ciąża, wyźrebienie, źrebak

zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
02 maja 2018 17:30
oo piękny 🙂 czekamy na zdjecia mamci 🙂
U mnie też tatuś skoczek- Limit.
Ale dobieraliśmy profil zupełnie losowo. Chciałam konia dla siebie, przy domu, bez planów. Byleby tylko gniady był i miał cztery proste nogi   😎
A okazało się, że sąsiad taki sportowiec, z papierami, przystojny, w dodatku stoi tylko 8 km spacerkiem przez las.
No to wio zaprowadziłam laskę do chłopa  😁  Szybka akcja 3 dni i po sprawie. 🏇 😜
A ja przedstawaim wam moje nogi :P


i Kto rozszyftuje te wicherki  😜 🥂 :kwiatek:

zembria   Nowe forum, nowy avatar.
02 maja 2018 22:58
Diaboł  😀iabeł:  😍
gacek istny diabeł 🙂 ile już ma dni?

Haru z rana budzi ciotki. Widać nie ogranicza się budzenie ranne tylko do ludzkich dzieci 😉. Mamy super stado klaczy, wszystkie go niańczą, ale Kometę lubi najbardziej  :kwiatek:

gacek 🙂, Diablica 😀
Tak w ogóle, to jednak nie jestem w stanie kobyły sprzedać. Jakoś musimy sobie poradzić.  🥂
Mój 11 dniowy rudzielec.







Tajna ale bysior! Będzie z niego fajny chłop!
Gacek jak dorośnie to się dowiesz co oznaczają te wicherki 😎
A to mój trzydniowy szczurek

a tu jeszcze  filmik
emptyline   Big Milk Straciatella
03 maja 2018 13:40
gacek 🙂, rogi będą rosły, na bank. 🙂
zabeczka17, jakiś on cudny!
tajnaa, przystojniak!
Katrzyna K,  Ja właśnie wiem już teraz  :p i już się boję  😀
emptyline,  One już rosną  😉
Tajna ale bysior! Będzie z niego fajny chłop!

Mam nadzieję, że to czekanie i zarywanie nocy się opłacało. Państwo Dahlke też są zachwyceni źrebakiem.




Przepraszam za ilość  zdjęć, ale dziś pogoda dopisała i zamiast komórki wzięłam aparat 😉

emptyline, Z tymi rogami to nie ma śmiania. Znam konia, który ma takie kostne rogi w tym miejscu 🙂
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
03 maja 2018 21:47
gacek🙂 wicherki są super   😍 aż jestem ciekawa jak to będzie wyglądało gdy urośnie.
tajnaa i dobrze nie sprzedawaj ! 🙂 dacie rady  😍
Katrzyna K kolejne do zakochania  😍
emptyline dziękujemy  :kwiatek:
emptyline, Z tymi rogami to nie ma śmiania. Znam konia, który ma takie kostne rogi w tym miejscu 🙂

Czyli co? mamy potwierdzony przypadek jednorożca?  😎 Wiedziałam że one istnieją, nawet jeśli z dwoma rogami  😁 😜

Macie mojego skarba na dobranoc 🙂  Jutro ostatni dzień majówki, a ja nacieszyć się tym maluchem nie mogę. Ehhh...byle do lipca.
Arwilla   Seymour zasnął 17.11.2019…
04 maja 2018 08:41
[quote author=gacek 🙂 link=topic=57.msg2779709#msg2779709 date=1525288253]


i Kto rozszyftuje te wicherki?
[/quote]

