NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

Klopsik, Nie powiedziałabym, że policja pracuje opieszale, na pewno nie w miom przypadku. Oni też mają swoje procedury  i one trwają, a nie da sie ich przeskoczyć. Dzięki za rade o wypowiedzeniu sie na pewno skorzystam i sie wcześniej przygotuje 🙂
Zakończona sprawa z użytkowniczką maila kooosiaa@gmail.com, Julią K. Modzelewską. Pani Julia zaprzestała korespondencji mailowej, zniknęła bez wyjaśnienia mimo podanego ostatecznego terminu rozliczenia.
Witam. Kto jest moderatorem strony, mam problem z nieuczciwą revoltowiczką i chciałabym mieć możliwość znalezienia jej przez numer IP.
Fraszka tu masz podane info co zrobić
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,98699.0.html
Policja ma problem z namierzeniem jej i postawieniem jej zarzutów.


od dłuższego czasu czytam i wierzyć mi się nie chce. Jak można mieć problem z namierzeniem osoby która w wiadomo której stajni trzyma dwa swoje konie (Kenia, Volvo) i jest u nich codziennie  🤔 ❓

może powinnyście zapytać forumowej Evson
, Ewa Tomaszek-fizjoterapia koni, bo to najlepsze, nierozłączne przyjaciółki, a kto wie, czy nie wspólniczki, bo ostatnio to nawet konia razem w Warszawie kupowały. Ciekawe za czyje pieniądze  😁
Z tego co na FB ktoś pisał, w stajni ludzie normalnie wiedzą o jej "karierze" i normalnie tolerują złodziejkę w stajni.
Dziewczyny ja jestem w szoku  😲 Jak można tolerować złodziejkę w stajni a co gorsza przyjaźnić się z nią? No nie kumam  🤔
tajna1 A może to my się przyjaźnimy skoro tak dobrze znasz moje życie prywatne? Widzę, że fantazja Cie troche ponosi.
Pracuje w branży jeździeckiej wiec zdarza mi się oglądać konie czy to do rekreacji czy na prośbę prywatnych osób. Nie zycze sobie podobnych insynuacji, szczególnie od osoby która założyła dzisiaj konto. Jestem użytkownikiem na tym forum od dawna, w przeciwieństwie do ciebie, jeśli chcesz ze mna porozmawiać to nie ma problemu, tylko skoro pod moim nazwiskiem wypisywane są jakieś dziwne treści to z łaski swojej przedstaw się.
Evson
Ogolnie nic do Ciebie nie mam i nie mam pojecia czy jestes przyjaciolka  Joanny P. czy nie. Ale mysle ze masz pelna swiadomosc tego , ze fizjoterapia Twojej ulubionej pacjentki Kenii jest oplacana z kradzionych pieniedzy. Dla mnie swiadczenie uslug takiej osobie jest mocno nie halo. I ja bym sie na Twoim miejscu zastanowila czy chcesz sobie zepsuć nazwisko, a domyslam sie ze dopiero zaczynasz w tej braży.
w naszym przypadku już była pierwsza rozprawa w sprawie Pasoń. Oczywiście nie raczyła się stawić  😁
Dostałam pw od Equistrianeq. Po treści domyślam się że to nasza główna bohaterka.
Na moje co to Evson interesuje skąd jej klientka ma pieniądze? To jest jej praca i albo ona zarobi, albo ktoś inny. Nie kumam takie myślenia. Faktycznie słabo, że to złodziejka i tyle osób oszukała, ale co to obchodzi Evson? Weterynarze też nie mają przyjeżdżać do jej konia, bo właścicielka koni jest złodziejką?
Behemotowa
Będąc wetem może bym pojechała do konia, ale w żadnym innym przypadku znając to nazwisko, nie swiadczylabym usług tej lasce. Sumienie nie pozwoliłoby mi przyjmować pieniędzy od złodziejki. Poza tym nie chciałabym być w żaden sposób z nią kojarzona
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
18 kwietnia 2018 20:00
Ja tam uważam, że jakby światek koński był solidarny, to gówniara nie miałaby lekko.
Począwszy od właścicieli pensjonatów po organizatorów zawodów.
A swoją drogą nie chciałabym, żeby mi za cokolwiek płacono pieniędzmi ukradzionymi
np. koleżance z forum. Fuj, ohyda!
Na moje co to Evson interesuje skąd jej klientka ma pieniądze? To jest jej praca i albo ona zarobi, albo ktoś inny. Nie kumam takie myślenia.


