Zwierzaki do adopcji

Młodziutka, wysterylizowna samica karzełek szuka odpowiedzialnego domu na stałe🙂 jest ciekawska i odważna, mieszka z kotem, uwielbia głaskanie. Króliczek przebywa u mnie Warszawie w dt, wiecej info na priv 🙂
Jaka ślicznotka!
Możliwe, że na dniach się do Ciebie odezwę, gdyż chciałabym przygarnąć taką króliczynę, jednak muszę to jeszcze skonsultować z chłopakiem. 😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
30 kwietnia 2018 00:25
Potrzebuje pomocy jakiejś fundacji, grupy, osoby prywatnej, która pomoże mi z oddaniem psa do adopcji :kwiatek: będę wdzięczna za wszelką pomoc!
Ja jakbym miała kupować psa czy inne zwierzę to na pewno pierwsze co bym zrobiła to poszukała przyjaciela do adopcji! Wam też polecam tak robić, trzeba pomagać zwierzakom
Jak dobrze, że powstał taki temat, sama mam pieska ze schroniska, dlatego wiem jak ważne jest to aby takim zwierzakom dawać nowe życie. Zastanawiam się nad następnym 🙂
Weźcie jednak pod uwagę, że są ludzi, którzy są w stanie dużo zapłacić za RASOWEGO zwierzaka, który nie będzie miał żadnych wad genetycznych, a przez to w przyszłości uniknie cierpienia. Poza tym psy także kupuje się w różnych cechach np. pasterskich czy do psich sportów. A kupowanie psa ze sprawdzonej hodowli pozwoli również przewidzieć jego charakter i predyspozycje. Psiaki ze schroniska oczywiście zasługują na ciepły i kochający dom, jednak nie są dla każdego. Nie każdy może sobie poradzić z psem, który jest po przejściach i może nieprzewidywalne zachować się w danej sytuacji...
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
03 lipca 2018 12:41
wera- znam to. Przypałętał się pies- prawdopodobnie wurzucony z samochodu. Jak tylko poczuł się w domu pewniej, zaczął być agresywny do dzieci i np. przychodził, żeby go pogłaskać, a w pewnym momencie zaczynał warczeć i zmieniał mu się wzrok. Kastracja pomogła, ale jest agresywny do obcych ludzi i zwierząt, rzuca się na rowerzystów, jadące samochody, ciągniki. Czasem ciężko go utrzymać, bo waży ponad 40kg- niewiele mniej ode mnie. Dobrze, że drugi (kupiony) pies, o podobnej wadze, jest normalny.
dea   primum non nocere
08 lipca 2018 23:51
Reguły nie ma. Schroniskowy przybłęda mojej mamy to 30kg czystego serducha. Nie znam psa o fajniejszym charakterze. Niestety teraz siadają mu nogi (11 lat) i obawiam się co z nim będzie jak przestanie być mobilny 🙁 parę lat temu chodził z nami na orientację 30km, z końmi w tereny, z bratem biegał. Zero dominacji, do dzieci łagodny, jak ma go wziąć czasowo ktoś z rodziny pod opiekę to go woła i on idzie, obejrzy się tylko na mamę. Mieszka z kotami, zero agresji. W stajni ustępował małym kociętom, odwracał wzrok nawet kiedy je mijał. Tylko jeden raz w życiu coś mu odbiło, wskoczył na wybieg kóz i jedną pocharatał. No, jednak drapieżnik... Ale to jedyny incydent w całym jego życiu.
Loteria, fakt. Ale tak myślę, czy znam jakiegoś rasowego, który byłby tak pozytywny. Może boksery... A ich mi żal, jak oddychają 😉 poza tym prześwietna koleżanka naszego, właśnie bokserka sześcioletnia, ma nowotwór 🙁 mojej babci rasowy pinczerek również na nowotwór zszedł. Labradory? Też im często nogi wysiadają, skłonność do tycia widać powszechnie. Nie jest tak łatwo kupić gwarancję z rodowodem.
Livia   ...z innego świata
09 lipca 2018 07:05
To jest wątek OGŁOSZENIOWY ze zwierzakami, które potrzebują nowego domu. Dyskusję proszę prowadzić w wątku o psach / kotach / innych zwierzakach.
Cudny, wykastrowany kotek szuka domu idealnego... Pomóżcie mi, bo ja już za dużo wzięłam sobie na głowę.
Boniek jest super- młodziutki, grzeczny, kolankowy i zdrowy. Testy negatywne. Wykastrowany i robi do kuwetki. Nie wiem dlaczego nikt go nie chce🙁
[[a]]https://m.olx.pl/oferta/cudny-boniek-szuka-domu-idealnego-CID103-IDwji4x.html?ref%5B0%5D%5Bpath%5D%5B0%5D=462664121&ref%5B0%5D%5Baction%5D=myaccount&ref%5B0%5D%5Bmethod%5D=details[[a]]
Piękna, niebieskooka, dystyngowana piękność rasy arch angielski pilnie szuka nowego, dobrego, zaufanego domu. Kotka ma 10 lat. Jest ufna, dobrze wychowana i spokojna, przytulaśna w granicach rozsądku (w trakcie robienia zdjęć widziała nas chyba 4 raz w swoim życiu, wcześniej tylko z doskoku). Jest mało dominująca, inne zwierzęta raczej ją biją niż odwrotnie... Aktualnie jest w trakcie leczenia stanu zapalnego dziąseł, później będzie miała zdejmowany kamień nazębny. Musi jeść miękką karmę - puszki, saszetki itp. Zwierzak tymczasem jest u mnie w domu na Ursynowie jednak niedługo wróci mój pies świr... Do tego Tata ma uczulenie. Kotka podróżuje z własną kuwetą, transoporterem, kocykiem i miską, które pojadą z nią również do nowego domu



