Zdjęcia Naszych Koni XI (2018)

tuch ależ on jest śliczny,super fotogeniczny  😍 😍
wiosenna sesja u nas sie odbyła jednakże mój książe nie bardzo chciał pozować ...raczej latał jak wsciekły 😉
wątek zamknięty
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
09 maja 2018 08:18
wątek zamknięty
Goldi został weekendowym  😀



wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
09 maja 2018 08:23
anai, w sumie... dobrze że mam filmiki, bo generalnie czwartkowych parkurów to nie pamiętam zbytnio  😵
A młody też miał swoje wizje wysokości... Astygmatyzm to jego drugie imię  😜  🤣

CzarownicaSa, przepiękne fotki!  😍
wątek zamknięty
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
09 maja 2018 08:26
Dziękuję :kwiatek: Zasługa genialnego fotografa 😍
wątek zamknięty
CzarownicaSa, ale piękni jesteście! Super!
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
09 maja 2018 09:38
CzarownicaSa Ale piękny kudłacz 😀 Tak zapytam, strzemiona masz celowo nie równe? Czy to tak na fotkach wyszło?
wątek zamknięty
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
09 maja 2018 09:50
Dziekuje :kwiatek:

Na zdjeciach tak wyszło, ale problemem tez jest moja nierównosc ciała nad która pracuje  😡 prawa stopa mi strasznie ucieka, ogólnie mam problem z opieraniem sie bardziej na którejś stronie. Próbuje coś z tym zrobić i pamiętać o równym obciążeniu, ale bez pomocy z ziemi jest ciężko 🙁
wątek zamknięty
Piękne macie i konie i ich zdjęcia  :kwiatek:. Moje takie bardziej zwyczajne, ale też pokażę, dzisiejsza 20-ka:
wątek zamknięty
keirashara, dziękuję 🙂
harja, według mnie on nieskończenie ładnieje z każdym rokiem 🙂
wątek zamknięty
CzarownicaSa, super klimat tych zdjęć!

Tusia2012, nie wygląda na 20-kę 🙂
wątek zamknięty
Siesiepy   Ponczek bez rączek
09 maja 2018 12:02
tuch przecudowny zwierzak! Jak gniade i wszelkie ich odcienie bardzo rzadko mi się podobają, tak ten w sobie ma to coś! Nawet ogromnie dużo tego czegoś! 😀
harja haha, chwila zdziecinnienia z mojej strony. Trzeba było się dopasować. 😉
budyń pięknie zapozował i pięknie się zaprezentował.
brzask widzę, że pięknego mleczyka chciał sprezentować, ale pewnie finalnie sam go pochłonął. 😀
rudzielc_23 Nie jest źle! Wy chociaż macie czym robić sobie zdjęcia, hihi. Mi zwędzili cały sprzęt fotograficzny w święta wielkanocne, wraz z prywatnym albumem zdjęć. 🙁
Alicja takie latające są najlepsze!
CzarownicaSa czarujący grubasek.
Cytrusowa piękne, wiosenne ujęcia! 🙂
Tusia2012 jak widać stare, ale jare. Jak zdrowotnie? Wszystko gra i szykuje się jeszcze kilka ładnych lat współpracy? 🙂
wątek zamknięty
Bera7  ja też nie mogę się przyzwyczaić do tej 20-stki, pary ma więcej niż młodsze koniki polskie, Siesipy póki co (odpukać) zdrowa, ja też bardzo liczę na te jeszcze kilka lat do emerytury 
wątek zamknięty
Siesiepy zaskoczę Cie, to zdjęcie zrobione telefonem (samsung galaxy S7) ale fakt aparat to on ma zajebisty, do tego fotograf ze mnie żaden  😂
wątek zamknięty
Siesiepy   Ponczek bez rączek
30 maja 2018 21:26
Rudzielc_23 moje telefonem to tylko takie, może talentu do telefonu nie mam.  😁
wątek zamknięty
PumCass   zachowaj zimną krew!
01 czerwca 2018 19:37
Siesiepy genialne 🤣

a ja mam kilka nowości Wielmożnego 😍 który dzisiaj kończył 13 lat  😅



wątek zamknięty
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
01 czerwca 2018 22:59
PumCass,
nie wierzę - moja też ma dzisiaj urodziny  😀

