wydrukowane... na razie, to jest projekt, który sama robiłam, a jestem raczej początkującym grafikiem-amatorem  😉 wyglądają też dość... prosto 🙂 a jak je wydrukuję, dodam dodatki, to myślę, że będą wyglądały lepiej. Także pokażę, jak już będą gotowe, ale myślę, że to już za parę dni 😉
Libella, oj tam za ciemne! Jeśli tylko Ci (Wam) będzie ten szmaragdowy pasował, to będą świetnie wyglądać. 😉 Tylko faktycznie musi być dopasowane do stylu całego wesela, mnie by absolutnie nie pasowały, ale jesienny ślub boho/rustykalny - bomba! 😜
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się