AKTUALNE?

Nie cytuj zdjęć. I nie pisz z Capsem.
Z pewnością ... gdyby kotka była u Chess nadal to chyba nie byłaby już do adopcji...
WARSZAWA i okolice
3 kotki i 1 kocurek - wszystkie biało-rude szukają nowych, kochających domków. Kociaki są od dzikiej kotki, maja 7 tygodni i od kilku dni sa w domu - załatwiają się do kuwety i zostały odrobaczone. Chętnych proszę o kontakt na priv bądź pod numerem 600124882
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
30 października 2018 10:08
[s]Szukam najlepszego nowego domku dla sympatycznego kociaka o roboczym imieniu Fufat 🙂.
Wykarmiony butelką od 5 dnia, obecnie ma ponad 3 tygodnie.
Odpchlony, za chwilę się odrobaczymy i będziemy przechodzić na chrupki.
Dotransportowanie do nowego domku możliwe.[/s]

EDIT:
nieaktualne, Fufuś zadomowił się u moich starych 🙂
W schronisku koło Grudziądza (kuj-pom) od 11 lat przebywa trójłapy psiak ...
Jego wiek okreslany jest na 16 lat.
Czy ktoś jeszcze zdąży podarować mu dom ?
Jeśli nie możesz go przygarnąć, proszę o udostępnienie jego albumu

https://www.facebook.com/pg/adopsiaki.wegrowo/photos/?tab=album&album_id=1869590213124951

Cześć!
Do adopcji, malutki, około 2 miesięczny szczeniaczek. Odebrany ze złych warunków. Aktualnie przebywa u mnie w domu  tymczasowym w Opolu. Poleca się do adopcji. Niestety nie może u mnie zostać zbyt długo. 😕

[img]https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/45663988_1872042612915141_1944781073032413184_n.jpg?_nc_cat=101&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=693a4cc7387086d9dc504270699c8458&oe=5C7C110A[/img]

[img]https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/45719561_920035421521139_7772147877966512128_n.jpg?_nc_cat=102&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=9e89071efff01dbb1c417fa758c8729f&oe=5C7BC88A[/img]
Cześć,
śliczna, młoda czarna suczka szuka odpowiedzialnego domu BEZ DZIECI. Psinka ma 7 miesięcy, ale życie jej nie oszczędzało. Potrzebuje mądrego, odpowiedzialnego właściciela, który poświęci jej czas.
Więcej szczegółów i kontakt do osoby, u której jest pod opieką: https://www.olx.pl/oferta/dobrego-domu-dla-suczki-7mies-CID103-IDxlyG6.html#bbcfe4cfd5

Wszystkie do oddania. Pieski będą raczej małe...
Mamusia jest nieco jamnikowatym kundelkiem.
I jeszcze do oddania szczeniak płci męskiej rasowy foxterrier


Wstawiam grzecznościowo. Zostało już tylko kilka, dziewczyny są przeurocze. Niestety, ogłoszenie dostałam w takiej formie, że zdjęcia nie potrafię wstawić.
Edit: jest ze zdjęciem.
Kochani revoltowicze, mała suczka pilnie szuka domu.
Luka przybłąkala się do naszej stajni jakieś pół roku temu.
Niestety od jakiegoś czasu zaczęła ganiać nam konie.
Ostatnio podgryzła kopytnego aż do krwi.
Nie chce psiaka brać do budy, bo to jest typowa proludzka przytulanka. Trochę wycofana na początku, ale jak kogoś pozna pieszczoch niesamowity. Wysterylizowana, z chipem, wiek ok 4 lat, odrobaczona, zaszczepiona.
Do domu z ogródkiem, lub bloku. Nie wiem jak reaguje na małe dzieci. Z innymi psami i kotami się dogaduje.
Mazowieckie, dla zdecydowanej osoby pomogę z transportem.



