Kącik Rekreanta (część XI) 2018

galopada_   małoPolskie ;)
03 maja 2018 18:40
anil22, kolejny też zamówiony taki małopolak, tylko malowany 😁

lusia722, mój to samo 😂

taggi, bo to taki cwaniak. Jak mi nawieją to zagania Dużego żeby go ode mnie odgrodzić i w długą 😵 zobaczy najmniejszą dziurę w ogrodzeniu, niedomkniętą furtkę, nie podpiętego pastucha. No wszystko widzi i od razu to wykorzystuje 😵


Sankaritarina, nieeee 😉 Jeszcze mam 4 tyg do wakacji, do pazdziernika siędzę na tyłku w domu, od pazdziernika do pracy i będę się musiała chwilę odbić od dnia finansowego żeby ściągnąć Dużego 😉


budyń, ja dzisiaj wyłapałam gonga w twarz po tym jak mój koń strzelił dwie świece, i będąc przodem w górze oddał mi na bat zadem. Łupnęłam twarzą o jego potylicę i chyba tylko dzięki kaskowi skończyło się na lekkim obiciu a nie utracie przytomności, chociaż podobno byłam blada jak ściana i w sumie niewiele pamiętam parę minut "po" 🤣




wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
03 maja 2018 21:41
flygirl, brak kasku na maksa razi 🙁

budyń, a Ty masz twarz jak z ringu :P

A My raz na jakiś czas sobie wsiadamy po roku przerwy. koń tak samo chętny, wszystkie guziki działają, powinnam sie zawodowo zająć zajażdżką kucyków:

[img]https://scontent.fwaw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/31693112_10210722427327869_7691818580643414016_n.jpg?_nc_cat=0&oh=cd815e3ed2f1614b5d1c68ba48ec4b11&oe=5B4FE53F[/img]

[img]https://scontent.fwaw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/31841643_10210722308964910_6085192102575079424_n.jpg?_nc_cat=0&oh=71153fd2d33a3ce172cbfc4824918378&oe=5B99691B[/img]
wątek zamknięty
faith, anil22 Dziękuję  :kwiatek: :kwiatek:
Nirv Super! Gratulacje! Konie wyglądają na bardzo zadowolone  😀
galopada_ Ciacho z tego Twojego konia  💘
lusia722 Książę spryciarz  😜 Tak jestem mega szczęśliwa, że mi się udało trafić na te konsultację, bo to sama przyjemność trenować z kimś kto po prostu lubi to robić i wie jak to robić  😅
taggi Też się czasem zepnę niepotrzebnie i potem coś przestaję działać  😁 Wyglądacie rewelacyjnie  😍 Trzymam kciuki za następne zawody  😀 gdzie się wybieracie?  😀
Sankaritarina Piękny koń, cudowna maść  💘 w czerwonym też mu ładnie, bez przesady  😉
flygirl kciuki trzymane  😅
CzarownicaSa Czasem lepiej na chwilę odpuścić, zaraz na pewno wszystko wróci dp normy  🙂
budyń zgadzam się ze Strzyga, tak Cię rozmazało, że wyszłaś jak dziewczyna z ringu  😁
Strzyga Kucyk wygląda super  😍

Wczoraj mieliśmy mieć trening, ale piesek mi się trochę rozchorował i musiałam z nim jechać do weta 😕 Mam nadzieję, że będzie już ok.
Ja treningu nie miałam, ale Pana Konia nie ominął  😉 Pracował z ziemi i podobno już coraz lepiej łapie piaff, a to dopiero druga lekcja  🙂 Niestety nagrań nie mam  😡
wątek zamknięty
lusia722, oj bo kucyk się dał przekonać, że można pochodzić a ty się czepiasz że zmienny 😀
charlieeee, śliczna dobra buzia u tego konia 🙂
Nirv, boska koszula w kropki!
Sankaritarina, świetnie wyglądacie 🙂ile on ma lat już?
wątek zamknięty
alopada_ To można sobie tak zamówić ? 😁
Strzyga Widać, że kuce Ci są pisane 🙂
wątek zamknięty
flygirl, nie mogę się na niego napatrzeć, jakiż on piękny <3

