ciąża, wyźrebienie, źrebak

A my dalej nic... 🙁
Część, może tu znajdę odpowiedź? :kwiatek:
[img]https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-0/p280x280/31349690_2018079334930011_870642424119033856_n.png?_nc_cat=0&oh=c47e67451d11328f45b2c8e6ddfea1c7&oe=5B668D1C[/img]
czy z tego wyszedłby małopolskie czy nie ma szans? A może wnuczka/ek wyszedłby młp?
biczowa one chyba wszystkie tak. Fiksacja oralna 🙂
czy z tego wyszedłby małopolskie czy nie ma szans? A może wnuczka/ek wyszedłby młp?


Poczytaj program hodowlany mlp tam jest napisane jakie konie maja prawo do wpisu do malopolskiej ksiegi.
Shhera nie ma szans , nawet wnuczek.Zastaniawia mnie tylko czemu Espana jest sp, a nie młp, ale to i tak bez znaczenia.
Arwilla   Seymour zasnął 17.11.2019…
29 kwietnia 2018 10:14
Shhera nie ma szans , nawet wnuczek.Zastaniawia mnie tylko czemu Espana jest sp, a nie młp, ale to i tak bez znaczenia.


Bo matka Espany sp powinna być chyba xo a nie młp.

Przesłodkie te Wasze maluchy.
Mała pomyłka matka Espanera to Espa. Czemu Sp? Nie wiem, hodowli sk Prudnik i tak została wpisana
Może nie była w typie rasy?
Ciężko w to uwierzyć, bo rozbieżność typu jest spora, no ale może trafił się jakiś biurokrata? 😉
Chyba jakiś biurokrata jednak. Do 2002 roku potomstwo Espy w związku Lb jest SP a po przejściu do Pz i Kt potomstwo małopolskie.
Espanerę może sfotografuje w przyszłym tygodniu. Jedyne jakie "mam", Espanera w środku
KLIK

Zdjęcie gigant!
A u mnie mleko kapie! Zabrałam do boksu i było kilka siku, łażenie, drapanie, pokładanie. ...A potem puściło i od 30 minut cisza.Nie wiem co o tym myśleć...
Dziś była akcja zakładania kantarka, się czort stawiał 😀
Wspólnie z mężem podęliśmy decyzję o sprzedaży klaczy ze źrebakiem. Miałam ją w zeszłym roku sprzedać zaźrebioną ale bałam się transportu.
A my dalej nic... 🙁


Czekamy i my, 30ego pełnia, my się szykujemy że to będzie wtedy 😉
Biczowa Bardzo oryginalne odmiany, słodki maluch  😀
U nas w piątek o 21 dosłownie "wyskoczył" mały rudzielec  😍 Poród trwał szalone 10 min, licząc czas od odejścia wód, do urodzenie całego źrebięcia  😁 Zdjęcia z soboty  🙂



o rany! jaka maskotka! zjadłabym 😀
tajnaa, a czemu sprzedajesz??
Rzucamy się na pewne inwestycje a nie chcemy brać kolejnego kredytu. Łoś też pewnie dołączy do sprzedaży.
Tajna, oby w dobre ręce 😉
Aniara! Jaka cudowna mamuśka  😍
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
29 kwietnia 2018 21:42
aniara, ależ słodziaki  😍 Nic tylko przytulać

Żabeczka, co tam u Brego?
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
29 kwietnia 2018 22:04
aniara jaki pluszak 😍 wsadzić pod pachę i można nosić 😀
tajnaa u nas wszystkie kantarki dużo za duże, źrebak spory ale główka malutka, a jak założyliśmy to tyłami próbował zdejmować a potem się obraził 😁
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
29 kwietnia 2018 22:09
safie Aaa dziękuję , że pytasz 😍  :kwiatek:  Maluch rośnie mi jak na drożdżach. Jest coraz bardziej kochany, coraz pewniejszy do ludzi- nie boi się nowych osób. Domaga się na każdym kroku drapania, przytulania i miziania. Dzisiaj przywitał mnie swoim dziecięcym głosikiem, kiedy dawałam siano na padok. Rozczula mnie na każdym kroku. Póki co mam najsłodszą chodzącą żywą maskotkę przy domu. Korzystam z tego ,,sweet time " ile mogę  😉
Jutro będziemy odrobaczać to moje mini stadko. Zobaczymy jak nam z Brego wyjdzie 🏇

Uprzedzam laski, że w najbliższym czasie będę kombinować z mini sesją foto ( jak pogoda i czas dopisze). Co się z tym wiąże? Zawalę Was fotkami  😁
Postaram się nie przekraczać granicy, chociaż w moim przypadku to będzie nie lada wyzwanie. 😁
Biczowa od jakiej klaczy maleństwo macie ? 🙂
Arwilla   Seymour zasnął 17.11.2019…
30 kwietnia 2018 09:36

U nas w piątek o 21 dosłownie "wyskoczył" mały rudzielec  😍 Poród trwał szalone 10 min, licząc czas od odejścia wód, do urodzenie całego źrebięcia  😁 Zdjęcia z soboty  🙂



I już nie muszę kawy słodzić  😍
Cudeńko  😀

To zdjęcie przypomina mi pocztówki z konmi, jakie sie zbierało... dawno temu 🙂

Nie cytuj zdjęć.
Dzięki dziewczyny, słodziak bardzo, ale razie przytulać się nie chce  🤣
Megane dziękuję, mamusia to najcudowniejszy koń na świecie  🙂



Tajna, oby w dobre ręce 😉

To cudowny koń, mam wymagania co do jej nowego właściciela takie, że chyba jej nie sprzedam... 😀
tajnaa u nas wszystkie kantarki dużo za duże, źrebak spory ale główka malutka, a jak założyliśmy to tyłami próbował zdejmować a potem się obraził 😁

Mój jest duży w każdej części ciała. Kantarek OK. 😀

Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
30 kwietnia 2018 13:47
Mamusia Klik
Tatuś Klik
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
30 kwietnia 2018 17:30
Brego wszystkim mówi ,,dobranoc"  😍
Haru z dzisiaj 🙂 urosło się znowu maluchowi. Na ostatnim zdjęciu miał trzy dni i został uchwycony gdy przód się zatrzymał i zad dalej biegł.  🏇
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
30 kwietnia 2018 18:37
Fahra ostatnie zdjęcie miażdży !  😁

Edit: Dodaję Brego 🙂 9 tygodni 🙂
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
30 kwietnia 2018 19:45
Biczowa, mały uroczy, odmian wygrywa 😀 Ale Tatuś  😜 
zabeczka17, dobrze widzieć, że oboje wyszli już na prostą 🙂
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
30 kwietnia 2018 19:55
Na_biegunach teraz już MUSI być dobrze 🙂  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się