Do podlasian STAJNIE, PENSJONATY, WECI

ok jeszcze sie zgadamy co do szczegolow 😉
A można się dowiedzieć co to za święto  i gdzie ?  🤔
Ktoś się wybiera na piknik kawaleryjski do Suwałk?
http://www.muzeum.suwalki.info/strona.php?dz=5&id=74
jak wrazenia po Dniu Konia?
Super  😀 zabawa była przednia hihi i pogoda dopisła  🏇
kupiłem 2 pary grabi i wypiłem browara... sam...

koniki śliczne!!! szczególnie grubasy miodzio  🙂
super było na tym pokazie!

ostatnio przejeżdżałam przez Mińce i widziałam jakiś nowo pobudowny ośrodek. ktoś może wie coś więcej? są jakieś konie na pensjonacie? jest rekreacja?
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
23 czerwca 2009 19:26
sa konie ns pensjonacie😉
Heloł 🙂
Pozwolę sobie spytać jeszcze tutaj; potrzebuję namiarów na kowala, który dojechałby w okolice Ostrowi Mazowieckiej i miałby doświadczenie w kuciu trzeszczkowców.
Bardzo liczę na Waszą pomoc  :kwiatek:
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
23 czerwca 2009 20:14
nieznacie jakiejs taniej stajni ( okolo 300zl) na odchow zrebaka? wystarcza mi pastwiska, suchy boks i zeby ktos owsa sypnal...
margaritka, a w Jaworinie?
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
23 czerwca 2009 20:39
chyba 500zl z tego co sie orientowalam
Wawreku a po co Ci grabie jak w tym roku to siana chyba się zebrać nie uda. Podobno przez cały lipiec ma padać
wy nie straszcie
to tylko zapowiada po ile siano w tym roku bedzie...
A moje już zebrane  😅 Wyschło
Jak będzie w ogóle , może trzeba będzie sianokiszonką karmić?
dobrze zrobili ci co juz skosili
nie ważne ze nie zebrali ale za to będą mieli piękne sianko w sierpniu
a kto z was wybiera się za tydzień do Supraśla ? Ja pewnie będę z jednym koniem 🙂
Ja byc może będę, ale jako widz.
Wg kalendarza na stronie PdlZJ to to ma być w Sprząśli, to ona jeszcze istnieje? Bo już chyba drugi rok się stamtąd wynoszą.  🤔
Krupnik., raczej "wynoszą" 😉 koni wcale nie ubywa, mam wręcz wrażenie że przybyło z obserwacji pastwiskowych

zaś dla zainteresowanych - z tego co wiem w victorii zwalniać się będą boksy - przynajmniej jeden od lipca, chociaż nie jestem pewna czy nabór na pensjonat jest otwarty
Proti   małymi kroczkami...
24 czerwca 2009 20:52
k_cian, ja naliczyłam, że może nawet 6 😉
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
24 czerwca 2009 20:56
proti tez tyle mi wyszlo 😉 w mincach za to sie zapelniaja szybciutko
To co tam się takiego dzieje, że jakoś masowo sobie idą stamtąd? Może dlatego, bo budują tę nową stajnię w Mińcach(?) i w sumie wygląda, ze będzie jeszcze ciekawsza od Victorii.

Czyżby podlaskie jeździectwo miało zamiar się poprawić? Bo ostatnimi czasy jakoś powstają nowe, kulturalne stajnie.

(może wkońcu te wszystkie cudowne pseudokluby zostaną ''wypchnięte'' :marze🙂
Proti   małymi kroczkami...
24 czerwca 2009 21:05
Może dlatego, bo budują tę nową stajnię w Mińcach(?) i w sumie wygląda, ze będzie jeszcze ciekawsza od Victorii.

to nie jest powód 😉 gdyby wszystko było ok to aż tyle osób by się nie wynosiło 😉
a że ciekawsza niż w Supraślu-to fakt.
To co tam takiego się dzieje? W sumie moja koleżanka tam trzyma(ła?) konia i też podobno mówiła, że coś nie tegez tam jest, ale nie wnikałam w szczegóły... 🤔
Popsuł się pensjonat w szkole?
Proti, margaritka, ja bym nie była tak odważna w ocenianiu ile koni odejdzie, bo ludzie lubią dużo mówić, a jak co do czego to okazuje się że połowa się rozmyśliła itd

z tego co wiem na dzień dzisiejszy odejdą 2, podań z rozwiązanim umowy zdaje się nie wpłynęło więcej więc nie ma co gdybać i liczyć wirtualnych podań 😉


edit:
czy się zepsuł.. sporo się zmieniło - 100% personelu z czego pracownicy IMO na lepsze, menadżer ciężko określać czy na lepsze czy gorsze, na pewno jest inaczej, nie wszystko co się dzije DLA MNIE się podoba chociaż nie zauważyłam żeby mój koń na chwilę obecną cierpiał, nie w tym rzecz

niepodważalnie jednak w mińcach zdecydowanie lepszy standard
Proti   małymi kroczkami...
25 czerwca 2009 10:24
k_cian, dlatego napisałam MOŻE, a nie na bank tyle miejsc się zwolni.

sznurka, brak porozumienia między nową kierowniczką, a większością pensjonariuszy.
proti ale dla mnie to i tak na wyrost bardzo mocno co piszecie - bo sprząśla też już dawno ponoć miała się wyprowadzić a sama wiesz jak jest..
tym bardziej, że mnie ostatnio mnie dość mało w stajni (zaledwie ze 4 razy w tygodniu) i wcale nie słyszałam, że może być to 6 koni więc i nie roznoszę takich informacji
Ciebie nie ma wogóle z racji na wyjazd, rity już całkiem a dzielicie skórę na niedźwiedziu ze szczątkowych informacji

IMO dziwne jest takie wirtualne liczenie osób, które jeszcze same nie są zdecydowane i nie wiedzą co zrobią
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się