Krzyżówka jednorożca z reniferem  😀
Taki magiczny koń Św. Mikołaja  💘

Wszystkie maluchy cudowne...
Ale Haru i Brego skradli moje serce  💘
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
04 maja 2018 11:40
Arwilla moje też 😉  :kwiatek:
galopada_   małoPolskie ;)
04 maja 2018 19:52
4 z 5 naszych tegorocznych przedszkolaków 😉 no i jeszcze 3 w brzuchach, więc właściwie cztery z ośmiu  😁

galopada_, zazdroszczę ekipy! mój na razie jak sierota, ale niedługo połączę z Łosiem i będzie młody miał się  z kim bawić.
My jutro inseminujemy Toskanię Magnumem, trzymajcie kciuki, żeby znów była "jednostrzałowa".
Patrzę na te Wasze pajączki i nie mogę się napatrzeć - wszystkie są takie piękne, że nawet nie będę się silić na odpisywanie indywidualne, bo musiałabym powtarzać to samo - są przecudne i zazdroszczę, i gratuluję  😍 nie mogę się już doczekać mojego. Dodawajcie jak najwięcej zdjęć, bo, choć nie komentuję wszystkich, to sama radość podziwiać te Wasze słodziaki.
Galopada, super stadko 😉 tylko musicie tam trochę kolorystykę zmienić 😉 coś karego dorzucić na przykład  🏇
galopada_   małoPolskie ;)
05 maja 2018 18:30
tajnaa, mnie najbardziej rozczula jak iskają się między sobą 😍

Megane, na razie 2 rude i 3 gniade, także nie jest źle 😉)

ja dzisiaj się zasłodziłam 😍

film z wyprowadzania stada na padok

maleństwo   I'll love you till the end of time...
05 maja 2018 18:54
galopada_, podglądam regularnie na fb, przepiękne te Wasze mini maszyny. Sama nie wiem, który podoba mi się najbardziej.
super 🙂
U Nas na stajni niestety tylko Haru. Jedna klacz nie załapała.

Haru zmienił kolor na czekoladowy.  😵
To będzie skarogniady 🙂
Ja dziś swoją inseminowałam SAMA i powiedziałam, że ma być KLACZ, bo mój chłop robi same ogiery jak na razie  😁
Akurat owulację miała, więc w punkt.  :emota200609316:
Teraz pora na Czarnucha. Od niej to się nie mogę doczekac potomstwa, bo będzie rakieta 🙂
nam sie 2Maja urodzil Zrebak Ogierek
tajnaa zobaczymy jak sierść zmieni. Bo trochę za ciemny na skarogniadego. Jego mamuśka jest skarogniada, a wyglądała zupełnie inaczej jako źrebak. Na zdjęciach mamuśka. Do tego Haru ma białe włosy w ogonie.

tajnaa oczywiście trzymam kciuki za dziewczynę!
emptyline   Big Milk Straciatella
05 maja 2018 20:37
Fahra, mamusia wygląda na ciemno gniadą, nie skarą. Słodki ten Twój pluszak! 😍
emptyline, no właśnie, mi też mamuśka na ciemnogniadą wygląda. Maluch wyraźnie jest ary z brązowym pyszczkiem 🙂
dokładnie, mama ciemnogniada, a o na bank kary nie będzie.Mogę się założyć ! 🤣
Kare rodzą się takie z szarym nalotem, ja jeszcze nie spotkałam się żeby kary od razu był kary, dopiero po wylince.
Katarzyna miał szary nalot 🙂 może mało widać na zdjęciach, ale był. Nie był mysi, ale miał pełno białych włosów. Szczególnie pod brzuchem.

Zresztą najważniejsze, że jest zdrowy i rośnie jak na drożdżach!  🏇
U nas już wsio na świecie, cała piątka 🏇
właśnie zajrzałam do kamerki a tu taka niespodzianka 😂


Idę zobaczyć , kto zacz, mam nadzieję że baba. 😁
galopada_   małoPolskie ;)
06 maja 2018 09:24
maleństwo, dzięki bardzo! 😀 jak na razie moja faworytka to Diamantina (Sentender - Druzja po Baryt) i nadal bezimienna klaczka J (Sentender - Jetta po Huzar) 😍

No ale oczywiście najbardziej czekam na dwa Józki, pierwszy już początkiem czerwca 😍


Katrzyna K, gratulacje! 😀
desire   Druhu nieoceniony...
06 maja 2018 09:52
Katrzyna K, gratulacje, pokaż go/ją 😉 w pełnej okazałości 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się