Zdjęcia Naszych Koni XI (2018)

PumCass, gwiazdy, moi ulubieńcy 😍
Grubasek w majóweczkę <3

wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
04 maja 2018 14:32
Burza, obłęd! Super Paróweczek!  😍

Wyskakuję już z lodówki na fejsie, a jeszcze na volcie pospamuję Kulistym z majówki  😜





wątek zamknięty
Siesiepy   Ponczek bez rączek
04 maja 2018 15:26
To ja wkleję jedną z moich, jak się niedawno okazało, babci, zdjęcia pt. "koń zdechł w szczęściu i radości". 🙂 Druga babcia na żigolaków pojechała.
Taka u nas leniwa majóweczka.  😉
wątek zamknięty
Burza, on cudny, napatrzeć się nie mogę!

Siesiepy,  babcia też widzę jeszcze nie wyliniała, "moje" też jeszcze niektóre sierść trzymają. Chyba na "zimną Zośkę" 😉

A my dalej pracujemy nad kontaktem, ale jest coraz więcej fajnych momentów i z majówki też mamy kilka fot.
wątek zamknięty
bera7, Ooo, widzę Cię na koniu 😀 Elegancko wyglądacie.

Burza, Te kaloszki do kompletu z czaprakiem są urocze 😍 PS: na pierwszy rzut oka nie poznałabym Cię w tych włosach 👀 Świetnie wyglądacie!

PumCass, Nie ścinaj, te warkocze robią klimat! Choć domyślam się, że trochę z tym roboty jest 😀
wątek zamknięty
Sankaritarina, nie są do kompletu, bo kaloszki są w gwiazdki haha 😀 ciężej mi już komplety pożenić jak nie kupuję zestawu co miesiąc jak kiedys 😉 dziękuję 🙂
bera7, dziękuję- u was dobra kondycja się robi widzę 🙂
Moon, dziękóweczka 🙂
wątek zamknięty
Sankaritarina, jeżdżę, tylko rzadko mam na to dowody 😉

Burza, dzięki, pod siodłem widać, że to kawał konia. Na padoku raczej wygląda niepozornie.
wątek zamknięty
Siesiepy   Ponczek bez rączek
05 maja 2018 20:15
bera7, ta odkąd ją mam to linieje bardzo powoli. Druga już łysa, a ta ponad pół futra ma zimowego, mimo regularnego "wydobywania". Ale nie raz się właśnie okazało, że mrozy wróciły i to druga się telepała jak galareta, a jej było cieplutko. I ładny kawałek konia tam u Ciebie jest. 😀 A jak dobrze się prezentuje!
wątek zamknięty
Siesiepy, u mnie starsza kobyłka jeszcze trochę ofutrzona i jeden walaszek. A Gabi to taki tramwaj niepozorny, ale pod siodłem zyskuje.
wątek zamknięty
burza Piorek jak wino. Im starszy tym lepszy!

burza Moon bera7a tak BTW czemu nie w KR? 😉

Siesiepy ale "zdechlak" i te zęby 😁

Mój młody zaczął w pełni sezon pastwiskowy ale zamiast jeść to w większości się puszy 🤣
Oby szybko mu przeszło bo zaliczy bęcki.















Przy okazji, znalazł sobie na pastwisku klona. Jak mój dorośnie to będzie ciężko ich odróżniać z daleka 😁
a pastwisko ma długość 1 km.

wątek zamknięty
Ale on jest piękny!
wątek zamknięty
Z wyglądu koń ideał. 😍
wątek zamknięty
Ramirezowa   Ania i Urania !
07 maja 2018 14:26
No nieeee... przepadłam. Piękny jest  😍 😍 😍
wątek zamknięty
tuch, a jakoś tak tu częściej zaglądam, do KR prawie wcale 😉 Księciunio Ci się udał!
wątek zamknięty
Dziękujemy :kwiatek:
Póki co to on jest na prawdę szczypiorek. Za 2 dni kończy 4 lata ale potomstwo po Moravii bardzo późno dojrzewa i mam wrażenie że i on potrzebuje jeszcze sporo czasu by dorosnąć.

