wasze ulubione seriale

Florcik, może Elementary? To też historia o Sherlocku 😉
Florcik, zacytuję samą siebie:

A ja zakończyłam Intruz, po angielsku Break, jaki oryginlany tytuł nie wiem, bo to serial belgijski (ha, ha, nie wiedziałam, że takie są    ); Jeśli ktoś lubi filmy z zagadką "kto zabił", polecam. Dużo zwrotów akcji, morderca nieoczekiwany.
Florcik Line of duty! Drugi (albo trzeci, już nie pamiętam) sezon obejrzeliśmy prawie jednym ciągiem idąc spać po 3😲0 nad ranem 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
03 maja 2018 14:56
Florcik, Castle  😍
trusia, a gdzie oglądałaś?
18 maja wchodzi 2 sezon Trzynastu Powodów   🙂 W sumie mam tak bardzo mieszane uczucia co do tego serialu, ale oglądało mi się go błyskawicznie i bardzo dobrze, więc pewnie pokuszę się o obejrzenie kontynuacji.

A ja właśnie skończyłam Atypical na netflixie i podobał mi się  🙂 Bardzo miło się ogląda. Taki lekki, ale jednak poruszający trudny temat autyzmu. (chociaż nie wiem na ile faktycznie pokrywa się z rzeczywistością).
Furrymouse, zaczęłam oglądać i z przerwami ledwo dobrnęłam do połowy drugiego odcinka... Po ilu odcinkach robi się lepiej, ciekawiej? 😀
Facella, gdzie oglądałaś?  🙂
trusia, aj, ciężko będzie się przestawić na serial inny niż anglojęzyczny.  😁
kontestacja, i nawet jest na Netflixie, dzięki!  :kwiatek:
Florcik, może zobacz, czy White Collar ci się spodoba 😉

gdzie mogę obejrzeć online finał 7 sezonu Suits po polsku? na seriale.co i serialeonline nie ma ciągle
Facella   Dawna re-volto wróć!
05 maja 2018 21:31
Florcik, w TV  😁 natomiast ostatnie dwa sezony na iitv (teraz iitvx).
trusia, a gdzie oglądałaś?



Na Netfixie, ja tylko na Netfilxie. Tam jest tyle seriali, że nie mam motywacji żeby buszować gdzieś indziej. I tak wszystkich nie obejrzę  🤣

Skończyłam polecaną Tabula Rasa. Świetna!

Naprawdę przeszkadza wam (bo głos Florcik tu już kolejna tak wypowiedź), że serial nie jest anglojęzyczny? Dlaczego? Mi jest wszystko jedno, o ile są napisy. Nie jestem w stanie znieść lekotra. 
Mi tez się bardzo podoba Tabula Rasa. Jesteśmy w trakcie.
Wcześniej oglądaliśmy The Alienist.


Zawsze oglądam seriale w oryginale. Lubię słyszeć prawdziwe głosy aktorów, dla mnie to tez tworzy atmosferę serialu, kraju, bohaterów 🙂
Naboo, zauważyłam, że podobne seriale nam się podobają! Chyba tylko my dwie jesteśmy fankami Bloodline  😀  Nie przypominam sobie, żeby jeszcze ktoś polecał, a dla mnie sezon 1 i 3 należą do najlepszych seriali - sezon 2 nie bardzo im wyszedł  😉

Wiem też, że już nie będę robiła podejść do seriali polecanych przez smartini. Nie krytykuję broń Boże tego, co jej się podoba, ale już wiem, że mamy zupełnie inne upodobania. Np. Dark był dla mnie kompletnie nie do przejścia, a o ile pamiętam, smartini się podobał.

