Pensjonaty w Poznaniu i okolicach

W Jerzykowie, są a raczej były dwie stajnie, po przeciwnych stronach ulicy. Jednej już nie ma, została ta.. Jakby po lewej stronie stronie, w kierunku Kołaty. Koleżanka ma tam dwa konie i jest bardzo zadowolona. Jakiś czas temu, doszła jeszcze jedna osoba. Nie wydaje mi się, by mieli jeszcze wolne miejsce, ale mogę podpytać.
Witam, szukam stajni w okolicach Poznania gdzie konie stoją na padokach od rana do wieczora, a najlepiej 24 h na dobę.
W Dębnicy konie od rana do wieczora na pastwiskach, niecałe 50 km ale dobry dojazd krajówką i S5
https://www.olx.pl/oferta/stajnia-pensjonat-dla-koni-w-debnicy-CID619-IDh9MFN.html#cd6429403d
Przenosimy sie do stajni wolnowybiegowej wiec zwalnia sie miejsce  w Quatro.
[quote author=fizjo-duda link=topic=208.msg2777538#msg2777538 date=1524588882]
W Dębnicy konie od rana do wieczora na pastwiskach, niecałe 50 km ale dobry dojazd krajówką i S5
https://www.olx.pl/oferta/stajnia-pensjonat-dla-koni-w-debnicy-CID619-IDh9MFN.html#cd6429403d
[/quote]
A cena? I jak z sianem?

Przenosimy sie do stajni wolnowybiegowej wiec zwalnia sie miejsce  w Quatro.

Dokąd?
[quote author=drabcio link=topic=208.msg2777576#msg2777576 date=1524598976]
Przenosimy sie do stajni wolnowybiegowej wiec zwalnia sie miejsce  w Quatro.
[/quote

Do jakiej stajni się przenosisz?
Marta1205 Imiołki koło Lednogóry, zima padok cały dzień, latem łąki.
My do Krzywej.

Byłam w Imiołkach i bym tam wstawiła z chęcią konia bo wszystko się zgadza tylko lasów żadnych nie ma, jedyne stajnie z terenami blisko to chyba to Quatro i Łopuchowo, ale tam to znowu opieka żadna  😉
My do Krzywej.



o, to może do zobaczenia - mój czarnuszek tam stoi
maluda siano własne, fajnej jakości, ogólnie żywienie ,,od serca" 😉 zimą balot z sianokiszonką/sianem jest na padoku cały czas.
A cena za miesiąc? 🙂
Dokładnie nie wiem jak teraz ale zdaje się, że 550/600zł/mc
fizjo-duda W ogłoszeniu tej stajni jest napisane że mają pastwisko 1 hektar, orientujesz się może czy to jest pastwisko czy raczej padok do wypuszczania, bo na łąkę to trochę mało.
Cześć. Z góry przepraszam że wątek nie ten, ale potrzebuję odpowiedzi kogoś z Poznania, czy okolicy. Czy jest jakaś szansa, że w najbliższych dniach, zjadę transport dla konia 40km, z Krajkowa, pod Kicin, dla jednego konia? Może, ktoś ma kogoś do polecenia, kto nie skasuje milionów monet?
wysyłam priv 🙂
Cześć. Z góry przepraszam że wątek nie ten, ale potrzebuję odpowiedzi kogoś z Poznania, czy okolicy. Czy jest jakaś szansa, że w najbliższych dniach, zjadę transport dla konia 40km, z Krajkowa, pod Kicin, dla jednego konia? Może, ktoś ma kogoś do polecenia, kto nie skasuje milionów monet?

Spróbuj tutaj:
https://www.facebook.com/Horsey-Friend-Transport-koni-1668074483221581/
Maciej to raczej ciezko teraz na majowke z terminami raczej. (Ale jakby miał to polecam 😉)
Szykam dobrego ujezdzeniowego trenera w okolicach p-n
Polecam Martę Wiśniewską http://www.hiposfera.pl/

Priv

Szykam dobrego ujezdzeniowego trenera w okolicach p-n
Marta Błażko - najlepszy trener ujeżdżenia w Poznaniu obecnie!!! Trenuje u Oli Szulc. Stacjonuje w Krajkowie ale dojeżdża gdzie się chce
Potrzebuję kontakt do weta który zerknie na gulę na nodze (zdiagnozuje czy to nakostniak czy krwiak) w okolicy Kalisza nie za miliony. Niedawno się przeprowadziłam w tą okolicę i zupełnie nie wiem jaki mam tutaj wachlarz wetów.

I a prospos Hersey Friend to również bardzo polecam 🙂 Sprawnie, bezpiecznie i na spokojnie. A i pogadać w trakcie ewentualnego wspólnego transportu można.

