Rozmowy pogonionych przez moderację i na każdy dowolny temat - OT nie istnieje

O, ja to pamiętam, nie wiedziałam, że o niesobię chodziło, ale uderzyło mnie to. Wyśmiewanie się/przekręcanie nazwisk to wyjątkowe chamstwo. Ale czego można spodziewać się po Srającej-Do-Wiadra.
No i o... 🙁   Która faszystowska szmata za to odpowiada?  A ja liczyłam na tego trenera, instruktora, czy kogoś tam 🙁  szkoooda
.............................  wpis z bloga..........

" Je***te faszystki z revolty
Proszę, jakie je***te faszystki z revolty.
Ubliżać mi różne szmaty ubliżają do woli, od kilku lat na tym gównianym portalu.

Ale gdy załozyłam konto, by znaleźć koniom trenera, to *** mnie zbanowały raz dwa. Faszystowskie szmaty! "

Powycinałam wulgaryzmy.
Komentarz pod jej ogłoszeniem na blogu o wypróżnianiu się do wykopanego dołka miażdży system  🤔
Jakie tam musi być zagrożenie epidemiologiczne. Teren wokół obsrany i przez nia i przez zwierzęta to tylko czekac jak tam wybuchnie jakaś epidemia  😲 Masakra  🤔wirek:
Komentarz pod jej ogłoszeniem na blogu o wypróżnianiu się do wykopanego dołka miażdży system  🤔
Jakie tam musi być zagrożenie epidemiologiczne. Teren wokół obsrany i przez nia i przez zwierzęta to tylko czekac jak tam wybuchnie jakaś epidemia  😲 Masakra   🤔wirek:

i to wszystko za jedyne 50 plnow od osoby i 10 od psa  👍
popuściła babinka wodze fantazji
lossuperktos ale dzieci maja za to 50% zniżki 😂
Odpłynęła kolejny raz.
lossuperktos ale dzieci maja za to 50% zniżki 😂
Odpłynęła kolejny raz.

Może dlatego, że mniejsze kupy robią? Chociaż za to powinny dopłacać, bo Kreatywna, jak sama pisała, kupami nawozi ogródek. Mniej kup, mniej cennego nawozu. Ciekawe kiedy wpadnie na pomysl, żeby ten kupo-nawóz sprzedawać. Na razie taki pomysł na zdobycie kasy powstał w kreatywnej głowie:

To złożę zawiadomienie na właściciela portalu. Ten mi zapłaci za zniesławienie

Livia   ...z innego świata
24 kwietnia 2018 07:46
Dziewczyny, ja tylko z prośbą - jak cytujecie wpisy z bloga, kropkujcie proszę wulgaryzmy. Niech R-V nie spada do poziomu tej pani 😉
desire   Druhu nieoceniony...
24 kwietnia 2018 07:46
Re-volta.pl jest odpowiedzialna za zniesławienie mnie, pomawianie, ubliżanie i poniżanie. Właściciel Re-volty.pl jest odpowiedzialny za hejt i donosy na mnie.

Zablokowali mój numer IP komputera, abym nie mogła przeglądać kolejnych oszczerstw i pomówień na jej stronach i zgłaszać je w prokuraturze.

To złożę zawiadomienie na właściciela portalu. Ten mi zapłaci za zniesławienie.


haha, szykujcie sie  🏇 😵

Indiana możesz nas czytać bez logowania (chociaż szkoda, że dział "towarzyskie" nie jest ukryty..), szkoda że na swój temat wszystko potrafisz znaleźć, a regulaminu przeczytać i sie dostosować to nie ma komu.  🤔wirek:
To chyba quanta powinna sie szykowac na zgloszenie do prokuratury 👀 chcialabym to zobaczyc :P

Cennik ma genialny, jazda konna na nieujezdzonych koniach, kapiel w stawie, "ogrodoterapia" i jeszcze ten obowiazek sprzatania po swoim psie, podczas gdy ona i jej zwierzeta, pardon my french, sraja gdzie popadnie 😂
Poziom tej Pani nie wymaga komentarza, ale ta nagonka wydawałoby się fajnych babek na zdecydowanie nie do końca zdrową psychicznie kobietę jest też co najmniej słaby. Serio nic Wam nie zgrzyta?
desire   Druhu nieoceniony...
24 kwietnia 2018 08:35
Atea, ona jest całkowicie zdrowa i świadoma tego co robi - m.in. znęca się nad zwierzętami, to jest ok?  🙄 🤔
Poziom tej Pani nie wymaga komentarza, ale ta nagonka wydawałoby się fajnych babek na zdecydowanie nie do końca zdrową psychicznie kobietę jest też co najmniej słaby. Serio nic Wam nie zgrzyta?