CzarownicaSa, bo takie to jeździectwo, raz pod górkę, a raz na górce :P bez spiny, wyyluzujcie na crossiku i Ty i Stefan, czasem trzeba odpuścić, żeby wrócić do rzeźbienia z przewietrzoną głową 🙂

budyń, taka niewinna buzia, a taki dziad 😁 moje w nowej stajni też zapominają o tym, że są końmi udomowionymi, ciężko złapać, a jeszcze tak się razem trzymają, że bierzesz jednego na uwiąz i sprowadzasz trzy, ewentualnie dwa luzem idą idą, po czym uciekają i finalnie koń, którego ma się na uwiązie też ucieka 😎 dzicz, no dzicz!

galopada_, ja do swoich wspinających się dziadów przyzwyczaiłam się i uciekam z twarzą w bok :P ale fakt - z zaskoczenia to ciężko, ostatnio miałam podobną sytuację (tzn też przywaliłam buzią, a dzięki temu, że miałam kask na głowie tylko się lekko poobijałam), tylko kobyła zatrzymała się przed przeszkodą i przywaliłam twarzą w szyję 😁

Strzyga, wow, wygląda jakbyście regularnie hasały!

charlieeee, szczęśliwe, aż nadto 😁

Burza, ta polóweczka nie jest w kropki tylko w malutkie kotwice  😍 uwielbiam ją 😀

U nas sielankowo - rzeźbimy z A Capellą, odpaliłam Sinfonie, a Pamir pracuje z jeździczkami pod moim okiem 🙂 dodatkowo terenujemy się, spacerki po okolicy obowiązkowe, bo okolica taka, że żal nie korzystać 😍 łąki pełne mleczy, ściany bzu, jest bosko! Nawet mój facet dał się przekonać i podkrada mi Acę 😀





i mistrz... foto z dnia przeprowadzki, pod koniec dnia właściwie. Generalnie cały dzień konie galopowały co chwilę, zapoznawały się z nowym stadem. Pamir i A Capella mają kondycje, bo chodzą regularnie, Sinfonie totalnie bez kondycji, bo nie miałam na nią weny. Cały dzień trzymały się we trójkę na pastwisku i Siwa mimo zmęczenia za nimi biegała, acz jej mina wyraża więcej niż 1000 słów  😁

wątek zamknięty
taggi, a dziękuję 😡 Przybyło, przybyło.... co robi z koniem trawa na pastwisku + fajne siano (no... i robota 😀 ).

budyń, :kwiatek: A widzisz, zawsze trawa zieleńsza po drugiej stronie płotu... bo jak ja kupię kiedyś drugiego konia (jak mi już totalnie na łeb padnie 😁 ), to na pewno ów koń będzie wyższy 😁
PS: Łohoho, cóż to za fikający 3-latek? 😉 Trza do roboty wziąć 🙂

Nirv, Aaaaa..... 😀 to spoko-sprawa. Grunt, żeby konie się dobrze czuły, ale jak dla ludzia coś się znajdzie, to też miło. 😀
No i jeszcze jak masz blisko z domu (i okolic, w których przebywasz 😀 ), to w ogóle fajna sprawa. Piękne padoki na zdjęciach 😍

galopada_, Aaaa.... rozumiem. Ah ta ekonomia, no! PS: jaki się koń skrócony zrobił na tym 1 zdjęciu... cisza przed burzą? 😀

charlieeee, A dziękujemy. Choć długo się zastanawiałam nad tą czerwienią... no ale ileż można w brązach jeździć, no! 👀

