kącik skoków

Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
28 kwietnia 2018 10:26
Klami, dobry trener czyni cuda. A głownie „Sit quietly” 😀
Strzyga, święta prawda.
Najbardziej byłam zszokowana i zachwycona jeżdżąc potrójną linię gdzie między 1 a 2 i 2 a 3 był dokładnie ten sam dystans mniej więcej na 5 ful. Trener kazał mi np. wjeżdżać na 4 i wychodzić na 6 i na odwrót. I no..... było to jak najbardziej wykonalne. Byłam przekonana, że jak wjadę na 4 to za żadne skarby nie skrócę "tak o".
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
28 kwietnia 2018 19:12
Klami, ja mam wielki szacunek do trenera Wassibauera, i bardzo lubię go słuchać 🙂
Naoglądałam sie i nasłuchałam i w domu sama nawet poskakałam 😀 Z rok czasu żeśmy razem nie skakały 😀

[img]https://scontent.fwaw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/31390054_10210704359596187_7561618962052546560_n.jpg?_nc_cat=0&oh=72a6e02292726d8bf081ed0ae593b7bb&oe=5B5C0F95[/img]
Nie wiem, czy w dobrym wątku pytam, ale dziewczyny startujące - macie doświadczenie, jaki frak byłby najbardziej oddychający? Mam teraz z softshellu i czuję się jakbym worek foliowy na siebie zakładała. Szukam czegoś cieniutkiego na lato. Z góry dzięki  :kwiatek:
Animo  🙂
Animo są cudowne, ale przy odpowiednio wysokiej temparaturze nic nie pomgaa xD
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
04 maja 2018 20:26
Większość fraków z technicznych materiałów Equiline, Cavaleria Toscana i Alessandro Albanese polecam obejrzeć.
Horse pilot, ma dodatkowo super fason.
Tak myślałam, że te marki najprędzej, dzięki  :kwiatek:
BaŚ, ja mam Pikeur saphira (chyba tak się ten model nazywa) i też jest z tych nowych technicznych materiałów 😉, jest bardzo lekki i przewiewny.
BaŚ, ja  z Animo się przesiadłam na Cavaleria Toscana i polecam :-)

Co tu tak cichutko?

To ja wstawię smiechowy przjeazd  z majówki w Jakubowicach, przykład jak można się zabić w L  😁


Moon   #kulistyzajebisty
10 maja 2018 09:43
Perlica, wesolutki agencik  😁
A brania drąga między przody zdecydowanie nie lubam, a brrrrrrr!
Moon, taki wesołek jest od jakiegoś 4,5 latka, teraz ma 9 , ale zawsze lubi się popisać, szczególnie jak publika jest  😍  Jak zajeżdzałam to nie kumał czaczy , nie miał równowagi, więc był aniołem i dopiero w jakimś terenie nagle odkrył że umie brykać i że to jest fajne  😜 ale mimo to się przyjemnie siedzi na nim , bo on jest elastyczny w tych żartach  💘

Kurcze ja też nie, tymbardziej że zrobiłam nim fikołka 6 latkiem w taki właśnie sposób i zarówno ja , a także on pamiętamy już do końca życia tą sytuację  😵 Zupełnie niechcący na 70cm jakiś śmiesznych w domu przez nie uwagę po prostu. No cóż tak to jest jak się jeździ w delegację i mało trenuje, oko trza mieć wyrobione niestety lub konia co sam ocenia odległość i podejmuje trafną decyzję za jeźdzca sierotę  😉


Dzięki Wam okryłam frak, który nazywa się Motion Lite i wygląda tak:
😍 Daj link do sklepu !!
Moon   #kulistyzajebisty
10 maja 2018 18:58
BaŚ, oooo, nawet cena nie powala szczęki na ziemię! Wygląda obiecująco 😉
Dozbieram pieniążki i chyba się szarpnę i Wam zrecenzuję, bo latem zawsze umieram we fraku
A ja to tylko tu zostawie.
Przejazd Sandry Auffarths z niedzielnego konkursu Derby w Hamburgu.
Byłam, widziałam na zywo i zostałam jej fanką  😍
https://www.facebook.com/Hof.Sosath/videos/1662227990481474/
Moon   #kulistyzajebisty
15 maja 2018 06:55
KaNie, o żesz ja pitolę!  😍 W ogóle te derby w Hamburgu to jest dla mnie total hardkor, chyba jeszcze większy niż taki *** kros - ta słynna górka - no kosmos  😲
Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
15 maja 2018 07:47
Super! Rewelacyjny koń. Nie mam pojęcia co to za zawodniczka, bo pierwszy raz na oczy widzę, ale wygląda jakby też ujeżdżenie jeździła.
Wizja, światowej sławy wkkwistka
To Sandra Auffarth, bez s na koncu  😉
Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
15 maja 2018 09:38
O dzięki. Nie śledzę WKKW w ogóle 🙂
Wow...... chciałabym tak jeździć choćby w połowie xD
Moon
Jeden koń mojego szefa startował ,wiec mialam okazje łazić po tym parkurze i wejsc na ta gorke. Przerazajaca...  🤔 Polowa jezdzicow miala elimke. Ahlmann zrezygnował w trakcie. Ogolnie pomijajac umiejetnosci jakie trzeba do tego miec, to trzeba tez miec super wyjatkowego konia.

A sama Sandra zrobila na mnie gigantyczne wrazenie. Czekalam z niecierpliwoscia na przejazd Jane F. Mayer, ale rozczarowala mnie w sumie, biorac pod uwage przejazd Sandry.

Ogolnie to polecam sie wybrac tam kiedys na to wydarzenie. Szczegolnie na finał.
Moon   #kulistyzajebisty
15 maja 2018 19:28
xxagaxx, nie będę pazerna, ja tak chociaż w 1/5!  😁

KaNie, zazdro bardzo! Zawsze mnie zastanawiało kto tę górkę zaprojektował i czy sam ją potem skakał 🤣
Moon
Hehe ja też!  Swoja droga mam w pracy taka imitacje tej przeszkody. Wysoka gorka tak samo, ale przeszkoda za nia jest niska,  max 100cm. Jak niedawno nad tym stanełam siedzac na koniu, to stwierdzilam ze nigdy tego nie przejade 😉 Swoja droga na tych zawodach zawodnicy skakali ten plotek za gorką, najazdzajac na nia po skosie ( jesli kon odmowil skoku po zjezdzie ) a stoi tam chyba 160... .
Świetny przejazd. Coś nowego do pokazywania obozowiczom  😍
Nasza dolnośląska wkkwistka Joasia Pawlak jeżdziła u Sandry w czasie studiów, startowała na jej młodziakach  do 1*.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się