Zdjęcia Naszych Koni XI (2018)

Ja też izabelkom grzywy zapuszczam. Ciekawe ile wytrzymam? 😀
wątek zamknięty
Mój Dzieciak powoli zaczyna wychodzić na prostą po operacji. Jak mówią po 3 miesiącach choroby, należy przyjąć podwojenie czasu rehabilitacji czyli 6 miesięcy. To jednak prawda. Widzę to wyraźnie. Mimo ogólnej poprawy ruchowej dopiero niedawno zaczął się przekręcać na drugi bok przy tarzaniu.



wątek zamknięty
tuch, jak diamencik. Prześliczny, zdrowia  :kwiatek:
tajnaa, z zapuszczaniem chyba największą rolę odgrywa cierpliwość i sam koń. Żaden magiczny suplement nie pomoże jeśli zwierzak nie ma predyspozycji. Ja mam tyle szczęścia, że mojej rośnie sama. Źrebak za to ma kilka włosów na krzyż i nie sądzę, że wiele się zmieni  😁
wątek zamknięty
tuch, Piękny 🙂 jaki lśniący!
ontaria, moje są kudłate, grzywa rośnie 😉
wątek zamknięty
tuch, jaki lśniący! Zdrowia!

U nas zrobiło się nagle lato - mamy upał i jest pełno much. Vimto został dziś Marsjaninem 😂:
wątek zamknięty
To i ja pochwalę się moim "synkiem", co prawda musimy złapać jeszcze kilka kg, ale w końcu zaczyna wyglądać jak koń...

Za duże zdjęcie!
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
18 kwietnia 2018 15:23
tuch pięknieje w oczach 😍
czeggra1 I te uszka 😁 wygląda uroczo.
madzikowska co to za jegomość?
A u nas była ostatnio przelotem ciocia Strzyga to i fotkę ma Księciu  😎
wątek zamknięty
Co to za derka? Twoj kon zawsze taki piękny,czysciutki,zapleciony,kopytka lśnią...jak z katalogu  😜
A mój łoś wrócił do poprzedniej stajni,aby kontynuować zabawę w podskoki 🙂 moze niebawem uda sie jakies zdjęcia zrobić.
wątek zamknięty
Jegomość to 10 letni "arab ze stodoły", myślę że to do niego pasuje, bo przyjechał z takimi zaklejkami, że jedynym wyjściem było golenie... (stąd też te jego jaśniejsze placki na bokach i nogach)  😉
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
18 kwietnia 2018 20:24
Alicja dziękuję, a derka to siatkowa z Decathlonu i bardzo ją lubię.
Czekam na foteczki ze skoków
Madzikowskatrzeba było całego ogolić  😀iabeł: 😉 Bardzo urodziwy.
wątek zamknięty
lusia722 jeśli to golenie nie byłoby walką o życie moje, konia i osoby golącej, to pewnie bym tak zrobiła  😀
wątek zamknięty
lusia722, dołączam się do zachwytów, Twój koń mógłby śmiało byc "twarzą" końskich środków do pielęgnacji, szczotek i w sumie całego sprzętu 🙂
czeggra1, absolutny przeszał! Kosmita jak ssiępatrzy 😉
tuch, zazdroszczę tego błysku, u nas sierść po zimie i derkowaniu taka sobie, mam nadzieję, że odbije teraz.
Dawno tu nie wstawiałam zdjęć mojego mamuta:





A tu pierwsze w życiu podejście do krosówek, skoczył kłody, bankiet i te opony, do wody nie wszedł (bo wodę to jednak się skacze, a nie moczy kopyta 😉)
wątek zamknięty
Tuch Twój koń jest jednym z ładniejszych jakie kiedykolwiek widziałam.Nie dziwie się,że go kupiłaś.
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
19 kwietnia 2018 14:47
Madzikowska rozumiem, wpadaj częściej ze zdjęciami chłopaka i melduj jak cywilizowanie idzie :kwiatek:
anai o rany dziękuję 😡, staram się o niego dbać. Niestety nie zawsze tak wygląda 😁
Ostatnio pogoda nam sprzyja nie ma tyle błota, ale wczoraj w derce siatkowej w kałuży leżał  🤔wirek: Mogłaś z dzidziem do nas wpaść, chętnie bym go poznała 😀
wątek zamknięty
Nie wiem, czy kiedykolwiek mój koń będzie miał jeszcze okazję pozować na hali, więc to jedyna okazja. Swoją drogą,  świetnie się na niej odnalazł i zadziwił mnie swoim spokojem. Na hali byliśmy pierwszy raz i pierwszy raz w tak dużym ośrodku w ogóle 😉

wątek zamknięty
wątek zamknięty
Wezyrowe   Mon cheval cheval!
21 kwietnia 2018 23:19
My z racji męczenia się z zimową sierścią zrzuciłyśmy ją dzisiaj w całości 😀

