moda, ciuchy etc...

mils   ig: milen.ju
12 kwietnia 2018 17:12
galopada ja miałam do takiej kiecki beżowe właśnie. 🙂
mils, no właśnie akurat mam kremowe i buty i torebkę. Tylko dalej nie mam pomysłu co zarzucić na wierzch na wieczór/do kościoła 🤔
Śliczna! Według mnie w grę wchodzi biały, złoty lub beżowy. Na wierzch do kościoła bym zarzuciła jakiś elegancki, lejący szal.
Coś w tym stylu
dimg.dillards.com/is/image/DillardsZoom/nav/cejon-metallic-sheen-evening-wrap/02014709_zi_gold.jpg
Kobiety na ślubach mają tendencję do psucie sukienek nieszczęśliwymi bolerkami/sweterkami itd 🤣
galopada_, złote, srebrne, nude 🙂
smartini   fb & insta: dokłaczone
13 kwietnia 2018 08:02
galopada_, oh tak, beż na większych rzeczach (buty, torebka) złoto w biżuterii czy na paznokciach <3 piękna kieca swoją ścieżką!
Dzięki! Złoty odpada, bo nie lubię 😉 Postawię w takim razie na nude 😀

KLIK

Gdzie można dorwać tą sukienkę? Niestety po wciśnięcie rozmiar 36 dostałam maila, że już nie mają i zgłoszą się do mnie jak tylko wróci do magazynów. Byłam już chyba w każdym możliwym tommy'm w pomorskim i nigdzie takiej nie mają, a nawet nie mieli rzeczy z tej kolekcji. Może komuś rzuciła się taka rozpisana sukienka (koniecznie od mniej więcej połowy przezroczysty materiał?
Sukienek w kartkę teraz od groma ma re i zara, ale nic mi tak nie przypadło do gustu jak ta sukienka.

Skróciłam link.
smartini   fb & insta: dokłaczone
18 kwietnia 2018 15:04
Behemotowa, ta strona nie istnieje, taki komunikat wyskakuje 😉
ehh, czyli nie ma już na ich stronie nawet..
[url=https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRxp0rNujywhnIW5NYLRJJB2QPzTbcZ9ZcJ2Ang6BZSBRXFBSRI]KLIK[/url]
[url=https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ4Fh7L-HYTrgnYOD2BcI5f4T54LPdOHRFvD-tQxvtzf3lLXEJQ]KLIK[/url]
KLIK

Skróciłam linki.
smartini   fb & insta: dokłaczone
20 kwietnia 2018 11:42
było tu kiedyś poszukiwanie dużych toreb - Florista właśnie wrzuciła promkę ;D

Ma ktos tą kurtke z Zary? Jak wypada rozmiarowo? Musze zamowic przez neta bez mierzenia 🙁
Albo moze ktoras z Was wybiera sie niebawem do zary i mialaby ochote ją przymierzyc? 😉


Gdzie można dorwać tą sukienkę?

Skróciłam link.


zobacz na stronie GOMEZ - oni mają zrzuty wszystkiego co zostaje w innych szopach
hanexxx, będę jutro w zarze, jak będzie to zrobię na sobie zdjęcie. 🙂 mam 169cm wzrostu.
Dziewczyny potrzebuję pomocy...
Szukam spodni czarnych lub granatowych z materiału
Trochę eleganckich trochę sportowych, żeby do pracy do marynarki były ok i do trampek tez

Coś w stylu chinosy, albo zwykle proste mogą być szersze albo rurki
Warunek musi być jeden ..MAJA BYC DLUGIE-zakrywac kostki muszą
Muszą mieć ok 90 cm dl wew - mam 179 cm i noszę rozmiar 36-38

Przeszłam wszystkie sieciowki i niesieciowki... poddaje się
Macie jakieś pomysły jaka firma coś takiego szyje? ?