Burza, :kwiatek: Ojoj.... 12 lat w tym roku stuknęło.  😜 Jak ten czas leci!
wątek zamknięty
Sankaritarina, jakie to dorosłe!!!
wątek zamknięty
Nirv siwa rozwala system  😂
wątek zamknięty
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
06 maja 2018 13:34
No i Comanche ma copd, więc inhalujemy się i spacerkujemy.
Do tego wczoraj na prostej drodze w wolnym galopie się wywaliłyśmy. Brawo my
wątek zamknięty
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
06 maja 2018 18:31
Hej Rekreanty!
Pewnie mało kto już nas w Kąciku pamięta, ale odzywam się, bo kiedyś byliśmy tu całkiem aktywni.
3.05 pożegnałam konia mojego życia, mojego przyjaciela- Jasera (zwanego Księciuniem). To była najgorsza i najtrudniejsza decyzja w moim życiu i ciężko mi się odnaleźć w tej rzeczywistości bo odszedł zdecydowanie za wcześnie- tak naprawdę gdyby nie paskudnie niefortunny wypadek to pewnie byłby ze mną jeszcze wiele lat. Zawdzięczam mu wszystko, ten koń mnie praktycznie wychowywał, znosił wszystkie moje pomysły i był niezwykle wyrozumiały. Jednocześnie wiem, że drugiego takiego nawet nie mam co szukać. Mam takie poczucie, że miał u mnie dobrze i odszedł kochany do samego końca. Znałam go już ponad 13 lat, w grudniu byłoby 12 jak jest mój.
Nie żegnam się z Wami, bo pewnie długo bez jeździectwa nie wytrzymam, ale definitywnie prędko własnego konia nie będę miała.
Szanujcie i doceniajcie swoje rumaki kochane Rekreanty, bo życie bez konia jest paskudne, a pustka jest nieznośna.
wątek zamknięty
Nie żegnam się z Wami, bo pewnie długo bez jeździectwa nie wytrzymam, ale definitywnie prędko własnego konia nie będę miała.
Szanujcie i doceniajcie swoje rumaki kochane Rekreanty, bo życie bez konia jest paskudne, a pustka jest nieznośna.


Jak pożegnałam dwa lata temu, nagle (kolka) swoją podopieczną dzierżawioną (przeszło 6 lat) która chciałam zabrać na emeryturę- myślałam, że nie będę mogła patrzeć na konie długi, długi czas. Szok i niedowierzanie było ogromne, bo jak to mimo 21 wiosen na karku była w dobrej kondycji i nigdy nie miała żadnych problemów na tym tle. Miałam wrażenie, że to chyba zły sen z którego się niedługo obudzę... Bardzo szybko zaczynał mi doskwierać nawet nie brak jeździectwa samego w sobie, ale jeżdżenia do stajni, doglądania, dopieszczania itp. Ta pustka była okropna... Niewiele miesiąc później przyjechał już mój własny, wymarzony. Początki były mega trudne, dawał czadu okrutnie, czasem miałam ochotę posłać go do diabła. Dopiero teraz zaczyna nam się naprawdę układać i się dogadujemy. Jest całkowicie inny od Kobyły i ma całkiem inny charakter, wymaga innego podejścia. Z Kobyłą też miałyśmy początki trudne, a jednak się dogadałyśmy, mimo, że była elektrycznym nerwusem.
I najgorsza w posiadaniu konia jest myśl, że ten dzień może być tym ostatnim...Że coś może się wydarzyć...Nigdy nie chciałabym przeżyć tego co Ty, ani podejmować takiej decyzji. To chyba najgorsze co może spotkać koniarza. Trzymaj się jakoś!  :przytul:
wątek zamknięty
galopada_   małoPolskie ;)
06 maja 2018 20:29
charlieeee, :kwiatek:

anil22, w ŻaBieńku mogę 😁 już jednego mi zmontowali takiego idealnego, ale trochę za szybko i niestety nie było mnie stać na 3 konia teraz 😉 czekam jeszcze jakies 5-6 lat :jogin:

