Kącik Rekreanta II (rok 2009)

szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
17 czerwca 2009 19:59
milusia, gratulacje! 🙂

ma ktos pomysl jak umiescic na placu do jazdy klode? bo mam wizje po dzisiejszych skokach przeszkod 'kombinowanych'- dragi+elementy stale (beczki,opony, palety ustawione o tak- ^, namiot zawieszony na dragu 😉 )siwy skakal wszystko chetnie , nie patrzyl,nie wahal sie, ale- zeby sie jakos mocno przykladal,to nie powiem-ot,tylko niezbedne minimum).

Dolqa, co fotka, to tyyyle wspomnien 🙂 oj musze w koncu wpasc tam do Ciebie i zlosnice po grzywce poczochrac 😉
wątek zamknięty
margaritka Ale z niego duzy chłopak w pierwszym momęcie nie wiedziałam co to za koń  😉
szafirowa pamietam w Kadycach mieli specjalne "szczypce" w traktorze i nimi przenosili kłody moze jakoś zaczepić łańcuchem kłode i pociągnąc traktorem na plac.

A ja się muszę wam pochwalić moją juniorka. Konia mi już zabrała na amen 😉 Byłam u konia od środy do wczoraj i dopiero wczoraj wsiadłam ale jestem zadowolona bo mała robi postępy tylko Ruda czasami ma odpały i była już pierwsza gleba na skokach. Damaszka odpaliła piaty bieg na przeszkode Młoda ledwo się zabrała ale było by wszystko ok gdyby po skoku Ruda nie okazała radości bryknięciem i jakimś dzikim wywijaniem szyją no i juniorka pięknie wyleciała w powietrze, wylądowała na boku zrobiłą fikołka po czym wstała z oczami jak pięć złotych jednak zaraz siedziała spowrotem na koniu i dalej jechała 🏇
No to teraz foteczki





Z serii głupkowatych min jeźdźca i konia


Tu galopy na innej kobyłce



A to moja najmłodsza uczennica ma zaledwie 5 lat a jeździ od 3 a teraz już pomyka sama stępem i kłusem po dużej łące i o dziwo nasza humorzasta poniaczka jest grzeczna jak aniołek
wątek zamknięty
aszka jaka rozowa druzyna😀Fajnie dziewczyny sobie radza 👍
wątek zamknięty
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
17 czerwca 2009 20:28
aszka maly tylko na pierwszym 😉 na reszczie nerwina 😀
wątek zamknięty
milusia, moje G R A T U L A C J E !!

margaritka, alez on wyrosl! Pieknie chlopak wyglada na tej pierwszej fotce!!

aszka, super masz rozowa druzyne! Niezle sobie poczynaja dziewczynki.
wątek zamknięty
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
17 czerwca 2009 20:45
aszka rozowo mi  😍
wątek zamknięty
Milusia GRATULUJĘ! 💃 :pijacy: (i lecę do "dzieciowego" sprawdzić co i jak 👀 😀)

Margaritka, ależ z młodego się przystojniak zrobił, mniam mniam 🍴

Kate super, że mogłaś tak pojeździć bez spinania się czasem 🙂 Teraz tak częściej będzie czy to jednorazowo było?

Aszka Różowa Brygada wymiata 👍 A ta mała jest nieprzeciętna! Widuję dzieciaki w stajni czasem (początkujące) i są mega nieskoordynowane, brak im pewności ruchów, a mają z 7-8 lat, więc ta dziewczynka to jakiś kosmos! A czy to dla niej bezpieczne? (pytam bez złośliwości)


A tak baj de łej coś dawno Czardasza nie było, nie uważacie..? I Winka 😉
I Gila bym obejrzała (kujka miałaś ponad 1000 zdjęć, a wstawiłaś parę :rozga🙂
wątek zamknięty
Amnestria,
to zależy o co pytasz. Jeśli o czarną, to raczej nie będzie częściej, choć zobaczę jak to będzie jutro wyglądało. Jeśli o spinanie, to najbliższe dwa miesiące są całe moje. Zegarek chyba zdejmę i odłożę na ten czas do szafy  😉

