ciąża, wyźrebienie, źrebak

zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
22 kwietnia 2018 14:29
Tajnaa tak sie ciesze 💃 ! gratulacje, niech się chowa zdrowo ! :kwiatek:
tajnaa, gratualacje! Czemu musisz sprzedać? 🙂

bo nie mam warunków na ogiera.
Bardzo dziękuję Wszystkim za kciuki, za zaglądanie tutaj w oczekiwaniu na malucha, za znoszenie mojej paniki i miliona zdjęć cycków mojej klaczy! Ten wątek uzależnia! nie ma nic piękniejszego niż takie małe życia na pajęczych nogach!
Mój już przeszedł głaskanie, łapanie za wszelkie części ciała, masaż, leżenie mi na kolanach, wsadzanie palca do pyska itp.


Która teraz następna?!
tajnaa,  JA!!!!  😵 👿 🤬 😜
ile po terminie? 😀
tajnaa, gratulacje!!!!!
tajnaa,  równo 2 tygodnie
tajnaa OMG jakie cudo 😍

Jak tak się napatrzę na te śliczne zdjęcia to chce już, natychmiast mojegoooooo :jogin:
Tajna Ale kasztaniak wyszedł  😍

A Ja dziś zorientowałam się, że zostało nam 3 tyg.  😉 
Tajnaa, gratulacje... w końcu nie? Widać, że duży i silny chłopak , a że rudy... pamiętaj rudy to nie maść ... to stan umysłu... piszę to z całą świadomością słabości do rudych...  😀
Kochane trzymajcie kciuki. Jednak smółka nie poszła do końca. Chłopak kula się przez plecy. Dostał baterię lekow, lewatywy i czekamy.
Ja pierdziele. Czy to nie może być normalnie? Ostatnio kobyła miała kolkę przez 3 dni a teraz nynuś.
Trzymam mocno kciuki, wszystko będzie dobrze  😉 ja wciąż w napięciu oczekuje porodu  🤔
Trzymam mocno kciuki, wszystko będzie dobrze  😉 ja wciąż w napięciu oczekuje porodu  🤔

Patrz na cycki i wydzieline.

Moje odpoczywają, u małeko pokazała się krew z odbytu, ale to raczej podrażnienie od lewatyw, bo trochę dostał. Dupsko pokłute.
Przyszłam na herbate, bo zmarzłam. Póki biovetalgin trzyma nie kula się za często.
Nie dość, że nie sypiałam tyle nocy, dziś od 5 na nogach na pełnych obrotach to jeszcze kolejna noc z głowy.
Za co?  🙇
tajnaa chłopak przepiękny, duży, musi dać radę :kwiatek:
klocek jest nieprzecięty. Dziwię się gdzie on się zmieścił w tym brzuchu. Jeszcze się w boksie rozpycha 😉
Tajnaa Śliczny maluch!!  :kwiatek: wszystko już ok? 
gacek teraz Ty pokazuj kobyłkę 🙂
Dopiero co przez ten wątek pokryłam obie kobyły a już mi się ten stres po przypomniał, bo też mi kobyła kolkowała...
Mam nadzieje ze juz ok!
tajnaa, kawał konia! 😀

najmłodsza ur. 14.04.2018r.

J. (Sentender - Jetta po Huzar)


i starsza 😉

Diamantina (Sentender - Druzja po Baryt)
ur. 07.04.2018r.





U nas teoretycznie ok, a praktycznie nie wiem, bo widziałam jak sikał i siusiaka nie wystawiał - czy stulejki nie ma.
Brykać brykał, mame ma w pompce, sama musi za nim łazić, bo on przeprowadza wędrówki ludów 🙂 słodki jest.
tajnaa, rude jest piękne. I Tito nie wyłamał się z tej zasady    😅


A zdjęcia cycków może wykorzystasz do jakiegoś opracowania na temat przebiegu ciąży  🙂
desire   Druhu nieoceniony...
23 kwietnia 2018 09:51
tajnaa, gratulacje !  😅
To może i ja wrzucę swoją z cycochami i brzuchem. Terminu nie mamy znanego. Czy warto wezwać weta teraz? Po naciśnięciu sutka leci woda. Brzuch wisi. Ale też nie wiem do końca czy nie jest to spowodowane brakiem mięśni. Widać, że źrebak się rusza. 
Dzień dobry!

Ruda paskuda tak bryka, że ledwo pępek zajodynowałam.
Sisior wylazł, więc chyba już wszystko OK.

nokia, jak leci woda to jeszcze czas.
Tajna No wreszcie!!! Gratulacje:-)
nokia6002,  KLIK Tu masz fote sprzed dwóch tygodni. Już nie mam siły, bo Ona ani myśli rodzić.

Skróciłam link.



nokia, jak leci woda to jeszcze czas.


A jaka ma mieć konsystencje ? Takie lepkie matowe ? Czy mleczne/białe? 🤔wirek:
Tajnaaa piękności  😍! Słyszałam teorię, że chłopaki mają częściej problem ze smółką. U nas pomogła parafina do pupki i wyciągnięcie jednego "bobka", twarde miał jak skała.

Teraz już duży chłopak, szatan wcielony 😀 Na zdjęciach miał tydzień, nawet się jego babcia załapała 🙂
Tajnaa piękny chłop! Gratulacje! Dziewczynka  będzie za rok 😉

Fahra oj podoba mi się twój chłop 💘
U mnie termin na dziś, ale kiedy będzie?? Może za tydzień , dwa 👀 


A to najmłodsza i najsłodsza dziewczynka

No ja nie musiałam długo czekać.
Niedługo po napisaniu powyższego posta wyłamała się z kolejki klacz nr 2 i w 323 dniu ciąży urodziła gniadą klaczkę 🙂

edit: nic straconego z wyczekiwaniem, jeszcze mam 3 do porodu
Dziewczyny, gratulacje 😉 piękne źrebolki 😉
Ale moje serce skradł ogierek Fahry  :kwiatek:
Pluszowy cudaczek 😉
Fahra, po czym to? 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się