Nirv, wspinanie to pal licho. Miota mnie jak dołącza do tego wykop z zadu. 😵

Sankaritarina, taaaaak 😉 głupoty mu w głowie z nadmiaru energii 😉)
wątek zamknięty
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
07 maja 2018 05:21
Alaska, dziękuje Kochana. Minęły dopiero 3 dni a mi już brakuje zarówno stajni jak i odpowiedzialności. Nie mniej jednak wiem, ze własnego prędko nie będę miała, bo siłą rzeczy będę próbowała każdego porównać, a to będzie sprawiało ze będę tęsknić jeszcze bardziej. Nie wykluczam ze niedługo wrócę w siodło, bo jak wiadomo bez stajni zyc się nie da, ale własny to narazie zbyt wiele. Chociaż nie powiem ze nie zajrzałam w ogłoszenia...😉
wątek zamknięty
Proszę o kciuki, żeby pozorna głupota nie okazała się czymś poważniejszym.
wątek zamknięty
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
07 maja 2018 13:43
Flygirl co się dzieje? Kciukam!
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
07 maja 2018 14:26
Wracam po majówce do życia i dziś z kucykiem bierzemy się do pracy.
Sankaritarina Tak, otwiera sobie górny drąg od piaszczystego padoczku, skacze przez dolny i idzie sobie na trawę. Najgorsze, że nie można się długo na niego gniewać i nie sposób się nie roześmiać widząc jego desperację i ośli upór.
A was dawno tu nie było, super że wpadacie i toz fotkami :kwiatek:
Burza on samodzielnie to chęnie od zawsze zwiedza i wtedy nic mu nie przeszkadza, dwa albo trzy lata temu miał w maju taką fazę, że codziennie wychodził i szedł pod przydrożną kapliczkę jeść trawę. I albo ktoś dzwonił, albo przyjeżdżał, że koń pod kapliczką stoi i czy to nasz. A kucyk po prostu majowe odprawiał 🙇 😵
Zu przykro mi :przytul:
Flygirl oczywiście, że kciuki są. Co się dzieje?
wątek zamknięty
Burza  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Sankaritarina To ja tak miałam z odcieniami niebieskiego i sprawiłam sobie zeszłorocznego pomarańczowego eskadrona i jeszcze czerwonego, ale ten muszę sprzedać, bo to jednak nie ten odcień  😜
Zu Przykro mi  😕 Trzymaj się  🙁
flygirl Co się dzieję? Kciuki trzymane  👀
wątek zamknięty
lusia722, Oho, takie butki....a ja myślałam, że ucieka jakoś prościej np. górą.... I jeszcze religijny.... 😀

flygirl, Kciuki trzymam!

Zu, Przykro mi 🙁  :przytul: Trzymaj się. On na pewno wiedział, że u Ciebie miał dobrze.

charlieeee No, nam pomarańczowy nigdy nie grozi. Byłoby to wyjątkowe niedopasowanie 😀

Burza, No nie? Gdzie to minęło, ja się pytam? a taki młody karaczan był 😂 😀


Jeśli mogę was jeszcze zaspamować.... 👀 Dostałam zdjęcia z jazdy 😍 a że ich ostatnio mam tak mało, że aż zapomniałam jak mój koń pod siodłem wygląda, to wrzucam:


edit: grrr, coś się nie doklikało.


klik
wątek zamknięty
lusia722, no i elegancko, on wie gdzie się chce paść i już... trzeba było zacząć go prowadzać od razu pod kapliczkę 😎

Sankaritarina, kawał pupiszona 😍
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
07 maja 2018 17:40
Ponieważ zostałam wywołana do tablicy przez tuch...  😉

taggi, gratulacje! Kobył wygląda top!

Sankaritarina, ojaaaaaa! Jaki piękny pulchny bułeczek i doopka mięsistaaaa! 😍 Super!

flygirl, o nieeee! Co się stało?! Trzymam kciuki mocno!