Będę wdzięczna  : :kwiatek:
smartini   fb & insta: dokłaczone
06 maja 2018 22:13
izkadul, oj, współczuję, ja to z 173 i 38 mam problem z długością :/ większość spodni z typowych 'spodniowych' sklepów, jakieś czarne powinny być np w Big Starze, pytanie czy jeans do marynarki będzie dla Ciebie wystarczająco elegancki 😉
pointure   Dresiarz mentalny.
07 maja 2018 21:01
izkadul
Mam ten sam wzrost i rozmiar 38 - moje życie zmieniło się kiedy odkryłam Zalando Tall - tam są nawet ZA długie na mnie spodnie  😍 😍
pointure :kwiatek: :kwiatek:

Dziękuję właśnie zamówiłam 2 pary, zobaczymy co przyjdzie a wygląda calkiem obiecująco  😍
pointure   Dresiarz mentalny.
08 maja 2018 22:53
izkadul, ja najbardziej lubię spodnie z New Looka - kupowane właśnie na Zalando, bo w sklepach stacjonarnych nie spotkałam się z kolekcją dla wysokich. Plus warto zawsze patrzeć na wzrost i rozmiar modelki na zdjęciach - w info się to znajduje. Ale właśnie dzięki Zalando odmieniłam życie kilku innych bardzo wysokich koleżanek  😁
pointure, - życie paru osób z revolty chyba też właśnie 😀 Jak cudownie móc wybierać w spodniach, a nie szukać jakichkolwiek nie wyglądających jak moda dla powodzian 😁
pointure   Dresiarz mentalny.
09 maja 2018 18:12
keirashara Hehe no to mam nadzieję 😀 Znam to uczucie szczęścia, jak zamówiłam za pierwszym razem to nie wierzyłam że istnieją ZA DŁUGIE spodnie 🤔wirek:
pointure,(...) a nie szukać jakichkolwiek nie wyglądających jak moda dla powodzian 😁


😁 Dobre!!

pointure, Możesz jeszcze zerknąć tu -> http://tallstreet.pl/
W sieciówkach moda, niektóre spodnie chyba mają takie być.... tzn, odsłaniać kostki. Ale nie martw się - w tym sezonie ponoć szwedy do kostki, bądź tak długie, że trzeba ubierać obcasy 😉 Choć przed kostkę pewnie też.... Dla szczupłych, długonogich, "wąskotyłkowych" i wysokich - spoko. Ja nie ubiorę 😉 choć często wpadam na wyprzedaże i ostatnio też miałam problem, bo wszystkie spodnie "bardziej eleganckie" miałam za krótkie 🤔
Sankaritarina, - nie, dla wysokich to nie jest moda. Wysokie, szczupłe osoby mają z tych spodni dla powodzian rybaczki, bo śmieszne było może w kilku pierwszych sklepach i na początku tej mody 😉 Mam 170, noszę 34/36, tyłek może mam, ale biodra wąziutkie i czuje się chora na myśl, że czas kupić nowe spodnie. Niech ta zawszona moda mija w końcu, chętnie przywitam tą na zbyt długie spodnie. Długie można zawsze skrócić 😉
Wiecie, moje spodnie, które od lat kupowałam bez przymierzania, dokładnie ten sam model ze Stradivariusa, nagle w tym roku były za krótkie. A według mnie 170 cm i rozmiar 38/40 to jest totalny standard i statystycznie najwięcej osób taki nosi. Nagle w tym roku za krótkie. Czyli - moda na przewiane kostki. I niestety, mimo, że nie mam wzrostu powyżej średniej, to nagle zostałam zmuszona do szukania innych spodni, które nie będą mi sięgać do połowy kostki. I znalałam, w Lidlu. 😎
naprawdę macie takie problemy z długością spodni?
Nie pytam złośliwie ale wręcz z niedowierzaniem, mam 178 cm wzrostu rozmiar 38/40 (zwykle jeśli o spodnie chodzi pas jest ok, ale biodra i uda potrzebują większego rozm) i pasuje na mnie większośc spodni w sieciówkach;d A te, które mam i które własnie są normalnej długości nawet specjalnie ostatnio podwijam bo wydaje mi sie, że fajnie to wygląda, trochę wysmukla nogi, jest wygodne, fajne na upały itd itp. Jak potem znajdę to mogę wrzucić zdjęcie, bo pod ręką nie mam nic nadającego się do publikacji;d