kiedy wracasz do Buni? bo teraz jak pamiętam masz tydzień przerwy od niej.
wątek zamknięty
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
17 czerwca 2009 20:59
aszka
Aż się buzia śmieje, jak się patrzy na tą różową ekipę  😀

milusia
Gratuluję!!!
Ależ to szybko zleciało 😉

margaritka
Ja chcę więcej młodego!!  😀
wątek zamknięty
Kate, o czas pytałam 😉 Do metod treningowych się nie "wtrancam" 😉 (posiedzę 10 lat na RV to zacznę :hihi🙂
A do Buni w przyszłym tygodniu uderzam, pewnie we wtorek, ale to już muszę z właścicielką się skontaktować (choć nie powiem, że kusi mnie żeby wpaść ot tak, dać marfefki i pogłaskać, ale nie chcę się wydać właścicielce nachalna; jeszcze to przemyślę) Btw miło, że pytasz :kwiatek:
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
17 czerwca 2009 21:08
amnestria, nie mam jeszcze plytki calej, mam na razie tylko 200 xD i powoli rodza sie plany na nastepna sesje... ^^ bedzie super! Do stajni wpadaj, wiesz ze tam zawsze jest co porobic i z kim pogadac :P wpadnij w weekend, moze bedzie ognisko w koncu? moze W. nie przyjedzie i bedzie szukac chetnego na siwego? ;>
co do zdjec Gilowych - mowisz i masz (choc nie recze za siebie i mozliwe ze wstawie cos 2 raz):


dziecko wojny



Gil lobuz


i dosyc tego!!

a Winka i Czardasza sama bym chetnie obejrzala 🙂
wątek zamknięty
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
17 czerwca 2009 21:10
kujka wiecej  😜
wątek zamknięty
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
17 czerwca 2009 21:11
kujka
Jakie tam dosyć??
Jeeeszcze  🏇
wątek zamknięty
barbor, Klami, margaritka, cieszę się ze młode sie podobają 🙂

amnestria, najmniejsza sobie z poniaczką lepiej radzi niż te większe ten koń robi dosłownie wszystko co ona chce, pod nikim ona nie jest taka grzeczna jak pod nia. A mała potrafi na niej i 2 godziny jeździć.

A t jeszcze zdjęcia 3 z moich juniorek






A tu cała ekipa starsze ćwiczą równowage 🙂 i strasznie im się to podoba
wątek zamknięty
Nie otwiera mi się "Gil łobuz" 😕

Kujka cuuudne 😜 mój ulubiony wałach 🏇 (a z tyłu na tych "całowanych" to chyba Bunia :oczy2🙂
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
17 czerwca 2009 21:17
margaritka, Pauli, blagam Was, bo popadne w samozachwyt, a tego voltopiry/re-volta moglaby nie przetrwac... a KR w szczegolnosci!

aszka, jak sie patrzy na takie dzieciaki to az sie buzia sama smieje, swietne sa! planujesz z nimi pojechac na jakies odznaki czy cos?

Amnestria a tu dasz rade wejsc?
oczywiscie ze Bu 😀 z reszta te gdzie sie Bunia zakrecila wszystkie Ci wyslalam, moglabys sie wiecej pochwalic, ona robi zawsze takie rozbrajajace miny!
nie powstrzymam sie..
Bunia:

prawie jak Bunia:

😂
wątek zamknięty
szafirowa to musisz sie pospieszyc, bo bardzo prawodpodobne ze kon pojdzie na laki. Dzis po znieczuleniu trzeszczki okazalo sie, ze nie tylko to ja boli. Jutro bedziemy robic dalej blokady i przeswietlac noge. Jestem bardzo zadowolona, ze wezwalam tego weterynarza. Naprawde juz dawno nikt tak dokladnie nie ogladal tego konia i tak sie nie przejmowal jego kulawizna. Jutro sie okaze czy jest sens konia leczyc.
wątek zamknięty
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
17 czerwca 2009 21:27
Dolqa a kto ją teraz oglądał?

kujka ależ on jest miniasty🙂
wątek zamknięty
kujka, narazie chce je posłać na jakieś mini LL towarzyskie a potem pomyślimy nad odznaką. Pod koniec lipca minie rok jak obie zaczeły jeździć.

aszka, jak sie patrzy na takie dzieciaki to az sie buzia sama smieje, swietne sa! planujesz z nimi pojechac na jakies odznaki czy cos?