Zu, o jezu... Współczuję bardzo, wirtualnie przytulam 🙁 Normalnie wyłam jak Cię czytałam.
Rok temu byłam świadkiem jak odchodził u nas w stajni pewien emeryt. Koń nie mój, nie bardzo go nawet znałam, a przeżyłam to strasznie. Ci tylko poradzę, że rozbite na tysiąc kawałków serce, leczy nowy futrzak do kochania, ale wiem, że to powinna być każdego indywidualna i świadoma decyzja, więc rozumiem że póki co nawet nie myślisz o kolejnym koniu. Trzymaj się jakoś :*

Nirv, padłam z wyrazu pyska Simfonie!  🤣 Jak to baba, hahaha! I gratulacje udanych startów, oby tak dalej! 😉

galopada_, o kurdę, wspinanie i potem zaraz strzały z doopki to mój największy koszmar. Na szczęście nie doświadczyłam jeszcze takich atrakcji, ale dobrze że Tobie się nic nie stało! Wiosna w głowie, jak nic!

budyń, ojjjj ależ bym gałgankowi nochalka utarła za te jego wyskoki! Agencik, nie ma co!
Znałam jednego takiego asa, który potrafił przy włożeniu nogi w strzemię zapodać salwę bryków z radości, by potem... być księciuniem do pchania  🤣

CzarownicaSa, jeden krok do przodu, dwa do tyłu, nie znasz tego? No tak bywa, życie. Tylko błagam Cię, nie jeździj bez kontaktu! To nie ma nic wspólnego z "delikatną" ręką, na pewno nie spowoduje że koń uspokoi się głową. 😉 A może lonżuj chwilę przed wsiadaniem?

A u nas majówka udana w połowie. Tak się cieszyłam na majówkowe trzydniowe zawody, a tu mój luby raczył się ze mną podzielić swym przeziębieniem i tak mnie złapało, że trzeciego dnia wyglądałam i chodziłam jak zombie, a same parkury jechałam chyba z gorączką  😕 😫
Pierwszego dnia jechało mi się wskutek tego najlepiej, drugiego tak sobie, a trzeciego totalna klapa - nie miałam kompletnie siły, więc Kulisty postanowił że on odbijać się do smoleńskiej przeszkody nie będzie  🤣 🤬
Jak do tego dodać to, że przed Lką była ulewa z burzą, a potem jak wyszło słońce to prażyło niemiłosiernie... no kiła i mogiła.
Kulisty mimo wszystko spisał się na medal, baaardzo fajnie latał, dobrze mi się prowadził, każdego dnia był chętny i świeży, mimo braku padoku i tego że nie do końca chciał wyjadać siano i musli. Wybitnie zabrakło tego ostatniego dnia pilota, który przyłożyłby łydki jak bozia przykazała.  😡

Nic to, rzeźbimy dalej, 19.05 mamy ZR w Sopocie, mam nadzieję, że do tego czasu się wykuruję i zobaczymy co pojedziemy 😉


Koniożerne smoleńskie drągi...  🤣










wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
07 maja 2018 18:07
Taka była majówka 💘

wątek zamknięty
Dziękuję bardzo za kciuki. Sytuacja miała się wyjaśnić dopiero jutro, ale na całe szczęście wyjaśniona jest już teraz, bo pani weterynarz zadzwoniła, że jednak da radę być dzisiaj.

