wasze ulubione seriale

Po Waszych pozytywnych opiniach właśnie skończyłam oglądać Manhunt: Unabomber i na prawdę mi się podobał. Lubię takie kryminalne seriale, zwłaszcza jak są o seryjnych mordercach, a jak oparte na faktach to dla mnie bomba!  🤣

Obecnie jestem na trzecim odcinku Tabula rasa - wciągnęłam się! Fajna, lekko pokręcona fabuła. Główna bohaterka cierpi na amnezję, więc wszystkiego dowiadujemy się razem z nią, z kryminalną zagadką w tle.
Też jestem fanką seryjnych morderców, jakkolwiek by to nie brzmiało  😉 . Tabula rasa brzmi zachęcająco – gdzie ją oglądasz?
trusia, na Netflixie.
Super, bo ja tylko Netflixa oglądam  😅
Moon   #kulistyzajebisty
23 kwietnia 2018 12:35
smartini   fb & insta: dokłaczone
23 kwietnia 2018 12:39
Moon, ofcourse 😍
w tym tygodniu rejestrujemy się na hbo go i ruszamy, już się nie mogę doczekać!
A ja chyba grzecznie poczekam do 20 i emisję "oficjalną" w tivi. Chociaż korci mnie by już włączyć 😉


W zupełnie innym klimacie, ale jeśli ktoś ma dostęp do HBO GO i lubi klimaty jak Downtown Abbey to polecam Howards End oraz nową ekranizację Małych kobietek. (może i poza HBO też są dostępne, ale nie sprawdzałam)
smartini   fb & insta: dokłaczone
23 kwietnia 2018 13:52
Ascaia, ja nie mam tivi więc innego wyboru brak ;D
Skończyłam Wikingów i czekam na 5 sezon zakochana w tym serialu po uszy, ciesze się, że w końcu zdecydowałam się go obejrzeć 💘

Chwilowo do kotleta i wieczorami leciu u nas Santa Clarita Diet i trzeba przyznać, jest świetny 🙂 Powoli wychodzi też iZombie, niestety, co tydzień jeden odcinek i muszę czekać, a już chyba średnio potrafię :P
Korciło, korciło i już jestem po. Ciekawe jakie będziecie miały odczucia po obejrzeniu.
Oglądam świetny serial. „Dom w Górach”. Do małego, wyludnionego miasteczka przyjeżdża na ślub grupa osób. Są to ludzie, którzy tam się wychowali z „obcymi partnerami”.  Zawala się most na jedynej drodze prowadzącej do tego miasteczka, nie mogą się wydostać, a ktoś ich morduje. Akcja „teraz” przeplatana akcją „20 lat temu”. 

Zostały mi jeszcze dwa odcinki. Potem rzucam się na poleconą przez kontestację Tabula Rasa. 

Obejrzałam drugi sezon Mostu. Tak dobry jak pierwszy. Po Tabula Rasa mam trzeci w planie.
Arwilla   Seymour zasnął 17.11.2019…
30 kwietnia 2018 13:17
Ooo... trusia ostatnio rzucił mi się w oczy... mówisz, że warto?
Bo szukam czegoś nowego 😉
Wg mnie (i mego męża) warto! Oglądamy rzutem na taśmę, po dwa odcinki (w sumie jest ich 6).
Arwilla   Seymour zasnął 17.11.2019…
30 kwietnia 2018 13:50
W takim razie rzucę okiem.
Dzięki 🙂

Na Netflixie jest też teraz "nowość" godna uwagi, Top of the lake  😉
kortina, heh, już wiem czemu "nowość". Dzieki za cynk, spróbuje ze względu na Elizabeth Moss.

Swoją drogą  25.04 zaczął się drugi sezon The Handmaid's tale  😅
A ja zaczelam 1wszy sezon Podręcznej 🙂 4 odcinki za mna - mowiac krotko - WOW.
smartini   fb & insta: dokłaczone
01 maja 2018 14:35
Ja już obejrzałam Dom w Górach, fajny ale czegoś mi brakowało. Za podręczną się muszę po majówce zabrać 😀
Ja jeszcze mogę polecić z netflixowych Aquarius, jeśli ktoś lubi policyjne klimaty 😉
Skończyłam Dom w Górach i niczego mi nie brakowało  😉  Pomimo, że ogólnego zarysu intrygi można było się domyśleć, to i tak trzymało w napięciu do końca - przynajmniej mnie trzymało  🙂  Dla mnie super
Dla fanów kryminalnych seriali na Netflixie pojawił się Alienista porównywany do Mindhuntera. Jak skończę obecny serial na pewno zerknę 🙂 Ktoś może oglądał już?
smartini   fb & insta: dokłaczone
01 maja 2018 20:02
kontestacja, my zaczęliśmy i sobie od czasu do czasu oglądamy. Na razie jest ok ale to kolejna produkcja Netflixa która mnie nie porywa 😉
Becia23   Permanent verbal diarrhoea
01 maja 2018 20:42
Nikt nic jeszcze o nowym sezonie Westworldu sie nie wypowiada?  👀
smartini   fb & insta: dokłaczone
01 maja 2018 20:48
Becia23, ja tam jestem zachwycona i czekam na wincyj <3
majek   zwykle sobie żartuję
02 maja 2018 09:03
Rety, moj maz oglada `Dawno Dawno Temu` na Netflixe, nie moge go oderwac od ekranu. Straszny jest ten serial, sa w nim postacie ze znanych wszystkim bajek, a Krolewna Sniezka jest brzydka. A po ciazy to juz w ogole wyglada jak slon. Ratunku.
Poleccie mu cos innego w klimacie fantasy, co sie da ogladac.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
02 maja 2018 09:06
majek, ależ ten serial jest fajny 😉
Jest jeszcze Dawno temu w krainie czarów

edit: no i dla mnie fajnie, że właśnie postacie nie są takie pięknie i idealnie bajkowe
smartini   fb & insta: dokłaczone
02 maja 2018 09:26
Dawno dawno temu jest spoko, fajnie wywraca klasyczne basnie i znane postaci,  oglądałam chyba do 4 czy 5 sezonu ;D
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
02 maja 2018 13:06
Mi też się Dawno dawno temu podobało, oglądałam chyba 3 czy 4 sezony bo wtedy więcej nie było, może kiedyś wrócę i obejrzę resztę, teraz "do kotleta" leci Grimm na Netflixie, ot, całkiem przyjemny tasiemiec, nic nadzwyczajnego a jednak mnie wciągnęło 😉
Szukam jakiegoś serialu o prawnikach/ detektywistycznego. Polecicie coś?  :kwiatek:
Widziałam już the good wife, the good fight, suits, 7 seconds, broadchurch, Luther, how to get away with murder, mindhunter, narcos(o ile można to podpiąć pod taką kategorię), sherlock, marcella, manhunt:unabomber.
majek- nie załamuj się. Mój mąż też oglądał ten serial.  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się