Weterynarze- opinie o wetach, do kogo w potrzebie

Wruda. Może Dr. Andrzej Raś ?


Jestem z Warszawy, więc dosłownie nic o nikim z północy nie wiem 😉.

Mogę za to bardzo odradzić na badanie kupno-sprzedaż dr Piekałkiewicza i ogólnie ekipę z Rzecznej.
1. Umawiałam się z doktorem, a 90% badania przeprowadziła jego pracownica. Doktor najpierw chodził po stajni, a potem w ogóle pojechał 😲.
2. Zbadano konia bez identyfikacji (paszportu nie było w stajni, czipa brak).
3. Badanie kliniczne przeprowadzone byle jak, próby zginania na ścieżce na ujeżdżalni, pani doktor właściwie nie dotykała konia (a np.: żyły jarzmowe wpisane do protokołu OK...)
4. Na moją prośbę doktor sprawdził grzbiet - przejechał po nim palcem. WOW!  🙄 I stwierdził: "co może być u takiego młodego konia".
5. Doktor bardzo krzywił się, że chcę prześwietlać trzeszczki ("po co?, nic tam nie będzie"😉, w rezultacie okazało się, że tyłu nie prześwietlono.
6. Najlepsze było jednak rozliczenie. Umówiłam się z doktorem, że zmieścimy się w 1500 zł, to miał być maks, z wszystkimi ewentualnymi prześwietleniami, w tym grzbietu. Gdy przyszło jednak co do czego, doktora nie było, a jego pracownica nie była w stanie podać cen za poszczególne rzeczy (RTG, próby zginania itp.). Upierała się, że umówiłam się na 1500 i tyle kosztuje badanie. Policzyłam ile kosztowałoby takie badanie w szpitalu na Służewcu w Warszawie - 10 zdjęć po 60 zł i badanie kliniczne 200, daje w sumie 800 zł. Spytałam, czy to oznacza, że za dojazd w jedną stronę około 20 km policzyli sobie 700 zł? Na to pytanie dostałam odpowiedź, że u nich badanie kosztuje więcej. Ile konkretnie, pracownica nie była w stanie powiedzieć. Nie dowiem się też z faktury, gdyż (uwaga!) w cenniku nie mają poszczególnych pozycji. Generalnie poczułam się oszukana i naciągnięta 😕 .
Super, dziękuje za odpowiedzi 🙂
Monika Szubart to z Krakowa jest czy przejazdem bywa? Zależy mi na kimś na miejscu.
fabapi a to u Was w stajni bywa też Pani Anita Krzysztofiak? 😉



Anita Krysztofiak prowadzi mi klacze hodowlane więc bywa u nas często 🙂
Gdyby ktoś potrzebował 11 kwietnia dr Radomir Henklewski będzie w Krakowie.
Poleci ktoś dobrego ortopedę z Warszawy/ Lublina i okolic?
Jak dla mnie najlepszy ortopeda to Dr Henklewski, jeśli chodzi o dojazdy to można się z nim umówić, u mnie był kiedyś w wielkopolsce.
Poleci ktoś dobrego ortopedę z Warszawy/ Lublina i okolic?


Michal Rojek przyjezdza do Lublina
Poleci ktoś dobrego ortopedę z Warszawy/ Lublina i okolic?


Dr Samsel z Szpitala na Służewcu albo dr Kalisiak
Poleci ktoś dobrego ortopedę z Warszawy/ Lublina i okolic?


Dr Samsel - Służewiec,
Dr Kaczorowski

Poza tym zależy do czego potrzebujesz.
Dzięki dziewczyny :kwiatek:
Dance Girl koleżanka potrzebuje do zdiagnozowania kulawizny.
Czy ktoś miał przyjemność robić sobie RTG u Państwa Kornaszewskich?
Poszukuje weta, który mógłby objąć opieka nasza przydomowa stajnie. Generalnie potrzebujemy szczepień i ogólnych wizyt raz od wielkiego dzwonu, taki lekarz pierwszego kontaktu po ludzkiemu 😉 ważne jest dla nas żeby to był trochę taki wet z powołania, bo samo traktujemy nasze zwierzaki jak cześć rodziny i taki z którym da się umowić, a nie najwcześniej za dwa tygodnie

Mieszkamy w mazowieckim, okolice Żyrardowa. Z tego co się orientuje w naszych okolicach jest dr Agnieszka Duszak i dr Sonia Czerwińska, czy ktoś podzieli się proszę opiniami do kogo warto zapukać? Czy jest ktoś jeszcze w ok Żyrardowa/Skierniewic? Dzięki :kwiatek:
NA GWAŁT POTRZEBUJĘ WETERYNARZA! NOWY SĄCZ, GRYBÓW, GORLICE, KLIMKÓWKA, UŚCIE GORLICKIE
Najlepiej zajmującego się nogami, kopytami
Freszmaker jeśli jesteś z tych okolic to polecam dr Szpotańskiego, albo młodego weta od niego- Sebastian Maj. Zrobił na mnie mega pozytywne wrażenie swoją wiedzą i podejściem.
AgaEI, dzięki, korzystaliśmy z usług ekipy dr Szpotanskiego, ale przyjelam, może blednie?, ze nie zajmują się takimi drobnostkami jak szczepienia i drobne urazy
BUCK   buttermilk buckskin
03 maja 2018 21:36
Freszmaker   szczepienia to nie wiem, urazy diagnozują i leczą 🙂
Katharina   "Be patient and trust in the process"
04 maja 2018 11:59
Freszmaker faktycznie na drobnostki może nie być u nich czasu... Jednak ortopedzi jak dla mnie najlepsi dlatego ja również polecam ekipę dr Szpotańskiego  😉
Kto najlepszy do TUV z lubuskiego, okolice Zielonej Góry?
haha najlepszy ? pytanie powinno brzmieć kto wogóle robi  🤣 u nas wyboru za dużego nie ma jeśli wet ma być z okolic a nie np Wrocław, Poznań + koszty dojazdu
haha najlepszy ? pytanie powinno brzmieć kto wogóle robi  🤣 u nas wyboru za dużego nie ma jeśli wet ma być z okolic a nie np Wrocław, Poznań + koszty dojazdu


Ktoś z okolic Wrocławia, Poznania też będzie ok.
Freszmaker nie wiem czy to po znajomości, ale w mojej byłej stajni młody dr z ekipy przyjeżdżał. Być może "przy okazji" ale jednak 🙂 
Pialotta z okolic Zielonej do TUVu polecam Radka Chybina, jest bardzo dokładny i szczegółowy.
Pialotta, Maciej Kujawski chyba tam dojeżdża.
Pialotta do ZG raczej bym kogoś ściągał na TUVa, ja do TUVów brałem Stanisławiaka, ale wiem, że nawet Przewoźny brał jakieś śmieszne pieniądze za dojazd.
Dziękuje Wam bardzo  :kwiatek:
.
Freszmaker w Chrobotach koło Żyrardowa Anna Korzonkowska urzęduje. Konkretna osoba.
Czy możecie polecić weterynarza do zrobienia TUVa w okolicach Bydgoszczy?
Kogo polecicie aktualnie do zrobienia zębów w okolicy Gliwic/Zabrza?
Milve, Hanna Buch-Kupczyk. Tylko i wyłącznie. Jeździ regularnie w te okolice.
Freszmaker w Chrobotach koło Żyrardowa Anna Korzonkowska urzęduje. Konkretna osoba.


A moge poprosić o namiary? Bo na liście wet na forum nie widzę niestety, dzieki!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się