Zaczynając od początku. Chwilę przed 12 dostałam telefon, że koń zgubił podkowę, a tejże bosej nogi nie chce postawić na ziemi. Pojechałam, stał już w boksie z ugiętą nogą. Wyciągnęłam go na parę kroków. Niby szedł, ale próbował nogi nie obciążyć i uginała mu się. Panika oczywiście już ogromna, od razu do weterynarz, potem do kowala. Oboje mieli być właśnie jutro. Koń potem zaczął już niby normalnie tą nogę stawiać, ale nadal nie obciążał jej, a jak nawet próbował to się gibał na boki przenosząc ciężar z jednej przedniej na drugą, jakby nie wiedział, czy może całkiem na tej jednej stanąć czy nie. On ma ogólnie dosyć słabe te kopyta, zwłaszcza to jedno lubi pękać, więc podejrzewałam, że gdzieś uderzył i podkowa razem z kawałkiem kopyta na lini pęknięcia poszła. A że w piątek miał świeżo robione, to że może go boli i wystarczy jutro mu poprawić i podkuć i tyle. Ale że ja jestem panika numer jeden, to jak wetka zadzwoniła, że jednak może być i czy aktualne, to od razu się zgodziłam i pojechałam. I całe szczęście, bo znalazła dziurę na wylot, której ja nie zauważyłam, bo weszło w nią tyle brudu, że nie było jej widać. Przeczyściła, dziura sięgała aż do tworzywa. I szczęście w nieszczęściu, ale dziura jest dosłownie 1 mm od kości. Ten kawałeczek dalej i miałby pogruchotaną tą dość cienką kość w tym miejscu. Także no, jest mi jednocześnie przykro i żal, że tak super już chodził i się zgraliśmy, do tego mieliśmy jechać w tą niedzielę zawody, ale jak sobie pomyślę, że mógł sobie przebić tą kość, to już wolę to. A i dzięki temu, że dzisiaj zostało to oczyszczone, to możliwe, że udało się zapobiec infekcji. Ale do tego nadal potrzebuję kciuków. Żeby mu przez następny tydzień nie zaczęło to ropieć i za tydzień już będzie mógł iść w lekki rozruch.

O takie super kopyto teraz mamy:


Na pocieszenie samej siebie wrzucam dwa zdjęcia z jazdy.



budyń twój to taki szaleniec, ale jest przy tym taki ładny. Strasznie mi się podoba jego maść w ogóle.
Nirv ano, najpiękniejszy na świecie 💘 A twoje to mają raj teraz. Mam wrażenie, że tak często je przeprowadzasz, że one to już wszędzie się dobrze czują i szybko się aklimatyzują. 😀
Zu trzymaj się mocno! :kwiatek:
Sankaritarina no przepiękni 😍 Dawaj więcej!
Moon żadnej choroby ani niedyspozycji na zdjęciach nie widać, jak zawsze turbosamoloty. 😀 A Kulisty to chyba gra w grę "drągi to lawa" :P
wątek zamknięty
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
09 maja 2018 08:24
Moon oj nie, kontakt musi być! Na nim z resztą się nie da inaczej, bo jak tylko poluźnisz to odpala wrotki 😉 Ale musimy wyluzować, dać sobie czas, porobić więcej luźnej jazdy dla przyjemności a nie spiny, bo za bardzo sobie w głowę włożyłam że MUSZĘ być IDEALNYM jeźdźcem. A tak się nie da 😉
Więc luzujemy, staramy się jeździć prawidłowo ale bez stresu. I zobaczymy co dalej.
Lonżę już załatwiłam, więc znów spróbujemy się lonżować przed jazdą- wczoraj się udało i od razu inny koń 😉 Spuścił parę na początku i później pod siodłem było o niebo lepiej.

A póki co mam kilka fajnych fotek 😜
Ze Stefana na crossie wychodzi dusza ambitnej żaby 😁
[img]https://scontent.fman2-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/32083873_1892904094053516_3011112162891399168_n.jpg?_nc_cat=0&oh=d66564180e3caeda06fc23d5d1261181&oe=5B890D5B[/img]

Ruszanie galopem ze stój też na propsie 😎
[img]https://scontent.fman2-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/32164643_1892898187387440_3876668435198902272_n.jpg?_nc_cat=0&oh=9c69481985d39dbe98b6c1ac28744507&oe=5B960782[/img]

Ale jedno ładne się trafiło 😁
[img]https://scontent.fman2-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/32090015_1892898130720779_1127832891233927168_n.jpg?_nc_cat=0&oh=132592ae0e3cfe221735c7c37a2ed8dd&oe=5B8D1A7E[/img]