I jeszcze jedno z treningu 🙂

Staramy sie zasuwać do przodu 😀
wątek zamknięty
anai Szkoda tej zrzutki ale on jak na takiego kolosa i tak świetnie sobie radzi w parkurach.
Księcik ma bardzo gęstą sierść i co ciekawe, mimo, że jest gniady ciężko go wyczyścić. Kurz w ogóle nie chce z niego wyłazić, można go szczotkować godzinami. Chyba muszę dokupić kilka kolejnych szczotek Haasa 😉

Lusia Kucyk jak zawsze piękny, czysty i pachnący!

Madzikowska Kwestia czasu, za kilka miesięcy przy dobrym prowadzeniu będziesz miała pięknego araba. Powodzenia! 🙂

izydorex Czemu od razu wyrokujesz że nie wiadomo czy kiedykolwiek się to powtórzy?

A to my korzystamy z weekendu na wypasie 😀 Chodzimy nad rozlewisko rzeczne, gdzie mimo wszechobecnej suszy, rośnie piękna trawa.



wątek zamknięty
tuch, koń jest alergikiem trzymanym wolnowybiegowo i niestety nawet dwie noce w boksie = kaszel. Ale może uda się jeździć gdzieś czasem na jeden dzień.
wątek zamknięty
PumCass   zachowaj zimną krew!
01 maja 2018 15:55
Coś tutaj cicho, ale skoro pogoda się zrobiła to wróżę wysyp nowości  😎
Zacznę pierwsza - mój Smok w obiektywie Harji 😍



i taki gratis  😂 modeling to ich powołanie  🤣
wątek zamknięty
Ale ma warkocze. Dałby trochę włosów.. 😜
wątek zamknięty
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
01 maja 2018 19:30
PumCass, nie mogę się napatrzeć na ostatnie zdjęcie!  😜
Powinnaś z chłopakami kalendarze sprzedawać  🙂
wątek zamknięty
PumCass   zachowaj zimną krew!
02 maja 2018 05:57
Shhera Jestem namawia na co jakiś czas do ścięcia, wiec kto wie - może będzie czym dzielić  😜
Na_biegunach Musimy to z Harją rozważyć 😁 Tylko strach myśleć ile chłopaki sobie będą życzyć w ramach honorarium  😁
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
02 maja 2018 09:02
Jak to DO ŚCIĘCIA?! To powinno być karalne! Te warkocze są boskie 😍
wątek zamknięty
Wezyrowe, w oczach mi się dwoi, w pierwszym momencie myślałam, że to Książę! 😀
anai, kurczę, piękny jest. Pakuje ci konisko 🙂
tuch, zdrowia dla was! Koń się błyszczy jak diament, wow  😜

Z przyjemnością ogląda się zdjęcia wszystkich waszych koni w tym wątku, mam nadzieję, że będzie więcej, pogoda ładna, szkoda nie obfocić 😉

Ja też coś mam, jak duży to i mały, oni są zawsze w pakiecie 😉
Pan Boczek we własnej osobie:


PumCass no cóż, ruszyć się nie mogli, to chociaż głowami pomachali  🤣
Zembria, nawet nie wiesz, jak on ładnie wygląda w krótkiej grzywie! 😀
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
02 maja 2018 10:48
Nie wiem i nie chcę wiedzieć 😉 😁
A mój rudy małpiszon dziś kończy 7 lat 😍 Jak ten czas leci...
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
02 maja 2018 13:51
harja, PumCass uwielbiam oglądać konie razem i osobno 😍 Naprawdę prezentują się przepięknie, no i ziemniaczki 😜
wątek zamknięty
Zamawiam od razu!! Mam dość krótkich włosów.. Zrobię przeszczep  🤣
wątek zamknięty
PumCass, - nie ścinaj, nie wolno! 😉
wątek zamknięty
zembria, wszystkiego co najlepsze dla Rudzielca! :kwiatek:
lusia722, dziękujemy  😡 :kwiatek:
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.