I w ten sposób ona ciągle funkcjonuje w środowisku jeździeckim. Bo prawdopodobnie nie oszukuje nikogo z najbliższego otoczenia, więc ludzie wokół niej nie widzą problemu. Wobec nich jest ok - więc nie ich biznes. Właściciel pensjonatu - Jak nie postawi konia u mnie, to postawi u kogoś innego, więc czemu mam rezygnować z kasy? Organizator zawodów - Płaci, więc dlaczego miałbym rezygnować z kasy?
Czasem warto poszukać jakichś innych wartości niż kasa. To, że ktoś inny coś za tą kasę zrobi to nie znaczy, że ja mam to robić.
Co innego, jeśli wobec kogoś powstają jakieś domysły, jakieś nieudowodnione zarzuty. Ale z tego co widzę to jest osoba słynna ze swojego nieuczciwego zachowania od wielu lat, poszkodowanych przez nią zostało wiele osób. No sorry, ale nie.
Vanille tez tak to widzę. Prawda jest taka, ze dopoki ktoś nie zostanie przez nia oszukany, uważa że go to nie dotyczy i udaje, że wszystko gra.
Behemotowa ciekawe czy gdyby to tobie ukradła kasę a potem ta kasa płaciła za np. masaż to też byś nie widziała problemu? To jest obrzydliwe, nie rozumiem jak można w ten sposób myśleć.
Dziewczymy ja nie bronie złodziejki i nie taki był mój cel. Na jakiej podstawie organizator zawodów ma dziewczynę nie dopuścić do zawodów skoro ma licencje, wszystkie badania, zapisała sie w terminie i wszystko jest w porządku jeśli chodzi o przepisy?
To samo z weterynarzem, czemu ma odmówić pomocy w leczeniu zwierzęcia, bo jego właścicielka jest złodziejka? Zoofizjo w tych czasach to już się nie tylko masażyk, ale też leczenie, więc czemu miała by odmówić jakakolwiek zoofizjo leczenia i prowadzenia swojego pacjenta, bo właścicielka konia jest złodziejką? Tu nie chodzi o hajs, ale też trochę o konia. Niech odwracają sie od niej jej koleżaneczki ze stajni, ale czy ja wiem czy od razu linczować tutaj osoby, które pomagają koniom, a pech chciał, że właścicielka jest złodziejką.
larabarson, chyba trochę przesadziłaś.
Behemotowa, lekarze potrafią nie przyjechać do klienta, który znany jest z tego że nie płaci rachunków. Dlaczego więc nie mogą odmówić złodziejowi? Organizator zawodów też może nie przyjąć zgłoszenia.  W końcu ważne jest aby konie i sprzęt zawodników były bezpieczne i nie wpuszcza się złodzieja w swoje szeregi. wg mnie wystarczą chęci żeby pokazać brak akceptacji dla takiego człowieka.  Ja bym do siebie do stajni złodzieja nie wpuscila nawet jakby mi płacił 3 razy więcej niż reszta.
Właściciel pensjonatu - Jak nie postawi konia u mnie, to postawi u kogoś innego, więc czemu mam rezygnować z kasy? Organizator zawodów - Płaci, więc dlaczego miałbym rezygnować z kasy?

Ja bym po prostu bała się wpuścić złodziejkę do swojej stajni. Albo gdyby się później dowiedziała o jej przygodach, to też by mi się czerwona lampka zapaliła, czy moj sprzęt byłby bezpieczny.
Dokładnie, nie rozumiem jak taka osoba może czuć się swobodnie w światku jeździeckim.. Gdybym trafiła na nią na zawodach to zrobiłbym taką scenę, że wstyd byłoby jej się gdziekolwiek pokazać... A tak ma super stajnie, weta, fizjo, jeździ na zawody i czuję się całkowicie bezkarnie..
desire   Druhu nieoceniony...
19 kwietnia 2018 08:03
Milla, amen. Dodam, że nie tylko sprzęt kradną - w jednym pensjonacie była agentka co to innym koniom siano z boksów kradła i dorzucała swojemu - jeśli nikt nie przyuważył braku siana to koń stał głodny... a jej koń to w sianie stał, spał, do siana srał i  bez tego okradania innych koni.  🤔 
aaa kiedyś pewien zawodnik, na zawodach wywiózł pół stodoły siana i słomy z ośrodka organizatora, w środku nocy (a myśmy sie zastanawiali na co mu koniowóz, skoro ani w połowie był niewykorzystany  :lol🙂.. za zawody nie zapłacił, a 1sze miejsce i nagrode pieniężną odebrał.  🤔wirek: 🏇
Behemotowa, na dolnym śląsku jak najbardziej znam kowala który odmówił współpracy z właścicielem konia zamieszanym w kradzieże...
I tak, tacy ludzie powinni być piętnowani przez wszystkich. Inaczej proceder trwa a wszyscy przymykają oko. I już nie przesadzajmy z tym zasłanianiem się pomocą zwierzęciu. Nie mówimy tu o operacji ratującej życie...
Stałam w stajni, gdzie stał złodziej ze swoją kobyłą (kradł siodła, sprzedawał na allegro siodła, których nie miał). Jak tylko wlaściciel stajni się o tym dowiedział, wywalił go ze skutkiem natychmiastowym. Więc nie każdy dla kasy przymyka oczy na złodziejstwo.