Wszytski one się podobają a jak z większymi jade w teren to cała okolica się ogląda bo obie ubrane zawsze z końmi pod kolor  😅
wątek zamknięty
Diakon'ka doktor Samsel.
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
17 czerwca 2009 21:39
Diakon'ka oj fakt, miniasty jest strasznie 😉
Dolqa, jakby dr S. nie mial pomyslu to w razie czego moge Ci polecic innego weta od nozek.
wątek zamknięty
Ile pozytywnych fotencji.

milusia, ogromniaste gratulacje. Niech dzieciatko zdrowo rośnie.

Pauli, wrzuciłam kilka zdjęć kucorów w ZNK. Nie będę już tutaj powtarzać bo ma tylko tych kilka sztuk.
wątek zamknięty
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
17 czerwca 2009 22:35
Ascaia
W takim razie już lecę oglądać 😀
wątek zamknięty
Jako że zgubił mi się tylni ochraniacz wybrałam się dziś do sklepu aby nabyć coś utrudniającego brzydalowi zrobienie sobie krzywdy w i tak chore już nogi. Nie mam teraz kasy na wysokie skorupki a małe nie  chronią dostatecznie dużo więc zdecydowałam się na owije. Granatowe hkm - w pudełku wyglądały ładnie. Ale kto by pomyślał ze jak zawinę je na końskie nogi okażą się być w paski?! To nie było do przewidzenia. Dodam tez że ostatni raz konia zawijałam... 3 lata temu? A i tak pokracznie. Jeszcze nigdy nie opanowałam tej sztuki. Rezultaty moich dzisiejszych zmagań macie tu.
A pośmiejcie się - wszak śmiech to zdrowie!


I mała brzydalowa sesja (phone definition):
-brzydal zapatrzony


-brzydal w całości (ach ta nasza kondycja! i te mięśnie!)


-brzydal w ruchu (o tak, to też nam się zdarza)


-brzydal mówi "pa pa" swymi niewinnymi oczętami wszystkim voltowiczom!


I tak btw mimo że długi jak autobus a łapy mam już powyrywane od nagłych porywów inteligencji to i tak go kocham  🍴
Ano i przepraszam za styl i ilość fotek ale późno jest i mózg powoli konczy działalnośc i zwija manatki....
wątek zamknięty
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
17 czerwca 2009 22:45
Ramires
Piszesz "Brzydal" a pokazujesz takie fajne zwierzę  🤔
Proszę mi z tym skończyć, bo będzie lanie  🤬

Ascaia
Ukradnę Ci kiedyś jednego z tych źreboli i oprawię w rameczkę  💘
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
17 czerwca 2009 22:49
Ramires, co by nie mowic, czego bys mu nie zawinela na te nozyny to i tak jest przecudny!

Ascaia, fotki zbozowe z ZNK super!
wątek zamknięty
kujka, domagam się żebyś dorobiła się na stale porządnego fotografa 🙂 piękny gil 🙂
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
17 czerwca 2009 23:43
Burza, ja tez sie domagam! tylko jakos chetnego nie ma!
dzieki :kwiatek:
a tak powaznie to powoli szykuje sie jakas stylizowana sesja, zobaczymy co z tego wyjdzie 😉
wątek zamknięty
kujka, oj tam stylizowana, teraz to byle kto taką ma i już żaden fun, mnie by bardzo ucieszyły porządne zdjęcia z waszej codziennej jazdy 🙂
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
17 czerwca 2009 23:52
Burza, mnie tez 😉 zwlaszcza ze faktycznie - stylizowanych sie namnozylo jakos strasznie ostatnio 😉 o taka z jazdy tez sie postaram, z tym ze jest jeden istotny problem - musi sie ona zgrac z Gilowym humorem  👀 ale sprobuje cos zalatwic.
dawno dawno temu, kiedy jeszcze pamietala o stajni, Scottie obiecywala ze wpadnie... 🤬

BTW za to przypomniala sobie o Gilku jego Matka Chrzestna i ma zamiar przyjechac i zrealizowac pewien szatanski plan...  😲
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.