o, takie przykładowo znalazłam, orsay rozm.40
No ja przy moim 171 i tak jak keirashara pisze rozmiar 34/36 to wszystkie nogawki nad kostkę.. Ostatnio znalazłam w Diverse rozmiar 34 z nogawkami niżej niż kostka, co było świętem! 😀
Ja mam odwrotny problem - 167 cm wzrostu, spodnie rozmiar 42...Projektanci wychodzą z założenia, że tak wielkie doopska koniecznie idą w parze ze wzrostem ~180...
pointure   Dresiarz mentalny.
12 maja 2018 20:15
DeJotka to na Zalando jest też dział PETITE  😀

Co do długości to wszystko zależy prawdopodobnie od proporcji ciała, ja mam bardzo długie nogi, do tego BARDZO szczupłe łydki i wszystko z sieciówek jest na mnie jeśli nie za krótkie to kompletnie workowate w łydkach, jeśli dobre na długość. Dobór utrudnia mi fakt że mam szeroką miednicę i przez to tez potrzebuję trochę więcej miejsca u góry 😉
Ideałem jest dla mnie seria Disco Tall z New Looka, wybitnie długie, wyjątkowo obcisłe i bardzo wąskie a do tego elastyczne i z super materiału (przynajmniej 3 modele z tej serii które mam). Jakośc kompletnie nieporównywalna do wszystkich jegginsów itp z Pull and Bear które przez wiele lat były moim jedynym wyjściem (a ze dwa lata temu totalnie się posypała tam rozmiarówka i jest jakaś niewymiarowa 🤔 )
Magdzior, - na mnie w orsayu to ostatnio 34 były za duże 😂 Ich rozmariówka jest dla mnie zagadką. Czasem udawało mi się kupić tam spodnie, ale od ponad półtorej roku już nie. I tak, mam bardzo duży problem - mam długie nogi, wąskie biodra, szczupłe łydki i kostki. Nienawidzę mieć odkrytych kostek, nie czuje się komfortowo, nie pasuje mi to nijak do mojego stylu. Jeśli lubisz i podwinięte spodnie to pewnie widzisz to nieco inaczej też - dla mnie te z foty byłyby ledwo, ledwo, bo jak się pozaginają od noszenia to się 100% skrócą... a potem mi w zimie z botków uciekają i dostaje nerwicy 😉 Było łatwiej przy glanach, ale do pracy mi już nie wypada 😁
keishara jasne, rozumiem już🙂 Ja zaś w zimie głównie timberlandy lub uggi i wtedy spodnie nawet nad nimi mogą być zwinięte lub włożone więc nawet z krótszymi wygodniej, skoro 34 na Ciebie za duże to faktycznie musisz być bardoz szczupła🙂 mi zwykle w orsayu i innych sieciówkach pasuje 38 lub 40, ale u mnie własnie uda i łydki są szersze tzn. proporcjonalne do sylwetki, która też drobna nie jest🙂

A tak będąc przy spodniach to ja właśnie szukam zwykłych klasycznych jeansów tym razem właśnie dłuższych tzn do kostki nie ponad nią, bez przetarć, proste nogawki i wcale nie tak łatwo znaleźć 🙁

To przy okazji zapytam moze widziała któraś z Was szorty ale nie takie super krótkie, takie nad kolano? Bo szukam i nigdzie nie ma🙁 albo są mini krótkie albo rybaczki, 7/8 itd a ja chcę coś pomiędzy.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się