Edytuj posty!
Witam . Z racji kontuzji szukam osoby chętnej i dobrze jeżdżącej do objechania od czasu do czasu  dwóch spokojnych klaczy . Stajnia jest 50km od zachodnich granic Poznania  w Puszczy Nadnoteckiej  i posiada piękne okolice do jazdy konnej , Zainteresowanych proszę o kontakt pod numer tel  531510067.
Czy w okolicach Poznania(najlepiej od strony południowej) pojawiły się ostatnio jakieś nowe, dobre szkółki?
Orientujecie się gdzie w okolicach Poznania znajdę do wypożyczenia przyczepę jednokonną? Stajnia, wypożyczalnia, cokolwiek 👀
Czy ktoś stoi/stał  w łopuchowie? mam kilka pytań do pensjonariuszy  :kwiatek:
Ja stoję w Łopuchowie i gorąco polecam
My stoimy w Łopuchowie już ponad 3 lata i jesteśmy bardzo zadowoleni🙂 konie mają dobrą opiekę, w sezonie pastwiska trawiaste, ponadto szeroki pakiet usług proponowanych przez stajnię daje możliwość indywidualnego podejścia do każdego koniowatego😉 ludzie bardzo sympatyczni i pomocni, mój koń całkowicie się tu uspokoił. Stajnia posiada również dwie hale, plac do jazdy wraz z kompletem przeszkód oraz lonżownik, mimo dużej liczby koni nie ma problemu z ich użytkowaniem. Jeśli ktoś jest miłośnikiem terenów to również będzie zadowolony. Niedaleko stajni jest jezioro i piękne lasy🙂 dojazd z Poznania bardzo dogodny, od peronu w Łopuchowie do stajni jest może z 5 minut drogi. Chinyba wszystko, mam nadzieję, że pomogłam🙂 POLECAMY!
[quote author=asiołka link=topic=208.msg2788693#msg2788693 date=1528183967]
Czy ktoś stoi/stał  w łopuchowie? mam kilka pytań do pensjonariuszy  :kwiatek:
[/quote]


Ja stoje w Łopuchowie. Mialam/mam tam kilka koni i z cala pewnoscia nie zmienilabym stajni na inna. Troche stajni juz zwiedzilam i widzialam wiele.... Zawsze sie znajdzie osoba, ktora do czegos sie przyczepi🙂 Dla mnie najwazniejsze jest to ze moje konie sa bezpieczne, dobrze karmione, sa odstresowane codziennym padokowaniem/pastwiskowaniem i maja opieke 24/h. Niezastapiony p. F zawsze czuwa i nawet w nocy zadzwoni ze cos go martwi i lepiej przyjechac sprawdzic dtan swojego konia. Jesli jest nagla sytuacja odrazu jest organizowany transport do kliniki. Jesli chodzi o czystosc rowniez nie narzekam. Codzienne sprzatanie boksow to jest to co lubimy najbardziej🙂  Z perspektywy jezdzca: najlepsza hala w wielkopolsce! Regularnie bronowana i podlewana. Na placu moze nie ma kwarcu ale jest super flizelina, na ktorej konie chetnie skacza a co najwazniejsze nie maja kontuzji. Wiele moglabym jeszcze napisac🙂 Nie przychodzi mi do glowy nic negatywnego. Moze to ze nie ma solarium ale to juz wymgania z wyzszej polki a kto wie.moze sie pojawi🙂
Mam konia w Łopuchowie od 8 lat, nie zamienię tego miejsca na żadne inne. W razie pytań chętnie odpowiem.
Stajnia przede wszystkim bezpieczna, kierownictwo, stajenni dbają o każdy szczegół, a o każdego konia jak o swojego. Jest czysto, duże boksy, siano, słoma bez zarzutu, nie będę wypisywać więcej na temat samej infrastruktury, to co jest w ogłoszeniu, to prawda. Z kierownictwem idzie się porozumieć w każdej kwestii. Co najważniejsze koń ma po prostu dobrze, jeżeli coś się dzieje, właściciel jest informowany od razu bez względu na porę dnia czy nocy. Co tam Ciebie interesuje? Nie ma się co za bardzo zastanawiać jeżeli szukasz stajni. Tam możesz każdemu zaufać. Nie dogodzi się każdemu, ja nie owijam w bawełnę z czystym sumieniem mogę stwierdzić że osoby które mają jakiekolwiek negatywne zdanie - wymyślają i znajdą problem wszędzie, takie typy na świecie są  🤔wirek:
I widzę, że chyba desperacko szukają pensjonariuszy 🤣
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się