Warto wiedzieć, kto lubi to, co ja lubię  💃
trusia, to prawda i pomaga znaleźć kolejne seriale do oglądania. Mnie się np nie podobają seriale, które podobają się Tobie a te które krytykowalaś mi się oglądało całkiem dobrze 😀
Bloodline było naprawdę fajne 😀  Teraz zaczęłam 2 sezon Handmaid Tale, trochę pierwszy odcinek dłuugaśny, ale i tak lubię klimat tego serialu 😀
Ja tez dziś ogarnęłam 1wszy odcinek 2ga sezonu - no zaczęło się grrrrubo :P
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
06 maja 2018 20:36
Ja już obejrzałam trzeci odcinek i trzyma na maksa w napięciu. Strasznie mi ten serial ryje banie.
trusia, jak oglądam seriale po angielsku to słucham i rozumiem, a napisy pełnią funkcję asekuracyjną, gdybym czegoś nie zrozumiała. Lektora też nie znoszę. W przypadku seriali w języku, którego nie rozumiem, jestem skazana na napisy i odczuwam dyskomfort, że muszę skupić się tylko na nich. Myślę, że to po prostu kwestia przyzwyczajenia.  😀
Zaczęłam Rain - wydaje się być ciekawym postapo z zagadką w tle. Fabuła pierwszego odcinka nic nie urywa, ale ciekawe jak się rozwinie 🙂
Florcik szczerze mówiąc nie pamiętam czy to był ten typ serialu do którego na początku musieliśmy się przekonać a potem zażarło czy od razu wpadliśmy. Ale wiesz, to że ja się tak w niego wkręciłam nie musi znaczyć że Tobie się spodoba 😉 Polecić zawsze warto.
Line od duty - trzeci sezon z tego co pamiętam był najlepszy, a drugi lepszy od pierwszego 😉
Dziewczyny lubujące się w WestWorld - czy istnieje polska strona gromadząca wiedzę o serialu? albo forum tematyczne? Wiki nawet ta oficjalna anglojęzyczna słabo rozbudowana. Szukam "encyklopedii", żeby poukładać sobie wątki i coś nie mogę znaleźć.
smartini   fb & insta: dokłaczone
07 maja 2018 21:24
Ascaia, a oficjalna strona serialu? Tam jest sporo kontentu, mapy, postacie itp. Bo tak to nie wiem, nigdy nie szukałam w sumie
Azali wżdy masz na myśli https://www.hbo.com/westworld ?
Gdzie tam są mapy?
Strony oficjalne są... oficjalne 😉 Tam jest zawsze za grzecznie, nieco za płytko, żeby zachęcić do oglądania docelowego materiału.
Myślałam, że funkcjonuje coś fanowskiego, a jednocześnie encyklopedycznego. Np. jak westeros.pl, gameofthrones.wikia.com albo graotron.wikia.com dla GoT
Gniadata   my own true love
07 maja 2018 21:39
Ascaia bardziej pod kątem forum tematycznego niż encyklopedii - poszukaj polskiej grupy fanów na fb.
smartini   fb & insta: dokłaczone
07 maja 2018 21:48
Ascaia, niee, mam na myśli to [url=https://www.discoverwestworld.com/#]Discover Westworld[/url], strona stworzona na wzór realnej www parku rozrywki 😉 dawno ją przeglądałam, jakos w połowie pierwszego sezonu więc nie pamiętam co tam konkretnie można znaleźć ale koncepcja, nawet czysto marketingowa a nie informacyjna jak dla mnie super 🙂
Gniadata, dobry pomysł, poszukałam. Ale tam też mały ruch.

smartini, dzięki za link, jutro pobuszuję tam, ale rzeczywiście sprawia wrażenie bardziej promocyjnej.

Aż dziw, że ten serial jeszcze nie ma porządnie zrobionych stron fanowskich z zebranymi opisami linii fabularnych, szczegółowymi opisami postaci, itd.

Nadal to dla mnie nie jest wielki hit. Fantastyka jest mi zdecydowanie bliższa niż cybernetyka. Często nieco mnie nuży oglądanie. Ale jednocześnie ambicja mnie gryzie by śledzić akcję, analizować, szukać wytłumaczeń, itd. 
Naboo, zauważyłam, że podobne seriale nam się podobają! Chyba tylko my dwie jesteśmy fankami Bloodline  😀  Nie przypominam sobie, żeby jeszcze ktoś polecał, a dla mnie sezon 1 i 3 należą do najlepszych seriali - sezon 2 nie bardzo im wyszedł  😉

Wiem też, że już nie będę robiła podejść do seriali polecanych przez smartini. Nie krytykuję broń Boże tego, co jej się podoba, ale już wiem, że mamy zupełnie inne upodobania. Np. Dark był dla mnie kompletnie nie do przejścia, a o ile pamiętam, smartini się podobał.

Warto wiedzieć, kto lubi to, co ja lubię  💃



Zdecydowanie! (tyczy wszystkich akapitow :hihi🙂
nawet zagladam tu, zeby zobaczyc co polecasz, bo wiem, ze duza szansa, ze i mnie sie spodoba 😅
Martita   Martita & Orestes Company
08 maja 2018 20:48
Ja już obejrzałam trzeci odcinek i trzyma na maksa w napięciu. Strasznie mi ten serial ryje banie.


Strzyga Nie tylko Tobie. Też jestem po 3 odcinku i no... nie umiem tych wrażeń opisać.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
08 maja 2018 21:50
Za 10 dni wraca "13 powodów" 😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
09 maja 2018 14:41
O, ciekawa jestem jak to się potoczy 👀

Gdzie oglądacie Podręczną? :kwiatek:

Ktoś jeszcze jest na bieżąco z Greysami? Właśnie zobaczyłam promo do przedostatniego odcinka sezonu, mam nadzieję że nie skończy się tak jak myślę... 🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się