I na koniec Typowy Stefan- fotograf kazał mi "zrobić coś z tym koniem, żeby wyglądał normalnie", ale cóż... 😂
[img]https://scontent.fman2-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/32105058_1892896154054310_515414264706498560_n.jpg?_nc_cat=0&oh=202957580f8ea6c4dd8af8f895f33da8&oe=5B84C072[/img]
wątek zamknięty
Kastorkowa   Szałas na hałas
09 maja 2018 08:43
Sankaritarina całkiem pokaźna bułeczka się zrobiła z niego  😍
Flygirl szybkiego powrotu do zdrowia dla kopytnego  :kwiatek: :kwiatek:
CzarownicaSa jaki fajny Stefan  😀  Podziwiam za jeżdżenie z rozpuszczoną grzywą  😀 nic mnie tak nie denerwuje jak grzywa co się pląta w wodze, no ale ja z Tych co by nawet wszystkie fryzy andaluzy i inne obcięła na krótko  🤣

Panowie w końcu regularnie pracują, kondycja coraz lepsza. Senior przechodzi kolejną młodość i czasem zachowuję się jak nie dość, że ogier to świeżo po zajazdce  🤣
Prosiak jak zawsze raz lepiej raz gorzej, no ale wszystko idzie do przodu  😉

Zdjęć z jazd brak więc wrzucam jednego pasącego się Gucia i spacerowe z Prosiakiem

[img][[a]]https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/31944033_1924247157636386_8073938204606070784_n.jpg?_nc_cat=0&_nc_eui2=v1%3AAeFP80tZKTk2kITwtfSRfPSK6Z8ZflXodHMfTi1p6oHYuZ9TskZwKPetIPPhS3TVhAkmQcFUUSqUURDROe4NWPvmX57TouO5h0pP-4oBuKTd4Q&oh=075d7945d5058c9ff92db4f0fc54a9bd&oe=5B964A7D[[a]][/img]

wątek zamknięty
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
09 maja 2018 08:47
Doskonale rozumiem, bo ta grzywa to tylko na potrzeby sesji 😉 na ogół mam opanowany cały przekrój końskich fryzur, mojemu dziecku nie umiem zaplesc porządnego warkocza ale z konska grzywa zrobie "fszystko" 😂
wątek zamknięty
galopada_   małoPolskie ;)
09 maja 2018 09:04
Moon, ta odmiana na pysku mnie zawsze rozczula 😀

CzarownicaSa, oooo takiego wkkwisty jeszcze nie widziałam 🤣

Kastorkowa, brzozy na padoku jak u mnie 😀



A ja znalazłam nam nowy DOM 😍 z polecenia i po zdęciach wygląda BOSKO! Teraz pozostaje tylko czekać do końca roku :jogin:

Jeszcze mój opas małopolski 😉)





wątek zamknięty
Sankaritarina Kawał konia z niego  😍
flygirl Szybkiego powrotu do zdrowia  :kwiatek:
Moon Kulek wygląda świetnie, zdrowia i powodzenia w Sopocie  😉
lusia722 pełen chill  😎
CzarownicaSa Super te fotki  😁 😀 😀
Kastorkowa Ale u Was zielono  💘
galopada_ Piękny jak zawsze  😀


A my tuptamy swoje i dalej szykujemy się na Machnice  🏇
A zdjęcie z jakiś lenistw  😉


wątek zamknięty
CzarownicaSa, fantastyczne zdjęcie to w skoku!
wątek zamknięty
Zniknęłam na parę stron ale już jestem macierzyństwo i trzy konie w inwentarzu to jednak bardzo poważna sprawa. Gratuluję wszystkim pięknych przejazdów przejrzałam fotki . 😍 😍 😍 😍
Fajnie, że na dworze tak cudownie ciepło

Strzyga ależ on jest pięknie  ustawiony

Zu Smutno czyta sie takie wpisy ale mam nadzieje ze szybko do nas wrócisz  🏇 🏇
Sankaritarina ale ma mięśnie zadu !!!
CzarownicaSa szalony stefcio 😉

Ja już nie wiem za co się brać to ubrałam kieckę i pojechałam w świat
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.