desire   Druhu nieoceniony...
10 stycznia 2019 07:51
nie wiem gdzie wrzucić..
Osobiście pomagam w Arkadii, osobiście z szefową rzucałam ostatnio gnój i namówiłam ją do założenia tej zbiórki.  😡
Im naprawdę warto pomóc, to mała, lokalna fundacja ale w naszej części Śląska robią bardzo dużo dobrego... Proszę Was re-voltowicze, chociaż złotóweczke  :kwiatek:
https://www.ratujemyzwierzaki.pl/traktor?fbclid=IwAR3XjL4UQbK-lFx7-tbHmXrZ2V-GIwADhmKRYjI8lyvKECy5z9Uwo-84MuI
Bizon   Lach bez konia- jak ciało bez duszy.
02 lutego 2019 18:03
Rozważam oddanie mojej papugi modrolotki żółtoczapkowej ma ok 4 lata w dobre ręce znające specyfikę gatunku. Powodem oddania jest śmierć samca (stało się to miesiąc temu). Ew. kupię kilkuletniego samca modrolotki zółtoczapkowej. Jeśli ktoś dysponuje odpowiednimi warunkami proszę o wiadomość prywatną.
Dobrze że stworzyliście taki temat. Może skończy się porzucanie zwierząt po lasach.

Moje konto na innym forum
Czy ktoś chciałby zaadoptować 6-letniego wyżła węgierskiego?  (z tego co wiem, to z rodowodem)

Ktoś z mojej rodziny sprzedał dom i wynajmuje mieszkanie w bloku, gdzie nie wolno trzymać psów (podobno)

Pies trafił do mojej teściowej, ona się do niego przywiązała, ale to nie jest pies dla niej, ona sobie z nim nie (po)radzi.
To jest pies potrzebujący ruchu, którego teściowa nie jest w stanie mu zapewnić, pies wychodzi tylko do ogródka i w efekcie jest upasiony jak nigdy w życiu.

Jest wykastrowany
Zdarzają mu się problemy skórne (alergia)

Ja go nie mogę wziąć, bo mam starą , 14 letnią sucz, on by ją zamęczył...

Musiałby trafić do kogoś z psim doświadczeniem, bo to nie jest łatwy pies ( w mojej opinii)

Szkoda mi i psa, i teściowej, a wkurw na rodzinkę mi nie mija...
Może ktoś byłby zainteresowany adopcją 3-letnią, wychowaną charcicą? Greyhound, mieszka w małym mieszkanku, załatwia się tylko na dworze, sprawdzona w kontakcie z kotami, bardzo przyjazna w stosunku do wszystkich ras psów (od chihuahua, po owczarka niemieckiego).
Aktualnie znajduje się w domu tymczasowym, za ok. dwa tygodnie będzie gotowa do adopcji.
emptyline   Big Milk Straciatella
10 maja 2019 06:46
Dziewierz, niestety z adopcją nie pomogę, ale jeśli to w Polsce to niestety brzmi jak gruba ściema, jeśli chodzi o zakaz psów w bloku. 🙁 Skoro teściowa się tak przywiązała może byłaby szansa na opłacenie kogoś kto będzie psa wyprowadzał codziennie na porządny spacer? 🙁
emptyline
Być może osoba wynajmująca się nie zgadza
Ale ściema też może być, dlatego mam wk....
O tym wyprowadzaniu pomyślę, nawet chyba mam kandydatkę...
Tak czy się ak, psa szkoda
Nieee, może tak być, że osoba wynajmująca mieszkanie się nie zgadza - jeśli wynajmują od osoby prywatnej.... Jestem "na czasie" i co chwilę w ogłoszeniach widzę "bez zwierząt!". Choć, rzecz jasna, może to być ściema (bo o tym wynajmujący raaaaczej informuje na początku...).
Dziewierz, Taki spacerkowicz byłby dobry...choć doraźnie, dopóki się ktoś nie znajdzie. Z ciekawości, skąd jesteś/jesteście z teściową?
Sankaritarina  Elbląg
emptyline   Big Milk Straciatella
10 maja 2019 11:00
Dziewierz, jakoś źle przeczytałam, no tak, wynajmujący jak najbardziej ma takie prawo, jakoś krzywo spojrzałam i myślałam, że chodzi o cały blok. Powodzenia! :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się