wątek zamknięty
Wszystkiego najlepszego dla Jubilatów  😅
wątek zamknięty
PumCass   zachowaj zimną krew!
02 czerwca 2018 18:54
Na_biegunach Delikatnie spóźnione, ale Wszystkiego Naj-naj-naj  :kwiatek:
Tusia2012 Dziękuję w imieniu Wielmożnego  🙂
wątek zamknięty
PumCass, niezmiennie zachwyt  😍
Mój bęcwał też z dnia dziecka, gimbusiarstwo konia zwalam na dzień urodzin  😜




A w słońcu to normalnie trzeba przeciwsłoneczne zakładać by na niego patrzeć 😁
wątek zamknięty
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
03 czerwca 2018 18:32
Moja słodycz ma już 4 miesiące 🙂  Brego
wątek zamknięty
budyń kocham takie wymalowane karosze  💘
Na_biegunach wszystkiego dobrego dla jubilatki (troszeczkę po czasie) 🏇
PumCass również troszkę spóźnione, ale wszystkiego dobrego! Twój grubasek (i jego syn) niezmiennie sprawiają, że chciałoby się takiego sprawić 😜
rzadko kiedy mogę pochwalić się jakimiś porządnymi zdjęciami 😉 kare roczne, gniade dwuletnie z pierwszego w ich życiu wyjazdu i pokazu 🙂

wątek zamknięty
Tuch pamiętaj,że jestem pierwsza w kolejce,gdybyś go chciała sprzedać  😀
wątek zamknięty
Dekster Weszłam do tego wątku przypadkowo i jaka wiadomość :kwiatek: O sprzedaży nie myślę ale nigdy nie wiadomo co się w życiu przytrafi. Z moich obserwacji wynika że mógłby być fantastycznym koniem juniorskim.

W międzyczasie byliśmy zmuszeni do zmiany stajni. Straciliśmy ponad miesiąc na dziwnych padokowych przygodach, które nie były przewidziane w repertuarze, tak to bywa z młodym koniem rządnym wrażeń. Zatem znów, po przerwie tak jakby "od nowa" kontynuujemy pracę.





W nowym domu też włącza kreatywność ale tutaj jest to pod stałą kontrolą. Ogrodzenia (bez prądu) czy kastra ( w której jest za mało wody) się przed nim nie uchowają.



On oczywiście "zupełnie nie wie o co chodzi" 🤣

wątek zamknięty
tuch, szczerze to takie ogrodzenia przed mało którym się uchowają 😉 Te tanie taśmy są jednorazowe i ja ich używam już tylko do wygrodzenia na chwilę jakiegoś kawałka dla konia niepełnosprawnego. A koń jak zwykle zachwyca.

wątek zamknięty
bera7 To ogrodzenie z pastucha właściwie sprawuje take zadanie, przedziela pastwisko na 2 części, a całość jest ogrodzona solidnie. Ale to tylko przykład bo ogrodzenie, którego nie można przejść taranem, można chociażby przeskoczyć 😉
wątek zamknięty
tuch, aaa no to luzik. Wiadomo, że są konie, na które działa tylko mur 3 m 😉 ale większość na szczęście respektuje solidne ogrodzenie z prądem 😉
wątek zamknięty
Własnie jestem na etapie organizowania mu zabawek na padok, żeby odczepił się od kastry.
Ciekawe jak zareaguje na TO  🤣
wątek zamknięty
Spóźnione urodziny moich "córeczek"  🥂
Bibi 1 czerwca stuknęło 15




A młoda 6 czerwca skończyła 6... No i jak ma nie być diabłem wcielonym jak ma trzyszóstkowe urodziny  😀iabeł:




Fajne mam to stadko.

wątek zamknięty
CzarownicaSa, najpierw idą włosy, później koń 😀
zabeczka17, to ten sam mały źrebaczek?! Jak, kiedy?!  😲 tuliłabym go!
borkowa., obydwa piękne, ale gniade totalnie mój typ 😍
SzalonaBibi, wszystkiego dobrego! :kwiatek:

Korzystający jeszcze z dzieciństwa Boczek pozdrawia wszystkich! 😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.