Może i trochę zgrzyta, ale posłużę się własnym przykładem. Jakiś czas temu pisała tu jako IRA, oferowała pensjonat dla koni. W tym czasie szukałam czegoś dla moich w tamtej okolicy, bo miałam tam pojechać do pracy na jakieś 3 miesiące, a w ośrodku w którym miałam pracować nie było opcji przyjazdu z własnymi końmi. Jej oferta wydała mi się interesująca. Jednak tknięta jakimś przeczuciem poszukałam sobie opinii na jej temat na re-volcie. Z re-volty trafiłam na jej bloga i złapałam się za głowę. Oczywiście nie zawiozła bym koni w ciemno, tylko najpierw pojechałabym sprawdzić warunki. Dzięki takiej "nagonce" zaoszczędziłam sobie kosztów paliwa (jechałabym z Warszawy) i poznania owej pani, a być może obsmarowania na blogu.
desire Sorry, ale robienie czegoś "nie ok", bo inni też robią "nie ok" to jest moim zdaniem to, co najbardziej gubi ludzi, pozornie usprawiedliwia chamstwo i nieuczciwość. I nie, nie jest całkowicie zdrowa, tzn. na pewno jej umiejętności społeczne są co najmniej upośledzone.

lossuperktos Moim zdaniem nagonka ciągnie się już zdecydowanie za długo. Być może ktoś, kogo nigdy "internety" nie skrzywdziły nie jest w stanie tego pojąć. Nie wiem, po prostu nie rozumiem.

Najgorsze jest to, że ta cała pisanina na pewno tym zwierzakom nie pomoże.
Dla mnie indiana to jak telenowela, tak niezdrowo wkręca, ale jak już człowiek wpadł, to siedzi i ogląda co dalej :P Chociaz ona już jest tak zafiksowana na spiskowaniu przeciw niej i obrażaniu, że może raz na tydzień wejdę na bloga, bo ileż można oglądać te jej nieudolne kopiuj-wklej.
W ogóle tym zwierzakom nic nie pomoże, bo miała kontrole wet, czyli ktoś to zgłaszał wszystko - a widocznie niewiele da się zrobić.
Jej nic nie pomoże, bo ona pomocy nie chce, ani dla siebie, ani dla tych zwierząt. Jedyne co można zrobić to ostrzegać potencjalnych "klientów". Wiadomo że można to robić bardziej elegancko, ale akcja-reakcja, wystarczy przeczytać co napisała o Trusi. Tudzież jej ostatni wpis na temat "faszystek z re-volty". Zgadzam się z Tobą Atea, że to wszystko trochę się wymknęło z pod kontroli, szczególnie anty blog na fb, ale jak to mówią nie ma dymu bez ognia.
desire   Druhu nieoceniony...
24 kwietnia 2018 09:09
Atea, ok, a pamiętasz akcje z dziewczynką znęcającą sie nad kucykiem? dopiero jak internety zawrzały to kucyka odebrano.. i ja licze tu na to samo, że to wszystko w wyniku eskalacji w końcu wybuchnie i ktoś zainteresuje się sprawą na poważnie i pomoże zwierzętom..
Dziwne, bo gdy kończyła szkołe i pracowała to nic nie miała zaburzonego, rancho na nią źle wpłynęło? Według mnie ma to wszystko na własne życzenie - gdyby od początku nie odbierała życzliwości sąsiadów (którzy jednak od dziada gospodarzą) jako atak na jej włości, gdy chcieli jej pomóc i pokierować w gospodarce, to miałaby prąd, wode, co jeść i pomocną dłoń.

budyń, mnie wkręciło pare lat temu, teraz śledze tylko i wyłącznie przez zwierzęta i screenuje co mniej więcej padło/urodziło się itp..
ja tak samo czytam parę lat. Kiedyś jak zahasłowała to nie umiałam sobie miejsca znaleźć w domu  😁
Ale kiedyś fajnie się czytało, nie była wulgarna, pisała o gotowaniu, życiu, zwierzętach, nie było tyle polityki.... a teraz... niezdrowa telenowela.
Rety jakie ona ma perypetie. Dopatrywanie się wszędzie wrogów, nieograniczona agresja słowna to jest na bank jakaś odmiana schizofrenii, albo przynajmniej początek. Od spiskujących sąsiadów i Żydowskiego Planu Ograbienia Polski nie tak daleko do złośliwych skrzatów mieszkających w szufladzie na noże które szepczą na ucho aby komuś uciąć 'faszystowską' głowę. I te apele o pomszczenie  😲
Najgorsze jest to, że ta cała pisanina na pewno tym zwierzakom nie pomoże.

A ja właśnie mam nadzieję, że im więcej szumu, tym większa szansa na to, że ktoś w końcu się ocknie i zabiorą jej te zwierzęta. A potem niech sobie sra to własnego garnka (jak wiadro się znudzi), niech sobie szkaluje kogo chce, bo ludzie mogą się bronić, a zwierzęta nie.

