ciąża, wyźrebienie, źrebak

Mamy go! o 5 rano się urodził 🙂 Tito /Zielona Stajnia chyba imię wymyśliła/ 😉
TajnaaOd miesiaca wchodzę i sprawdzam mimo ze w tym roku nie czekam na wlasnego to w Twojego się wkręciłam 🙂
Tfu Tfu paskudny! 💘
na klaczke widać muszę poczekać 🙁 nie dość, że rudy to jeszcze chłop... ale cóż, będę kochać jak swoje 😀 😀 😀 Silny duży źrebak - właśnie próbuje wstawać.

Pierwsze wstanie /nie pomagaliśmy/


z "tatusiem" w poszukowaniu cycka.


Spicie siary
tajnaa, spadła na Ciebie nasza klątwa rudości! Gratulacje 😉
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
22 kwietnia 2018 07:08
Nareszcie 😀 😅 😅 Gratulacje! Teraz możesz już iść spać 😁 A rude rządzą 😀
tajnaa ale duży chłopak! Gratuluję, niech się zdrowo chowa. W końcu będziesz mogła odespać te wszystkie niespokojne noce  😜
Uffffffff...  😍 :kwiatek:
nareszcie 😀
Kastorkowa   Szałas na hałas
22 kwietnia 2018 07:41
Tajna no właśnie tu zaglądnęłam i jakoś tak wiedziałam, że zobaczę Twój post z zdjęciem jakiegoś małego pająka. Fajny jest, a co do maści to źrebaki zmienne bywają może być, że się rozjaśni. A nawet jak nie to piękny rudziszonek i tak  😍  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
tajnaa kasztany najlepsze! Jak kupowałam swojego to miał być kasztan, ale nie wyszło  😁
Cudny jest, niech się zdrowo i radośnie chowa  :kwiatek:
Gratulacje Tajnaa, kawal chlopa :-)
tajnaa, rude fajne są  🙂 mam jednego ma to charakter  🙂

Nooo my dzisiaj 2 tyg po terminie  🙁 dziewczyna mnie wyśle do grobu
w końcu!!! teraz możesz spać spokojnie 😁 gratulacje!  😍 piękny chłopak  😜
Kawał chłopa, a brzuch kobyła miała mały, pamiętacie? Cudowna matka, podnosiła go nosem do wstawania.
O 5 się urodził, akurat zaglądałam na kamerkę i całe szczęście, bo się matka dupą do drzwi ustawiła. Szybki poród, mały po godzinie już napity, smółka też już odeszła. Dopiero teraz od 6stej się położył. Silny chłop - kopia ojca normalnie z wyglądu 🙂
Rude też ładne i z odmianą, gratulacje!
tajnaa, gratulacje, też tu wchodzilam i czekałam aż się młode urodzi 😀 a rudziki są najlepsze!
rode ładne, ale szkoda, że to nie wymarzona dziewczynka. Bo chłopaka muszę sprzedać, a babeczka by została :P
Nie martw się 😉 u mnie po 3 chłopakach wyszła w końcu dziewczynka 😉 cierpliwości  😂
Kawusia   słodka kawa z mlekiem i już bez vanilii :(
22 kwietnia 2018 09:21
tajnaa, dziewczynka będzie następnym razem 🙂, chłopak widać że duży i silny, najważniejsz,e że zdrowy a rudę są super 🙂. Jeszcze raz gratulacje. U mnie pierwsza ma termin na koniec maja ale pewnie się wcześniej rozpakuje bo poprzednio było 2 tyg. przed terminem.
Czułam, że to dzisiaj  💃 kawał koniska, prześliczny jest, tfu tfu  👀
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
22 kwietnia 2018 09:36
Gratulacje 😅
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
22 kwietnia 2018 09:44
Brawo  😅
Kopia ojca  😍 cudowny (tfu tfu)  😜
[quote author=gacek 🙂 link=topic=57.msg2776751#msg2776751 date=1524381607]

Nooo my dzisiaj 2 tyg po terminie  🙁 dziewczyna mnie wyśle do grobu
[/quote]

Skąd to znam  😵

Tajna, gratuluje. Piękny chłopak  😍
emptyline   Big Milk Straciatella
22 kwietnia 2018 10:30
tajnaa, gratualacje! Czemu musisz sprzedać? 🙂
tajnaa, a po kim on jest?
Gratulacje!!!!
Gratulacje 🙂
tajnaa, uuu, rzeczywiście fajny jegomość 😀
Przepraszam za zaśmiecanie wątku, ale muszę się pochwalić najmłodszym dzieckiem  😍 😍 😍








Młody je, kupa, bryka jak należy. Bardzo silne źrebie, piękny prosty, malowany na 4 nogi /przynajmniej tak to teraz wygląda/. Jestem zakochana.!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się