Rozmowy pogonionych przez moderację i na każdy dowolny temat - OT nie istnieje

Arwilla   Seymour zasnął 17.11.2019…
03 maja 2018 08:00
Zadziwia mnie, jak można być tak głupim, by sądzić, że wystarczy usunąć posty i uważać, że to wystarczy...

Watrusia - wiem że trudno w to uwierzyć, ale ten zdziczały muł niestety nie jest nudzącym się, nieogarniętym gówniarzem...
Nie pogłębiaj tego rozdwojenia jaźni...  😉
Indiana ty mi tu o empatii nie wyskakuj, bo jesteś ostatnią osobą która ma prawo żeby w ogóle używać tego słowa. Idź wysmaruj sobie mózg miodem, słyszałam że to może pomóc na jego obrzęk.
Arwilla w razie czego mam jakiegoś screena.
Arwilla, niby wiem, ale jakoś dziwnie  mi to ogarnąć to jej  rozdwojenie jaźni  🙂
Arwilla   Seymour zasnął 17.11.2019…
03 maja 2018 08:17

Arwilla w razie czego mam jakiegoś screena.


Też mam... choć jak widzę teraz posty częściowo wróciły.
Chyba tylko po to, żeby "udowodnić" nam kłamstwo znikania... 🤣

wstawiła właśnie aktualne zdjęcie, ze źrebakiem który ma coś zawiązane na szyi. Dodatkowo widać trochę w jakim stanie jest stajnia i jak niska jest. Może to tylko perspektywa, ale wydaje mi się, że ten duży koń prawie dotyka głową to sufitu. W każdym razie, stajnia jest zdecydowanie za niska dla konia. Sama sobie szkodzi wstawiając takie zdjęcia.
Arwilla   Seymour zasnął 17.11.2019…
03 maja 2018 08:38
Ze zdjęć wynika, że stajnia była "wyższa"...
Tam jest co najmniej metrowa warstwa gnoju  🤔

Ten sznur na szyi zapewne służy do wywlekania źróbka za stajni...
Bo tej stajni nikt od dekady nie sprzatal? Zreszta mowimy o osobie, ktora jako dowod posiadania paszy objetosciowej wrzuca zdjecia jednej beli starej slomy 🤔wirek:
majek   zwykle sobie żartuję
03 maja 2018 09:59
Kim sa ci ludzie, co odebrali zwierzeta?
Ktos wie, co sie teraz bedzie z nimi dzialo?
Poczytałam tego bloga...i średnio ogarnięty prawnik udupi tą panienkę do końca życia. Moim kolegom z PIW Olecko gratuluję- dobra robota, acz za to co panienka powypisywała można bardzo dużo dodatkowych rzeczy ugrać- w tym także finansowo (a niech będzie na utrzymanie zwierząt w fundacjach). Szkoda, że dopiero teraz i tak długo zwlekali, ale trzymam kciuki żeby tej pani dożywotnio sąd zakazał posiadania zwierząt. Jest to do zrobienia. Nawet w prokuraturze w Białymstoku  😎

Z tego co tam nawypisywała, wielka znawczyni prawa, nie ma pojęcia o procedurach kontroli i uprawnieniach PIW, organizacji, policji itp. ale to  lepiej  😎

Panienki mi nie szkoda, nie skoda mi ludzi, którzy w imię swojego dobrostanu niszczą dobrostan innych istot.
Gratuluję skuteczności dziewczynie , która w końcu doprowadziła do tej interwencji . Szacun  :kwiatek: . Co do Indiany to nosił wilk razy kilka ,ponieśli i wilka  . Czuła się tyle lat bezkarna , ale w końcu się na nią bat znalazł .  Refleksja ; Czy naprawdę musiało minąć tyle czasu , zwierzęta musiały się tyle na cierpieć , tyle osób musiało prosić o interwencje i dopiero konsekwencja osoby prywatnej zmusiły służby odpowiedzialne za sytuacje do działania . Przecież ta tragedie u Indiany nie zdarzyła się w tym roku , tylko trwałą już kilka lat i wszyscy na około wiedzieli ,że jest źle i będzie coraz gorzej . Naprawdę tyle trzeba było czasu czekać  ❓ żeby zrobić porządek z jednym głupim babsztylem  i ulżyć zwierzętom. Żle to  mówi o skuteczności państwa i  urzędników  . Nie lubię  fundacji , nieraz na nich psy wieszałem , jednak wychodzi na to ,że  w niektórych obszarach nasze państwo  jest nieskuteczne i dopiero fundację je muszą wyręczać  🙁 . Dobrze to naszej państwowości nie wróży .
Livia   ...z innego świata
04 maja 2018 06:47
Przeniosłam temat Indianki od postu desire na ukryte forum. [s]Część z Was powinna mieć tam wjazd jeszcze od sprawy strzeszynopiteka. Kto nie ma - proszę o PW i cierpliwość (jestem na wyjeździe i i nie mam stałego dostępu do komputera)[/s].

edit: Chyba jednak nie mam uprawnień, żeby Was dorzucić do grupy która widzi ukryte forum. Przekażę nicki osób, które już do mnie napisały, do roota, resztę osób proszę o PW bezpośrednio do niego.
To ja się zgłaszam, że dostępu nie mam i nie wiem nawet gdzie szukac tego "ukrytego forum", bo nic takiego nie widzę.
Ja też się zgłaszam, gdzie go szukać?
Gillian   four letter word
04 maja 2018 07:39
ja też poproszę.
.
TRATATA   Chcesz zmienić świat? -zacznij od siebie!
04 maja 2018 07:51
Jeśli pamiętanie sprawę strzeszynopiteka, która była na tym ukrytym forum i miałyście wtedy do niego dostęp to tam właśnie trzeba wejść.
Nie bardzo pamiętam🙁
Arwilla   Seymour zasnął 17.11.2019…
04 maja 2018 07:57
Poproszę o dostęp.
Nawet nie wiem gdzie szukać i kogo prosić...  😡
Tez moglabym prosic? :kwiatek:
ja również proszę o dostęp.
Martita   Martita & Orestes Company
04 maja 2018 08:05
Ja również poproszę  :kwiatek:
Livia napisała wyżej, że trzeba prosić o dostęp root na pw, bo ona nie ma takich uprawnień.
ja też poproszę.


JA TEZ!!!
Cyśka   Załoga G :D
04 maja 2018 09:10
Ja też poproszę :kwiatek:
Lol, ale poczytajcie ze zrozumieniem. Spam tutaj nic nie da, trzeba prywatnie do root napisać.
A bo od czapy to przenoszenie postów.
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
04 maja 2018 09:52
mnie to zestresowało 😁
Wy nie widzicie w Indeksie forum pod "Konie" i "towarzyskie" działu "strzeszynopitek", a potem "techniczne"?
Martita   Martita & Orestes Company
04 maja 2018 10:06
Julie Ja nie widzę.
Nie. Nie mam działu strzeszynopitek, nie wiem kto to i żadnej afery z jego udziałem nie czytałam
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się