I nie rozumiem tego użalania się nad biedną kobietę, którą interenty skrzywdziły.  Jak coś zagryzało owce, to szlachetna siedziała w domu i po necie surfowała, nic nie słyszała. Potem wpis zmieniła, bo do łba chyba dotarło, że w złym świetle siebie przedstawiła. Zdychająca przez kilka dni owca też na szlachetnej wrażenia nie zrobila.  Plus rasistowskie wpisy. 
Indianka twierdzi , że może jeszcze wyrobić  paszport swojemu Arabowi . Chciałbym słyszeć jej rozmowę w tej sprawie z panią Karaszewską z Jockey Clubu . 😁
Jest jeszcze to ogłoszenie? Albo ma ktoś screena?
Julie, tresc ogloszenia na r-v byla taka sama jak na blogu, prosze:

Nawiążę współpracę z instruktorem jazdy konnej.
Moja stajnia znajduje się na Mazurach, w okolicach Olecka, Gołdapii i Ełku.

Posiadam 6 koni, w tym 4 dorosłe:
3 klacze małopolskie
1 ogier arabski
2 źrebięta szlachetnej półkrwi w typie małopolskim po arabie (matki małopolki).

Wszystkie 4 konie dorosłe były lonżowane, prowadzane w ręku, przyjęły siodło.
Z tego dwie klacze były jeżdżone we wszystkich chodach.
Konie wymagają starannego ułożenia i wielu ćwiczeń.
Są spokojne, zrównoważone, wybiegane, odważne, odczulone na zwierzęta gospodarskie i dzikie.
Śmiało wchodzą do wody.

Posiadam 11 hektarów pięknego, urozmaiconego terenu do jazdy.
Teren jest ogrodzony siatką i pastuchem elektrycznym.

Nawiążę współpracę z instruktorem jazdy konnej.
Szczegóły współpracy do ustalenia.
Są tu nadal obrońcy twierdzący że indianka nikomu nie szkodzi?

[img]https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/31190053_118199712373850_3734360573656170496_n.jpg?_nc_cat=0&oh=1679725fde1c8ce29d901ce4ecbb7b31&oe=5B9D5159[/img]

Może nie wiem czegoś o szkodzeniu. Sobie szkodzi na pewno bo sędzia popuści ze śmiechu.
O ja, jestem sławna i o tym nie wiedziałam
"To może potrwać, bo PZHK Olsztyn sfałszowało imię mojego ogiera, ojca Denver, Dakoty, a najpierw im trzeba wyrobić paszporty, by wyrobić paszporty ich źrebakom.

Ojciec Dakoty i Denver to przecudny Hannibal de Rebelle.
Fantastycznie zbudowany, urodziwy, kalibrowy ogier mojej hodowli. Szkoda, że padł (kolka po podaniu środka na odrobaczenie) 🙁((

Przepiękny, duży, wartościowy koń to był. Piękne, duże, srokate klaczki mi się po nim rodziły... Wielka strata dla mej hodowli, że ten ogier padł."
a tu takie kwiatki na blogu...to ciekawe jak musiał być zarobaczony, że padł po podaniu środka na odrobaczenie?
Jak jest duża inwazja robali i zapchają światło jelita to jest słabo... jej źrebaki też popadają od robali.
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
25 kwietnia 2018 11:47
Albo dopaszczowo odrobaczany był iwermektyną do iniekcji, taką dla przeżuwaczy.
Ktoś szuka Fenixa de Rebelle, ojca udanego Drohiczyna i boskiego Daru? Czy udana prowokacja?
http://ogloszenia.re-volta.pl/szukam-konia-fenix-podlaskie-warminsko-mazurskie/o/54999/
desire   Druhu nieoceniony...
25 kwietnia 2018 17:52
NormaH, szukając po mailu to osoba jest prawdziwa.  Najdziwniejsze jest to, że u indiany ogier jest gniady, a powinien być siwy. :O
Podepnę się pod Ateę, czytam i czytam i mam coraz większy niesmak, przecież ta kobieta nie jest do końca normalna, ma problem postrzegania świata, problem komunikacji  międzyludzkiej, i pewnie jeszcze kilka innych problemów psychicznych.  Wystarczy uważnie poczytać to co ona wypisuje  na tym swoim blogu o swoim ranczu, pomijam ten bełkot polityczny. żadna normalna dorosła osoba, w taki sposób nie komentuje tego co robi. Te jej bluzgi, to tak obrona, bo nic więcej nie może, to jej wściekłość. Sama poczytuję tego jej bloga, kiedyś była bardziej otwarta, nie reagowała  tak wulgarnie na krytykę, teraz jest coraz gorzej.  Opisuje co będzie robić, jakie ma plany, ale nic nie robi, tkwi w tym syfie. Gdyby była normalna, to odsprzedała by kilka ha, miała by kasę na remont, paszę, ale ona tkwi w jakimś marazmie. Tak naprawdę to rodzina powinna jej pomóc, obojętnie, jakie są miedzy nimi relacje, ona potrzebuje pomocy i to specjalistycznej.  Jechanie po osobie, która nie jest do końca normalna, jest bardzo nie halo. Swoją drogą, szkoda mi tych wszystkich jej  zwierząt.  Za rok, dwa, po jej terenie będą latać 3 młode ogiery, których nikt nie opanuje ( no chyba że wcześniej padną). Moim zdaniem, ona potrzebuje pomocy, ale tą pomoc, powinna zapewnić jej rodzina, bo pewnego razu dojdzie do tragedii i już nie będzie się z kogo nabijać.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się