Końska Rewia Mody XII (2018)

Gniade w granatowym Kavalkade. Jakościowo super. Mam nadzieję, że sprawdzi się w codziennym użytkowaniu  🙂
wątek zamknięty
Wiecie moze jak sie skontaktowac z jarpolem w sprawie zamowienia? Dzwonie i pisze emaile do nich na adres podany na stronie internetowej ale nikt nie odpisuje a telefonow nikt nie odbiera a potrzebuje spytac czy mogliby zrobic derke polarowa i owijki w kolorze atramentowy granat. Kilka dni temu zamowilam tez czaprak i nauszniki i obawiam sie czy ktos tam wgl pracuje i czy zamowienie dostane.
wątek zamknięty
Wiecie moze jak sie skontaktowac z jarpolem w sprawie zamowienia?

Nigdy nie miałam z nimi problemu, pewnie są zawaleni robotą i wiadomościami. Spróbuj na fb i napisz sms-a z prośbą o oddzwonienie. Fabryka marzeń, ale pracują tam tylko ludzie 🙂
wątek zamknięty
Ja zamawiam u nich pierwszy raz i dlatego pytam, bo juz sie obawialam ze moze ta firma juz nie funkcjonuje poprostu a do mnie ta wiadomosc nie dotarla. :P ale skoro tak to moge chyba byc spokojna o swoje zamowienie.
wątek zamknięty
A ja miałam z nimi przeboje 😉 Firma funkcjonuje, ale czasem nie odbierają.
wątek zamknięty
Czyli moge byc spokojna ze moje zamowienie do mnie dotrze? 🙂
wątek zamknięty
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
18 kwietnia 2018 19:49
nie było granatowego kompletu, więc wzięłam szare  😍

wątek zamknięty
Czyli moge byc spokojna ze moje zamowienie do mnie dotrze? 🙂


Możesz być spokojna, tak jak dziewczyny mówią maja masę roboty.. Ale ja nigdy się nie zawiodłam na nich
wątek zamknięty
Truska, - dotrzeć dotrze, pytanie kiedy 🤣 Ja czekałam 2 miesiące na ochraniacze i kolejne 3 na zwrot środków. Wcześniej zamawiałam czaprak i też przyszedł z lekkim poślizgiem, ale wtedy wypuszczali nową kolekcję, więc trochę rozumiem. Najgorzej, że ta komunikacja trochę leży, bo można się poczuć spuszczonym na drzewo.
Brzask, - czaderskie! 😍 Chce je 💘
wątek zamknięty
Blondek Piękny zestaw  😍
Oglądalam  na żywo nowa kolekcję Platinum. Coś pieknego
wątek zamknięty
Jejku co tu taka cisza, nikt w nic pięknego się nie stroi?  🤔
Norek dzisiaj wreszcie w komplecie popcorn z zarzuconym na zad (tylko do zdjęć) dralonem mango. Apropo tego dralonu to jestem w szoku jak bardzo nie pasuje do czapraka mango, o co tu chodzi  🤔

wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
01 maja 2018 19:09
hmm no jak dla mnie całość wygląda fajnie 😀 mimo, że żółtego nie lubię i absolutnie nie widziałabym tego na swoim koniu :p
wątek zamknięty
Pięknie  😍 żółty z granatem jak stworzony dla tej maści
wątek zamknięty
Miskaa, - czadowy zestaw 💘 Super wygląda ten dralon do żółci, idealnie zgrany.
wątek zamknięty
Wiecie może gdzie znajdę glossy wave aquamarine w trochę przyjemniejszej cenie niż w koniku? Był w equidea, ale teraz zawiesili działalność sklepu internetowego 🤔
wątek zamknięty
GLOSSY WAVE - sunrise  😍





na drugim zdjęciu nieco za mocno odbija światło, w cieniu najlepiej to wygląda ale akurat taka pora dnia że nie było go za wiele
wątek zamknięty
Rudzielec_23 pięknie mu w tym kolorze. Wogóle takie odcienie na kasztanach to zawsze jest szał
wątek zamknięty
Ale mu pięknie. 😍
wątek zamknięty
Pieknie! Sunrise to na tą chwilę chyba mój ulubiony czaprak
wątek zamknięty
Jakiś czas temu pytałam o to jak wypadają te ochraniacze Eskadrona w kwiatki z futerkiem. Spieszę więc donieść, że stanęło na zestawie L przód i XL i zad i jak mam być szczera to mogłyby być większe, bo są takie "na styk".
wątek zamknięty
Klami Poka foto!  😀iabeł: 😀iabeł:
wątek zamknięty
Jest już zapowiedź new generation eskadrona, znowu moje kolory 😍 Wygląda mega ciekawie, portfel płacze 😁
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
16 maja 2018 06:01
keirashara, gdzie widziałaś?
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
16 maja 2018 06:03
Fanpage Pikeur Polska wrzucił troszkę zdj 😉 mi tez sie podoba
wątek zamknięty
wątek zamknięty
wątek zamknięty
A moim zdaniem szału nie ma i na szczęście raczej nic nie kupię 🙂 Chociaż jestem ciekawa jak ten filet na karusie...
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
16 maja 2018 08:34
Fajne to granatowe ombre.
wątek zamknięty
Ten fiolet bardzo ładny. I do jasnogniadego by pasował. 😀

A te ombre byłyby piękne, gdyby nie te emblematy, w dodatku takie wielkie. 🤔
wątek zamknięty
Mnie z tej kolekcji najbardziej podoba się torba 😀
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.