i choć czasem uda mu się zrobić poważną minę 😎





to tak na prawdę jest jak źrebak 🤣
ale nigdzie nam się nie spieszy więc dostanie tyle czasu ile potrzebuje, zanim pójdzie do konkretniejszej roboty.
wątek zamknięty
tuch, nie będę oryginalna - jest przepiękny!  😍
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
07 maja 2018 14:55
Dołączam do grona zachwyconych! Przepiękny koń! tfu-tfu cudo 💘
wątek zamknięty
tuch, piękny, a jakie łąki macie! Grzywki mu zazdroszczę strasznie, jak andaluz wygląda  😍
Nasze jeszcze chwilę się kitraszą na padokach i zaraz też na zielone. Niestety ciągle sucho okrutnie 🙁

wątek zamknięty
Kastorkowa   Szałas na hałas
07 maja 2018 15:47
Budyń jaki elegancki poważny Pan Koń na tym zdjęciu  🙂 Mózg mu już wrócił po ostatnim?
wątek zamknięty
Kastorkowa, tak trochę, ale od 3 dni lonżing, choć dzisiaj znowu mi odfrunął, bo leży sobie taka miękka rura do pompowania wody i stanął na nią i go ufo porwało 🤣 No i wczoraj zwiał z lonżownika, bo go głupia puściłam luzem by polatał, a on sobie ze stój skoczył drąga i poleciał między jeżdżącymi nastolatkami do trawy na groblę 🤔wirek: Sto światów z nim.
wątek zamknięty
tuch, dzięki 🙂 Twój ma najpiękniejszą maść świata.
wątek zamknięty
tuch przecudowny jest  😍
wątek zamknięty
Robaczek M.   i jej gniade szczęście:)
07 maja 2018 20:07
Moona to może i Ty pokażesz swoją Blondyneczke?  💘
wątek zamknięty
Burza, - fiu, fiu, ale elegancko! Pięknie się prezentujecie 💘
tuch, - Twój koń to będzie miał chyba revoltowy fanklub 😉 Mega przystojniak 😍
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
07 maja 2018 21:51
tuch, o matko i córko jakie to ładne! 😍
wątek zamknięty
Burza, noooo, nareszcie foty! Piękni jesteście 🙂
Siesiepy, ostatnie zdjęcie wymiata 😀
Moon, ja tam Kula zdjęć już dawno nie widziałam, więc chętnie pooglądam jak wyskakujecie z lodówki 😁 super!
bera7, ależ fajny wielkokoń!
tuch, wygląda jak milion dolców 😉 zdecydowanie dołączam do fanklubu 😀 jak zaczniecie konkretną pracę, to dopiero się zrobi maszyna...
budyń, fajny portret. Nie wygląda na narwańca, ma bardzo niewinne oczy 😉)

wątek zamknięty
budyń, śliczny portret!
tuch, och i ach!!!
bera7, ooo, tak się zastanawiam, czy widziałam gdzieś wcześniej Twoje foty na koniu?? Mam wrażenie, że nie. Burza, piękny 😉
Moon, mimo choróbska dawałaś radę. Kulek zaskakuje, jaki on progres zrobił. 
harja, Twój maluch uroczy,strasznie jestem ciekawa, jaki będzie jak dorośnie, szczególnie, że tatuś przystojniak 😀

Nasza majówka:





I z bukiecikiem od mojej córki:
wątek zamknięty
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
08 maja 2018 20:47
Portrecik Młodego  🙂
wątek zamknięty
harja, dziękuję w imieniu Gabi.

anai, wstawiłam kilka razy, ale giną w zestawieniu z innymi 😉
wątek zamknięty
Burza piękny grubasek  😍

anai urocze to zdjęcie z mleczykiem

tuch ogier jak się patrzy, pozuje przepięknie, a ja myślałam że mój ma długa i gęstą grzywkę  😂

nikt nam ostatnio nie chce robić zdjęć 🙁, to robimy sobie sami


wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.