Dziewczymy ja nie bronie złodziejki i nie taki był mój cel. Na jakiej podstawie organizator zawodów ma dziewczynę nie dopuścić do zawodów skoro ma licencje, wszystkie badania, zapisała sie w terminie i wszystko jest w porządku jeśli chodzi o przepisy?
To samo z weterynarzem, czemu ma odmówić pomocy w leczeniu zwierzęcia, bo jego właścicielka jest złodziejka? Zoofizjo w tych czasach to już się nie tylko masażyk, ale też leczenie, więc czemu miała by odmówić jakakolwiek zoofizjo leczenia i prowadzenia swojego pacjenta, bo właścicielka konia jest złodziejką? Tu nie chodzi o hajs, ale też trochę o konia. Niech odwracają sie od niej jej koleżaneczki ze stajni, ale czy ja wiem czy od razu linczować tutaj osoby, które pomagają koniom, a pech chciał, że właścicielka jest złodziejką.

A jak uczestnictwo w zawodach ma się do dobrostanu zwierząt, na które się powołujesz w przypadku weta czy zoofizjo?
Nie powołuje się tam na dobrostan zwierzęcia tylko na jakiej podstawie, skoro wg przepisów PZJ zrobiła wszystko OK. Macie oczywiście racje w tym wszystkim i rozumiem to całkowicie. Ja tylko nie rozumiem tego czemu psuje reputacje Evson kiedy wykonuje usługi fizjo koniom tej złodziejki.
Behemotowa ale czego tu nie rozumiesz? Wykonuje usługę złodziejce i ma świadomość tego skąd pochodzą pieniądze za tę usługę, w ten sposób jest kojarzona ze złodziejką i psuje tym sobie opinię.
Ircia   Olsztyn Różnowo
19 kwietnia 2018 09:30
Larabarson ależ brakuje mi tu przycisku Lubie To 🙂
Nie powołuje się tam na dobrostan zwierzęcia tylko na jakiej podstawie, skoro wg przepisów PZJ zrobiła wszystko OK. Macie oczywiście racje w tym wszystkim i rozumiem to całkowicie. Ja tylko nie rozumiem tego czemu psuje reputacje Evson kiedy wykonuje usługi fizjo koniom tej złodziejki.

Bycie sportowcem to chyba nie tylko osiąganie wyników? Postawa moralne jest częścią bycia sportowcem – mam nadzieję, że takie podejście jeszcze się nie przeterminowało. Odnoszę wrażenie, że na siłę doszukujesz się powodów akceptowania tej kobiety.  Koleżaneczki ze stajni niech się od złodziejki odwracają, ale innym wara od piętnowania złodziejki, bo „albo oni zarobią, albo ktoś inny”.  A złodziejce  wisi i powiewa, co o niej myślą koleżaneczki ze stajni.  Czy to ma jakiś wpływ na jej życie? Jeśli ktoś kradnie wątpię, czy opinia koleżaneczek ze stajni ma dla takiej osoby jakieś znaczenie. 

Niestety, właśnie przez takie przyzwolenie – „albo ona zarobi, albo ktoś inny” - złodziejka spokojnie egzystuje i prowadzi swoją „działalność zarobkową”. Jakby z hukiem wyleciała ze stajni i nie znalazła innej, może by przemyślała opłacalność swojej działalności.
Nawet 'ludzki' lekarz ma prawo do odmowy prowadzenia danego pacjenta i to z dużo bardziej błahych powodów niż kradzież (oczywiście też nie dotyczy to procedur ratujących życie).
Wiem, że nie bronisz złodziejki, tylko bronisz Evson, która jest dorosła i podejmuje własne decyzje. Nikt jej nie zabroni współpracy z tą panią ani nie będzie jej z tego powodu poddawał publiczej chłoście, bo ma prawo robić to, co sama uważa za stosowne. Dla części z nas współpraca z kimś, kto słynie z oszustwa stosowna nie jest, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, jak dużo ludzi na tym forum zostało przez tą osobę bardzo poszkodowanych. Gdybym straciła ciułaną od miesięcy czterocyfrową sumę na siodło, byłabym naprawde dalece rozgoryczona tym, że za tą kasę oszust finansuje masaże czy fizjo dla swojego konia, podczas gdy ja nie mam co założyć swojemu na plecy, żeby na nim bez szkody dla niego pojeździć.
Niemniej oszukani koniarze to nadzwyczaj spokojni sa.
Powiem szczerze, że znam kilka osob, które gdyby zostaly oszukane na takie kwoty, to by bardzo szybko zrobiły sobie podróż do oszustki i załatwiły sprawę po swojemu.
Nie mówię o rękoczynach, ale zdecydowanie nie dałyby jej spokoju.
Dokładnie, ja bym nie przepuściła.. Mnie prawie też oszukała więc wiem jaka jest przekonująca... Jednak na szczęście zachowałam czujność.. Na miejscu oszukanych pojechałabym do jej stajni i na zawody zrobić taką reklamę, że szybko by się tam znowu nie pojawiła..
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się